Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

tercie
22. říj 2008

Ilu držíme palce 😉

ilonkaa
22. říj 2008

Ter:díkk kočko 😅 😅 😅

petis
22. říj 2008

Na mě dolehla na ta naše stavba a tak všechno dokola, ale je to snad zažehnáno.
Ilon, držíme palce a pak se nám ozvi 😉

tercie
22. říj 2008

Peti to znám, ta naše stavba taky pořád nebere konce, taky už bysme chtěli bydlet jako normální lidi, ale zase se to zkomplikovalo, protože manža musí na operaci s tříselnou kýlou, kterou má od malička a nikdo mu s tím nic nedělal... jenže teď ho to začalo dost bolet tak musí barák stranou, zdraví je přednější...

tercie
22. říj 2008

Jak to na mě padne, tak se pak rozbrečím a nemůžu se uklidnit, ale je to dobrý v tom, že se mi pak uleví, a jede se zas dál...

petis
22. říj 2008

Tak přesně tohle jsem měla, Míšo, včera.
Břečela jsem jak želva a nedalo se to zastavit. Ale asi to muselo jít ven, aby mohlo být líp.

maky82
22. říj 2008

dobré dopoledne holky...

tercie
22. říj 2008

Peti no jasně že jo 😉

Hele to je nějaká telepatie ne? Obě dvě současně jsme změnily fotku 😀
Já mám aktuálně aktuální, fotila jsem to právě teď 😀

Maky ahoj, jak je, těhulko? 😉

petis
22. říj 2008

Já už jsem si ji změnila zpátky 😉
Musím ohnout manžu, aby mě fotnul, tady na té lavičce vypadám jak vorvaň. Ale jinak je to taky jedna z nejaktuálnějších fotek.
Hoj Maky 😎

tercie
22. říj 2008

Peti proč jsi ji nenechala, tam ti to sluší... ne že tady by ti to neslušelo, ale tam na té jsi blíž 😉

petis
22. říj 2008

Tak ju, změním si to 🙂
Do doby než bude nějaká jiná a lepšejší fotečka 😉

tercie
22. říj 2008

Já jsem taky musela vyměnit toho zamračenýho pučmelouna 😀

strouzek
22. říj 2008

ahoj holky koukám včera se pobrekávalo, aj u nás ☹ jednak přesně měsíc od revize a pak večer na ČT2 o nedonošených miminkách no řvala jsem jak krokodýl 😢

strouzek
22. říj 2008

a co tady novýho těhulkám pěkně roste pupek a co snažilky? kdopak první testuje? já netestuju páč nesexuju a nesnažilkuju takže ušetřím testy 😀

maky82
22. říj 2008

ahoj terc, no dneska žádná sláva...břicho trochu bolí a je mi šoufl...dost ☹

maky82
22. říj 2008

holky, co máte z toho, já řvu každej den...chudák děcko...

strouzek
22. říj 2008

maky aj mě bolelo bříško to se roztahuje děloha a kdy jdeš k dr?

maky82
22. říj 2008

Marti, příští čtvrtek...

strouzek
22. říj 2008

bojíš se, těšíš se? vzpomínám si na ten pocit nervů před prvním doktorem ach jo snad se ho někdy znovu dočkám. já se teď bojm akorát operace a manža se bojí ještě 10x víc ten je celý nervní z toho že mě to začíná rozmlouvat ale mě nepřemluví 😀

maky82
22. říj 2008

Marti, já už byla u dr.minulý týden...jen mi napsala neschopenku a byla jsem na utz...příští týden mě buď pošle zpět do práce nebo prodlouží neschopenku...a vlastně to bude asi 1.poradna, chce moč a že mě prý bude prohlížet-toho se trochu bojím, aby mi něco neudělala

tercie
22. říj 2008

Maky to znám ty nervíky, kor po nepovedeným pokusu, taky se docela bojím, až se zadaří znovu, jak to všechno bude probíhat, a říkám si jestli mám s doktroem počkat až dýl, aby třeba už viděl i srdce, nebo jít hned, aby se něco neposralo a nervit, aby srdíčko bylo... to je děsný...

tercie
22. říj 2008

Ahoj Marti, neboj, všechny se jednou dočkáme, někdo dřív, někdo pozdějc, ale ty kulíšky budem mít všecky 😉
Kdy máš na tu operaci jít?

strouzek
22. říj 2008

aha maky už poradna jo? takhle brzo? mě řekl dr. že se u něho začíná chodit až od 4. měs. 🙄

tercie uplně stejně to cítím jestli letět hned nebo počkat na srdíčko?? si říkám abych něco neposrala když tam pujdu dřív sice budou nervy ale třeba mě nasadí nějaký léky na udržení co já vím. každopádně to budou nervy

petis
22. říj 2008

Neboj, Maky, Dr. ti snad nemůže nic udělat.
Jen tě vyšetří, to musí, aby věděl, že je vše OK!!

Strouží a už víš, kdy bude ta operace? Určitě ti pomůže a miminku pak nebude nic stát v cestě !!!!

Já budu mít za 5 minut vypranou jednu várku prádla, tak to pověsím a chystám se žehlit. Oběd mám naštěstí ze včerejška, takže dnes nemusím vařit !!!

maky82
22. říj 2008

cítím se jak prvnička...v podstatě vím, co mě čeká,ale stejně se bojím...jak říkáte, asi po předešlým neúspěchu...

No Marti, příští týden budu už v 8.tt...no a když chce prohlídku a moč a objednala mě přímo do poradny, tak předpokládám, že to můžu brát jako 1.poradnu

s malým jsem hned po zjištění těhu a po odběru krve chodila na kontrolu každý měsíc...co doktor, to asi názor a vlastní postup

taky mi dopírá pračka, chci zalít kvítka a láká mě umytí okna v mezipatře-je šíleně špinavý...máte doma plastový okna někdo? a rosí se vám?

strouzek
22. říj 2008

zatím nevím kdy, v listopadu mám kontrolu tak se už budeme nějak bavit co a jak a kdy termín. doktor je takovej pohodář furt nikam nespěchá udivený že chcu mimčo 25 letech však času dost atd. 🙄

tercie
22. říj 2008

Marti ten doktor je divnej... jemu přece může být jedno v kolika letech chceš dítě, záleží jen na to, že ho prostě chceš...

Maky u mýho doktora se chodí na kontroly taky skoro po měsíci... chodíme k němu všechny ženský z rodiny, tak vím od nich.
Plastový okna teda mám, ale nerosí se, a naši majín dřevěný eurookna, a rosí se jako prase, a nikdo neví čím to je...

tercie
22. říj 2008

Maky na to okno se radši vyprdni, umyj ho jindy, to natahování do výšky a tak různě prej není dobrý...

strouzek
22. říj 2008

přesně to není otázka věku ale toho že ho chci, jsem vdaná s manžou jsme skoro 7 let spolu, máme práci bydlení nebudu čekat do 40 na mimčo 🙄

tercie
22. říj 2008

V albu mám novou mandalu touhy Marti, tak si jí stáhni 😉 to se hodí 😉