Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

petis
12. pro 2009

Jůůůůůůůůůůůůůůůůů, to jsou zprávy od Jitu, děkuji, Terci.
Budu držet palečky a těšit se na krásné zprávy 🙂

lehna
13. pro 2009

Tak nesu krásnou zprávu o tom, že máme Filípka na světě🙂

ahoj,jmenuji se Filípek,narodil jsem se v 8.13,vážím 3710g a měřím 50cm. všichni jsme v pořádku.

Tak Jitušce moc moc gratulujeme a přejem hodně zdravíčka jí i Filípkovi🙂

maky82
13. pro 2009

Ahoj holky,

děkujeme Leni za zprávu...také se přidávám ke gratulacím, přeju hodně zdravíčka a krásný život... 🙂

Jinak Šimon se raduje ze sněhu, já ze 2zubů u Adama 🙂 polívečky a kaše jsme začaly dávat, zeleninka chutná víc kupovaná, na kaši se zatím moc netváří, ale musí si zvyknout. Od včerejška zažívám krušné chvíle s manželem, alke rozepisovat se nemá cenu ☹ pojedu s kámoškou ke kynezioložce na karty, třeba to k něčemu bude.

Mějte se hezky a já snad zítra přijdu a dodám nové fotečky...

petis
13. pro 2009

Jitulce moc a moc gratulujeme k Filípkovi, ať je zdravoučký, dělá svým rodičům samou radost a má se čile k světu.
A maminka ať je brzy fit a tatínkovi ať není moc špatně, až bude syna zapíjet.
Ještě jednou moc a moc gratlujeme.

petis
13. pro 2009

Maky,
je mi líto, že máš trable s manželem, snad se to vyřeší, držím palce.

tercie
13. pro 2009

Ahoj holky, taky jsem dostala zprávu o narození Filípka od Jiti hned ránio, ale strašně se omlouvám, že jsem nenašla ani chvilku abych vám ji sem hodila, Lenka se o to postarala za mě 🙂 Až vám napíšu co mě se dneska dělo, tak nebudete chápat, ale teď:

Jiti mooooc gratuluju k narození Filípka, ať je mu tu na světě krásně a je šťastný a spokojený miminko as ním i maminka a tatínek 🙂

tercie
13. pro 2009

Maky držim palce ať se to s manžou vyřeší, hlavně ať na to najdeš dost síly, abys to zvládla.

No holky a ten dnešek, to byl jeden blázinec. Manža staví psinec, a tak si dneska na pomoc vzal tátu a bráchu. Já ráno vstala, a vidím, že za bráchou přišla jeho žena s malou. Tak jsem na ni mávla a pozvala ji na kafe. To bylo kolem desátý. S tím, že si dáme kafe ona pak půjde domů vařit a já jsem měla jet v jednu na koncert. Tak jsem si to myslela, ale omyl. Švagrová se k odchodu neměla, ještě prohlásila, že dneska nevaří. Ono poledne, já měla jídlo připravený jen pro chlapy, když makají a pro sebe. No a malá začala škemrat o jídlo, mě to bylo blbý, tak jsem se s nima rozdělila o svůj oběd, připravila jsem se, a že potřebuju už jet, a myslela jsem, že se sebere a půjde s malou domů... v tom se rozrazily dveře a přišel švára, že se jde ohřát, že manža odjel někam pro štěrk. A to už bylo po jedný a já musela jet protože bych nestihla koncert, tak jsem je tu musela nechat... holky dovedete si to představit, že se někdo takhle chová? Pro mě jsou to cizí lidi, a ten pocit, že musím pryč a nechat je tu se svýma osobníma věcma, manža tu má zbraně a všechno, a já nesnáším když se mi někdo sere v kuchyni a čumí mi do skříní... no já byla na mrtvici ☹ . Příště žádný kafe nebude, už ji nikdy nepozvu, když neví, kdy má táhnout domů... Sorry ale musela jsem to někomu říct, manža mě v tomhle nechápe, protože pro něj to je jeho rodina...

fim
13. pro 2009

Ahojda holky, já mám takovou radost, že jsem nakoukla akorát včas.... 😵 Na koníka už moc nezavítám, teda ne tak často jako dřív. 😉

Jituš, moc moc moc gratulujeme k vytouženému drobečkovi. Ať jste šťastná rodinka, Filípkovi se na světě líbí a nic ho netrápí. To vše Vám všem přeje Monika s Toníčkem. 😵 😵 😵

luckamb
autor
14. pro 2009

Jitulko: gratuluju moc moc moc moc moc.

luckamb
autor
14. pro 2009

Tak holky je to sedm na sedm - 7 kluků, 7 holek, bude to 8 na 8, Stroužek - holčičku, Tercie - chlapečka, pak si počkáme co budu mít já - můj typ je holčička a nakonec to buď Martek rozhodne, nebo to uzavře a budeme 9 na 9 😀 Hezky jsme se tu sešly, jen co je pravda :-d

kacenka25
14. pro 2009

Dobré polodne 🙂

Jiťulko moc moc moc blahopřejeme k synáčkovi, znovu přeju strašně moc pevného zdravíčka (toho není nikdy dost) a ať se Filípkovi líbí u nás na tom světě. Ať dobře prospívá a ať dělá mamce a taťkovi jen radost. Manžovi taky přeji, ať mu není moc ouvej po zapíjení prvorozeného synka 😉 Taky jsem dostala zprávu ránko, jenže je těžký jít hned na net, když Kubula pořád někam zdrhá (že jo Petis 😀 ) a ještě byla na oběd pozvaná tchýně a zůstala tady až do sedmi večer 😔

Terci, je to manžova rodina, zas v tomhle ho chápu. Taky nemám ráda cizí lidi v bytě, když u toho nejsem, ausgerechnet když se chtějí hrabat v kuchyni..... 😠 Přiznám se, že se mi to teda ještě nestalo 😅 aby někdo nevěděl, kdy má odejít. Když někam potřebuju, stačí naznačit a návštěva se sebere, upozorňuju teda předem, že v tolik a tolik někam potřebuju. Taky by se mi to teda nelíbilo...

Luci koukám, že TP je baj oko 12. 8. to má narozeniny můj manža 🙂

Za pár dnů má jedna malá princezna první narozeniny, Petis, plánuješ oslavu? Co máš vymyšleno? Představ si, že Kubula má furt jen dva zuby 😖 Tak musím hodně hodně drtit maso vidličkou na jednotlivý vlasy, ale ostatní zvládá nějako dásněma požužlat. A linecký, teda, to je u nás teď hit číslo jedna. To byste holky nevěřily, co ten kluk dokáže vyvádět, když vidí linecký kolečka....... Jak utrženej ze řetězu 😲 Nejprva dostal jen neslepené a když to s ním nic neudělalo, dostává marmeládový a jak panečku papká 😀

Holky, mám prosbičku. Kdybyste věděly o někom, kdo by si chtěl pořídit vodní želvičku, dáte mi vědět? My se do toho novýho malýho bytu nemůžeme naskládat, bohužel ji musím dát pryč. Je to samička, zdravá, samozřejmě i s želváriem (100 l vody), ostrovem s pískem, filtrem, topidlem na vodu a brožurkou. Pouze za odvoz, peníze nechci. Je mi to strašně líto, ale bohužel bytová situace se nelepší a krámů pro malýho je čím dál víc. Ach jo.

luckamb
autor
14. pro 2009

Kačenka: jj, vychází to baj voko 12. 8., uvidíme co mi řekne na gyndě.
Jinak my měli dvě vodní želvičky a nemohli jsme se jich zbavit. Nikdo je nikde nechtěl. Ale kdybych věděla, tak ti řeknu.

tercie
14. pro 2009

Holky mrkněte, ulovila jsem fotku Filípka, je to moooc krásný miminko Jiti povedl se vám, jen co je pravda 🙂

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

strouzek
14. pro 2009

ahoj holky gratuluju jiťulce k filípkovi, ať roste do krásy po mamině a dělá rodičům jen radost 😉

luckamb
autor
14. pro 2009

mě se ta fotka neobjevila ☹ píše mi to že fotografie už zmizela ☹

tercie
14. pro 2009

Jééé tak to mě mrzí, Murynka už ji musela smazat, to je škoda... Zkusím Jit poprosit jestli by nám nějakou neposlala, ale asi až zítra, teď už ji nechci rušit, ale píše mi Jitie, mám vás všechny moc pozdavovat. Mají se fjn, Filípek se prý už umí pěkně přisát,teď jen čekají až se jim spustí pořádně mlíčko. Je prý moc hodný, zapláče jen občas a hodně spí. Jitce je taky fajn, sice má hodně stehů, ale nebolí to. 😉

luckamb
autor
15. pro 2009

Jééééé tak Jitulka má takovýho hodnýho kluka. To je hezký. Moc jí pozdravuj.

petis
15. pro 2009

Holky,
fotečka Filípka je v albu Prosincovek 2009, je moc a moc nádherný 🙂 Fakt krásné miminečko, úplně se tu rozplývám 🙂 🙂

luckamb
autor
15. pro 2009

TAk holky už je i u mě v našem společném albíčku 😀

martek
15. pro 2009

kaci, juu, zelva, tu sem vzdycky chtela, kudla, ale nachod je daleko....leda ze bysme se nekde slezli bliz.... 😉

martek
15. pro 2009

tak uz je pry fuc ☹ 😢 😢 😢 😢

luckamb
autor
15. pro 2009

já dávala pryč dvě asi před rokem.

ilonkaa
15. pro 2009

Tak Jito..gratuluji ještě jednou!! 😅 😅 😅 😅 😅

Holky strašný ona vlastně Kaja od Petis už bude mít rok,co??Pak Kubik od Katy no a pak jsme na řadě asi my s Lenčou co??!!No holky přijde mě to jako včera!!!Uteklo to jako voda!!! 😵

Jinak Luci blahopřeji hezčí Vánoční dárek sis ani přát už nemohla!!!Tak hodně zdraví a at prcek roste jak má!!!!!

luckamb
autor
15. pro 2009

Ilu: ahoj, tebe už se neviděla ani nepamatuju. Jak se vede? Jinak děkuji za přání. 😉

ilonkaa
15. pro 2009

Luci:Ale jo vede se dobře,malej je zdravej a to je nejdůležitější!!!! 😵 Jinak se nám změnil v dáblíka v noci moc nespíme ve dne ani náhodou tak je to takmové teochu náročné,ale jsme na něj dvá tak je to dobrý!!Kdybych byla sama tak nevim nevim jak bych tozvládala..no prostě bych musela,no: 😵

luckamb
autor
15. pro 2009

No jo, však už je to taky pořádnej kus chlapa, tak vás musí trošku pozlobit 😀

lehna
15. pro 2009

ahoooj holky,

já jdu zas na skok, nějak nestíhám.
jdu lepit linecké, tak vás jdu aspoň pozdravit.

U nás nic nového, venku kosa jak z nosa, tak už nosím na procházkách rukavice,nějak mi mrznou ruce a taky začnu nosit asi nějaké spodky,nebo něco, bo mi i nějak mrznou nohy a zadek😀.

Kačko- taky Štěpík ujídá linecké🙂.taky mu jede jak uzené😀

Jůůůůůůů Filípek je mooooooooooc krááááááásný kluk🙂, moc se jim povedl🙂

Luci- tak to tady máme super rozdělené, ty kluky a holky, že to vychází půl na půl😀, to dobře vychází🙂

eximka
15. pro 2009

ahoj holky, no teda to je novinek, nezlobte se ale dočítat vás asi nebudu 😒
ale všem novopečeným maminkám gratuluj a novým těhulkám taky(mám velkou radost že se zadařilo) tak se opatrujte a dávejte na sebe pozor at všechno klape jak má a ty prdelky co nosíte pod srdcem at se u vás mají jako v bavlnce 😀

jinak my se máme fajn, niki je stále hodná holka, krásně spinká ale je to drobotina, máme 7,9 kg a to nám bude za chvilku roček, ale jinak je to dračice a vydá za dva, když teda nespinká tak je to raubíř, ale jinak je opravdu hodná takže z ní máme radost, zoubky máme zatím jen 3, a to všechny dole, nějak se ji to zaseklo, první dva ji vylezly v půl roce a třetí asi před týdnem, už jsem se pomalu bála že zůstane bezzubá 😀 😀 😀

no ale moc nestíhám psát, pořád se něco děje, dopoledne chodíme ven, pak si s malou musím pohrát a takhle je to každej den, ale holky užíváme si to, ted už s nicolkou začala být legrace, její velkou vášní je tanec, stačí aby hrála nějaká music a malá začne dělat ty svoje taneční kreace a my se můžeme uválet smíchy

umíme paci paci, vařila myšička, jak je veliká, ukazuje kde jsou hodiny, kytičky, berany berany děláme, indiána zkouší, leze jako o život, vyleze si i na postel, okolo nábytku a stěn lítá jako pošuk ale pustit se nechce, na to je zatím opatrná, ale to neřeším aspon nemusím trnout hrůzou kde se natáhne, zatím mi stačí jak to máme ted a že je to docela fuška ji ohlídat

no snad to nevypadá že se vytahuju, ale ráda se pochlubím když mám radost 😀 , tak snad se nebudete zlobit, to by mě mrzelo

maminky, snažilky, těhulky a miminka mějte se moc krásně a dobrou noc vám všem

luckamb
autor
16. pro 2009

exim: ahoj Terezko, tak ty si tu nebyla asi sto let. To je fajn, že je malá taková šikulka a že ti dělá radost. A že je droboučká to vůbec ničemu nevadí. Koukej se tu za náma stavit častěji.
Lehn: Leničko, jj, krásně jsme to tu rozdělily na kluky a holky 😀

petis
16. pro 2009

Ahojky,

jj, jak tady vzpomínáte, tak uteklo to jako voda a v neděli budeme slavit náš první roček 🙂 Já to asi všechno probulím, už teď mě to bere, strašně rychle to uteklo, už jsem nedávno říkala, že si ani nepamatuju, jaká byla Kája malinká ... ona byla velká hned od počátku, byl a je to náš rychlík, taky jak píše Eximka, tak Kája toho hodně umí, to bych si ani nevzpomněla, kybych to měla vše jmenovat ...
tohle je krásné chlubení, to se může, že jo, holky ...
Já vám tu sem šupnu jedno videjko, je už nějaký týden staré, tam jsme káju "přemlouvali", aby ukázala aspoň něco, co jí jde, ju?

https://www.youtube.com/watch?v=bWcdX4jLtoU

leni,
kolikpak máš cukroví? Já 8 druhů a už na to asi prdím ...