Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

petis
16. bře 2010

Jů, děkujeme za krásnou zprávu o novém miminečku 🙂 🙂

Nelinko, hodně zdravíčka a štěstíčka do života, rodičům hodně trpělivosti a lásky 🙂
Užívejte si, že jste už rodina, vychutnávejte si krásné chvilky, moc se těšíme na fotečky.
A mamince brzské zotavení po porodu !!!

luckamb
autor
16. bře 2010

TAk strouží to má za sebou, juchůůůů :-d
terci: tobě moc moc gratuluju ke kontrole. Je to superl

luckamb
autor
16. bře 2010

TAk holky, do našeho společného alba už jsem stroužinku napsalala,už mi tam chybí jen fotka a koukám, že bych tam pomlu měla dát fotku vašich prcků na roce. Co vy na to?

petis
16. bře 2010

Luci, toto letí, už jsi pomalu v polovině, krása 🙂
Terci, už se těším na krásnou zprácičku od tebe, už to bude taky co nevidět a budeme tu mít další miminečko 😉
Holky, nevíte náhodou o Martkovi? Jak se má a tak?

Kdo byste se chtěl podívat, v neděli jsme měli tady s kamarádama karneval, bylo super, bylo tam 15 dětiček taky od nás z dědiny od kamarádů 🙂))
Fotečky jsou tady : http://petiska.rajce.idnes.cz/Brezen_2010/

lehna
16. bře 2010

Míšo- moooc super zprávy z KO, tyjo CS 4, tož to si by si Luki mohl rozmyslet i dřív přijít na svět 🙂

Luci- jo, to by bylo asi fajn, tam dát mimina po orce, to jsou toitž obr změny 😀

Peti- jdu jukat 🙂

O Martkovi nevím nic ☹

luckamb
autor
16. bře 2010

Martek se má fajn a občas si nás tu prohlídne, jen nepíše 😉
No tak jak s těma fotkama? Řeknete mi kterou tam chcete dát, nebo když vám dám amil, tak mi je pošlete mailem a já je tam dodám?

lehna
16. bře 2010

Luci- ti asi pošlem meilem aktuální jak měli rok 🙂

luckamb
autor
16. bře 2010

OK, tak to bude nejlepší, maila vám písnu do IP.

lehna
16. bře 2010

já ho možná někde mám, ale asi radšio pošli 😉

lehna
16. bře 2010

Luci- tak abych teďka hledala fotku, nejsem si jistá,jestli je nemám jen v noťasu 😅

maky82
16. bře 2010

Terci, gratuluju ke kontrole a držím palečky, kdyby už náhodou 🙂 😉

A Nelince přeju hodné rodiče a od mala spoustu zdravíčka (víme jak z vlastní zkušenosti ☹ )

luckamb
autor
16. bře 2010

Jo holky, tak teď terci a pak v srpnu já 😉

tercie
16. bře 2010

Taky gratuluju Stroužince 🙂 Je toho plnej koník 😀 U6 jsem přála asi ve dvou diskusích, tak ještě tady 😀Páš Strouži je všudezdejší 😀

Holky díky za gratulky ke kontrole 😵 Maky a nene, jakýpak dřív, hezky ať ještě chvilku vydrží, dyť jsem si ještě ani ničehož nic neužila 😀 Aspoň než bude venku pěkně, ať je ještě skovanej 😀

martek
16. bře 2010

prej je tady po me shanka, jo? 😎 😀

luckamb
autor
16. bře 2010

No jo, holky se bály, jestli ses nám někde nezatoulala 🙂

maky82
16. bře 2010

To jo, každej den navíc je dobrej Terci 🙂

martek
16. bře 2010

o me nemusite mit strach 😀
martek se ve svete neztrati 😎 😎

maky82
16. bře 2010

Holky a nevíte některá, co ta Musilka? Už má porozený?

tercie
16. bře 2010

A hele, my o vlku a Martek za rohem 😀 Ahoj holka, co pořád děláš? 😉

Musilka se neozývá od včera nikomu. Šmíruju pořád všude, jestli se něco nedozvím,ale je tajná 🙂 A dneska má narozeniny, to na ní prásknu 😉

lehna
16. bře 2010

Martek hooooj, tak to my víme, že se neztratíš. hlavně,že aspoň šmíruješ a jsi v obraze 😀

jj, Musilka zatím nikde nic. nemá asi čas, no. nebo už radši nechce nikomu psát, má těch smsek plné zuby 😀

lehna
16. bře 2010

Luci- fotku pošlu jak bude malý spát, mám je fakt jen v¨noťasu a to před ním nemůžu otevřít, bo bych poslala úplně něco jiného, jak by mi po tom začal cvakat 😀

martek
16. bře 2010

cau ter 😉
co delam? no delam 😀 prace az nad hlavu 😀

tercie
16. bře 2010

No Leni tomu i věřím 😀 Měla toho plný zuby už ve 39tt, když jí všechno příbuzenstvo bombardovalo... a teď vlastně dalších skoro 14 dní, to musí bejt na palici. Akorát původně nastoupila do nem. v pátek, a že bude mít v pondělí císaře, ale jak se to vyvrbilo doopravdy to už neví asi nikdo. Ale zprávu měla doručenou, jsem to riskla a popřála jí k narozkám 😀

tercie
16. bře 2010

Mar tak na to prď, práce nemá nožičky, neuteče 🙂

maky82
16. bře 2010

Tak snad to bude mít rychlý holka jedna. Co má vlastně mít? Holčičku?

martek
16. bře 2010

ter, no neutece, ja vim 😀
jenze ja mam prace pro tri lidi tak na mesic a ja sem na to sama a vsichni to chcou do tydne 🙄 🙄 🙄 😀 😀

luckamb
autor
16. bře 2010

jo holky, makat se musí 😀

martek
16. bře 2010

omyl, makat se musi 🙄 🙄
😀 😀 😀

tercie
16. bře 2010

Maky jojo,holčičku 😉

Martek a včera bylo pozdě co? To si ještě docela pamatuju,tyhle termíny. Na pěst...

lehna
16. bře 2010

Míšo- no já toho měla taky v porodce plné zuby. sice jsem byla ráda, že na mě pořád někdo myslí, ale občas už jsem z toho byla na nervy, že nemám klid 😀 tak si vyber 😀
Tak třeba ti napíše. já na ni číslo nemám, tak nebudu ani otravovat a počkám si 🙂