Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

strouzek
8. říj 2008

lucásku tak to je holka jistá 3 doktoři by se nespletli 😵 s těma porodama no nevím řekla bych že jich je moc celoročně poslední dobou doktoři nestíhaj.

lucasaerik
8. říj 2008

no holky doufám doufám že chystnu týden kdy si všechny těhule řeknou ještě ne ještě rodit nebudeme 😀

tercie
8. říj 2008

Luci to je dobře že jste v pohodě a že se taťka stará 😉

Zlatíčka já se omlouvám ale nahrnulo se mi hodně práce tak musím jít makat ☹

kaca007
8. říj 2008

s těma porodama je to natřískaný snad všude.... za chvíli se budeme modlit, aby na nás v nemocnici vůbec zbylo místo a nemuseli jsme rodit doma ...

lucasaerik
8. říj 2008

no já si už říkala že až pojedeme rodit tak kdyby řekli není místo ..sednu si tam klidně i na zem a co by semnou nadělaly 😀 a budu jim tam tvrdit že budu rodit klidně i tam na chodbě...V Brně jsou sice porodnice 3, ale ...jsem rozhodnutá pro Polní...Šimču jsem rodila v Bohunicích, taky díky tomu že na Polní nebylo místo...ne že bych byla nespokojená,ale je to manufaktura na porody..prostě mi vadil ten studený neosobní přístup, na Obilňáku jsem ležela 3,5 měsíce...aby Šimču donosila a párkrát už tam byla i na porodním sále, když jsem se nejspíš strachy zase zavřela a prostě nenene žádný porod...a na Polní se cítím dobře..a jsou tam moc hodné sestry a lékaři, vybavení taky relativně na naše zdravotnicivní v pohodě...prostě nikam jinam mě nedostanou 😵 😀

lucasaerik
8. říj 2008

a jak jsem včera seděli na tom Obilňáku tak se tam rodilo o sto šet a čoveče jak jsem ty rodičky slyšela úplně jsem trpšla s nimi..Erik říkal že jsem vždy zavřela oči a uplně zkopněla (ani jsem to na sobě nijak nepozorovala) asi se vracely vzpomínky 😅

misa.ottovka
8. říj 2008

Holt baby boom no 😀 Naše porodnice je sice jedna z nejlépe vybavených v kraji a má i dobrou pověst, ale je to tu samá cikánka a když s nima nechcete ležet na pokoji, musíte si zaplatit nadstandart, a ty jsou stejně všechny plný protože každej chce nadstandart ☹

lucasaerik
8. říj 2008

kecám včera v pondělí 😀

lucasaerik
8. říj 2008

nu Polní je na tom taky s reputací velmi dobře...a jak říkám vybavení taky velmi dobré...nu tady v Brně se občas cikánům nevyhneš..já tedy měla štěstí..nepotkalo mě to..a líbí se mi že na Polní jsou pokoje šetinedělek po 2 maminkách..což je úplně balada...

misa.ottovka
8. říj 2008

Tak to je jakona hotelu, dvoulůžák, super!!!!

luckamb
autor
8. říj 2008

Holky tak v Bolce je taky porodnice jen jedna a někdo jí chválí někdo ne, takže to si asi člověk nevybere, pokud to nezažil na vlastní kůži.

misa.ottovka
8. říj 2008

Já nechci nic zažívat na vlastní kůži 😀 Chci císaře 😀 😀 😀

martek
8. říj 2008

miso, to jsme dve 😎 😀

lucasaerik
8. říj 2008

no hilky tak to úpřímnou soustrast...císaře nikdy...nidky nikdy, prostě co jsem holky po císaři viděla, tak v životě nikdy to se raději budu trápit...a on císař..není taky super...pokud ho máte plánoivaný takje fakt že porodní bolesti nezažijete před narozením miminka,ale po...a pokud ne tak budeš mít bolesti před i po...když rodiš normálně tak jsi po porodu relativně hned v poho

strouzek
8. říj 2008

já už porodní bolesti zažila před revizí kvůli debilům doktorům kontrakce co půl hodiny a málem jsem zdechla. nikdy více, chci císaře 😀

lucasaerik
8. říj 2008

a není to zase tak strašný...sice pár hodin jsi utahaná u navená boelavá podrážděná..ale to samotné tlačení je cca 2-10 minut, déle to opravdu netrvá..a to je to z celého porodu asi nejméně bolestivé...

martek
8. říj 2008

luci, ja nebudu mit na vyber, mam protruzi plotynky, takze klasicky porode nemuzu mit 😔

lucasaerik
8. říj 2008

martek tak to tě upořímně lituji aby pravdu řekla... 😅
strouži...nu já se hlavně bojím epiduralu ne vždy ti to napíchnou dobře a docela dost toho cítíš..a prý je to horší než kdyby jsi měla kontrakce...a uspoat se zase bojím jelikož je to pro mimi dost rizikové...a hlavně nejsi hned v kontaktu s miminkem, ale to nejsi vlastně ani po epiduralu..to raději si těch pár hodin odtrpím....

strouzek
8. říj 2008

lucásku oboje má zápory, když rodiíš normálně a střihnou tě pak kolikrát nemůžeš 14 dnů sedět, mojí kolegyni zašili fakt pořádně pak rok skoro nemohla sexit jak byla úzká

strouzek
8. říj 2008

kontakt s mimčem to je blbý , mě je jedno jak budu rodit hlavně chcu už rodit 😀 porodní sál mám prohlídlej bohužel za špatné okolnosti a to revize ,upřímně horší než revize to nebude.

lucasaerik
8. říj 2008

no tak já byla nastříhlá u obou, je fakt že u Šimano spíše rozthaná (20stehů dovnitř 20 ven) opravdu moc příjemné to nebylo...ale raději toto než císaře...já nemohla sedět pomale 3 měsíce po Šimonovi, prostě císař je oprace tak jako tak...ale každý má své názory a představy...takže asi tak 😵 , já se prostě císaře bojím jako čert kříže ..a opravdu ne-e, a co mám kamarádky a rodily obojím tak říkají raději klasika...jsi z toho v pohodě rychleji...

martek
8. říj 2008

luci, co nadelam...si rikam, rodi takhle celebrity, tak martek to zvladne taky 😎

misa.ottovka
8. říj 2008

Tak já se nebojím tý bolesti, jako spíš toho neznáma všech těch vyšetření , nástřihů a štourání kdesi, to je pro mně něco hroznýho a potupnýho.
Já nevím,manžovo bývalka měla císaře a prý krom bolesti hlavy po císaři byla naprosto v poho 😒 Ono si nevybereš, každopádně epidurál je dobrá věc, ale ne všude ho dělají, tady v Mostě jen ve všední dny dobrý ne???

strouzek
8. říj 2008

bobe rodí tak půlka ameriky tak to zvládneš taky 😵 v americe si můžeš vybrat tady bohužel ☹

martek
8. říj 2008

strouzi, kdyz mas znamyho dr., tak si taky muzes vybrat 😉

lucasaerik
8. říj 2008

holky jak říkám každý má na to jiný názor...
miso toho štourání se vůebc bát nemusíš zbytečně se v tobě neštourají....hlídají kontrakce srdíčko miminka..a občas se mrknou jak se otvíráš...ale nic závratného..při samotném tlačení ti je to úplně jedno co dělají, nástřih nebolí..ale ne vždy ho dělají 😵 , když tě nastřihnou tak v kontrakci a to vůbec nevíš..já se u Davídka ptala proč mě šijí a ona že mě musely natřihnout 😅 o ničem jsem ani nevěděla....
no ten epidural jak říkám já se ho dost bojím...prostě raději klasiku, doufám že se placenta umoudří vyleze nahoru 😀

strouzek
8. říj 2008

míšo to se připrav že to bude ještě horší mě v nemocnici chodili kontrolovat vložku chodili co půl hodiny ukažte vložku jak doktor tak sestra to byla teprve potupa 🙄

misa.ottovka
8. říj 2008

Ale stejně holky, něco na tom bude, že na všechnu tu bolest se pak zapomene, když na konci toho martýria vyleze mimísek 😉 Taky asi hodně záleží na dobrym a laskavym přístupu doktrorů, pak se tak předejde mnohým traumatům 😉 Bohužel ne vždy tak tomu je ☹

lucasaerik
8. říj 2008

ale ne strouži..to není tak děsný....já rodila 2x a pokaždé jinde..jednou v brně pak v Bruntále...a bylo to v poho...a když na vizitě po porodu jsi ukazovala nástřih tak tě sestry obestoupily aby nikdo nic neviděl a to nás v Bruntále bylo na pokoji 5 maminek...opravdu tě necháívají tak..během šestinedělí tě nikdo gynekologicky nevyšetřuje..kontrolují jen zavinování dělohy..a na velké vizitě ukážeš nastřih pokud jsi nastřihlá, ale to jsem psala....
a během porodu se v tobě opravdu zbytečně nerýpou...pokud nemáš nijak komlikovaný porod, a to pak přecházejí k sekci, takže bychs e toho zase tak neděsila, ona revize je strouži něco jiného... 😵

strouzek
8. říj 2008

lucásku v bruntále už není porodnice to si rodila už hodně dávno ne?
míšo máš pravdu já klidně zdechnu v bolestech jen ať je mimíš na světe, jak člověk v průběhu života mění hodnoty teď už kašlu na drahý hadry, na diety a na všecko chcu být mamina klidně v teplákách ale hlavně ať mě mimčo v pořádku