Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

martek
29. bře 2010

jitie,, letnaky az po 1.4. 😉 teda pokud miris na D1 😀
ja je budu prezouvat pristi tyden, je mam na Riousku od 15.10 🙄 😀

jitie
29. bře 2010

martku, po přesunu času to je ne???na D1 nemířím, ale mířím do Krušnejch a tam máme taky cedule, že musí být zimní obutí 😲 😀

jitie
29. bře 2010

ježiši já sem zbrklá, 1.4 je ve čtvrtek a my jedeme až o víkendu 😀

luckamb
autor
29. bře 2010

jitie: jj, daří se fajn. Zítra jedu na utz, tak se těším
martek: ahoj bobane 😀

tercie
29. bře 2010

Ahoj holky 🙂
Jiti když nepojedeš přes kotáry tak to na letních zmákneš 😉

Luci držím palce na UZ 😉

Pro pobavení, holky posílám záznam ze zkoušky našeho sboru, budeme na konci dubna pořádat Setkání sborů a tohle budem zpívat na náměstí, asi 300 lidí, já už si tam asi nezazpívám, ale tady ještě jsem 😀

https://www.youtube.com/watch?v=lYVZw6XMG3A

😀 😀 😀

jitie
29. bře 2010

Míšo, hezká písnička 🙂 jsem to tu pouštěla Filipovi a povídám mu, tam zpívá ta teta Míša, za kterou o víkendu pojedeme 😀
já pojedu přes Klášterec, je to sice nejdelší, ale cesty jsou nejnormálnější 😉

Luci, tak to držím palce na UTZ, nezapomneň nám napsat jak to dopadlo..to jdeš na UTZ ve 20tt?

tercie
29. bře 2010

Chudák Filip, a přežil to? 😀
Klášterec dobrá volba 😉
Mažu na finančák, není nad to,nechat si všechno na poslední chvíli,že 😀 Papááá

jitie
29. bře 2010

smál se 😀
na poslední chvíli ještě ne, ještě máš do středy 😀 David má přiznání ještě pořád v obýváku na stole, určitě to tam ponesu ve středu do toho největšího frmolu 😀

misa.ottovka
29. bře 2010

Ahoj holky,
chci vás tu všechny pozdravit po tak dlouhé době, co jsem tu nebyla- Nějak není moc času a ani mně nenapadlo že téma je pořád aktuální. U nás nic moc změn, Simonka roste jako z vody, za chvíli bude slavit rok. Je to takový náš drobeček, má jen 7,5kg, to má z toho, jak je čiperná. Leze, stojí s oporou a chodí okolo nábytku, ale ještě nechodíme. Zato hubinkou žbvatlá o stošest. Nu, a já se vracímdo práce, možná už letos v září až malé bude 15 měsíců. To to uteklo! 😔

luckamb
autor
29. bře 2010

JJ, to je nějaký ten UTZ ve 20tt (zítra budu 20+5), tak se těším až zase máru uvidím :-
Miso: to je dost, že si mezi nás taky zavítala. Zdravím 😉
terc: hezká písnička
jitie: neboj, hned odpoledne sem naházím fotečky 😉 Doufám, že Mára zase zapózuje 😀

tercie
29. bře 2010

Jiti 😀 je vidět, že tomu rozumí 😀

Lucko joj, to je velkej genetickej UZ,dělá se ve 21tt to máš akorát. Taky se těším na Marečka 😉
V kolik tam jdeš?

Ahoj Míšo, jojo, tady to jede s přestávkama pořád 🙂 Tak je Simonka taky šikula šikovná, a běhat bude taky za chvíli. A ty už jdeš do práce, fakt to uteklo. Ty jsi měla tu dvouletou mateřskou?
Kdybych se měla po ní kam vrátit, a byla by to pěkná práce, tak bych to možná taky brala, ale takhle ne, budu ráda když se mi za tři roky podaří otěhu znova a až pak teprv pohledám nějakou tu rachotu...

luckamb
autor
30. bře 2010

Ahoj holky,
jsem zpět. Jmse naprosto zdavoučký, živoučký, vše v pořádku..... vážíme 380g a teď se podržte..... Mareček je jen Amálka se šikovně zamotaným pupečníkem mezi nohama. A tentokrát je to prý opravdu 100%. A mám nakupovat růžové věci.
Takže se omlouvám všem, kterým jsem tvrdila, že instinkt matky se nikdy nemýlí. 😀 A i těm, co jsem jim říkala, že to ještě není brzo aby se to poznalo 😀 Jsem strašně š´tasná a pořád tomu nemůžu nějak uvěřit 😀

jitie
30. bře 2010

Luci, moc gratuluju k Amálce 😵 😵
to je teda šikovná holčička 😀

lehna
30. bře 2010

no Lucko- teda, takové překvápko 😀. Jen aby to ale zase u porodu nakonec Mareček přeci jen nebyl. Jsme ten pravý příklad 😀

tercie
30. bře 2010

Jééééé Luci Amálka 😀😀😀 to je krásný, moc gratuluju 😀 Jooo, nic není nikdy definitivní,co? 😀 To je sranda. Ale hlavně že je holka zdravá!!!!!!! 😵 😵 😵

luckamb
autor
30. bře 2010

holky mám vyfocenou pipinku :_D

jitie
30. bře 2010

tak šup sem s fotkou 🙂

luckamb
autor
30. bře 2010

holky fotky jsou v albu :-d

maky82
30. bře 2010

ahoj holky 🙂

Luci, co to vidím? 😕 Holčička? No to je gól. Ale i tak samozřejmě gratuluju, hlavně ať jste zdravoučký 🙂

luckamb
autor
30. bře 2010

tak já si holu přála

misa.ottovka
30. bře 2010

Ahoj holky, jé Luci holčička? Vždyt já viděla na předchozím UTZ pindíka🙂 Ale holky jsou fajn.

maky82
30. bře 2010

Já si taky holku vždycky přála...a co mám... 😒

luckamb
autor
31. bře 2010

holky: na minulém utz to byl blbě daný pupečník mezi nožičkama, tentokrát po 30 minutách otáčení a přesvědčování, kdy jsem dr. říkala,ž e mu nevěřím a on říkal, že to je na 100% mám i nějkaou tu fotku v albu. Je to prostě princezna jak vyšitá.

kacenka25
31. bře 2010

ahojík 😵 tak změna a vysněná holčička 🤐 tak snad při porodu bude stále holčička 😀 furt vidím před očima smsku Sašenka je Štěpánek. Tak to má být, když si Lúca přeje dcerku ať ji má že? 😀 😀 😀 Ve finále je to stejně jedno, obrečíme holčičku i kluka 😝. Jen na tom světě dospěláckým to mají holčičky těžší než kluci..... A vůbec, ten porod, to je bolest neuvěřitelná ale zas těhotenství je krásnej čas......

Holky já jsem zas ostříhaná, tentokrát to manžel nevzal dobře, nelíbím se mu ☹

luckamb
autor
31. bře 2010

fotku s ostříháním?

lehna
31. bře 2010

Kači- tak se nám vyfo´t,ať tě pochválíme 😉
jsem si taky přála Sašenku 😔 😎

Míšo.Ottovko- tebe teda vítáme po dlouhééééééééé době🙂, teda malá je fakt drobek, takovou váhu měl Štěpi v půl roce 😀 . teda a do práce. chce se ti? 😅

lehna
31. bře 2010

Jo a Lucimb- a co náš uzt Marta? co ta ti řekla podle toho čínského kalendáře, neptala ses? jí můžeš fakt věřit. U nás to vyšlo 😝 😀

luckamb
autor
31. bře 2010

leni: podl stroužka kluk 😀

luckamb
autor
31. bře 2010

ale podívej se do alba na pipinku 😀

lehna
31. bře 2010

já koukala. pipinku máme na fotce i my 😀 😀 . tak to se necháme prostě do srpna překvapit 😀