Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

petis
25. kvě 2009

Jo, náušničky jsou v albíčku 🙂

luckamb
autor
25. kvě 2009

Ahoj holky,
koukám, že tady se skoro rodí on-line 🙂
Petis: naušničky jsou krásný
Jíťo: jak je tobě?

kaca007
25. kvě 2009

ahoj holky
petis malá je krásná, koukám že budete mít taky S4 casualplay. Je to super kočár, můžu jen doporučit.
jak karolínce dávali naušničky-píchali nebo nastřelili? a plakala? já se na to taky chystám,ale asi to nepřežiju...

maky... ta to má za pár, tak držím palečky

jitie...týdny pěkně naskakují 🙂

všechny vás moc zdravím kočky! co kačenka s kubíkem, jak jim se daří?

amelie001
25. kvě 2009

Ahoj holky,

petis-Karolínka je kočka a kočárek je super
maky-drž se ženo!!! 🙂 😉

tercie
25. kvě 2009

Holky já nás nemohla najít 😀

amelie001
25. kvě 2009

Míšo- 😀 😀

tercie
25. kvě 2009

No došla jsem až na čtvrtou stránku a pak se teprve vrátila na začátek 😀

Maky ještě k plodovce - má takovej specifickej nasládlej pach, to bys od moči rozeznala. Držím palce!!!
A jdu okouknout náušničky a tak, co máte novýho 🙂

Amel já tvoje číslo taky mám, kdyby náhodou tak dám holkám vědět, kdybys nechtěla obesílat všechny 😉 a Makyno číslo mám taky. Z našeho tématu nemám asi jen na Stroužka...

Na tom náboru jsem se moc nezdržela, sice jsme tam byly jen 4 ženský, měla jsem čerstvou info o otevření, tak jsme byli první, ale vyplnila jsem jenom dotazník a ty budou 14 dní zpracovávat, a pak dají vědět, tak snad se na nějakou pozici chytím, i když rovnou nám řekli, že administrativní práce, a manažerský a recepce už mají obsazený...tlačenka, jak jinak 😉 Tak uvidím. Ještě jdu na jednu hodinu k tomu obvodnímu tak se s ním taky poradím co a jak, jestli pro mě může ještě něco udělat.

amelie001
25. kvě 2009

Míšo-vidíš,já si vzpomněla že mám číslo ještě na tebe,kdyžtak obešlu tebe 😉 Jinak ke konkurzu,sice víš co bych ti přála nejvíc na světě,ale i tak ti přeju,at nějaké místečko přiletí,ale jednání aspon na férovku,víš na čem jsi, a u doktora,jen samé skvělé zprávy!!! 🙂 😵

tercie
25. kvě 2009

I já bych si to moc přála 🙂 Ona ta práce, když bude, tak až od září, tak třeba to do tý doby nějak dopadne, je to moře času. A do tý doby holt budu mít azyl na pracáku, nedá se nic dělat. Uvažuju i o tom, začít dělat zn ámým třeba gelový nehtíky, nebo tak, no uvidíme, ať se nějak zabavím a líp to čekání utíká...

lehna
25. kvě 2009

ahoj holky,

psala Maky, že se to přes noc zklidnilo,takže ještě je doma a vcelku. jinak v pohodě, ve středu jde na kontrolu,tak se uvidí jestli bude nález jiný nebo ne 🙂

JInak děkuju za gratulace,jak je Štěpánek kouzelný, šikula atd., jo no on je a ukecaný asi po mamince,on tu pusu nezavře😀

JInak nestíhám moc číst.

Peti- Kája má krásné náušnice🙂.

Míšo- já bych k tobě na nehtíky chodila🙂, škoda,že si tak daleko☹. no a snad vyjde i ta práce.

amelie001
25. kvě 2009

No to zkus,ona i pedikúra je dobrá věc a populární 🙂Aspon jako přivýdělek 🙂

tercie
25. kvě 2009

Leni jedině že bych ti je poslala poštou a přilepila by sis je, co? 😀

Am pedikúru nééé, ruce ještě snesu, ale smradlavý nohy nějakejch dědečků a babiček co si už sami nezvládnou ostříhat nehty, nebo likvidace kuřích ok a podobný chuťovky, na to nemám žaludek 😀

amelie001
25. kvě 2009

Ahoj Leni
Štěpánek je fešák 🙂 😉

Míšo-pedikúra byl vtip 😀

maky82
25. kvě 2009

ahoj holky, Lenča to napsala všechno za mě 😀 pupek pobolívá, ale dá se to vydržet...asi jsou to pořádní poslové 😀

tercie
25. kvě 2009

Maky, poslové - oslové, co 😉 Tak hlavně ať tě to netrápí dlouho 😉

Amel to teda pěkně vtipkuješ, takhle v pravý poledne 😀

maky82
25. kvě 2009

no kéž by Terc...já už bych to chtěla mít za sebou hlavně kvůli tomu svědění, jsem jeden velký monokl!

amelie001
25. kvě 2009

Maky-ahoj,ty jo domluvme se spolu,mě nějak pupek bolí od rána,ale nepřikládala jsem tomu nějak důraz... 😀 Pojedem zároven,jo? 🙂 😉

Míšo-to víš 😀 😎

maky82
25. kvě 2009

Taky mě to Am včera napadlo 😀 pošleš mi na sebe číslo prosím?

maky82
25. kvě 2009

a počkej ve středu...bude změna počasí a jsme obě jasný 😀 😀

maky82
25. kvě 2009

Am, kdy jdeš na kontrolu?

tercie
25. kvě 2009

Holky prej stačí bouřka 😉

A nebo si nechte namasírovat chodidla (když už Am nakousla to téma pedikůra 😀) to prej je zaručenej urychlovák!!! 😀

amelie001
25. kvě 2009

Míšo-sranda ne?? 😀 😎

maky-jdu zítra ráno,tak uvidíme... 🙂 😀 Manža by každopádně bral,abych ležela přes víkend....aby to dostatečně zapil... 🙂 😀

maky82
25. kvě 2009

holky, já se s váma rozloučím...jdu umývat nádobí a asi ležet...jsem u našich a nějak se mi nic nechce...jsem unavená z toho nicnedělání 😀 😀

Mějte se hezky a pa zítra. Kdyby něco, pošlu sms...

maky82
25. kvě 2009

Manželova rodina na víkend chystá menší oslavu a grilování, prý budou kupovat bečku piva...kdo ví, kde budu já 😀

Tak zítra dobře dopadni 😉

tercie
25. kvě 2009

Holky já taky letím k tomu dr, pak vám sem písnu. Zatím pa a držte se"!!! 😉

tercie
25. kvě 2009

Tak jsem zpátky, a nic moc novýho jsem se nedozvěděla.
4.6. jdu na kontrolu ke gyndr, ten už mi chtěl neschopenku ukončit na minulý kontrole, tak mu mám říct, ať mě přehodí k obvodnímu, a ten mě nechá do konce června a pak půjdu buď do práce, když to klapne, a nebo na pracák. Aspoň nějaká jistota 🙂

amelie001
25. kvě 2009

Míšo,však uvidíš,ale do konce června by tě mohl nechat doma a pak kdyžtak...však víš.Po které mršce se na to s manžou vrhnete?

tercie
25. kvě 2009

Amel já už myslela že po týhle první, ale nějak se mi to nezdá, sice piju kontryhel, ale včera jsem zkusmo nahmátla čípek jak to vypadá, a zdá se mi ještě nějakej pootevřenej, a slabounce špiním, tak to nechám radši až po dlaší mršce, abych to neuspěchala. Dneska jsem 12DC tak už to tak dlouho trvat nebude 😉 SNAD!!! 😵

tercie
25. kvě 2009

Ale teď čtu článek na rodině, a tam píšou, že u druhorodiček je čípek mírně pootevřený, že to je normálka... tak nevím no. Asi to nechám koňovi 😀

amelie001
25. kvě 2009

ty jo,tak čípek vůbec netuším jak má vypadat.Kontryhel je super věc,ten vřele doporučuju.