Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

kacenka25
25. črc 2011

@petis holčičku, určitě! Jsem si jistá, ale od dr. nemám potvrzené, musím počkat do 20tt. Jinak díky, daří se dobře, je to úplně jiné těhotenství než s Kubíčkem, zatím bezproblémové a i nevolnosti přešly velmi rychle 🙂 . Byla jsem na prvotrimestrálním screeningu ten dopadl prý ukázkově, triply mám za sebou, výsledky nevím, jdu na KO až 16. srpna. Žjova to letí ty už jsi tak dalekooooooooo 😲 😵

luckamb
autor
26. črc 2011

@petis poslala jsem ti IP

@kacenka25 Kačenko, tak to je super. Jména máte vymyšlená?

kacenka25
26. črc 2011

@luckamb manžel chce mocí mermo Mirku, mě se to nelíbí, je to tvrdé ještě k tomu Černá..... Líbí se mi Adélka, jemu taky, ale chce tu svoji Mirku..... Hošíček asi Míša.... uvidíme, jednat se bude natvrdo asi až po výsledcích triplů a velkým UTZ 😀 . Tak sis od Péti něco objednala? Je to super, že se takhle zbaví věcí a pomůže zas jiným co? 😉 Mám tu nevýhodu, že nemám po kom dědit, musím si to koupit všechno sama......

luckamb
autor
27. črc 2011

@kacenka25 Tak Mirka se mi taky nelíbí, ale Adélka je krásný jméno. Tak to jsem zvědavá :D

lehna
28. črc 2011

ahoj holky,

tak to máte super,že vám tak párečky vycházejí 🙂.
@petis-kdybys chtěla něco na chlapečka, tak řekni 🙂. užijte si dovčůůů 🙂

@kacenka25 - teda,tak doufám,že si tatínek Mirku neprosadí 😉. Adélka je krásná,ale už to taky slyším docela často 🙂. to jsem zvědavá co nakonec bude .

včera jsem dostala MMS od Pucky- malá je nádherná 🙂. jen vám ji tady pak musí dát sama. psala, že se cítí velice dobře,jakoby ani nerodila, malá má žloutenku,tak jí davají pod světýlka,a snad ji dneska pustí domů, trhá rekordy v jezení jako Matýsek 🙂. jak bude doma,tak se bude snažit co nejdřív připojit na koně a napsat nám o porodu 😉.

luckamb
autor
28. črc 2011

Holky to je stejěn mazec, že už se tu jednou druhý mimča. Takovou dobu už se známe 😉

kacenka25
28. črc 2011

@luckamb že jo? no ty se koukej připojit co nejdřív, ať můžem těhulit hromadně 😀 . Bylo mi 25 když jsem nick zakládala a hlásila se k miseottovce do březnových snažilek páni a táhne mi na 30..... a druhý mimi na cestě. Dneska jedem pro nábytek pro Kubíčka do pokojíčku a zrovínka se přestěhuje i druhý děcák, páč se blbě vejdu s postýlkou do ložnice, tak budu spát v děckým s mimčem. Už je pokoj vyklizený, jen sem dáme přebalovák a prádelník od Kubíčka a časem koupíme postel a smontujem postýlku a je hotovo. Ty jo to jsou plány jak kdybych měla mít fakt dvě děti, nechce se mi to mu zatím věřit, ani si to radši nepřipouštím...... Asi se na to necítím nebo mi to ještě asi nedochází..... Ani nepřibírám, bříško moc není vidět, na to, že jsem za chlup v polovině...... A už za 10 týdnů mě s prvním těhu hrozili předčasným porodem fuj radši nemyslet......

@lehna Leni mě by nevadil ani Míša ani Matýsek ani žádný další klučina s jiným jménem, hlavně zdravé miminko. Dneska se kamarádce narodila holčička, už má doma hošíčka, jen o 3 týdny mladšího než je Kubíček 😵. Za chvíli má termín další mamča a tak se to tady hromadně těhulí a rodí druhým kolem..... Jsem zvědavá, až porodím, co na to Kubíček, aby si nemyslel, že ho do školky odkládám, no snad to projde bez větších malérů.... Blbý je, že mám rodit baj oko jako je jeho lednový nástup do školky...... No třeba to proběhne v prosici 😀 hlavně ne na Vánoce 😲

puckalucka
30. črc 2011

Holky, moc Vám děkujeme za gratulace 😉 . Přikládám pár mobilních fotek ještě z porodnice 😉 . Až bude chvilka, tak Vám písnu něco o porodu, mám zase zážitek 😀 .

luckamb
autor
30. črc 2011

@puckalucka Luci je krásná!!

maky82
30. črc 2011

Luci, ta je slaďoučká, hlavně ta druhá fotka se mi moc líbí 😀

puckalucka
31. črc 2011

Děkuju moc, holky. Jsou to zatím jen fotky z mobilu až budu mít nějaké pořádné tak dodám 😉 .

jitie
31. črc 2011

ahoj holky,
jdu zase po dlouhé době pozdravit 🙂

@puckalucka moc gratuluji Luci, malá je krásná 😵 😵

macek01
31. črc 2011

Ahoj holky, je mi to doopravdy trapné sem lézt, když vím, že mám otázku úplně na něco jiného. Chtěla jssem se zeptat: Vysadila jsem prášky 3.7.2011 a do teď jsem to nedostala... Mám hlad jako pes, chodím na wc jako koroptev a měsíčky nikde... :-/ doopravdy se obávám. Prosím Vás nemáte s tím nějaká zkušenosti? Děkuji předem. Jo a má nálada se střídá fakt úžasně. Jednou v pohodě, teď chci vraždit. Já fakt nevím a bříško mě také trošku pobolívá :-/

eliiis
1. srp 2011

macek01 - co třeba zkusit těhotenský test????

kacenka25
1. srp 2011

@macek01 taky to nechápu, co zkusit těhotenský test???

@eliiis čaaaaaaaauuuuu po dlouhé době, jak se máš?

luckamb
autor
2. srp 2011

Já hlavně nechápu, proč někdo z ničeho nic přijde mezi cizí holky s takovouhle historkou.. Nějak jsem to nepobrala 😕

amelie001
2. srp 2011

@luckamb -hlavně bych řekla že je to holčina co se baví,má prázdniny🙂)

eliiis
2. srp 2011

kači - ahoj 🙂 no nějak nebyl dlouhodobě čas. asi dvě nebo tři stránky dozadu jsem psala po sto letech i příspěvek jak se máme 😉
taky sem koukala kolik z vás už znova čeka miminko nebo se snaží to u mě nehrozí zatím 😀

kacenka25
4. srp 2011

@eliiis to jsem četla, ale zas jsem na to zapomněla odepsat pako co? 😀 četla jsem, že o mimi neuvažuješ a že si to užíváš, jen holt hlava děravá.
@luckamb tož chápu no chtěla se třeba přidat do našeho tématu, ale to zas bych si šla radši koupit do lékárny těhotenský test než spoléhat, že po internetu nějaké neznámé holky poradí jesti jsem těhotná nebo ne 😕 jak my to máme vědět? Stejnak jí to spolehlivě řekne jen doktor.......

puckalucka
12. srp 2011

Ahoj holky, nevíte o někom, kdo prodává dětské lehátko?

luckamb
autor
14. srp 2011

Ahoj holky,
tak už máme první oslavu narozenin za náma a v pondělí nás čeká druhá. Fotky mám v albu, tak kdo chcete, tak mrkněte.

amelie001
14. srp 2011

@puckalucka -asi budu brzo prodávat,bez hraček zelenkavé Chicco

lehna
15. srp 2011

ahoj holky,

@luckamb -Karolínce přejeme vše nej nej k prvnímu ročku, at je stále veselá a dělá mamince a tatínkovi radost 🙂. Posíláme pusu 😵

@puckalucka -tak o lehátku nevím. my už nemáme . jak se máte? co Kačka?

luckamb
autor
15. srp 2011

@lehna moc děkujeme Leni

petis
15. srp 2011

@luckamb
Vše nejlepší naší spolujmenovkyni Karolínce ke krásnému 1. ročku 🙂
Hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka do života !!!
(Fotečky krásné, Kájka má krásná očiska)

@puckalucka
My lehátko budem ještě potřebovat, ale zkusím se poptat maminek kamarádek a nebo zkus MMB 😉

@kacenka25
Tak co dnes na kontrole, mamčo????

My se máme fajn, mimi je teda o hodně moc aktivnější než Karolínka, kope moc, břicho nadskakuje, najít vhodnou polohu začíná být čím dál horší a kde je do konce těhu, že jo ... 😉

kacenka25
15. srp 2011

@luckamb i my se přidáváme ke gratulantům, ať se má stále krásně a je pořád tak veselá. Luci malá je moc krásná 😵

@petis jdu až zítra na KO, pravděpodobně v pátek na velký UTZ, to se dozvím zítra. Taťka má dovču tak by se mi to hodilo, nemusela bych řešit hlídání 😉 . Já to mám obráceně, Péťo, moje mimi je tak klidné a hodné, že o něm ani nevím, teda pohyby cítím od 16tt, ale jen když ležím na zádech a občas se tam něco někde převalí. Ty obří boule a kopání a boxování co jsem měla s Kubíčkem, to fakt teď není. Tak u mě v pohodě. Uvidíme jak vydrží čípek, no snad taky v pohodě. Hele to letí fakt už 26tt???? Žjova

petis
22. srp 2011

@kacenka25
Tak co na velkém UTZ, Kači ?
Vše v pořádku, doufám !!! 😉

maky82
22. srp 2011

Jéé Peti, vy už máte jméno? pěkný...jak zvládáš nynější vedra?

petis
22. srp 2011

@maky82
Jj, jméno máme už od těhu s Karolínkou, teď jsme ho neměnili 😉
Vedra zvládám se sebezapřením, lituju těhulky, co mají těsně před porodem, já mám do porodu 3 měsíce a už teď funím jako lokomotiva, potím se 3x víc než normálně a začínají mi otékat nohy ☹

kacenka25
23. srp 2011

@petis Péťo bohužel UTZ nic,páč můj pan dr měl dovču, tak jdu až tento pátek. My jméno měnili, chtěli jsme Elišku kdyby to byla holčička, teď se shodujeme na jiných jménech. Honzíčků je tady kolem najednou hodně, nikdy jsem je nějak nesledovala, ale teď jsou tu od dvou kamarádek dvě mimi Honzík.... Náš taťka nechce vědět pohlaví miminka, tak holt budu tajit. Já jsem hrozná, já si to říct dám..... A jak se máte s miminkem? Dobrý? Kromě otoků jak jsem četla.... Jsem koukám o 6týdnů po tobě, tak naštěstí žádné otoky a tak. Jenže mám výhodu, že před obědem se Kubík nechá zahnat domů a vydržíme doma do půl 3 až do 3 jak kdy. Pak se jdem naložit do vody, ale i tak mě to neba. Jsem samá piha, ale to začalo už po porodu Kubíčka. Asi se krev změnila či co, představ si, prvně jsem si všimla že nemůžu nosit žádný kov krom zlata (hodinky se mi rozežraly totálně na kov a pak to i barví ruku a smrdí) a ty pihy mě prudí fest, už vloni jsem si všimla po návratu z Kréty že jsem jak přes cedník ohozená barvou. Škoda, že jsou tmavý a jsou vidět.... Naštěstí jen na nohách a trochu zádech, ne na obličeji, to by mě asi prudilo mnohem víc. Hele, napiš, jsem zvědavá co???