Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

maky82
21. led 2009

Jsem KO. Malej v noci zas hodně kašlal, co se vzbudil, kašle skoro pořád, za chvíli máme jet na kontrolu, jsem zvědavá, co mu řeknou. Myslím, že do školky ho nepustí a já musím do práce. Paragraf mi už skončil. Tak chudáka nevím, kam dám.

Mějte se fajn, všechny vás zdravím a držte se... ☹

luckamb
autor
21. led 2009

Am: ale kluka prý pozanjí, jak jednou řeknou že to je kluk tak to je fakt kluk, ale u holek se to prý plete dost často no 😀
Maky: a nemůžou ti prodloužit paragraf?? Nebo co manžel??? Nebo vaši?

maky82
21. led 2009

Prodloužit to nevím, tchýně-účetní říkala, že by tam muselo být nějaký přerušení...manžel má jednou tolik peněz co já, takže proč by byl doma a teď mají 2velký zakázky, šéf bude nabírat lidi, aby to všechno zvládli a naši i tchánovci chodí do práce. Taťka sice mívá směny, ale teď mu vychází do konce týdne noční, ráno by nemohl spát. Uidím u dr., co řekne. Ještě jsem si říkala zajít se sebou, potřebovala bych něco na odhlenění, nemůžu smrkat a polykat, ale na to mi dr.asi neschopenku nenapíše...To je furt něco, furt nějakej problém...

luckamb
autor
21. led 2009

Maky už aby si byla na mateřské, co?? 😉

maky82
21. led 2009

No něco by se tím třeba vyřešilo Luci, ale za pár let se to může opakovat, to budou dvě děcka nemocný...kdyby tomu malýmu aspoň něco zabíralo a mohl jít do školky...už přes týden jí sirup a kapky a nic, je to horší...

luckamb
autor
21. led 2009

Ty jo tak držím palce ť se brzy uzdraví.

maky82
21. led 2009

dík Luci a ahoj, už musím fakt letět...opatruj se... 🙂

luckamb
autor
21. led 2009

pa maky

luckamb
autor
21. led 2009

Holky napíšu k sobě do Alba jak se nám to tu rodí jo, ať máme trochu přehled.

petis
21. led 2009

Ahoj holky,
já jsem taky čučela, kdepak je Saška 😀
Je to krása, mají to za sebou a miminko u sebe 🙂 🙂
Leničko, ještě jednou obrovská gratulace, maminko 😵 😵 😵

luckamb
autor
21. led 2009

první Byla Eliiis
pak Petis
pak Kačenka
pak lucasaerik
pak sluninka
pak ilonka
pak lenička

Jeto tak?

martek
21. led 2009

prosim te, LUCIE, me zarezervuj fleka nekde na podzim, ju? 😎 😀 😝

luckamb
autor
21. led 2009

vydrž prďka vydrž

martek
21. led 2009

vydrzim.....

damy, martek vyrazi do CARu....drzte mi palce!

petis
21. led 2009

Držím i na nohou!!! 😉

puckalucka
21. led 2009

Ahojky, tak koukám, že už to všechny víte 🙂 ...prý to byl masakr, Léně nešlo tlačit a cituji"bolelo to jako sviňa". Mám Vás o nich pozdravovat a poděkovat za gratulace.

puckalucka
21. led 2009

Martek, tfuj tfuj tfuj 😉

amelie001
21. led 2009

Držím taky pěsti,at dopadne skvěle návštěva CARU.Jinak já za chvílu utíkám do porodky na kurz.

luckamb
autor
21. led 2009

Holky tak mám u sebe v albu těhulky napsaný, jen teď nevím, jak se dělaj tučný slovíčka. nejde mi to. grrrrrrrrr.

luckamb
autor
21. led 2009

TAk a teď jdu zkusit dát dohoromady ty co mají rodit a kdy mají rodit. Nechce mi někdo trošku poradit???

kaca007
21. led 2009

ahoj holky! teda to čučím a mooooooooooc gratuluju jak ilonce tak leničce k chlapíkům 😉

luckamb
autor
21. led 2009

Kaca007 - 30. 3. 09 - neví, ale nejspíš holčička
Misa.Ottovka - ............- holčička, Simona Ella
Amelie001 - 2. 6. 09 - Dan nebo Karolínka
maky82 - 13. 6. 09 - neví
puckalucka - 17. 7. 09 - neví
tercie - ................ - neví

luckamb
autor
21. led 2009

chybí mi někdo???

kaca007
21. led 2009

lucko ještě jména: Amelie Emma nebo Maxmilian... 😉

luckamb
autor
21. led 2009

Kačí OK a prosím tě neumíš tučný písmenka v albu??? Já umím barevný, kurzívu, ale tučný prostě neeeee. A už se vztekám

luckamb
autor
21. led 2009

HOlky tak hotovo, ještě až zjistím, jak se dělá tučný písmo malinko to upravím.

jitie
21. led 2009

luci,krásný přehled si udělala..já taky začala tabulku,ale nemám čas jí vůbec dodělat..tak teď už nemusim,když je to u tebe 😉 😎

eximka
21. led 2009

ahojky holky
no super konečně se to tu rozrodilo 😀
takže postupně: Ilonko moc ti gratuluji k narození chlapečka, at jste ty i miminko v pořádku a pustí vás brzo domů, užívej si ten krásný dar být maminkou,
Leničko tobě taky patří velká gratulace k narození chlapečka, akorát jsem jelen z těch jmen ale ty mi to pak určitě ráda vysvětlíš 😀 až budeš doma s miminkem
Tak holky udělali jste mi obrovskou radost a všem maminkám přeju hodně síly a at jste šťastný
Mám vás všechny moc ráda