Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

amelie001
7. dub 2009

Luci,a kdy končíš v práci?

puckalucka
7. dub 2009

Nemám ještě žádné pevné datum, ale vypadá to, že tu budu muset tvrdnout až do konce května 😢 .

amelie001
7. dub 2009

Vydrž,uteče to jako voda,já se zatím loučím a určitě se tady dneska ukážu. 🙂 😉

puckalucka
7. dub 2009

Vydrž prďka vydrž 🙂 , lehce se to řekne, hůř se čeká ...
Určitě nám přijď říct jaké to bylo 😉

maky82
7. dub 2009

ahoj Luci... 🙂

puckalucka
7. dub 2009

ahoj Maky, závidím Vám to praní a žehlení 😵

maky82
7. dub 2009

však se taky Luci dočkáš, nebuj 😉 kdybych byla v práci, taky bych asi neprala...a navíc, mají nám dělat ještě okna, ale snad se mi do skříní moc nenapráší 🙂

puckalucka
7. dub 2009

Musíš je pořádně zabalit 🙂 a nebo ty oblečky radši přemístit jinam. On se ten prach z výměny oken dostane úplně všude 😠 , viděla jsem to u našich.
Holky holky kde jste s miminkama??? 🙂 Ono je hezky tak kočárkujete, co?

amelie001
7. dub 2009

Ahojte holky,

nikdo tady asi nebude.Tak jsme dopadli dobře,jsme v poloze podélné,všechno odpovídá týdnům,malý je živý,všechny orgány má.Vypadají normálně,pupečník funguje taky dobře,srdíčko bije normálně.Akorát měl ručičky pořád před sebou,schovával se,dareba.A je to na 100% kluk.

puckalucka
7. dub 2009

Amel vidíš, já jsem Ti to říkala, že se nemáš bát. Já taky nemám ráda kamery a foťáky, tak Daníka chápu, že se schovával 😉 . Mám z Vás radost 🙂

amelie001
7. dub 2009

Díky moc Luci.No já jsem se usmála,poskočila mi bránice,měl rotažený ručičky,no a jak začala doktorka jezdit po břiše,dal ručičky v pěst. 🙂

amelie001
7. dub 2009

Luci,tebe čeká ultrazvuk zítra,co? 🙂

puckalucka
7. dub 2009

😀, Daník je můj člověk 🙂
Jojo jedeme zítra na 3D ultrazvuk s 30 min. záznamem na dvd, doufám, že nám prďolka ukáže tvářičku 😵 .

maky82
7. dub 2009

Tak já normálně po obědě na chvilku vytuhla, pak ta kila nemají naskakovat!! 😠 Naši mi teď dovezli malýho, najedl se a půjdem chvilku na zahradu na písek, jak skončí Kouzelná školka.

Am, gratuluju k úspěšné kontrole 🙂

A tobě držím Luci palce na zítra, ať máte krásné video. Pohlaví si nenecháte říct?

Mně všechno prádýlko pro mimi do večera uschne, tak ve čtvrtek budu žehlit s velkou chutí a radostí 😀 zítra budu od rána zůstávat v Blansku, potřebuju něco pokoupit ještě na Velikonoce, musím mrknout po té podprdě a manžovi pracovní blůzu.

Tak se mějte hezky a opatrujte se 🙂

amelie001
7. dub 2009

Maky,díky moc. 🙂

Holky,dopadne vám to oběma dobře,já jsem se po té kontrole tak dala do praní,že budu mít za chvilku všechno vypraný/myslím oblečení/. 🙂

jitie
8. dub 2009

ahoojj 🙂

tercie
8. dub 2009

Dobrý ránko holky, tak za chvíli razím do Plzně na kontrolu, držte mi palce, mám strach co nám zase řeknou. Pak se ozvu, papa a hezkej den!!!

jitie
8. dub 2009

terci, držím palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

maky82
8. dub 2009

Terci, taky ti moc držím palečky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak nakonec jsem doma, nikam jsem nejela, malej v noci 3x zvracel, tak jsme spolu doma, navíc ho zase začal trápit zub, takže zítra ráno jdeme k zubařce. V noci jsme pozdě usnuli a špatně spali, je to náročný. Teď usnul a já jdu rychle umýt nádobí a vyžehlit.

Mějte se hezky holky... 🙂

lehna
8. dub 2009

ahoj holky moje,

já vás jaksik nestíhám.
ono je venku už tak kráásně, tak jsme skoro pořád venku. sem tam doma něco musím udělat, věnovat se malému, je ukecaný jak stará blažková 😀 😀 😀 . jak bude chvilička,tak vám zase tady hodím nějaké fotečky🙂

Míšo: čekám na zprávičku jak jsi dopadla.

Pucinko: na tebe taky čekám,jak dopadl ultrazvuk a jak je Puclíček krásný🙂

a jinak i ostatním gratuluji k úspěšným kontrolám.

Maky: teda,ty nemáš žádné břišeno🙂.

amelie001
9. dub 2009

Ahojte holky,

tak kde máme novinky?Honem sem s nima.

puckalucka
9. dub 2009

Ahojky, hlásím se s nevydařeným 3D ultrazvukem 🙂 , 20.4. bude mít prcek druhou šanci se na nás podívat a pak i když by se to znova nepovedlo to už necháváme být. Asi si Puclík řekl, že když nechceme vědět jaké má pohlaví, tak nám neukáže pořádně ani obličej 🙂 . Měl ho naplácnutý u jedné stěny, měl u něj obě ručičky a navíc si cucal palec u nohy 😀 😀 😀. Takže už tam nebylo moc místa pro plodovou vody abysme viděli krásně hlavičku. Nosík máme bambulatý po mamince 😀 a viděli jsme něco málo z pusinky a očiček...
Prý kdyby jsme chtěli vědět pohlaví, tak nám ho mohla pani říct na 100%, jak to naše nestydaté mimi vystrkovalo prdelku 😀.

puckalucka
9. dub 2009

Terc, myslím na Vás a čekám na dobré zprávičky 😉 .
Leníí, tak Štěpulka je povídalka upovídaná, jo 🙂 , to jejich žvatlání miluju 😵 . Vůbec se Ti nedivím, že jste pořád venku, je to hřích v takovémhle počasí sedět doma a v práci ☹ , hned bych zaútočila na zahrádku 😀 . Pozdravuj prďolku a těším se na nové fotečky.

amelie001
9. dub 2009

Luci,gratuluju k tomu že aspon víte že je puclík zdravý.To je dobře.Třeba se to povede na druhý pokus,náš Dan asi není stydlín po tátovi.Takže ani videjko nemáte?Taky čekám co Míša,jak dopadne,doufám že dobře.

puckalucka
9. dub 2009

Amel, přesně to si říkáme po tom, co jsme zažili s těma triple testama hlavně, že je puclík v pořádku a když nakonec video nebude tak se svět nezboří. Máme to nepovedené video(když se to nepovede, tak se platí jen 100,-naštěstí), tak se můžeme v 3D koukat na nosík a pusinku a na normálním záběru na hlavičku s rukama a nohou 😀 . Vy máte krásnou tu fotečku, taková by se mi taky líbila 😵.
Míšo halooo, pojď k nám...

amelie001
9. dub 2009

Luci-třeba se povede fakt na druhý pokus.No ta Míša mi dává zabrat,kde se toulá?Doufám že jsou ok.

puckalucka
9. dub 2009

Nemáš na ní číslo?

amelie001
9. dub 2009

Někde to číslo mám.

musilka
9. dub 2009

Mám pro vás zprávy od Míši -Terc- jsou bohužel špatné dokonce ty nejhorší. Kristýnka má vadu hlavičky neuzavřenou lebku a Míša jde zítra na přerušení těhotenství. Držte jí palce ať je pořád tak statečná jako doteď ona to zvládne ale na koně teď nějaký čásek nepřijde jen to tu člověka stresuje. Myslete na ní zítra pro ní bude hodně ošklivý den a bude potřebovat hodně podpory...

luckamb
autor
9. dub 2009

Terci, myslím na tebe. Drž se beruno.