Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

kacenka25
16. zář 2008

dobré ránko

lehna
16. zář 2008

Dobré ránko Kačenko🙂

jitie
16. zář 2008

my už máme taky vybráno - buď Eliška a nebo Adam 🙂
Saša=Alexandra?????

luckamb
autor
16. zář 2008

Jíťo chlapeček co se jmenuje Adam je předurčenej k tomu že to bude zmetek, věř mi 😀

kacenka25
16. zář 2008

Leni ahojky tebe jsem tak dlouho neviděla. Jak se máš? Jste oba /obě v pohodě? Není vám nic?

lehna
16. zář 2008

Jiti: přesně tak. Alexandra=Saša 😉

lehna
16. zář 2008

kači, já byla minuluý týden na dovči. Psala jsem Peti a Ilonce ať vím vyřídí pozdravy,že jsme v pořádku🙂
včera jsem tu byla, ale ty jsi přišla jak jsem odcházela do práce 😢
Jsem v pořádkku,Píďalka taky. koukni do alba, včera jsem byla na tom kardioultrazvuku, super zážitek 😵

martek
16. zář 2008

takze Alexandra? to je naaadherny!!!!
me se desne libi Alexander 😵
alexander=saša 😀 😀

strouzek
16. zář 2008

brý ránko hlásím se z pelechu 😵

jitie
16. zář 2008

ahoj kačí
luci já vim, ale já mám zmetky ráda..
holky včera jsme měli sraz s bývalýma kolegyněma a ta jedna má 9měs vnoučka,tak ukazovala fotky... tak sem usoudila, že nechci hubený dítko, já chchi takový to špíčkatý a tlusťoučký, mě to přijde strašně roztomilí 😀 😀

kacenka25
16. zář 2008

budete mít Sašenku? 😵 krása 😵 my vybrali Elišku, jediné jméno, na kterém jsme se shodli a on se narodí chlapeček 😀 nicméně manža ještě žádné klučičí jméno nenavrhl (teda Antonín po jeho dědečkovi, který už asi 15 let nežije, prej aby se zavděčil babičce, jinak se mu to jméno nelíbí) tak to jsem zavrhla okamžitě. Zatím je to podle maminky Kubulka 😉

luckamb
autor
16. zář 2008

HOlky mě se nejvíc líbí Amálie a manželovi Dominik

lehna
16. zář 2008

martek: na kluka se nám taky líbil Laexandr, ale to nám přišlo dovné k příjmení 😀 . Tak kdyby to byl náhodu nakonec kluk tak to bude Jakub.

Marti: jak z pelechu?? ty máš denska volno?? 😅

kacenka25
16. zář 2008

nám se Adam taky moc líbil, jenže to by se miminko nemělo narodit baj oko na vánoce

jitie
16. zář 2008

leni to je krásný jméno 😵

martek
16. zář 2008

lehni, k nasemu prijmeni je kazdy jmeno divny, takze my jsme v pohode 😀

lehna
16. zář 2008

Jojo Kači, bue to Sašenka🙂. to je jak sušenka,co?? 😀 .no dělám si prču, ale jméno máme z krku 😵

tercie
16. zář 2008

Leni to jste vybrali super, jmenuje se tak moje sestřenice. A je hodně variant toho jména. Saša, Saška, Sašenka, Alexandra, Alex.... teď mě zrovna další nenapadaj 😀

Ale jako Michaela je taky pěkný 😉 😝 😀

luckamb
autor
16. zář 2008

Takže jména už máte taky vybraný všechny ne??? Nebo ještě někdo neví??

lehna
16. zář 2008

Holky,tak to jsem ráda,že se vám to líbí.

Míšo: já vím, míša je taky pěknýýý, ale vyhrála to Alexa 😀 . právě,že jsme si ke každému jménu říkali jak ji budeme oslovovat a ono na tu Alexandru toho bylo asi nejvííc 😀

luckamb
autor
16. zář 2008

Holky mě se třeba moc líbí i Kristián, ale nevím, jak to zdrobnit

martek
16. zář 2008

jeden znamej je Kristian a rika se mu Kristian 😀

kacenka25
16. zář 2008

já bych holčičce stejnak říkala jen Saši nebo Alex. Takový zkrácený.

Ano ano, Michaela je velice pěkné jméno 😉 čauky Miško

jo, Míšo, netruchli, Kačenku taky nikdo nechce ☹

lehna
16. zář 2008

Luci: tak to bych taky nevěděla jak mu říkat. hlavně jak je to malé miminko,tak si říkááš jak na něho mluvit.

kacenka25
16. zář 2008

Kristian - může se mu říkat třeba Kris... no ale jak oslovit novorozeně to netuším. asi broučku nebo miláčku 😵 😵 😵

tercie
16. zář 2008

Leni nebo je pěkný třeba Agáta, tu má právě ta sestřenka Alex 😀 A taky z toho jde fůra zdrobnělin ani bych tomu nevěřila - Agátka, Gáťa, Gigi, Agi...

Luci jááá nevím jména, pár mám vybráno a líbí se mi, ale manžovi ne, u nás budou kvůli jménům asi bitky, až na to jednou přijde...

strouzek
16. zář 2008

jé tady se řeší jména 😵 my máme jasno už asi 5 let, nela nebo erik

tercie
16. zář 2008

Já kdybych měla holku a kluka, tak by to byli Kryštof a Kristina 😉 Jenže to mi v životě doma neprojde ☹

luckamb
autor
16. zář 2008

no my se doma dohodli že holku vybírám já a kluka manžel 😉

lehna
16. zář 2008

Kačko: u nás taky padla jednou Kačenka, ale má svátek v listopadu. takže jsme ji zavrhli Promiň 😕 😀
Míšo: Agáta mě zas moc nenadchla.