Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

lehna
21. pro 2008

no to já taky ne. druhá moje kamarádka si taky prošla celekm peklem. rodila právě skoro těch 24hodin, nakonec musela císařema ještě jí vzali jeden vaječník.

kacenka25
21. pro 2008

a sakra, tak to je vůbec teda příšerný! Chudák. No je to příroda, my to ovlivnit nemůžeme. Teda já se vykvajzla na ty masáže hráze a podobně. Jsem se bála to za prvé, páč tady dlouho bojuju abych nemusela do nemocnice čekat na porod a pak si dobrovolně budu dělat nepříjemný věci (taky to podráždí co může a ještě bych fakt porodila dřív) a za druhé se mi prostě nechtělo, když jste vyprávěly, jak je to nepříjemný. Já už si chtěla fakt jen užívat, což se mi daří, je mi tak strašně krásně!

lehna
21. pro 2008

my taky neděláme masáž hráze, taky se mi do toho nechce. brrrr

Kačko, já musím končit. ještě musím dozdobit nějaké cukrovíčko a ve tři jdeme ke kámošce,měla pátek narozky,tak jdem slavit🙂

tak zítra kdyžtak papa, pokud mě manža k tomu pustí 😀. bude doma boj o počítač😀 😀

amelie001
21. pro 2008

Holky ahojky,

i já se připojuji s gratulací Petis k malé Karolínce.Hlavně hodně štěstíčka a zdravíčka a malá at krásně roste. 😵 🙂

kacenka25
22. pro 2008

čaute po ránu, pracující tu už asi s náma nebudou, kdyby náhodou, tak vám přeji krásnej poslední den v ouřadu 😵 paráda! Teda aspoň doufám, že je poslední. Manžel musí bohužel dneska do práce, ale asi jen na dopo a pak už mají taky dovču až do 4.1. nebo co je to za den.

Petis je docela zničená, chudák. Nic moc jí nenaučili a nevěnují se jí, co se týče kojení, přebalení atd. To mě mrzí, přeci jen na to všechny spoléháme, teda já jo, páč jsem prošvihla všechny kurzy a tak. Ale na exkurzi v porodnici PA říkala, že se celé dopoledne s maminkama učí přebalovat, kojit, koupat, mýt atd.... Tak snad to dopadne i Petis, byla by škoda, aby plně nekojila, jestli jim to z počátku moc nejde ☹

Já poženu za devátou zase do porodnice na monitor, takže dopoledne zabitý, i když mám porodnici 400 m od baráku 😝 ale je to tak do 11 nebo 12, páč zas Kubí bude spinkat chjo.

strouzek
22. pro 2008

ahoj holky jsem tu na skok , petis moc a moc gratuluju a oběma přeji hodně štěstíčka a zdravíčka, krásné vánoce přát ani nebudu protože je mi jasný že krásnější vánoce si petis ani nemohla přát. těším se na fotečky 😉

jinak další maminu tipuju kačku, ty už to máš taky za pár, jejda to je tak krásný vzpomínám jak jste tu našli nedávno // a už holky rodíte. moc vám to přeju ale i závidím no. 😔 mějte se všechny moc krásně a kdybychom se neviděli do vánoc tak krásné a spokojené vánoce a do nového roku hromadu štěstíčka a zdravíčka

ilonkaa
22. pro 2008

Ahoj holky,

Kaci nebuj Petis to zvládne..podle mě tě to nikdo učit nemusí..půjde to samo...

Strouzku:Krásné vánoce a at se ti brzo podaří najít // 😵

luckamb
autor
22. pro 2008

Ahoj holky,

chci vám všem popřát hezké vánoce a šťastný nový rok a těm co čekají na miminka tak ať už je brzy drží v náručí a užívají si jich a těm co čekají na // tak ať je najdou brzičko.

PETIS: gratuluju moc ke Karolínce a přeju vám oběme hodně zdravíčka a lásky

LENI: děkuju moc za sms 😉

eliiis
22. pro 2008

Kači aurel psala 22 hod ale zaleží jak to bere. já měla první kontrakce po 7 min a od prvcních kontra to trvalo 10 hod ale ty první ještě ujdou vyloženě ty pravý a co sem myslela že umírám mě trápily tak 4 hod což je na první porod krása 😀 ale nejlepší na tom je že opravdu hned po porodu se ti tak uleví že nevíš že to tak mohlo bolet pokud jde vše samozřejmě bez komplikací 😉

misa.ottovka
22. pro 2008

Holky ahoj jsem tu jen na skok,přeji všem krásné a pohodové vánočn ísvátky, hodně pohodičky, odpočinku a rodinného štěstíčka!!!! 🙂 🙂

jitie
22. pro 2008

přeji všem krásné Vánoce, plné klidu a radostí 😵 a ještě krásnější a plodnější nový rok 2009!!!A doufám, že tady jako trpaslíčci nebudeme trčet dlouho a brzo budou // 😵
těhulkám přeju hezký zbytek těhulkování a maminkám ať si užívají dny se svými ratolestmi 😉
paa

lucasaerik
22. pro 2008

Jééééééžiš, takjsem poslední kdo to ví...nešel nám net....Petce mooooooc velklá gratulace, ať jsou holky v pohodě, Kájinka je krásné hodňoučké miminečko, mamka ať je brzy fit....
Asi ten nejkrásnější dáreček pod stromeček 😵

kacenka25
22. pro 2008

tak já se dostala na počítač až teď, lítala jsem fakt do dvanácti po nemocnici..... a pak po městě na dárečky, mezitím přišel manžel, tak jsme šli na prochajdu a teď šli slavit na vánoční večírek a já tu trčím sama 😢 tak to asi půjdu zabalit, co jsem dneska pokoupila, ať to zítra nevidí.

Krásné Vánoce, dárečky, jaké jste si přáli, hodně pohody doma, dobré jídlo a občas na sebe tady jukneme jo? Ať víme, že žijeme 😀

Lucas, hele, ty koukej napsat, jakmile porodíš jasný!

maky82
22. pro 2008

Katy a jak jsi dopadla na monitoru?

Já byla dneska dlouho v práci a zítra to bude ještě horší...lidi objednávají jak prdlí...Jdu už na 7 ráno. Teď jsem dopřevlíkala peřiny a jsem zralá na vykoupání a do postele...

Jinak vám všem taky přeju krásný Vánoce, hodně klídku a odpočinku a ať se tu zase brzo všechny potkáme!!!! 🙂

kacenka25
22. pro 2008

maky já nevím, mě vždycky jen sestřička předá průkajdu a ten záznam a řekne v pořádku, běžte si do poradny. Tak dneska tam byla jiná a ta mi řekla: můžete jít domů 😀 to je celý, co mi vždycky řeknou. Doktora ani nevidím...

jitie
22. pro 2008

Ahoj kočky moje,
v práci se k vám vůbec nedostanu, je to šílený 🙄 a to mi ještě omezili ten net..
já jdu makat ještě zítra a už se moc moc těším na volníčko, už ho moc potřebuju, v pátek odjíždíme na víkend na chalupu do Krušnejch hor, bude výborný lyžovačka 😎 a v pondělí zase do práce, my si mezi svátky nemůžeme vzít volno, takže jdu i na Silvestra 🙄
když bude čas,tak se mezi svátky ukážu..tak pěkný večer a všechny info hned na mobil, hlavně ty Kačí!!!!! 😎
paa

eliiis
22. pro 2008

KRÁSNÝ VÁNOCE VŠÉÉÉÉÉM 😀

kacenka25
22. pro 2008

krásný Vánoce i mamince Eliiiiis 😵 😵

kacenka25
22. pro 2008

nádherné fotky 😵 😵 úžasné roztomilé panejo! 😵

ilonkaa
23. pro 2008

Holky 🙂 všem Vám přeji krásné Vánoce!!!!!"!!"

puckalucka
23. pro 2008

Ahoj holky,
Petis moc moc gratuluju, ať Vám Kájinka dělá jenom a jenom radost 😵 . Vážně krásný vánoční dáreček 😉 .
Kači, myslela jsem si, že Ty budeš s Kubíkem první a vy nás takhle napínáte 🙂.
Holky...snažilky, čekatelky a maminky přeji Vám všem krásné Vánoce a jen to nejlepší do nového roku 😉 .

lehna
23. pro 2008

Přeji všem krásné a pohodové vánoce a úspěšný nový rok a holkám snažilkám brzy mimíškav bříšku.

Mějte se krásně 😉

kacenka25
23. pro 2008

Nazdar bazar holky,

asi už tu nikdo dlouho nebude co? Petis je už doma i s Kájinkou 😵 😵 😵
Já jsem u dr. dopadla dobře, CS už máme 10 a branku otevřenou na 4 cm, bohužel ani mě neminul Hamilton, ale narozdíl od petis mě to nebolelo. No teď to bolí celý den, ale tyhle stejné bolesti už mám pár dnů, tak mi to zas až tak hrozné nepřijde.

Pucka ahojky no jo to mě strašili a ono nic že? Holky počkejte já tu na Nový rok budu přát první a stále s bříškem 😵 páč já s tímhle melouniskem nikam pařit nepůjdu, tak Vám tu popřeju 😵 . Jináč na kontrolu jdu zas za týden, tak uvidíme, jak dlouho to potrvá.

Krásné Vánoce všem!

eximka
23. pro 2008

Milé sněhurky a trpaslíčci 😀
Chtěla bych Vám všem touto cestou popřát krásné prožití vánočních svátků. klid a pohodu do vašich domovů, ti kdo chcete rodit ať rodíte, ti kdo rodit ještě nechcete(momentálně patřím sem) tak ať nerodíte, holky co mají miminka už u sebe- ať všechno vychází jak jen to jde, ať jsou miminka hodná a nezlobí.
Prostě si zítřejší Štědrý den a svátky užijte podle vašich představ, tak jak si přejete, držte mi palce pač až vy budete koukat na pohádky s pusinkama plnýma cukroví tak my se budeme stěhovat do nového bytečku, ale hrozně se už těšíme.
Tak se mějte krásně a mám vás všechny moc moc ráda. Eximka a Nicolka v bříšku, pusinky posíláme 😉

kacenka25
23. pro 2008

Exi ale zase budete v novém a krásném, i to je začátek 😉

strouzek
23. pro 2008

holky přeji všem krásné vánoce plné pohody v kruhu rodiny a do nového roku hodně štěstíčka a hlavně zdravíčka.

kacenka25
23. pro 2008

jeee tady někdo nemůže spát.....

strouzku, upaluj za manžou do pelíšku... já se tu ještě kroutím, strašně to bolí chjo

eximka
23. pro 2008

kačenko tak třeba ještě v noci pojedete do porodnice a narodí se vám ježíšek Jakoubek 🙂

strouzek
23. pro 2008

já to taky vidím na malého kubíka ježíška 😀

jitie
24. pro 2008

dobré vánoční ráno
tak sem zvědavá,co naše Kačenka...vypadá to, že hamilton včera zabral, když se večer kroutila v bolestech 😎

Petis gratuluju, že už jsou s Karolínkou doma a těším se na fotky 😵

užijte si Vánoce a paaaaaaaaaaaaa