Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

jitie
23. zář 2008

aha,tak to nefunguje..tak dej www.recepty.cz 😉

kacenka25
23. zář 2008

vaření, juchuuuu

jitie
23. zář 2008

kačí no smutný to jo...ale jak sem psala změna téma...copak papkal Kubíček k obědu??????

petis
23. zář 2008

Já už si vytáhla kuchařku, to už je fakt krize. A to mám celkem velký rozptyl 😎 Ale hold i ten jednou dojde 😵

jitie
23. zář 2008

peti já umím jen pár jídel a ty střídám do kola..je pravda, že nevařim pořád,ale jen občas, většinou máme studenou večeři a nebo chodíme ke tchýni,ta vaří pořád každý den..

tercie
23. zář 2008

No to je dost, že se sem někdo hrabe 😀

Peti já jsem na tom stejně, vařím taky obden, někdy každej den, když má manža volno a taky dochází nápady i inspirace, jenže podle kuchařek mě vařit nebaví 😀 většinou si vymejšlím

petis
23. zář 2008

Já taky neumm všechna jídla, ale zatím mi to vždy vystačilo ... ale to jsem hold vařila jen o víkendech 😝
Teď budu muset rozšířit sortiment 😀
Taky dělám studené večeře, to by se mi opravdu nechtělo ještě večer vařit ...

lehna
23. zář 2008

tak věcičky jsou v albu

Já dneska dělám vepřo-knedlo-zelo. Mám chuť na zelí 😕

tercie
23. zář 2008

Leni už jsem koukala, jsou parádní 😉

misa.ottovka
23. zář 2008

Ahoj holky 😉
Tak to u nás homa by studené večeře neprošly, mám zmlsaného manžílka 😀 A bohužel knedlo vepřo neumím ☹
Koukám lehni nakupovala, na bazíku????????
Já budu muset svoje nákupní nutkání trochu krotit alespoň do Vánoc, ale včera jsem neodolala a na MMA vydražila postýlku a klokanku za super cenu, no budou se hodit 🙂

lehna
23. zář 2008

Ahoj Misi,
no jela jsme k jedné holce tady z koníka,měla jsem u ní zamluvenou kombinézku a čepičku se šálou a ještě mi ukazovala spoustu věciček, co už má její syn malé. No,tak jsem neodolala 😀
Postýlka a kolkanka-super kup 😉

tercie
23. zář 2008

Ahoj Míšo, ta postýlka se mi taky líbí, tu určo hodně využiješ. Vyfotíš ji z vícero úhlů až ti přijde? 😉

kacenka25
23. zář 2008

postýlku? v 10tt?????

jitie
23. zář 2008

ahoj míšo, postýlka je moc pěkná...a jestli ji koupíš v 10tt nebo jindy je jedno, určitě jí využiješ 😉

tercie
23. zář 2008

Kači pamatuješ? Já málem kupovala kočárek v 7tt 😉 Prostě když je koupě výhodná... 😉

jitie
23. zář 2008

já jdu zachvíli domu,jééé jak já se těším 🙂

tercie
23. zář 2008

Já bych taky šla jéééé, akorát teda tu musím bejt do čtyř a pak jdu stejně zpívat, tak bych chvátat neměla kam

kacenka25
23. zář 2008

koukala jsem do albíka, je to hezký 😵 😵 snad nám tam Míša dá i to povlečení... ať se pokochám,jsem v tom stádiu, že jsem na pidi věci jak ujetá 😀

jitie
23. zář 2008

já musim doma vyluxovat a utřít prach 🙄 to mě fakt nebaví, já musim mít na uklízení náladu a dneska teda neni, nejspíš skončím zase na koníkovi 😀

kacenka25
23. zář 2008

těším se, až budu doma

jitie
23. zář 2008

berušky paaaaa 🙂

luckamb
autor
23. zář 2008

ahoj holky,
tak k dr. nejdu zítra ale až 6. 10.. Pan doktor tam zítra není.

kacenka25
23. zář 2008

čauky Jíťo

tercie
23. zář 2008

Jíťo papa

Luci tak zas čekání... ale to uteče a brzy budeš vědět, jak jsi na tom. Akorát nechápu proč tě tak blbě objednali, když tam dr není?

kacenka25
23. zář 2008

Lucko ježiš marja 😢 jak to že tam není? 😢 jede nečekaně na školení nebo co 😢 doprčic to je blbý.

kaca007
23. zář 2008

ahoj holky, jsem tu z výsledkama, screening negativní. uf uf uf... výsledky dobré, tak na chvilku (do dalších testů) si snad můžeme oddychnout. mám i hezkou fotečku, hodím vám jí do albíka...
nevím jestli vás stihnu dočíst (na začátku téhle stránky vidím zase nějaký smutný smajlíky...), mám hafo práce, kterou musím dneska udělat, páč od zítra do pátku mám dovču - jedeme na šumavu, tak už se mooc těším...

tercie
23. zář 2008

Na šumavě je Krásně, to si Kaci užiješ, jen aby vám nepršelo... Na fotku se jdu hned podívat, a gratulace k testíkůůůům 😉

tercie
23. zář 2008

Kačko fotka krásná, vyřiď panu doktorovi, že se mu moc povedla 😉

kacenka25
23. zář 2008

to je krásný miminko 😵 Kačenko moc krásná fotka

terci už ať je pět, chci domů

misa.ottovka
23. zář 2008

Já vím že je ještě brzy, ale nekupte to, byla i s poštovným za 600,-kč,a to i s nebesy, povlečením, dečkou a kolotočem nad postýlku 🙂 S manžou penězi zrovna neoplývájme, asi jako každý, tak si myslím že když se nakupuje postupně tak se to dá, apropo určitě ji využiju, at už ted nebo později 🙂
Klokankujsem vydražila za 300,.Kč a je úplně nová nepoužitá