Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

luckamb
autor
9. črc 2009

Ahoj berušky,
nevíte co Puckalucka??? Jestlipak už nám neporodila?

kacenka25
9. črc 2009

ahojka dobré ránko

o Puccelucce nic nevím (ale zamotaly se mi prsty z tolika céček 😀 ), kdoví, třeba už je maminka 😵 😵

Leni koukám do pusinky a pořád nic, kamarádky holčička měla první zoubek až na roce 😅

jitie
9. črc 2009

ahoj holky 🙂
zrovna včera jsem si na Pucku vzpoměla...ale kdyby byla maminkou,tak nám dá určitě vědět 😵

puckalucka
9. črc 2009

Ahojky,
maminka ještě nejsem, ale už se moc těším až se prcek rozhodne vykouknout ven, jsme už hrozně zvědavý, jaký bude a co to bude 😀 . Nebojte určitě Vám dám vědět 😉 . V úterý mi doktorka říkala, že na porod to ani zdaleka nevypadá, hold se miminku u mě líbí 😅 ...

puckalucka
9. črc 2009

Jo jinak termín máme od doktorů stanovený na zítra 10.7., tak uvidíme, jak se mimi zařídí 🙂 .

luckamb
autor
9. črc 2009

Ahoj Puci,
to je fajn, že si se na nás přišla mrknout osobně. Už se těšíš až bufde drobeček u tebe, co?!
Kačenko: na zoubky času dost

misa.ottovka
9. črc 2009

Puciluci: držím palečky a jsem zvědavá kdy mimi vykoukne na svět!!!!!!!

Maky, já rychlorosta nemám, malá měla ve2 měsících 53cm a 4200g. Ted nevím, ale určo bude mít víc 😀

puckalucka
9. črc 2009

Jojo Luci, už se na mimi moc těšíme. Cítím se ale pořád stejně dobře, tak v nejbližších dnech s žádnou akcí nepočítám 😀 . A co Ty, jak se vede? Už něco řešíte s doktorama nebo to ještě necháváte být?
Míšo, taky jsem zvědavá, kdy vykoukne, kdybys to náhodou někde zjistila, tak mi písni 😀 .

Holky, jak jste to měly vy? Cítili jste se třeba nějak jinak než Vám začala odcházet plodová voda nebo přišli kontrakce? Odešla každé z Vás hlenová zátka? Vůbec nevím jestli to na mě může přijít jen tak, když na sobě nic nepozoruju 😅 .....

kacenka25
10. črc 2009

Dobré ránko holky

Puciluci: já měla v úterý na KO už 4 cm branku, dr. to urychlil Hamiltonem, během dne strašný bolesti, večer část zátky, středa všechno bez bolesti, zas tři kusy zátky, čtvrtek bez bolesti, jeden kus zátky a v 17,30 rupla voda a okamžitě kontra po 5 min, do půl hodiny po 2 min 18,30 porodnice branka 9 cm, 19,53 Kuba na světě 🙂 Já měla asi nejrychlejší porod z vás všech 😉 . Za což Pánubohu asi po tisícé mockrát děkuji 😵 Puci taky jsem nic nepozorovala a když na mě doktor začal házet podivné úsměvy zatrnulo mi a když řekl, že je tam čtyřcentimetrová díra, celá jsem se orosila. Nic jsem necítila a nic mi nebylo, jako tobě 😉 . A to jsem v den porodu šla 4 km k babičce pěšky na oběd, chtěli jsme dojíst zbytky ze Štědrého dne. No kde by mě napadlo, že večer už budu máma 😵 😵

Luckomb, co svět světem stojí, zdalipak stojí i Bondy centrum? Šmarjá, kdy my dvě se sejdeme???? 😢

amelie001
10. črc 2009

Ahoj holky,
tak Daník už má 4250g,52 cm.Roste,je to borec.

Luci-já taky porodila po Hamiltonovi,měla jsem to podobný jako Kačenka,taky mi v ten den nastoupily bolesti,pak odešla zátka.Nakonec prdla voda. 😀

luckamb
autor
10. črc 2009

Kačenka: Kačí já doufám, že teď přes léto to zvládneme, ne???

petis
10. črc 2009

Lucipuci,
já jsem teky porodila po Hamiltonu, můj dr. mi v pátek 19.12. říkal, že to na porod nevypadá, ale že tomu trochu pomůže 😀 , no a o půlnoci jsme jeli 😉
Zátka mi odešla cca ve 23 hodin v ten pátek a plodovku mi praskli až v porodnici v 11 v sobotu.
měla jsem kontrakce.
Neboj, to poznáš, až to na tebe přijde 😉

Krásně vám miminka rostou, jen co je pravda !!!

petis
10. črc 2009

Kači 007,
ty vánoční oblečky byly všechny z Tesca z Cherokee.
Před Vánocema jich tak určo zase bude kupisko 😉

Maky,
my jsme měli taky ve 3 týdnech 57cm. Ale při narození už měla 53 😉 a 4,2 kg 🙂 a v 6ti týdnech měla Kája už 59cm a 4,88kg 🙂
My jsme vel. 50 nekupovali vůbec a 56 jsme nosili jen 2 týdny 🙂

Jitu,
moc vám to s Míšou na společné fotečce sluší !!! Určitě jste se musely mít moc fajn 🙂

puckalucka
11. črc 2009

Jéé, tak vy jste tu skoro všechny měly toho Hamiltona 😲 ...
Jinak teda hlásím, že jsme pořád 2v1, nějak se miminku u mě líbí, vůbec bysme se na něj ale nezlobili, kdyby na nás už vykouklo 🙂 , moc moc se totiž těšíme.

maky82
13. črc 2009

ahoj holky 🙂 máte se?

am, máš pěkný fotečky, sluší ti to s malým 🙂

lehna
13. črc 2009

ahoj holky,
taky jsem přidala pár nových foteček🙂

jitie
13. črc 2009

ahoj 🙂
Leni teda fotečky jsou krásný 😵 moc se mi líbí ta poslední, kde Štěpi sedí v kočárku jako největší pohodář 😀 a strejda z Afriky 😀

puci, držim palce ať je to co nejdřív 😉

ju nás vš ok, ve čtvrtek jdu na KO a příští týden na velký UTZ ve 20tt do Hořovic, tak doufám, že už nám poví co čekáme 😵

lehna
13. črc 2009

Jitulko děkujem za pochvalu🙂

no krása, jak tobě ty týdny letí, už jsi v polovině🙂. a co myslíš,že čekáte?? co bys víc brala?? holčičku jako já?? 😀 😀 nebo kluka? to se těším až pisneš, doufá,že nám to prozradíš🙂

jinak novinka od Pucky- dneska už by to snad mohlo být. v půl 4 ráno do 6 měla poslíčky, ráno odešlo kousek zátky, noooooooooooo já to vidím,že dneska ještě pojedou,ale zatím nic,no☹

lehna
14. črc 2009

Karolínce vše nej nej k svátečku,ať dělá rodičům jen samou radost a pořád se jen směje 😉

Od Puckylucky zpávu nemám,takže včera asi nejeli☹. dneska jde na KO do Motola,tak snad tu pisne sama jak dopadla.nebo si ji tam nechají🙂

amelie001
14. črc 2009

Ahoj holky,
Lucce-držíme pěsti aby to bylo co nejdřív/jsme zvědaví kdo vykoukne,jestli chlapeček nebo holčička,kdo víte neprozrazujte/ 😵
Karolínce všechno nejlepší k svátečku!! 😵
Jitulce-úspěšnou kontrolu ve čtvrtek 😵

No a já jsem příšerná na té fotce,kruhy pod očima,neupravená... 😎 😝

jitie
14. črc 2009

Leni, snad se to dozvíme příští týden..já bych ráda chlapečka 😎 ale je mi to jedno, hlavně aby to bylo krásné a zdravé miminko 😵

Kájince taky přeji všechno nejlepší k svátku 😵

am,to už je Danečkovi měsíc, to není možný vždyť nedávno se narodil 😲 je pravda,že jak čas letí poznáš nejvíc na dětech

pucce držím palečky, aby to už tady bylo 😉

luckamb
autor
14. črc 2009

Karolínce vše nej nej k svátku, hodně štěstíčka, zdravíčka a lásky.
Puccelucce držím palečky ať už to má za sebou.
Jitulce samozřejmě taky držím palečky ať dopadne kontorola co nejdříve.
Leničko: fotky krásný a sestřenka z Afriky je asi taky nádherná, co?!

lehna
14. črc 2009

taky nesu zprávy, že máme máme další miminkona světě 😵

"Tak je nás na světě o jednoho víc....Jmenuji se Matej,narodil jsem se dnes v 9.20 do života vstupuji s 50cm a 3.450kg.Už se na vás moc těším🙂"

Samozřejmě zpráva od Puckylucky 🙂

lehna
14. črc 2009

jooo a ten Matej, je s "e" s háčkem,jo??? takže Matěj😀

lehna
14. črc 2009

Lucimb-sestřenka je taky nádherná. bude mít v září 2 roky. až budu mít stáhnuté další fotky,tak ji tam šoupnu víc z blízka🙂

jitie
14. črc 2009

pucce moc gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuu, ježiši teď jsem na řadě já 😲 😀
Matýskovi přeju hodně štěstí, zdraví a lásky do života 😵

leni,ta sestřenka je boží, malý černoušci jsou krásný 😵

luckamb
autor
14. črc 2009

Lucce gratuluju moooc, v albíčku už jsem to dopsala. Teď máme 6 kluků a 7 holek, takže Jíťo, musí to být kluk, ať je to vyrovnané.
Leni, na fotky se těším.

jitie
14. črc 2009

Luci, budu se snažit, aby mu pindík narostl 😀

jitie
14. črc 2009

pak zbývá ještě stroužek, terci, ty a martek, tak si holky rozdělte pohlaví, ať to máme půl na půl 😀

luckamb
autor
14. črc 2009

já holku prosím 😀