Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

strouzek
2. bře 2009

no řekl že snažit se můžeme ale že nejsou ty hormony pořád v cajku a tak mi přidali jednotky léků tak snad se to sníží ty hodnoty, jako prý bych už potratit z toho neměla no ale jistotu mi nikdo nedá ale hlavně mám už vše dobré jen nějakýhormon štítky TSH je vyšší a tak prej než se zkoriguje do normy hůř se prý těhulí. takže jako snažit se snažíme ale tak nějak jsme zvolnili protože stejně teď máme jiný starosti, v práci, doma , do toho ta štítka nedořešená pořád takže tak no. holky budete se divit ale já ani netestím, krize co? 😀

strouzek
2. bře 2009

navíc jsem se naštvala na některý lidi kolem mě, vrátila jsem se po nemocenský do práce a nikdo se nezeptal na zdraví jenom všichni řešili a dotírali s tím že jakto že nejsem těhu,kdy jako budu těhu, co jsem 3 měs. doma dělala že nejsem těhu. šéf jenom vlezl do dveří a uviděl mě po těch měsících a hned jeho bylo tak co už se snažíte? když jsem mu pak řekla že potřebujujít dřív domů tak měl zase debilní poznámku že jdu určo domů se tulit že určo mám plodné dny, do toho manžova rodina je dotěrná minule volali manžovi jestli jsem to dostala prostě krize. tak jsem se nasrala a vyletěla jsem na všecky ať mi vlezou na záda, že končímse snažením min. do května že mi to akorát zhnusili to snažení, že najednou mám pocit že nechci dítě kvůli sebe ale abych splnila plán, prostě jak chovní králíci,místo abych byla v klidu a těšila se na snažení jsem vynervená a mám strach dostat mrchu ne kvůli sebe ale kvůli tomu co řekne okolí jakto že nejsem těhu

puckalucka
2. bře 2009

Strouží, to chápu taky jsem to zažila a to plenkování a kojení jde taky zatím mimo mě, ale občas sem písnu, vždyť už se známe skoro rok 😉 . Nenecháme si říct co to bude, budeme mít v červenci překvápko 😵 .
Ahoj Terc, jak se cítíš mamino?
Tak jestli to naše malinké reaguje na zvuky jsem ještě nevyčíhla, ale jinak má tak nějak své hodinky. Večer po osmé hodině je vždycky nejvíc čiloučký až tak do devíti 🙂 . Taky pořád šišmám pupík a Elině(pes)říkám, že je tam mimi 😀 .
Kočárek se nám líbí ten, co mám v albu, ale nevím, jak vypadá ve skutečnosti, tenhle víkend se jdeme podívat do Letňan na výstavu, tak doufám že si tam něco vyhlídneme 🙂 . Už máme pár oblečků, hřebínky atd., ale moc toho není. Všechno musíme kupovat v neutrálu a tak koupíme jen něco málo a pak budeme muset dokupovat.

maky82
2. bře 2009

to je asi Marti dobře, jen by ses ještě víc stresovala...a jak dlouho by se to mohlo upravit do normy, říkal ti? snad topůjde rychlo...držím palce...

tercie
2. bře 2009

Maky to jsme na tom se jmény úplně stejkně jak vy, taky jsme se předběžně bavili, a juá chci míň používaný a manža tradiční, asi se pozabíjíme, nežse na něčem shodnem... a nebo mu něco odsouhlasím, a pak na porodním sále nahlásím to svoje 😀 😀 😀

strouzek
2. bře 2009

no jak u koho někomu stačí měsíc někomu 3 , někdo srovnává ty hormony ještě déle. je fakt že jsem před operací měla v háji totálně všecky přídavné hormony štítky a ty jsou teď až na to tsh v pořádku tak snad se i to srovná brzo.

puckalucka
2. bře 2009

Strouží, takže pořád stres, to je blbý ☹ .
My jsme zatím pořád u jmen, které jsme si jen tak v rychlosti vybrali když se přítel sprchoval a já mu je četla 😀 , pořád si říkáme, že už si k tomu sedneme a pořádně se jukneme 🙂 . Matěj vypadá, že už zůstane napořád, protože už si ho přítel oblíbil(myslí si, že si udělal syna 😉 ), ale holčička ještě není moc jistá.

strouzek
2. bře 2009

každopádně jsem se pro tento cyklus vykašlala na kontryhel, jeřáb a ostatní blbosti , prostě není čas a je fakt že i ty dny utíkají, jak jsem to sledovala táhlo se to a teď buch už jsem zase 17 DC

maky82
2. bře 2009

jo terci, to jsem si taky říkala, na porodním sále si to rozhodnu 😀 ale jestli to bude tak jak u Šimona, že jsem musela mít podepsanej papír se jménama, tak potěš...

strouzek
2. bře 2009

no jo stres to je můj věčný partner, teď je to takový mezi, ani dobrý ani špatný, prostě už bylo lépe i hůř, hlavně chceme teď "přežít" březen a duben což budou pro mě i manžu těžkéměsíce protože bychom už za 4 týdny rodili a tak jsme takový malinko smutní že to není a tak i proto nějak nemáme čas řešit ovu , prostě chceme od toho května jakoby znovu začít aktivní snažení protože jsme si i řekli že teď jak jsme se snažili nejen že jsme to dělali víc pro lidi než pro sebe ale hlavně jsme to chtěli jen kvůli tomu abychom zaplácli mezeru mezi mimčama, prostě furt jsme říkali musíme být do dubna těhu aby nás to tolik nebolelo což je blbost.

maky82
2. bře 2009

my Matěje dát nemůžeme, když máme Šimona přece 😀

Je to děs Marti, ale vykašli se na okolí, co je jim do toho...

puckalucka
2. bře 2009

Maky, jméno ale můžeš změnit do té doby dokud není zapsané na matrice,ne. Přijde mi divný podepisovat nějaký papír, když pak třeba budeš držet své mimi v náručí a prostě uvidíš, že to není ten Tonda, cos podepsala, ale je to jasnej Mareček 😀 .

tercie
2. bře 2009

Strouži mě se povedlo taky když jsem se na tyhle "pomocníky" rádoby... vykvajzla, a kontryhel mi spíš uškodil než pomohl...

maky82
2. bře 2009

já si taky Luci myslím...a taky si myslím, že v porodnici je jim jedno, jak se moje děcko bude jmenovat...přece by to nekontrolovali podle nějakýho lejstra...mě se ješět při porodu ptali, jestli vím, co to bude a jak se bude jmenovat...takže papír předtím asi nikdo nečetl...

puckalucka
2. bře 2009

Nám se zadařilo, když jsme to ani ve snu nečekali, protože ten měsíc na sex došlo cca 2x 🙂 a nic jsem nebrala-žádné vitamíny atd.

maky82
2. bře 2009

Moje slova Terci...mně ale ještě asi pomohlo to, že jsem nastoupila do práce...nebo to byla opravdu velká náhoda, po týdnu v nové práci jsem otěhotněla 😀

puckalucka
2. bře 2009

Maky a proč nemůžete dát Matěje? Jak se jmenovat ten film? Tam nebyl Matěj nebo jo?

maky82
2. bře 2009

v pozměněné verzi Šimon a Matouš...

tercie
2. bře 2009

Maky mě pomohlo že jsem si vzala v práci dovollenou 😀
Ten film byl Šimon a Matouš, ne? To byste Matěje klidně mohli 😉

maky82
2. bře 2009

to už by se mi víc líbil Adam...

puckalucka
2. bře 2009

Já jsem si na to nemohla vzpomenout 😀 . No to by asi nebylo to nejlepší 🙂 .

puckalucka
2. bře 2009

Adámek je hezký jméno, ale mě neprošel ani Štěpán z důvodu, že má svátek okolo Vánoc, takže Adama si můžu rovnou odškrtnout 🙂

tercie
2. bře 2009

Mě se Adam taky líbí, jenže my to v rodině máme už od A hodně, v jednom baráku švagrová a neteř obě Anduly, druhá neteř Adéla, ale říkaj jí Áďa, a to by říkali Adamovi taky, to je na palici... Hoky manža mi tuhle řek ře by chtěl Evičku, nebo Danu, no není to na pěst? 😝

strouzek
2. bře 2009

jů tak to mám naději my teď taky sexík flákali, kontryhel mi předtím pomohl ale teď už ho moc nepiju nechutná mi a bolí mě po něm vždycky hlava

puckalucka
2. bře 2009

Terc, Eva je hezké jméno nebo alespoň mě se líbí, ale Danu bych nadala. Za prvé se mi nelíbí a za druhé se tak jmenuje máma přítele a hned bych před sebou viděla jí 😖 . Já mám spoustu hezkých jmen pod kterýma si ale bohužel představím nějakého děsného člověka a je po.

tercie
2. bře 2009

puci no to je přesný, taky vždycky vidím nějakou neoblíbenou postavu a okamžitě se mi znelíbí i to jméno

puckalucka
2. bře 2009

Podle mě nejde o množství sexu, ale o to se trefit do toho jediného správného okamžiku...je to prostě zázrak.

tercie
2. bře 2009

Dana je hrozný, to spíš když už tak Danielu, jenže to je druhá neteř, takže smůla. Připadá mi, že nás s pěknýma jménama všichni předběhli, a na nás zbyde Hugo nebo Jarmil 😀

puckalucka
2. bře 2009

Terc, jenže nejhorší na tom je, že tak to má i můj přítel a to rázem máme o poloviny jmen v kalendáři míň 🙂 . Mě by se třeba líbil i Luboš, ale Láďa pod tím hned vidí nějakého jejich příbuzného, co je děsnej ovar, co na to říct 🙂 . Holčičí se mi ještě hodně líbí Linda, ale na tu se Láďa moc netváří, ale třebaaaa.. 😉

tercie
2. bře 2009

To je přesný, o množství sexu nejde... nám se povedlo a to jsme se tulili jen 2x v tom měsíci... je to vidět v mým posledním BT grafu, jestli nevěříte 😉