Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

tercie
29. dub 2009

Holky no ne, to je super, Jiti a Míšo moc veliká gratulace 🙂

jitie
29. dub 2009

Ahoj holky, moc díky 😵
Míšo, napadlo mě konečně uspořádat naše setkání ve Varech, až pojedem na chalupu 😉 samozřejmě když budeš mít čas a chuť..

tercie
29. dub 2009

Jiti klidně, já mám teď času mooooooře 🙂 Tak se ozvi až pojedete, ráda tě uvidím 🙂

lucasaerik
29. dub 2009

koukám koukám a nestačím se divit sněhurky 😵 jen trochu ted neszíhám s Vámi diskutovat, manža má v oráci frmol a ty tři dětičky mi dávají trochu dost zabrat. Manža chodí domů kolem půlnoci, a už v šest ráno je pryč,aler až to skončí budu zase na MK častěji a všem to vynahradíme

ilonkaa
29. dub 2009

Tak Míše moc gratuluji a v klidu jí vyřid,že ta bolest tak za 2 až 3 dny přejde..ještě tedko si na to pamatuju!!Ale stálo to za to!!!

tercie
30. dub 2009

Lucásku neva, my na tebe tady počkáme 🙂 Teď tě potřebujou prckové víc🙂

petis
30. dub 2009

Žjůva,
Ilon,
krásné fotečky Maxíka 🙂

Jak se máte, berušky?
U nás je dnes krásně, byly jsme s Kájulí na prochajdě v našem obvyklém čase od 10 hodin a ještě dospává.
Chci dneska přemluvit taťku, abychom něco nafotili venku, když je táááááák hezky 😵

amelie001
30. dub 2009

Zdarec ženy,

tak po řadě:

gratulace Míše k Simonce/těším se na fotky/. 😵
Petis-Karolínka je čímdál hezčí
Terci-všimla jsem si že nám utíkáš za vlaštovkama 😀

tercie
30. dub 2009

Am jojo, vlaštovky táhnou 🙂

petis
30. dub 2009

Díky, Amel 🙂 🙂
Zrovna jsem dojedla borůvkové knedlíky. Snad tím malou nazatvrdím !!!

tercie
30. dub 2009

jé petis, borůvkový bych si taky dala... já jsem dneska jenom o čajíku, měla jsem divokou noc...
Včera jsem večer seděla u pc a koukala na nějaký nabídky práce, a asi jsem si skřípla nerv v zádech nebo co, začalo mě strašně bolet mezi lopatkama, ale tak nějak normálně, dalo se to. V noci mě začql k tomu tlačit žaludek, a k ránu se to vystupňovalo takovým způsobem, že jsem div nelezla po zdi. Tak jsem si vzala ibalgin, a zkusila spát. Za chvíli ale vstával manža do práce, a já už nevydržela ani ležet, žaludek jako by mi měl prasknout, nemohla jsem ležet, sedět, nic. Zkoušela jsem jestli nebudu zvracet, ale žaludek byl prázdnej... manž musel odjet, a já nemohla ležet, tak jsem si sedla v obýváku do křesla, a nakonec jsem tam usnula v poloze-padá letadlo - hlavu na kolenou, podepřenou polštářem, přesvědčená že jak padne rozumná hodina, vyrazím k doktoru.
Holky a já se vzbudila a nic...naprosto NIC mi není, nic mě nebolí, jako by to byla noční můra, jsem z toho úplně tumpachová co to mohlo bejte

petis
30. dub 2009

tak to muselo být nepříjemné.
Nebyla to nějaká kolika nebo něco podobného? To mívá takový rychlý průběh a pak je klid.
Hlavně že je ti už dobře !!!

tercie
30. dub 2009

Nevím, spíš asi skříplej zádovej nerv, záda mě bolely přesně v místě co je žaludek...a jak jsem seděla přes hodinu v tom předklonu, tak se to asi srovnalo, jinak si to vysvětlit neumím... 😎

tercie
30. dub 2009

Teda baby jedny, vy už jste se preventivně někam zašily, aby vás večer nevyšťourali, co? Asi teda taky půjdu vyhledat úkryt 😀

petis
30. dub 2009

Já tu jsem 😉
Manžel šel na pivko a já sedím s černým pivem v ruce u Ordinace 😎

jitie
3. kvě 2009

ahoj holky, jak se máme po prodlouženém víkendu???? 🙂

lehna
4. kvě 2009

ahoj holky,

Moooooooc gratuluji Mise.Ottovce k Simonce,taková malá prďolka se narodila🙂.ať vám roste jako z vody a máte z ní jen radost🙂

My byli na prodlouženém víkendu na chalupě v Náměšti na Hané, malý byl super, byl hodňoučký, spinkal jako doma, takže ně něho změna prostředí vůbec nepůsobila🙂

Jinak se máme moc dobře, akorát na ten net není čas, tím,že mám PC na druhé straně baráku, než leží třeba Štěpi,tak tu vůbec nejsem. ale mám zažádáno u manžela a bráchy o noťas,abych byla ve spojení,tak snad do konce roku bude 😀 😀

luckamb
autor
4. kvě 2009

Ahoj holky,
tak Míša s malou by měly jít zítra domů, tak pak slíbila fotečky. Prý je malá moc hodná.

jitie
4. kvě 2009

ahooj 🙂 to je dobře, už se těším na fotečky 😵

tercie
4. kvě 2009

Ahoj holky, jak je pořád? Nějak se tu teď hrozně málo potkáváme...každá chodí jindy 😀

jitie
5. kvě 2009

ahoj Míšo, já tu skoro denně nakukuju a nikdo tu neni..jak sem doma,tak se nudimmm 🙄

tercie
5. kvě 2009

Jiti no jo, vlastně mě to nedošlo že jsi na PN... to jsme dvě, jnže jak nemám vlastní PC tak je to na prd... a dneska jsem dopo byla na kineziologii a teď jsem se vrátila, a za chvíli čekám, že mě odtud vyžene neteř jak přijde ze školy 😠

jitie
5. kvě 2009

nesmíš se dát, měla by se učit a ne sedět u PC 😎
já se o noťase hádám jedině s manželem a to večer, když přijde z práce a chce mi ho vzít, že prý tu sedím celý den 😀
a co ti řekli na kineziologii???

tercie
5. kvě 2009

jé já to psala na vlaštovky tak já to zkopnu, neva? 🙂
Taky bych měla mít už příští měsíc svůj noťas, když to dobře dopadne, akorát musím vyřešit připojení, koukala jsem na to USB od vodafonu ale musím zjistit jestli to půjde u nás. Přes pevnou bohužel, tak nějakou alternativu no...

a ta kinezio:

tercie
5. kvě 2009

Ahoj holky, tak se hlásím po kineziologii, měla jsem z toho strach, ale úplně v pohodě, sice jsem si pobrečela, ale byla to takový úlevný...v podstatě jsme nemusely řešit nic z minulých životů a tak, protože to už jsme všechno odblokovaly po prvním potratu, v tomhle směru bylo všechno v pořádku, šlo jen o to, abych si nedávala vinu za to co se stalo, v podstatě to nebyla moje volba, ale volba miminka, že se nenarodí, - vybrala si nás, protože věděla, že to zvládneme - jen ta dušička potřebovala tuhle zkušenost na světě, a my asi taky, zřejmě abychom si víc vážili jeden druhýho, já potřebovala pocítit v manželovi podporu, protože jsme měli v minulosti krizi kvůli jeho nevěře, potřebovala jsem vědět, že je to správně, že jsme spolu zůstali... a abych znovu dokázala otevřít srdce, který jsem uzavřela před bolestí a veškerý negativní pocity jsem dokázala přetransformovat na lásku... Maličkou jsem předala andílkům, a ostatním dušičkám, aby ji opatrovaly... A hlavně abych se nebála otěhotnět znovu... Uf. Teď už snad bude jenom dobře. Pro nás všechny

tercie
5. kvě 2009

Jdu si dát kávu a před pátou jedu na sbor, tak berušky sněhurky zas zítra, a Jiti ty se moc opatruj!!!!! 😉

jitie
5. kvě 2009

Míšo, to je dobře, že to proběhlo v pořádku, člověk se z toho potřebuje vypovídat a vybrečet, teď už to bude jen lepší a lepší!
Až budeš mít noťase,tak to bude super, zkus se podívat na připojení od T-mobile, je to to samí jako od Vodafonu přes USB, chce to porovnat ceny a hlavně abys měla doma signál 😉

petis
5. kvě 2009

Ahojte,

Terci,
krásná slova 🙂

Míšo Ottovko,
zkoukla jsem fotečky, malá Simonka je nádherná, je to takový drobeček malý. Opravdu moc krásná slečna, ještě jednou moc gratuluju !!!

maky82
6. kvě 2009

Ahoj holky, po týdnu vás všechny zdravím...jak se vám vede? Máte se fajn? 🙂

luckamb
autor
6. kvě 2009

Míšo: Simonka je krásná, ještě jednou moc gratuluju.