Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

lehna
23. únor 2009

ahoj holky,

já jaksik nestíhám chodit na net. Štěpík vyžaduje pozornost jak nespí, sám se ještě nezabaví,tak musím být s ním.
a když po jídle usne, tak se snažím doma něco udělat. je to kolotoč a je to záhul 😅

jinak u nás nic nového, má trošku osypanou pusinu, tak snad se to víc nerozjede, kámoška mi říkala ať mu to mažu heřmánkem,tak mažem a zatím o.k.
v noci spí krásně, většinou od devíti do 2-3. pak vstává v 6 nebo v 7. tak se i vyspím, ale večer padám na pusu a chodím spát obas s ním.
nedovedu si představit,že se budí v noci co dvě nebo co tři hodiny.

luckamb
autor
23. únor 2009

ty jo nám se to tu dneska nějak rozjelo
kaca007: do Phy to mám kousek, můžu dorazit 😀
amel: Ahojky
lehni: zdravím tě, to je fajn, že si na nás taky jukla. Štěpulu pozdravuj
JInak potvrzuju taky - Kačenka ase má fajn. Teď o víkendu jsme se měly sejít a jít vyvenčit kočárek 😀 Ale bohužel měl kubulka průjem a zvýšenou teplotku takže to nevyšlo. Tak snad příště.

lehna
23. únor 2009

Luci, ahojky,
jj, jukla a jím u toho.malý zatím spí, asi bude spát než přijde Luk z práce🙂,tak mám chvíli klid. dočítat vás nebudu, tak nevím co nového. snad jste všechny o.k. a daří se vám dobře🙂

maky82
24. únor 2009

dobré ránko holky... 🙂

jitie
24. únor 2009

ahoj holky,
jak se máte???
já už jsem po dovolený v práci..docela to dneska utíká 😉 odpo si jdeme sednout s bývalíma kolegyněma do číny,tak se těším, já čínu moc ráda 😎 😀

jitie
24. únor 2009

teda holky, tady se dnes nekoníkuje????????????????????????????????? 😲 😕 😀

maky82
24. únor 2009

Jitie, dneska asi ne, nikomu se nechce... 😀

kaca007
25. únor 2009

teda sněhurky, já vás našla až na třetí straněěěě....

maky82
25. únor 2009

jééé, já myslela, jak budu dočítat a ono nic... ☹

luckamb
autor
26. únor 2009

Dobré ráno holky,
tak jak se vede???
Ty jo koukám jakou rychlostí vám naskakují ty týdny. To je teda rachot.
kaca007: už máš sbalenou tašku??
maky: co malej??

lehna
26. únor 2009

ahoj holky,

dneska je manža doma, malý spí, za hodinu se bude probírat,tak pojedem někam nakoupit a fláknout se po městě🙂

jak se máte?
teda Kač0077- za měsíc budeme mít dalšího sněhuláčka mezi námi. toto letí.
no dyť my už máme 5 týdnů,jak to uteklo, porod už si skoro nepamatuju 😀

pořád jsem ještě nestáhla další fotky, abych vám tu zase nějaké dala🙂

tercie
26. únor 2009

Ahoj holky, co novýho? Lítáte kolem miminek co, koukám, že jste toho za poslední dny moc nenapovídaly. Já jak jsem doma, tak mám takya nějak málo času tu sedět, což jsem si myslela že bude spíš opak, ale pořád je nějaká práce, a nebo máme na baráku řemeslníky, a já musím vyvařovat. Zrovna dneska musím, ale ještě vůbec nevím co. Na to kolik je hodin 😀
Leni to se teda koukej polepšit s těma fotkama 😉

lehna
26. únor 2009

ahoj Míšo,

jj, musím s epolepšit, ale jaksik není čas no. no vidím,že to znáš😀. jsi doma a taky nestíháš 😀. ale ty máš k tomu barák, takže se ti nedivím 😉 .
vyvařovat taky nikdy nevím co. jsem nějak bez inspirace.

tercie
26. únor 2009

Sedím tu furt, a ještě jsem nic kloudnýho nevymyslela, to budou dneska asi o hladu. Nejhorší je, že už mám hlad i já, a to abych šla, nebo mi bude špatně. Jenže každej den něco vymejšlet mě nepředstavitelně irituje 😀

tercie
26. únor 2009

Koukám totiž na kočárky, a nějak mi ne a ne nic padnout do oka... Holky, podle čeho jste vybíraly vy? Já vím jenom, že bych nejradši asi kombinovanej a s autosedačkou, abych pak jak poroste nemusela pořád shánět jiný kočáry....

amelie001
26. únor 2009

Ahojky Míšo,pěkně ti týdny skáčou.... 🙂

tercie
26. únor 2009

Ahojky Amel, to jo, však tobě taky 🙂

amelie001
26. únor 2009

Vybíráš kočárek?

tercie
26. únor 2009

No, tak pokukuju, abych měla představu a mohla začít třeba šetřit 😉

amelie001
26. únor 2009

My máme z internetu,zjistili jsme že nikde v obchodě v okolí není levnější,dali jsme 9300 poštovné zdarma.

tercie
26. únor 2009

Koukala jsem ti do alba, taky jsem ho teď myslím někde viděla, ale nepamatuju si která to je značka 😀

amelie001
26. únor 2009

X-Lander xa set 2008.

amelie001
26. únor 2009

http://www.detskyraj.cz/oddeleni/145-komplety-s...

my máme kočárek odsud.Mají dodání zdarma.

tercie
26. únor 2009

Jojojo, to je on 🙂 Akorát mi to vybírání na netu je takový míň sympatický, spíš si asi pojedu vybrat někam do obchodu, kde si to budu moct vyzkoušet, osahat, pohoupat a tak, hlavně ty obrázky zkreslujou výšku kočárku, a já jsem vysoká tak bych nechtěla nějaký prtě ke kterýmu se budu muset ohejbat...teda moc 😀

amelie001
26. únor 2009

To jsme udělali,vazkoušeli v obchodě a pak objednali.Ušetřili jsme dobré 3000

tercie
26. únor 2009

Vidíš, to je nápad, to vyzkouším asi taky. Amel musím končit, chlapi už mi píšou sms že jsou hladoví a já nemám nic nachystáno, tak pa zas někdy já letím něco spáchat 😉

amelie001
26. únor 2009

Ok,optaruj se,já pojídám polívku... 🙂

maky82
26. únor 2009

ahoj holky... 🙂

maky82
26. únor 2009

am, tak jak bylo včera? už víš, jak jsi dopadla?

amelie001
26. únor 2009

Ahoj maky,co cukrovka?