Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

eximka
28. lis 2008

musím říct že i naše Nicolka je poslední dobou dost živá, na to jak se moc neprojevovala sem tam na nás zatukala tak ted se pěkně předvádí, dělá boule ze strany na stranu až mi tím plne kůži, někdy mám pocit že snad někde musí vylézt 😀

petis
28. lis 2008

Ahoj Teri,
taky mívám období, kdy se malá prdelí tak, jako by chtěla z bříška utéct ...
Ale od včerejška je nějak klid a ten klid nemám ráda, ještě že jdu dnes k doktorovi.

puckalucka
28. lis 2008

Ahoj holky 🙂 , to je tak neskutečný, že už budete mít mimika u sebe 😵 . Kdyby se bříško rozepnulo a miminko jste si jen tak vyndaly, co, jé to by byl porod 🙂 ?
Jinak teda já hlásím neustálé špatně od žaludku, přítel už to ani nechce poslouchat, tak jsem mu řekla ať si představí, že je mu po akci špatně celý týden a ne jen den 🙂 . Už aby to věděl někdo jiný než my a mohla jsem si jít postěžovat jinam 😀 .

misa.ottovka
28. lis 2008

Puciluci, přesně tohle jsem říkala já manžovi když mi bylo špatně. No chlapi tohle nechápou, zato sami když jim něoc je, to jsou chudáčci 😀

petis
28. lis 2008

Snad tě ty nevolnosti brzy přejdou, Puci. Kolikátý tt jsi vlastně? Kdy si to změníš v pase 😉 ?
Nám se postěžovat můžete, holky, od toho tady jsme 😎

puckalucka
28. lis 2008

Míšo, mají rýmičku, co 😀 . A taky mu ze srandy říkám: Vidíš, cos mi to udělal 🙂 .
Nevím kolikátý jsem tt, to se snad dozvím toho 3.12., ale poslední mrcha mi začala 10.10.

eliiis
28. lis 2008

tady ste všechny já si říkám že na prosinci nikdo není!!!!
no Kačka to má za pár ale aby to neměla jak jedna má kolegyně které pořád vyhrožovali že se má šetřit že se otevírá a tak a nakonec u obou přenášela!!! 😀
jinak nám už tak týden každý večer naše mimčo posílá zprávy po poslíčcích takže máme každý večer veselo ale naštěstí to vždy po nějáké době zaspím! 🙂

petis
28. lis 2008

Tak jsem dokrájela kandované ovoce a rozinky a jinak se budu asi "jen tak flákat", po 12 razím k Dr. a to asi nemá cenu nic začínat ...

puckalucka
28. lis 2008

Eliis, tak že by už 🙂 . Asi to není nic příjemného, co?
Petis, hoď nožky nahoru a odpočívej 😉

eliiis
28. lis 2008

no uvidíme zbývá nám 14 dní a na příští týden mám ještě nějáké plány tak by se to hodilo až po tom 😀 ale zatím se to dá vydržet bude hůř 😝

petis
28. lis 2008

Ahoj Elis !!!
Já bývám tady i tam 😉

Jj, Luci, už jsem se na vše vykvákla 😉

puckalucka
28. lis 2008

Elis, musela jsem se smát, když jsem četla, že máš nějaké plány a HODILO by se to až pak 😀 😀 .

petis
28. lis 2008

Jo, to je super, třeba ti to fakt vyjde a budeš mít poslušné miminko a to přijde na svět, až jak se to bude mamince hodit 😉 😀

misa.ottovka
28. lis 2008

Holky, valím domů, přeji všem krásný víkend a holky, kdyby nějaké novinky o někom kdo už rodí, pište!!!!!!!!!!Pa

puckalucka
28. lis 2008

Taky hezký víkend, papa

eliiis
28. lis 2008

no jo to si musite umět naplánovat my dem ted v sobotu na svatbu příští čtvrtek má kamarádka v práci oslavu tak sem pozvaná pak v pátek je v oLOMOUCI rozsvěcení stromečku to se chci podívat no a ve čtvrtek 11,12 jsem objednaná na doplnění - nehty takže idealní by to bylo toho 12,12 😀 😀
tak doufám že si mimčo dá říct hlavně nechci přenášet to už chci být zase na ježška doma takže to musí být mezi 12,12 -24,12 😀 😀

petis
28. lis 2008

Holky,
já se s vámi loučím, něco málo jsem poobědvala, teď hurá do sprchy a kolem 12:15 vyrážíme k Dr.
Tak pa pa a krásný víkend 🙂

eliiis
28. lis 2008

taky se loučím jedu s MM SLUŽEBNĚ DO bRNA TAK odpočívejte a šetřte se. Peti hodně štěstí u Dr!!!

kacenka25
28. lis 2008

ahooooooooooj holky,

jsem dočetla tuhle stránku, všechny jste mi utekly.

Byla jsem se rozloučit v práci, a vás jsem prošvihla... Tak v pondělí? Berušky? jo?

Elí, to je ten paradox jak říkáš, strašej těhulky předčasným porodem a ony pak přenášejí 😀 😀 😀 Hlavně že stráví 3 měsíce ve strachu a v nemocnici. Já měla docela štígro, že jsem na hooooooodně ukecávání mohla ležet doma. Ale ty i já jsme k tomu předpoklady měly..... To asi ale netušili, že mám ten čípek slabý, že neudrží váhu dělohy. Ale ta hlavička natlačená dole dělala problém už v létě, však tebe taky postrašili.

Ale je to za námi tak hurá do finále 😉 Těšíte se????

petis
28. lis 2008

Ahojte,
tak hlásím, že kontrola u Dr. i monitor byl OK.
Čípek mám 2-2,5 cm, jsem "zavřená", další kontrola za týden.
Jak jsem si stěžovala na tu bolest na pravé straně, tak tam má beruška nožky (pod žebry) a hold si tam dělá místo.
Ale bříško už se mi prý hnulo dolů.
No, já za chvíli vyjíždím na nákupy - něco pro manžu, on má akci z práce, tak jsem ho přemluvila, že si sama zajedu do města.
Pa pa a mějte se !!!

kaca007
28. lis 2008

petis tak to je dobrá zpráva z kontroly. opatruj se sama na cestách

kačí...na tebe často myslím, jsem zvědavá, jak dlouho vydržíš ještě 2 v 1. Na tobě to nejvíc sleduju, živě si pamatuju, jak jsi našla // a ted, za pár dní je tu Kubík..... to je prostě neuvěřitelný!!!!! taky ti to tak uteklo?

eliiis
28. lis 2008

jj Kači pořád hrozili ale zvládli sme to. i ted mi doktor říkal že hlavička už je natlačená a pěkně se otevírám že kdyby něco tak by se to mělo krásně rozjet tak uvidíme kdy. 🙂

kaca007
30. lis 2008

tak koukám, tady asi nic nového... kubíček, karolínka i miminko od eliis jsou zatím v domečkách ... 😉

petis
30. lis 2008

Ahoj Kači,
moje Kájinka je v bříšku 🙂 Jak u jiných, to nevím, ale určitě ještě taky, doufám, že by Kačka nebo i Elis písly SMS 😉

kaca007
30. lis 2008

no to taky doufám
tak pa a dobrou 😉

jitie
1. pro 2008

ahoj holky,
přes víkend sem se vůbec nedostala k netu, pekla sem, uklízela...no prostě vytížená 😀

koukám, že už se to pomaloulinku rozjíždí, začal prosinec,tak se začne rodit 😵

mám hodně práce,tak nevim jestli se stihnu na vás dneska ještě kouknout...

kacenka25
1. pro 2008

Dobré ráno hlásí se stále Kinder vajíčko 2v1 😉 Přečkali jsme sobotní maratón po obchodních centrech za účelem shánění dárků na Vánoce (ehm, máme dva, slovy dva dárky 😠 😲 ) hrůza, nic nikde nemají anebo jsem moc náročná 😀 😀 . Dneska v devět vyrážím na první monitor, já jak slyším slovo nemocnice, celá se osypu. A jak se bojím jo, tak ještě před nemocnicí šupajdím do drogerky koupit poslední věci do porodnice, páč se bojím, že mě tam zas zavřou. To už je stihomam 😲 😝 Ale co s tím nadělám no, to je ta moje panická hrůza z doktorů.

Kačenko, děkuji za podporu, je to hrozně milé. Mě to uteklo jako voda, ještě i tím, jak jsem tu s váma dlouho nebyla, jsem se trochu lekla tý 37 u jména, teda já to počítám každý den a děkuju, že jsme stále s Kubí spolu, ale něco jiného je vidět to černé na bílém 😉 . Uteklo to fakt jako voda. Kdy že jsem se to vdávala? A Jíťa? 😎 Před sto lety? Takhle rychle mi to od dubna uteklo.

Určo pošlu sms, to je jasný 😉 Ale zatím to nějak nevypadá, jako že by se něco dělo. No i když to jsem v září taky nepoznala a ono to bylo "tak vážný, že jsem musela ležet". Si z toho dělám srandu, ale co jiného mi zbývá, přeci už na to nebudu myslet ne? Mám to za sebou, tak hurá do dalšího boje.

Dneska chci dopolko oběhnout město, pak přijdu na kus řeči, snad tu budete 😝

strouzek
1. pro 2008

ahoj holky jdu se na vás po dlouhý době podívat a hlavně zjistit kdo už tu porodil 😵

kacenka25
1. pro 2008

a tak já jsem drogerii nestihla 😝 tak snad budu mít možnost odpoledne 😉

čau strouzku, zatím se tu nic neděje 😉

strouzek
1. pro 2008

doufám že mi dáte pak někdo zprávu o prvním mimču březnovek 😵 já budu v nemocnici bez koníka tak jedině smsku jo 😉