Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

kacenka25
29. zář 2008

Luci 😠 dvojče jedno moje 😠 😀
to je ale mazec!!!!!

tercie
29. zář 2008

Taťána je s tím lískovým oříškem? Tu taky můžu, ale když si můžu vybrat, tak radši teda Kofilu, to je něco úúúúžasnýho pro moje chuťový pohárky...

Tak, a teď jsem na ní dostala chuť... 😕

kacenka25
29. zář 2008

Taťána je celej lískovej oříšek zabalenej v nugátu a politej čokoládou 😵 škoda že to nedělají na stromeček na vánoce jako kolekci, to bych si dala říct 😵

A když už tak cokoli kokosovýho, margotku, bounty atd

luckamb
autor
29. zář 2008

jo tak na margotce ujíždím fest a místo taťány jsem si koupila milenu,protože taťánu neměli. No jo Kačko, holt nás po porodu rozdělili 😀

kacenka25
29. zář 2008

😝 juuuuu a mám v Boleslavi dvojče 😎

tercie
29. zář 2008

teda holky... jak padne, sedám do auta a jedu do nejbližšího konzumu pro čokolku 😀

petis
29. zář 2008

Ahoj holky,
já sedím na PC u našich a sbíhají se mi sliny, jak tu píšete o takových dobrotách !!!
Taťána je super, mňam a jak vzpomínáte něco kokosového, tak mám doma kokosovou bábovku. Se mi v sobotu povedla, ještě jsem schovala 2 kousky, jé, to si pošmáknu, je taková vláčná !!!
Manža je s mým taťkou v Polsku ve stavebninách, tak na něj čekám, až dojede 😉

kacenka25
29. zář 2008

čauky Péťo
koupila jsem si dneska Heru, tak budou hraběnčino řezy 😵 mňam a čím víc jablek tím líp 😵 jak říkáš, taková vlááááááčná buchta to je božský pokrm

luckamb
autor
29. zář 2008

Petis tak šup na bábovku 😉

kacenka25
29. zář 2008

teď mi to došlo, jak je petis zákeřná, schovává si tajně bábovku a nerozdělí se s manžou 😀 😀 😀 😀 tajnej poklad 😀 😀

tercie
29. zář 2008

Kači ale já to mám doma to samý, co si neuleju, to nemám 😀 Manža mi všechno sežere... ač to vypadá spíš opačně na pohled 😀 On má o 15 kg míň než já 😅 jenže on to vyběhá se psama, kdežto já sedím v práci na zadnici...

tercie
29. zář 2008

Tak nevím, jestli se mi to neaktualizuje, nebo nikdo nepíše?

tercie
29. zář 2008

Aha, tak nikdo nepíše 😀 Já mám za chvíli padla, tak si pojedu koupit tu čokoládu, a pak mažu něco udělat na barák, ať to odsejpá 😉
Tak se mějte hezky berušky a zejtra PA 😉

luckamb
autor
29. zář 2008

Terci pa pa pa 😉

tercie
29. zář 2008

Pááááááá - padlaaaaaaaaaaaaa 😀

kacenka25
29. zář 2008

huš jsem tu

luckamb
autor
29. zář 2008

já taky

kacenka25
29. zář 2008

já se na to vykvajnu proč to nejde

Luci máš to v albu to je nejjednodušíí

luckamb
autor
29. zář 2008

Kačenko ale není to tam

luckamb
autor
29. zář 2008

Ty vado Kačenko, to je nádhera, to je prostě výstavní bříško, fakt moc krásný, úžasný a nádherný,

kaca007
29. zář 2008

kačí krásný bříško! naprosto ukázkový!

jitie
30. zář 2008

dobré ráno
teda kačí takový krásný panděro 😀

kacenka25
30. zář 2008

Dobré ráno 🙂
to je bříško z pííííva a Tatiany 😀 😎 Nějako kolem devátý se připojím až se vrátím od dr. Takový bříšenko to už bude pár kilo navíc, ne jen to moje jedno 😝 z minulýho měsíce 😀 😀 😀

Luci mě to prostě včera nešlo odeslat, na mailu mám zprávu, že byl mail odeslán a icq pořád blblo, chvíli mě odpojilo pak zas připojilo. Teda z toho mi fakt vytekly nervy 😠

luckamb
autor
30. zář 2008

Dobré ráno holky 😉

jitie
30. zář 2008

hoj hoj hoj 🙂

martek
30. zář 2008

bry rano 😵

ilonkaa
30. zář 2008

DObré ráno 🙂

jitie
30. zář 2008

co nového???? 😉
mě včera vrtali zoubek,měla sem tam kaz a v listopadu jdu ještě na jeden 😢

ilonkaa
30. zář 2008

Jiti já jdu k zubákovi dneska,tak jsem zvědavá,ale vím,že vrtat nebude jen čistit kanálky 😵

tercie
30. zář 2008

Dobré ránečko 🙂