Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

puckalucka
16. dub 2009

😀 😀 není zač
Alespoň ho budeš mít novější než kamarádka 😉 .
Děláš přesně, co já a to už to máš za pár. Já taky pořád něco dělám a někde lezu a pak jsem ráda, že jsem ráda.

maky82
16. dub 2009

no přesně!!! někdy mě zmáhá už i cesta do školky a zpět (asi 20min pěšky), pěkně mi tvrdne břicho a pociťuju křeče...

puckalucka
16. dub 2009

Pro mě procházky taky moc nejsou a většinou mi při nich taky trvdne bříško, naštěstí jen lehce a křeče nemám. A schody tady ve firmě? Když je vylezu, tak z 85% mám ztvrdlé bříško. Hold je prcek po nás a je lenivej a tyhle aktivity se mu nelíbí 😀 .
Tak si sedni venku, pěkně vstřebávej sluníčko a hoď sekání trávy za hlavu nebo spíš na hlavu nějakému chlapovi!!!

maky82
16. dub 2009

už to mám Luci hotovo a je mi docela fajn... 🙂

strouzek
16. dub 2009

aha fakt? já vím že míša chodí do květnovek tak jsem si myslela nevím proč že má termín v půlce května 😉
puci na teploty nedbej, já mám krásný grafy každý měsíc, každý měsíc mi půlka koně píše ať testuju že mám výstavní teploty, takže testuju a testy hovínko 😀

puckalucka
16. dub 2009

Já už cííí domůůů ☹ 🙂 ...vůbec mě to tu dneska nebaví a má takový pocit, že se tu něco semele...
Aha Strouží a já jsem si říkala, jak se Ti to tam krásně rýsuje...

maky82
16. dub 2009

kde Luci pracuješ, jestli se můžu zeptat?

měla bych se jít naobědvat, ale nějak není chuť nebo co...

puckalucka
16. dub 2009

Ve firmě, co dělá bazény, sauny, wellnesy atd. pro hotely a převážně bohaté lidičky a druhá část firmy dělá zemní protlaky...jsem tu taková holka pro všechno a na nic 🙂 a dneska mám v sobě takový blbý pocit...
Není chuť? A co máte dobrého?

strouzek
16. dub 2009

No mě se nikdy nic nerýsuje, těhu v nedohlednu, tělo zhuntovaný, psychika v háji jediný co je krásný a nadějný jsou ty grafy, ani nevím proč měřím, manža se každý měsíc směje že podle grafů jsem těhu každý měsíc

maky82
16. dub 2009

zelí s knedlou a králíka...od včerejška mi není dobře, asi na mě něco leze ☹ večer jsem byla jak přejetá, bolelo mě celý tělo a celou noc jsem měla zimnici a potila jsem se...ani dneska to není lepší, budu si muset vzít paralen na noc ☹

puckalucka
16. dub 2009

Tak to by ses měla obzvlášť šetřit a ne blbnou se sekačkou, Maky!!!

maky82
16. dub 2009

dopoledne to bylo fajn, ale teď je mi hůř...aspoň jsem nemusela pro malýho do kšolky, dovezou mi ho naši... 😉

i jídlo už jsem do sebe nasoukala...bylo to moc dobrý... 😉

lehna
17. dub 2009

nazdárek holky,
dneska nikde nikdo??????
já jsem od teďka slaměná vdova, manža jel na víkend na Lan party. to je taková víkendová počítačová akce,kde si 50 magorů hraje na PC hry.mají to jednou do roka a on se vždycky těší jako malé děcko🙂. no takže jsem bez PC,ale ještě že má brácha noťas,že se můžu připojit aspoň přes něho. brácha jel totiž taky😀

Maky: co to čtu! ty se máš šetřit a ne lítat jak pomeltlo!!!neštvi mě!!! 😠

lehna
17. dub 2009

dneska tady jako fakt nikdo není,jo?????
tak já si schvláně zapojím noťas do obýváku ať ut můžu být i s malým a jsem tu sama 😢 😢 😢

puckalucka
17. dub 2009

Ahoooj Leni,
já jsem tuu 🙂 . Tak máte se Štěpulou volný bejvák, jo 😉 ?

lehna
17. dub 2009

ahoooooooj Luci,
jojo, máme volný bejvák,bude pařbááááááá 😀 😀 😀

tyjo,koukám jak ti letí ty tt, to snad není animožné.
No já mám co říkat,nedávno jsem rodila a už má Štěpula v pondělí 3 měsíce 😅

puckalucka
17. dub 2009

Ne, že se moc opijete 😀 .
Letí to letí, za chvilku budu pořádat pařbu já 😀 😀 . To samý je u Vás: Štěpulovi NEMŮŽOU být 3 měsíce, před třemi týdny jsi mi psala, že se Vám narodil🙂 ...

puckalucka
17. dub 2009

Ameeeel, ty chůvičky co máš v albu jsou i s monitorem dechu???

lehna
17. dub 2009

neboj, nebudem to přehánět,abysme náhodou nezaspali😀 😀
no a přitom se mi zdá,že to bylo fakt nedávno. ty dny fakt strašně letí. no jdu mu uvařit čajíček a asi si půjde zdřímnout.
Jo jsem ti ještě chtěla pochválit ty obrázky na stěně,to je krása🙂, Puclíček bude mít svůj pokojíček????

puckalucka
17. dub 2009

Ty dřímat nebudeš, žejo? Budeš tu se mnou 🙂 ...Blažková jde spinkat, jaký má dneska den, je hodnej?
Nějak moc mě zahrnuješ pochvalama, abych nezačala bejt namyšlená 😀 . Ale díky za ně 😵 , jojo je to Puclíčkův pokojík, ale zatím bude spinkat u nás v ložnici, myslím si, že pokojík bude využívat Láďa, aby se vyspal do práce 😀 . Až nám dodají poslední skříňku(čekáme na ní už 12 týdnů místo 6-ti = Asko nedoporučuji!!!)tak hodím do alba víc fotek pokojíku 😉 .

lehna
17. dub 2009

nene, já nedřímu. divím se,že mi stačí 6-7 hodin denně spánku z mých 1-11 😀. jojo, dneska je zatím hodný,tak snad mu to vydrží. čaj ještě chladne,ale už jdu na něho. začíná být nevrlý🙂
tak namyšlená,jo?? no tak já teda skončím😀,ať nemáš nosánek nahoru😀😀. však chválit se musí,chválím všechny🙂. taky máme namyšleno,že nějakou dobu bude Štěpi spát s náma v ložnici a pak mu uděláme pokojík. Luk to zvládá s náma v ložnici,on spánku moc nepotřebuje,tak je to fajn. naštěstí ale klučina v noci krásně spink,tak chodí do práce vyspaný.
Na Asko už jsem taky slyšela v tomhle stížnosti.tak se těším na další fotečk\,jůů,to bude mít krásné🙂

puckalucka
17. dub 2009

Jdi na něj 🙂 , ať máte spokojené miminko 😵 .
My jsme se na pokojík vrhli brzo, kravinky to je naše 🙂 , alespoň se tam návštěvám bude líp spinkat a konečně z něj není skladiště 🙂 .
Ládísa je děsnej když se nevyspí, tak radši ať chrupká jinde 🙂 .
Musím na poštu, tak tu chvilku nebudu...

lehna
17. dub 2009

tak Štěpánek od čtvrt spinká. tak uvidíme jak bude spát dlouho, musím jít umýt nádobí a hlavně jeho flašky na mlíko. ráno se koupal Luk,pak Štěpi a já,tak došla voda,musím čekat až se nahřeje v kotli další😀.
Kravinky to já taky miluju,ale jaksik teďka nemám čas,tak nemá ani u postýlky vyzdobení stěny. no neva,no, bude mít v pokojíčku🙂

puckalucka
17. dub 2009

Spinkáte ještě 🙂 ?
Já jsem teď dorazila, cestou jsem nám s Puclíkem 😀 koupila dobrá jablíčka.
Ráno jste se mohli vykoupat venku na dešti a ušetřili byste 😀 , teda alespoň tady pršelo...
Obrázky na zdi nejsou důležité, Leni. A v pokojíčku se pak vyřádíš, teď to stejně Štěpulku nezajímá, plná flaška je krásnější 😉 .
Lení, co si pořizovala a používala na prckův pupík?

lehna
17. dub 2009

už je vyspinkaný, zdřímnul na hodinu. no já nevím co je ty dva dny tak unavený a spavý. snad je to normální,nebo já nevím☹
u nás nepršelo a ani zatím neprší,ale brzy bude.
jojo obrázky důležité nesjou,hlavně,že je prďola spokojený🙂.
na pupík jsme používali 60ti procentní líh,každý den večer jsme mu to tím čistili jak nám řekli v porodce.

puckalucka
17. dub 2009

Lení já jsem poslední dny taky spinkavá, to bude tím teploučkem co bylo.
Tady je každou chvilku přeháňka, ráno jsem pohnojila travičku, tak mi to ani nevadí 😉 .
Díky za info k pupíku, takže si píšu: Koupit vodku... 😀 😀
A co sis kupovala Ty do porodnice?
Se navotravuju, co? 🙂

lehna
17. dub 2009

no já nevím, zdá se mi,že má asi teplotu☹
jako co myslíš,co jsem kupovala do porodnice??? ten líh jsme kupovali až doma a v prdnici nám vždycky ráno donesli čtvereček napuštěný tím lihem každé ráno.
neotravuješ, neboj.mi to nevadí. 😉
no Luci,jdu nahoru k našim.
tak papa a hezký víkend,kdybys měla chviličku tak se třeba připoj večer z domu🙂

puckalucka
17. dub 2009

Tak ho radši přeměř, doufám, že to nic nebude!
Myslela jsem pro sebe do porodnice a po porodu.
Na comp se dostanu až asi v úterý, na víkend jedeme k našim a tam na to není čas a v pondělí nejsem v práci, jdu na kontrolu a pak na druhý pokus 3D, tak nám držte palečky
😉 .
Krásný víkend a dej za mě pusinku Štěpulkovi a písni mi, jak vám je. papa

maky82
18. dub 2009

ahoj holky, jak si užíváte víkend? My jsme s malým doma, oba dost kašleme, odpoledne snad vylezeme na zahradu na písek, ale dělají se mraky...

lehna
19. dub 2009

ahoj holky,
tak jak hlásili,že bde víkend škaredý, u nás teda vychází a včera bylo krásně.dneska zatím taky svítí sluníčko,tak uvidíme později.
Luci: tak teplotku naštěstí neměl, asi měl prostě jen spavý den. včera už to bylo opět jako vždeycky,půl hodiny a stačí😀
Palečky v pondělí držet budu,tak snad se tentokrát nebude schovávat.
Jo tááák, do porodnice. tak to se rozepíšu později jak bude chvilička🙂

Maky: ty se opatruj, žádné přehánění s prací a leč se!!.koukám 32tt,holky vám to tak strašně letí, za chvíli tu budou další miminka🙂