Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

lehna
22. dub 2010

Luci- co K.O.?? dobrý? 😉

koukám,že si tady asi budem povídat samy 😀

maky82
22. dub 2010

Já se klidně přidám holky... 🙂 ahoj, jak se máte?

luckamb
autor
22. dub 2010

Ahoj holky,
leni: kontrola dopadla dobře a hned v úterý jdu na to video. Strašně se těším.

lehna
22. dub 2010

Maky- ahoooj, my se máme celkem fajn, jen ty noci pořád stojí za prd. a jak u vás? co Adi, to už je velký chlap, tyjo 10měsíců. jak spinká? už jste zdraví?

Luci- tak to jsem ráda, jůů video už v úterý, tak super, se těším na poreferování o Karolínce 🙂

strouzek
22. dub 2010

ahoj holky, omlouvám se, včera jsem sem vpadla a zase bez rozloučení vypadla 😀

my v poho malá je hodná co je na sunaru víc spí , nemá problémy s bříškem takže fakt se to zatím zvládá v pohodě a užíváme si to.
koukám že tady se řeší karolínka s marečkem jo? lehni ty máš co říkat, to byla furt holčička a pak najednou štěpánek 😀 😀 ještě že já si byla jistá tak jsem ani nebyla překvapená 😎

strouzek
22. dub 2010

luci tak hlavně aby se malá pěkně natočila a bylo vše krásně vidět, my máme video pěkný ale rodina na tom stejně nic nevidí, sleponi 🙄 😀 ještě že teď už vidí malou naživo 😵 stejně je to sranda, te%d jsem si prohlížela fotky z utz jak šli po sobě a z fleku fazolka z fazolky pidi mimčo a najednou je z toho takový žrout v postýlce 😀

lehna
23. dub 2010

Marti- jj, já vím, že to tak bylo 🙂. příště už věřím jen tobě 😀 .
Jo a včera jsem zapomněla - všechno nejlepší k tvým narozeninám ti přejeme, hodně zdravíčka, štěstí, lásky, Neluška ať hezky poslouchá jako doteďka a dělá ti jen radost. Štěpánek posílá velikooou pusu 😉

luckamb
autor
23. dub 2010

Jéé Marti tak taky opožděně vše nej 🙂
Lehni: jj, video bude super
strouži: tak to je jasný, že nejvíc na tom videu uvidíme my s manžou 😀

lehna
23. dub 2010

Marti závidím tu Nelinčinu spavou nemoc 😅 , si ani nepamatuju,že takhle před rokem spal i 'Štěpi. ale my teďka taky trháme rekordy přes den, už tři dn ypo sobě spal 2hodiny po obědě. to je jak zázrak u nás 😅 . ještě ty noci,kdyby byly lepší 😔 .
Holky v tématku co si píšem o zubech a nespavosti nechápou kde pořád beru tu energii, že rok už pořádně nespím a ještě chdoím cvičit 😎 . no to já nechápu taky. dopo jsem hooodně unavená,ale odpo a večer jsem úplně v pohodě.

jitie
23. dub 2010

ahoj 🙂
já taky závidím Nelinčinu spavou nemoc, Filip jí měl do 3 měsíců a pak jak když utne, teď se budí po 1-2 hodinách se strašným řevem 🙄
Leni, tak to tě taky obdivuju, já zatim taky ještě vydržím, ale jestli tohle bude pokračovat dál, tak zachvíli asi padnu na hubu, jsem zvyklá v noci spát a ne bdít 😝

lehna
23. dub 2010

Jituško- ahojky, tak to má Filípek po Štěpánkovi. nám ty krásné noci taky skončili třetím měsícem ☹. Držím palečky aby jste na tom nebyli tak blbě jako my. Nám vlastně ve čtvrtém měsíci začly růst zuby, první jsme objevili přesně na den v pátém měsíci, a od té doby...... tak třeba se už u vás taky nějaké zoubky chystají 😉

luckamb
autor
23. dub 2010

No tak to jsem zvědavá jak na tom se spánkem budeme my 😀

lehna
23. dub 2010

Luci- neboj, holčičky spí líp 😉 . však ono i těm klukům dojde,že by měli radši spát, jen jim to asi dochází později 😀 😀

luckamb
autor
23. dub 2010

Lehni 😀 😀 😀 Hele jestli biude po mě a po manželovi, tak bude spát do oběda 😀

lehna
23. dub 2010

hmm, tak to mě śtěpi není, já bych taky prospala den 😀 😀 😀

luckamb
autor
23. dub 2010

lehni: dobře,pripravila si mě o zbytky mých iluzí 😀

lehna
23. dub 2010

Luci- nebooooj Kájka bude mít spavou nemoc jako Nelinka 😉 . Já si taky myslela, že bude Štěpi po mě a prdlajz 😝 .ale tou nespavostí si projde každý, dřív nebo později. Začnou lézt zuby, nebo bude nějaké nachlazení a i ti dobří spáči najednou budou špatně spát 😉

maky82
24. dub 2010

Leni, Adam taky v noci nechce spávat. Budí se každé 2h, napije se trošku a špatně se mu usíná. Vydrží třeba čtvrt hoďky v klidu a začne řvát, pak třeba půl hoďky a zase řve...jsem z něj KO a nevím, co dělat, aby spal.

lehna
25. dub 2010

Markétko- chudáku, to máš ještě horší než já ☹. pořád kojíš? my začli dávat homeopatika Viburcol,jsou to čípky na neklidný spánek a při růstu zoubků.ale pomáhají jen přes den jaksik noci máme stále blbé. ale přes den vydrží spát už i 2 hodiny🙂. a kolik už máte zubáků? nerostou mu nějaké? nemažeš mu dásna něčím? a přes den aspoň pospí,aby sis mohla trošku spočnout?

luckamb
autor
26. dub 2010

Dobré ráno děvčata,
tak jaký byl víken? Bylo nádherně, co?! 😀

puckalucka
26. dub 2010

Ahoooj holky,
za prvé mooooc gratuluju Míše k Lukáškovi. Ať jste hlavně zdravoučký a ať Vám ten Váš kluk dělá jen a jen samou radost!!!!! 😉
Moc se sem nedostanu, jsem ráda, když občas pokecám s Léňou, nějak mi to ten náš prďolka nedovolí 🙂 . Tak vám alespoň nahlásíme, že od čtvrtka máme prvního zubáka 😀 , Kačíííí máme málozubáčka jako Vy 🙂 . A jinak taky pořád nespíme 😒 , vlastně od narození jedeme v noci co 2-3 hodiny....snad to někdy skončí i když nám Léňa se Štěpánkem moc nadějí nedávají 🙂 .
Mějte se všechny moc krásně a užívejte sluníčka 😉. Maťula posílá pusinky všem holčičkám a tetám, klukům pořádnou chlapskou herdu do zad 😉

luckamb
autor
26. dub 2010

Luci, koukám že taky roste jak z vody. 😉

strouzek
26. dub 2010

ahoj holky, koukám řešíte spaní, no já právě řeším pravej opak, malá mi furt spí, prochrněla celej víkend a dneska spala zase celou noc, ráno vybzunkla flašku a zase spí, chci jít do města ale musím čekat až se probudí 😕 tak snad jí to zůstane déle než ty 3 měsíce. teď si jí moc neužiju ale zase na druhou stranu můžu aspoň drbat na koníkovi 😀

puci malej je fešák a roste jak z vody

puckalucka
26. dub 2010

Jééé, Strouží chtěla bych mít stejný problém jako Ty alespoň pár dnů 🙂 🙂 🙂 .
Jojo roste šíleně rychle, do alba jsem dala ještě jednu fotečku ze včera 😉 .
Luci, vždyť tobě se to těhu taky nějak krátí 😉 jen ještě s tátou vyspávejte 😀 i když ty budeš mít holčičku, tak to se vyspíš i pak 😠 😀 .

puckalucka
26. dub 2010

Teď koukám jako puk, Nelince je už měsíc a týden 😲 😕 🙂 , to snad není možný.

strouzek
26. dub 2010

puci no já nečekám že to bude se spaním takhle furt, počkej až vám bude Matěj až bude starší pěkně spát a my budeme vyvádět celou noc. máte aspoň náskok 😉 no jo však zítra slavíme 6. týdnů hrozně to uteklo, a hlavně malá je hrozně velká každej kdo nakoukne do kočáru jí tipuje tak 3 měsíce. ve čtvrtek jdeme na kontrolu k dr. tak jsem zvědavá na délku a váhu, jen tak narychlo jsem jí zvážila doma oblečenou a v plíně ale měla 5,3 kg 😅 no co, tak hold nebude modelka ale sumo 😎

puckalucka
26. dub 2010

Matěj měl v 6.týdnech taky pět kilo 😉 . Jestli teď Neli něco nabere, tak až poleze tak to schodí, vidím to u souseda, tak se nebuj 😉 .
Jinak u Matěje si zase všichni myslí, že je mu už rok 😀 .

strouzek
26. dub 2010

puci no jo ale malej je chlap tak se pořádná tělesná základna čeká ale u holky? no ale furt se uklidňuju že já jsem měla při narození ještě o skoro kilo víc jak malá a v pubertě jsem byla jak reklama na koncentrák( zato teď jsem se pěkně vyžrala že vypadám jak reklama na liposukci ) ale snad to fakt malá pak vyběhá. mě to teda ani nevadí jsem ráda že je zdravá spokojená hodná ale pokaždý když někdo udělá zděšenej výraz nad kočárem jak je velká a puclatá tak mám depku 🙄

luckamb
autor
26. dub 2010

No holky, pěkně vám ty děti stárnou a rostou.
Puci: jj, ty týdny naskakují rychlostí blesku.

maky82
27. dub 2010

Ahoj holčiny 🙂

Puci, malej je kouzelnej a fešák 😉

Tak jsem si tu četla o spaní a tiše závidím Marti... 🙂 snad se i my někdy dočkáme klidných nocí 😀