Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

tercie
7. říj 2008

marti mám naprosto stejnej problém... a tlustá jak prase je přesnej termín ☹

tercie
7. říj 2008

Leni tak to je dobře že jste v pohodě 😉

Akorát o lucas mám trošku obavy, ale snad budou obě v pořádku a jak to půjde se ozvou.

lehna
7. říj 2008

jojo, mylsím,že už je to v pohodě. zrovna se hýbe, protože se jí asi nelíbí,že dělám pořád,tak s ní hýbu🙂. lenivka🙂

Jo,taky mám o Lucas strach, možná si ji tam nechali.

a co je s tou Kačkou? jak tu včera odpolende řekla jen ahoj a nic 😅

petis
7. říj 2008

Ahoj babulky,
snad bude Lucásek i malá OK !!!
Leni, super, že se Saška hýbe, bude určitě v pohodičce 😉

tercie
7. říj 2008

mmnt telefonuju

maky82
7. říj 2008

ahoj holky, Lucasek byla na kontrole? Kdyžtak mi někdo písněte na mobil, co je s ní, až budete něco vědět. Děkuju moc.

jitie
7. říj 2008

kačenka vás pozdravuje, leží a leží a leží a odpočívá 😉

lehna
8. říj 2008

dobrééé ráááno

Já jdu zas jen na skok, jedu ke kámošce,kolem 12ti bych měla být doma, ale budu asi vařit, nebo něco tak. ještě uvidím.

Mějte se krásně a hezký den 😉

luckamb
autor
8. říj 2008

Dobré ráno berušky

strouzek
8. říj 2008

nazdar ženy 😀 jdu sem kouknout co ta maky, mrcha došla nebo ne?

tercie
8. říj 2008

Ahoj beruny jak je? Tak nám to rozjetí včera nevyšlo co? 😀

strouzek
8. říj 2008

ahoj tercie to jo teda včera mě kůň nasral sem musela pracovatttttttttt!!!!! 😠

tercie
8. říj 2008

Marti no nápodobně, já taky zadírala jak vůl 😀

luckamb
autor
8. říj 2008

a já šla radši ve 12 domů

misa.ottovka
8. říj 2008

ahoj holky 🙂 🙂 🙂 mně bylo včera tak zle že jsem proležela celej den, tak ani nevím že koník nefungoval ☹

luckamb
autor
8. říj 2008

ahojky Míšo,
tobě je pořád špatně?? To je mi tě fakt líto. A co bříško? Roste?? Co nějakou fotečku??

misa.ottovka
8. říj 2008

Ahoj Luci, už jsem si říkala že jsem tě dlouho neviděla,nějak se míjíme 😒 Jo fotku přidam,už mam 2kg nahoře a nevim z čeho 😀

luckamb
autor
8. říj 2008

TAk šup tam s fotkou ať se můžu pokochat dalším bříškem a vzít si trochu inspiraci.
JJ, nějak se tu míjíme. 😨

lucasaerik
8. říj 2008

ahoj holky.... 😉

luckamb
autor
8. říj 2008

ahoj LUci, tak jak? Všechno v pořádku?

tercie
8. říj 2008

Luci tak jak jsi dopadla v tom špitálu holka, je všechno OK? 😨

luckamb
autor
8. říj 2008

Už jsem to četla v albu, tak držím palce ať se to opravdu uklidní a rodíte až v tom lednu 😉

strouzek
8. říj 2008

ahoj lucásku

míšo kde máš ty 2 kilča ty hubeňoure 😀

lucasaerik
8. říj 2008

nu holky bylo to opravdu zajímavé, jeli jsem v Brně na Polní (chystáme se tam i rodit) takže na monitoru nám byly naměřeny kontrakce po 10 minutách a na UTZ byly jasně a zřetelně placenta přes porodní cesty (proto to krvácení a špinění) naštěstí čípek ani hrdlo se nijak od poslední návštěvy nezměnilo u Mudr. takže děložka řádí jak vzteklá (asi prý jak malá roste a děloha se roztahuje atd) nic méně jsem měli být hospitalizování, bohužel nebylo ani jedno místečko volné tak obvolávali celé Brno kam by nás šoupli a co čert nechtěl jedině by nás přijmuli na Obilném trhu (z tama nemám zrovna dobré zkušenosti a vždy jsem říkala že už nikdy více, ale co by člověk neudělal pro malou) takže jsem nasedli a frčeli,holky sice personál celkem v pohodě, ale čekali jsem 4,5hodiny než se na nás někdo mrkne, nebo nám vůbec natočí monitor, a to o nás věděli že jedeme z Polní, prostě děs...až nás tedy vzaly tak už jsem cítila že kontrakce nejsou tak silné což se samozřejmě na monitoru ukázalo, i když jsem vezli záznam z Polní tak nad tím mávli jen rukou...takže nám jen předepsali další magnezko a poslali domů, a v pátek máme dojet na kontrolu, trochu nás to zarazilo,máme jen ležet (jsem celá otlačená, ale bříško se uklidnuje, je fakt že večer mě to ještě občas vzbudí, ale hlavní je že se tělo na porod nechystá...
Takže se ted jenom válím v postely, manža mě musí ve všem zastat, ale on je zase zlatíčko...ovšem utvrdila jsem se jen v tom že rodit opravdu na Polní, příjde mi že na Obilňáku když opravdu z tebe nesrší krev nemáš opravdu děsné kontrakce tak prdanec....ale co jsem tak zaslechla mezi sestrama tak taky neměli místo,ale na rovinu to neřekli to alespoň na Polní byly upřímní

misa.ottovka
8. říj 2008

Lucásku, tak hlavně že nemusíš být v nemocnici, doma je doma, a hlavně že už je to lepší, havně klid🙂))

Strouži, ahoj,nevim kolik kg mam nahoře, my doma váhu nemáme, ale vporadně jsem teda čučela. Takže výchozí váha v 12tt 68,5kg 😖

luckamb
autor
8. říj 2008

Luci, to je na pěst přístup některých doktorů 😠

strouzek
8. říj 2008

lucasku to je děs ti doktoři hlavně že je vše dobré

míšo ani se neptej jaká byla moje výchozí váha v 8 tt 😀

lucasaerik
8. říj 2008

opravdu mě to zarazilo...byly tam 3 lékaři, dva šli na císaře a ten jeden tam prndal se setrou, byl to opravdu zajímavý přístup, to na Polní jsem se ohlásily jaký máme problém jaký týden, než jsem došli nahorů na porodní už tam byly nachystaní...opravdu a to tam taky měli frmol, všude se rodí jak na běžícím pásu, snad se to v lednu uklidní a nebude to tak strašné

lucasaerik
8. říj 2008

miso, sim tě ty jsi jak proutek hubená...já tedy začínám pozorovat přibírání, ono když je člověk doma tak je to něco jiného než když jsem měla pohyb v práci 😢 , zatím jsem neměla odvahu vlézt na váhu, ale manžel prý četl že ted v tomto týdnu je normální více přibrat...tak doufám doufám...
jo a už třetí Mudr nám potvrdil holčičku tak snad to je fakt pravda...odhadovaná váha Beatky je 710g 😵

kaca007
8. říj 2008

lucasku teda to jste si užily.... snad už to bude dobré. 😉