Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

eximka
20. únor 2009

ahojky holčinky, jdu na vás taky mrknout, tercie moc gratuluji k průkajdě a jak holky píšou testů na cukrovku se vůbec nebojte, v pohodě to zvládnete uvidíte🙂
jinak my se máme fajn, chodíme ven na procházky ale už se těšíme na jaro a léto, Nicolka je zatím moc hodná, takže na ni si stěžovat v ničem nemůžu, přes den spinká 3-4 hodinky, v noci 5-6 takže člověk si i odpočine, ted kouká a nespí ale je hodná a nebrečí tak tu můžu být, jen když zafnuká tak ji vypadl dudák tak dojdu podat ale jinak vydrží koukat a je hodná 😀
u nás snad nic nového, máme 3,77 kg takže už jsme velký holky 😀 sem tam nějakej faldík taky y už začíná pozorovat a smát se
jinak budu dávat do bazaru sem nějaké věcičky co jsou nám už malé, je to až k neuvěření jak z toho rychle vyrostla, kombinézku měla 6 krát na sobě a už je ji fest a dupky 56 už máme taky tip top

tercie
20. únor 2009

Ahoj holky, jsem tu, jdu dočíst 🙂

tercie
20. únor 2009

Jinak holky včera jsem byla na tý kontrole, naměřili mi tlak 142/79 jak jsem byla nervózní 😀 ale stálo to za to, teda, to je zážitek, ještě to pořád vidím před očima 🙂 Když doktor povídá...No minule tam ještě nebylo skoro nic - otočil na mě monitor a prej - no tak se podívejte teď 😀 a tam maličkej dělá kotrmelce, mává rukama, nohama, je to sladký. Doteď jsem koukala jen na obrázky ostatních, ale je to něco úplně jinýho, vidět to svoje, jsem z toho ještě pořád na měkko, je to možný? 😀 Prej nejhorší je za náma, malej se vyvíjí jak má, ani prej to moje nachlazení na něj nemá vliv - nevím teda jak by poznal, kdyby mělo - ukázal mi i bušící srdíčko. Jsem ráda, že je všecko v pohodě, měla jsem hroznej strach.

tercie
20. únor 2009

puckalucka: koukala jsem do alba na fotku, prej nic moc, takovej krásnej profil 🙂

puckalucka
20. únor 2009

Ahojky Tercie, moc moc Ti gratuluju!!! Ještě si živě pamatuju, jak jsem z toho byla na měkko já, když naše mimi metalo kotrmelce 😵 úplně vím, jak se cítíš. Ten náš puclíček se vůbec nechtěl nechat vyfotit, pořád schovával hlavičku a když už byla krásně vidět, tak mával s ručičkama a bylo po záběru 😀 . Ke konci mě už bolelo břicho, jak jsme se urputně snažili najít nějaký pěkný záběr 😒 . jedna fotečka byla drobet lepší než tahle, ale tu nám prý nemohli poslat meljem, protože je na ní měření....nechápu proč by jí nemohli poslat, ale nic s tím neudělám ☹ .
Mám z Tebe radost, že je vše v pořádku!!!

puckalucka
20. únor 2009

Jo a máte krásného ufonka jako my 😀

luckamb
autor
20. únor 2009

Ty jo holky to je foteček tady. A jaký máte živý ty ufonky v bříškách, co? :-d

puckalucka
20. únor 2009

Ahojky Luci 🙂 , jak se máš? Já mám toho našeho prďolku sakra živýho, teď sebou mele jako ďas 😀 .

jitie
20. únor 2009

Terci, gratuluju k srdíčku 😵 😵
Maky,my byli na horách jen od pátku do neděle...manža pak musel do práce..

luckamb
autor
20. únor 2009

Luci mám se fajn, sem horzně ráda že už je pátek. A já půjdu za necelou hodinku domů. Jupííííí.

jitie
20. únor 2009

nevíte jak dopadla dneska Martek??????

puckalucka
20. únor 2009

Tak za to jsem taky ráda 🙂 , sice jsem měla minulý týden dovolenou, ale to jsme byli u rodiču a tak to nebylo o odpočinku. Tu necelou hodinku Ti tiše závidím 😒 🙂

puckalucka
20. únor 2009

Jitie, o Martkovi nemám žádné info ☹

maky82
22. únor 2009

ahoj holky, jak se máte o víkendu? U nás celkem dobrý, sem tam něco poklidím, včera jsem pekla, dneska budu vařit špagety na večeři, byli jsme s malým chvíli bobovat, moc se mu to líbilo...jen škoda, že nemůžeme dýl být venku, aby se vyřádil...správně by neměl ani to, jen procházky...škoda no...

martek
22. únor 2009

martek dopadl blbe :-/
ale jsem v pohode, don't worry 😉

maky82
22. únor 2009

to znamená, že vajíčko se neuchytilo? to je mi líto Martku, snad se povede příště, neboj... 🙂

petis
23. únor 2009

Dobré ranko, holky, tak jak se máte po víkendu?

Martku,
je mi to líto. Ale povede se příště, vím to!!!

luckamb
autor
23. únor 2009

Dobré ráno po víkendu

puckalucka
23. únor 2009

Ahojky 😉 ,
Petis ta Vaše Karolínka je tak krásňoučká, vejiká a šikovná, vůbec bych neřekla, že se před chvilkou narodila 🙂 . Je to zlatíčko.
Martek, je mi to líto, kdy jdeš(jestli jdeš)příště?
Maky, alespoň si malej ještě zaboboval, teď už sníh leze dolů a já teda doufám, že už se neobjeví 😉 .
Ahoj Luci 🙂 .

petis
23. únor 2009

Ahojky,
že sníh leze dolů? U nás bylo včera krásně, ale dnes zase chumelí 😖 a to celkem fest, už mě to neba !!!
Pucko,
díky, jj, je to naše velká holka 😵

puckalucka
23. únor 2009

Petis, u nás to jde dolů. Je to šílená vodní břečka, která se spíš tváří jako sníh, kéž by to zmizelo už mě to taky nebaví 😒 .

kaca007
23. únor 2009

ahoj holky, martek to je mi líto....
petis...jj, karolínka je princezna
a co vůbec kačka s kubíkem, dlouho tu nebyla, že?

tady taky taje, dokonce bych řekla, že ted prší

jinak já jsem dneska pilná, už mám vyžehleno. večer čekáme návštěvu, budeme rakletovat, tak se těším
zveme ted často kamarády k nám, na scházení po hospodách už to není....

puckalucka
23. únor 2009

Ahoj Kačí, jak je mamino?
To máš pravdu Kačka už tu dlouho nebyla, ale to i ostatní holky, ono to s těma miminka už nebude tak lehké jít si sednout k počítači 🙂 .
Co znamená rakletovant, to neznám.

maky82
23. únor 2009

ahoj holčiny...

No Luci, malej by měl chodit jen na procházky, žádný lítání. Ale někdy je dost hrozný s ním vydržet doma, takže i to bobování mu dovolím...Když je sám, tak to jde, párkrát se sveze a jdeme dom, ale kdyby byl s děckama, bylo by to o přemlouvání a ještě by řval.

U nás sněžilo ráno, teď zatím nic...naštěstí. Už mě to taky pěkně štve... 😠

petis
23. únor 2009

Kačka s Kubíkem se mají fajn, byla jsem s ní na icq.
Kubulka ale moc nechce být sám, tak se mu musí věnovat a nenechávat ho samotného.
Taky nechce spinkat přes den, prďolka jeden.
Ale podle foteček v albu je to krásný andělíček blonďáček, připadá mi, že je celý maminka 🙂 🙂

tercie
23. únor 2009

Ahoj holky, Petis potvrzuju, taky jsem s Katkou mluvila, a taky si myslím, že je malej celá máma 🙂
Puci jsem zvědavá na nás, jak budem s prckama koníkovat 😀

martek
23. únor 2009

cau holky, jsem v pohode.... 😉
dalsi kolo bude asi az v lete, uvidime 😉

kaca007
23. únor 2009

jé tak kačku pozdravujte
luci...rakletovat... to je jako grilovat (z AJ raclette), je to v podstatě kámen, rozpálený a ty si na něm griluješ kousky masíčka, zeleninky a prostě vše co tě napadne. my to máme hrozně rádi, často k nám zveme přátele, je to takový společenský, každej se obsluhuje sám, jí co hrdlo ráčí, jí se celej večer, pomalinkku, u toho se povídá...no je to fajn 😉

puckalucka
23. únor 2009

Jé Kačí, tak to jsem u Vás jako na koni 🙂 , grilovaný masíčko můžu.
Ahoj Terc, no tak já tu nejsem moc ani normálně a co teprve když se mi mimi narodí 😀 .

amelie001
23. únor 2009

Zdarec ženy,jak se máte při pondělku?