Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

luckamb
autor
31. bře 2009

Jo rozhodla, dřív jak v září tam nepůjdu.
V září jsem se dohodly s holkama, že pojedeme do Egypta. Užiju si léto, odpočinu si a nebubu pořád řešit nějaký doktory. Prostě taková nějaká rezignace 😀 A je mi fakt skvěle.
A jak ty Jíťo?

martek
31. bře 2009

my meli minulej vikend jeste snih 🙄 😀

a ted to rozjedem! je krasne, tak vytahnu svyho Webera a bude mejdan

😎

luckamb
autor
31. bře 2009

Co je Weber??

kaca007
31. bře 2009

ahoj holky, hlásím se z porodky doma, včera nás pustili
nestíhám psát všude, tak kdyžtak jukněte do dubnovek, fotečky jsou v albu, porod popíšu až budu mít chvilinku 🙂
díky za gratulace smskama a IP 🙂

luckamb
autor
31. bře 2009

Ahoj Kačko, malá je krásnáááááá.

jitie
31. bře 2009

luci,tak to jo...jen si pořádně užívej dokud můžeš 😀
já nic..začínáme se snažit, ale poslední dobou to pěkně flákáme 😅 ani do měření BT se mi nechce,jsem už z toho nějaká zlenivělá...

jitie
31. bře 2009

Kačí Amálka je nádherná 😵 až budeš mít čas,tak se za námi stav 😉

martek
31. bře 2009

kaciku, gratulace!!!!!! 😵 😵 😵

luci, tohle je muj milacek http://www.grily-weber.cz/popup_image.php/pID/99 😎

petis
31. bře 2009

Ahoj berušky,

jak se máte?

Já taky hlásím, že je u nás zataženo, ale aspoň neprší, tak jsme byly od 10 venku. Hurá, ale teď jak máma sedne k PC, tak se malá už ozývá z kočárku, že má hládek.

Kači,
princeznička je moc nádherná, užívej si mateřství a pak nám všechno pěkně popiš 😉

Holky,
vy tu ale štynkrujete s grilovačkama, mňam !!!!

maky82
31. bře 2009

ahoj, tady se teda dneksa klábosí 😀

Já měnila papíry v policích v kuchyni, dělala oběd a teď si půjdu dát asi kafčo.

Ahoj Kačko, malá je krásná, užívej si jí 🙂

petis
31. bře 2009

Tak já bych se měla pustit do žehlení 😖
Ale kafčo si taky dám, teda spíš meltu 😀 , ale až přijede má mamka ... má se stavit, až pojede od babi z nemocnice. A ke kafču mám koblížky, už se teď těším 😉

maky82
31. bře 2009

já už mám ke kafču jen 2 minišátečky s pudinkem, co jsme pekli s děckama v neděli...manža je zbaštil vpráci 🙂

Koncem týdne si půjdu objednat kočár, matračku a musím mrknout na skořápku...

Zítra ráno odvezu malýho do školky...po 3měsících...a taky budu žehlit a vařit a možná vyperu prostěradla a zavinovačky pro mimčo

amelie001
31. bře 2009

Ahoj holky,

vidím že budete prát,já si říkám že bych mimískovi oprala z nudy nějaké věci.Koupila jsem si Lovelu,jenom tekutý prášek,stačí ne?

maky82
31. bře 2009

Am, já mám taky tekutou Lovelu...chystala bych už i postýlku, jenže za měsíc budeme měnit okna, tak by se mi tu naprášilo

puckalucka
31. bře 2009

Ahojky,
Kači, ještě jednou velká gratulace k Amelie, je vážně kouzelná 😵 .
Petis, můžu na Tebe mít otázku, ty už máš zkušenosti 🙂 , jak je to s nástupem na mateřskou je 4-6 týdnů nebo 6-8? A jak je to s normální dovolenou, krátí se nějak nebo mám nárok na těch 20 nebo 25 dnů, co mám ve smlouvě?

amelie001
31. bře 2009

nemusí se dávat aviváž,že?Já postýlku ještě chystat nebudu,asi budu jenom prát,at se nenudím.

petis
31. bře 2009

Holky,
já taky peru v Lovele - tekuté a mám i Lovela aviváž.
Akorát hovňousky musím přemáchnout hned v ruce, jinak to nepustí.

Puciluci,
mateřská je 6-8 týdnů před porodem.
Dovolenka se, myslím, nějak krátí, ale to je podle toho, kolik odpracuješ měsíců než jdeš na MD.
Ale nevím, jak je to přesně, to se poptej účetní.
Mi to ale vyšlo, že se mi nekrátilo nic. Ale fakt to nevím přesně.

puckalucka
31. bře 2009

No a mě včera sestřička u doktora tvrdila, že se nastupuje 4-6 týdnů a já už jsem se děsila, že mi jí vypíšou až ty 4 týdny před, ufff.
Účetní tu máme naprd a o mateřské atd. nic neví nejsou tu na to zvyklý, že by tu měli těhule a tak si scháním info kde se dá...
A Ty sis Peti vybírala dovolenou před nástupem na mateřskou? Je to tak vůbec možný, chtěla bych si o ní totiž prodloužit ještě to volno před porodem.

lehna
31. bře 2009

holky já peru v Persil sensitive a v pohodě.

Maky: tak taky vám budou měnit okna🙂. my taky měnily jak jsem byla v 32tt 😀 😀

Lucimb: já na tebe začátkem března myslela, ale jaksik nestihla napsat a vzpomněla si až teďka 😅 😀 . Tak dodatečně ju? Všecičko nej nej nej 😵

Puciku: jak píše Peťka, mateřská je 6 nebo 8 týdnů před porodem. já dovšu vybírala před těma 6ti týdnama,takže jsme si to prodloužila a vlastně jsem měla ještě i měsíc nemocenskou. takže jsem byla od půlky října doma. 8.12. jsem měla nástup na mateřskou 😉

maky82
31. bře 2009

Leni, já budu v té době ve 34.tt, tak snad pak tím úklidem neporodím 🙂

amelie001
1. dub 2009

Ahoj holky,

já jsem tedka ráno úplně v šoku.Kamarádka tady z koníka a co se mnou chodila na těhu plavání přišla o miminko ve 24 tt,nemám ani odvahu jí psát.Já si ani nedovedu představit co bych dělala,asi bych se zbláznila. 😢 😔

Jinak u nás je hezky,sice pod mrakem ale neprší.

maky82
1. dub 2009

ahoj Am, to je hrozný, co se děje... ☹ já snad ani nechci domýšlet, co bych dělala, kdyby se něco podobnýho stalo mně...musí to být fakt hrozný....brrr

Jinak my máme za sebou 1.cestu do školky po 3měsících, obešlo se to naštěstí bez slz, s plyšákem, ale prý se mu bude stýskat...

amelie001
1. dub 2009

maky-tak čtu že to malý zvládl,to je dobře. 😉
Máme dneska těhu plavání a mě se tam vůbec nechce,je mi to tak moc líto,že bych z toho neměla dobrý pocit,navíc manža zakázal.A zákazy se mají dodržovat.

maky82
1. dub 2009

já se těšila, jak bude už dneska konečně svítit slunko a ono pořád nic, je zamračený... 😠 jak se ta holka jmenovala? chodí sem někam do diskuze?

amelie001
1. dub 2009

Chodí,ale málo.Ani se jí nedivím.Došla jsem na to náhodou.Obratme list,prosím.Co budeš vařit?Manža chce kuře,musím zajít do Kauflandu.

maky82
1. dub 2009

já chci teď něco požehlit a vařit budu bramb.kaši a smaženýho pangasia...

ta ranní cesta do Blanska a zpět mě asi nějak zmohla či co 🙂 jsem hrozně unavená a ospalá, to je hrozný

amelie001
1. dub 2009

No já chci něco oprat,žehlit nemám co.

maky82
1. dub 2009

tak mám půlku vyžehlenou, obalenou rybu a zbytek udělám, až přijedu...za hoďku jedu do školky...normálně, to je takovej nezvyklej klid bez malýho 🙂

puckalucka
1. dub 2009

Ahojky,
Lení, jak Ti je? Byla jsi už na kontrole? Pozdravuj odemě Štěpulku 😉 .
Amel a Maky, co vy a tvrdnutí bříška? Mě to poslední dvě noci vzbudilo a přes den to včera taky bylo častější a tak jsem volala doktorovi, co a jak a on se mnou mluvil takovým tónem a měl zase řeči, že nějaké to tvrdnutí je v pořádku, že se cítím jak kdybych si vymýšlela 😒 . Zítra k němu ale mám přijet na přeměření hrdla a nezapoměl poznamenat, že se mu to v pondělí zdálo v pořádku. Já jsem u něj taaak moc ráda s roztaženýma nohama, že si vymýšlím problémy nebo co 😀

maky82
1. dub 2009

Ahoj Luci...ten konec je dobrej 😀

Mě tvrdne břicho už něco přes měsíc, dr.říká, že je to ok, tak jí asi budu muset věřit. Dělá mi to tak 10x za den a někdy je to fakt šílený, nepříjemnej pocit a zvlášť, když se mimčo do toho začne protahovat a potřebuje se opírat mi o břicho. Mám předepsanej Magnosolv, ale přijde mi to o ničem.