Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

luckamb
autor
26. zář 2008

Ahoj holky, copak se nám tu přihodilo nového od rána??

lehna
26. zář 2008

Kači: nekoukám po oblečení, ale povlečení 😀

ucinko: ahoooj, no čekáme na poledne až si Terc zajde pro testík🙂

lehna
26. zář 2008

Kači: nekoukám po oblečení, ale povlečení 😀

Lucinko: ahoooj, no čekáme na poledne až si Terc zajde pro testík🙂

martek
26. zář 2008

cau holky!
ter???? sakris????? ze by konecne prulom 😵 😵

luckamb
autor
26. zář 2008

Terc: držím palečky ať konečně někdo z nás smolařek má štěstí. Že by pomohly ty naše básničky??

tercie
26. zář 2008

Ahoj Luci a Marti. Já nevim... prej ještě nemám házet flintu do žita, no...

kacenka25
26. zář 2008

Leni 😀 tak to je gól, no jo hloupá blondýna 😀 😀 😀 pošleš mi pak, co jsi vybrala Leni???Děkuju 🙂

Bodejď, básnička za to může 😉 Jo, Luci, koukni do mýho alba, dala jsem si tam tvoji a Míšinu básničku i s vaším jménem, jsem na vás tak hrdá 😵 😵 😵 nevadí vám to, že to je v albu?

martek
26. zář 2008

ter, drzim palce 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kacenka25
26. zář 2008

neházej nikam flintu, šmarjá, to samo vystřelí a někomu ublížíš 😠 Nebo vyplašíš kachny.... 😠
a vůbec, trochu nám věř ne? 🙂 Ne, dělám si srandu, myslím, že podpora kamarádek je důležitá a dokud MS nepřišla, pořád můžeš doufat.

luckamb
autor
26. zář 2008

Kačenko to je krásný, to je pro nás pocta. Díky, mě si tím moc potěšila.

lucasaerik
26. zář 2008

Lehnička kouká po povlečeníčku?...no já se nějak nemůžu rozhodnou, líbí se mi úplně jemňoulinké, žádná divočina...mám jedno v práci oddělané tak uvidíme, ale je dobré mít alepsoň troje..takže nevím nevím, možná si nějaké ušiji 😵

lehna
26. zář 2008

Kači, pokud něco vyberu,tak pošlu🙂

Já tak držím palečky aby to vyšlo 😵 😵
Míšo: určitě ji do žita neházej.
Brod je ještě daleko 😉

Jo a ta básnička je skvělááááááááááááááá. fakt jste holky dobrééééééé, smekám

lucasaerik
26. zář 2008

holky určitě se to prolomí a přibude další těhulka

kacenka25
26. zář 2008

jo, přibude těhulka a bude mít chlapečka 😵

anebo cokoliv, co si bude přát 😀

pošli Leni, to budu ráda

tercie
26. zář 2008

Leni to je dobrý s tím brodem... tak já ještě kalhoty stahovat nebudu teda 😀

Kači to je pocta, s tou básničkou, děkujeme za uznání 🙂
Hodila jsem to do alba ten graf

lehna
26. zář 2008

Míši nestahuj nestahuj, ten garf je začarovaný na těhu 😵 😵 😵 😵

lucasaerik
26. zář 2008

Ter vím jaké to je dávat si plané nadějej raději člověk ani nedoufá...ale určo se to povede....povede... 😉 , to by bylo aby ne 😵

tercie
26. zář 2008

No Kači chlapečka bych si přála moc... ale i holčičku... chci obojí, tak je jedno co by přišlo dřív 😀

lehna
26. zář 2008

Míšo, přesně, já taky chci obojí,ale nejdřív jsme chtěla tu holčičku🙂 a ono to snad i vyšlo🙂

lehna
26. zář 2008

ty brďo vidíte ten garf???? na první straně??? jak jsou alba?? Míšo to by v tom byl čert, aby to nebylo těhu

tercie
26. zář 2008

leni nevím, fakt... ale tak jste mě nahlodaly, baby jedny 😀

kacenka25
26. zář 2008

my jsme takový myši hlodalky víš Míšo 😀 a chceme ti tím dát najevo, jak tě máme rády a jak při tobě stojíme a myslíme na tebe a držíme ti palce 😵 😵

A bude to chlapeček, páč přeci nebude Kubí sám ne? Jeeee to by byl gól, kdyby se narodila Klárka. Prý se stává, že na UTZ řeknou mamince že čeká synka a on mu pindík během těhu upadne a vykoukne na rodiče holčička 😀 To by zapadla do party co?

tercie
26. zář 2008

Upadne 😀 Já asi upadnu 😀

lucasaerik
26. zář 2008

no a nebo holčičce něco narostě...pár takových případů znám kdy narostlo a nebo upadlo 😀 doufám že nám se to nestane, je fakt že když to nemáš z plodovky není nikdy nic 100% dokud na tebe mimíš nevykoukne

jitie
26. zář 2008

holky já vůbec nestíhámmmmm 🙄
terci šup,jsem nedočkavá jako sáňky v létě 😀

ahoj martí, tak jak bylo na srazu???????

jinak jdu na obídek, budu tu za chvilku,tak paaa

tercie
26. zář 2008

lucas no přesně, to se stalo tady v porodnici, mamince podle utz řekli že holka, a když se narodil kluk, tak doktory málem žalovala, že jí podstrčili cizí dítě... nekecám 😀

kacenka25
26. zář 2008

jo, Míšo, bejt jí, jdu si stěžovat k vám na vejbor 😀 😀 😀 😀 přeci když dr. vidí pindíka a je si jistý, že to nemůže být pupeční šňůra tak se nemůže narodit holčička, to je přece kravina. Když pindíka nevidí a ohlásí holčičku, v tomto případě chápu, že se omyl stát může. Může to být přilepené k nožičce nebo schované.... Jooo, a propo, někde jsem tu na koníkovi četla, že dokonce i z odběru plodové vody se stal omyl..... To už nechápu vůbec teda.

lehna
26. zář 2008

už jsem zas tu, jsme byla odvézt a přivézt bráchu do města. potřeboval tam pro něco zajet, no ten má ale štěstí,že má sestřičku doma 😀

To se stalo našim známým. řekli jim na UTz,že čekají kluka a narodila se jm holka. Měla u porodu svoji mamku a ta povídá, co to jako je??? my máme mít kluka. No a z Romana je Romanka😀

lucasaerik
26. zář 2008

chyba v plodovce?..to spíš jako záměna vzorku ne?...ale jako omyl při testech to nechápu jak by se mohlo stát..no známí si jeli do porodnice pro Petříka a odváželi si Nikolku 😅 byl to docela šok...
Holky mě to vám tak začalo tvrdnout bříško..až to i bolí, vzala jsem si piluly ..ale pochybuji že zabere

lucasaerik
26. zář 2008

pokud se to neuklidní do večera tak asi raději zajedeme někam..jistota je jistota 😒