Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

tercie
15. říj 2008

A bereš na to něco?

jitie
15. říj 2008

mám Hedelix na kašel..beru ho 3xdenně, začala sem včera,tak dofám, že brzo zabere

tercie
15. říj 2008

Jdu na obídek dámy, zatím PA

jitie
15. říj 2008

terci dobrou chuť 🙂

petis
15. říj 2008

Zdravím vás od oběda a přeju dobrou chuť 🙂

jitie
15. říj 2008

ahoj peto,copak si vařila??

maky82
15. říj 2008

ahoj holky, všechny vás moc zdravím... 🙂

jitie
15. říj 2008

ahoj maky,tak co jak je??????????

petis
15. říj 2008

Ahoj Jitu,
dělala jsem zelňačku a plněné bramborové šišky.
Jsem se teď nadlábla, uf 😎

Copak jsi papkala ty?

jitie
15. říj 2008

hm,vaříš samí dobrotky 😉
já měla zbytky knedlíků a masa a zelí

maky82
15. říj 2008

Jitie, nic moc...břicho mě stále pobolívá, odpoledne a večer víc, mám neschopenku asi tak na měsíc a dneska to asi budeme muset říct doma, co se děje. Měla jsem jít na odpoledne, ale nejdu, takže to všem asi bude podezřelé.
Taky jsem dneska byla na utz, gestační váček tam je, ale prý je ještě moc brzo v něm něco vidět. Dr.mi to spočítal na 5+5. Tak jsem zvědavá, co se vyklube z těch mých pichlavých bolestí odpoledních. Mám hroznej strach, jsem nervózní, nic mě nebaví...

tercie
15. říj 2008

Maky mimi bude, neboj, my budem moc moc moc držet palečky 🙂

JO, už jsem tu z oběda 😉

petis
15. říj 2008

Dobrotky? Jé, dík za pochvalu 😉

Maky, nebuj, mě taky bolelo břicho skoro pořád z počátku, hold se ti to tam přizpůsobuje na malého bobiška 😵
Kdy jdeš zase na kontrolu??

martek
15. říj 2008

makyyyyyyyyyyyy!!!!!
cau!!!!!

jitie
15. říj 2008

maky,tak už můžu gratuluvat veřejně.... 😵
neboj,všechno bude v pořádku..děloha se roztahuje a proto tě to píchá 😉 hned nám napiš až budeš vědět víc

jitie
15. říj 2008

terci,copak bylo dobrého????

maky82
15. říj 2008

Holky, břicho mě bolí hned od začátku a o bolesti prsou ani nemluvě...ale od pondělí mě vždycky odpoledne a večer tak jaksi divně bolí břicho, pichlavá až řezavá bolest...Stejně mi nezbyde než jen čekat, co bude dál. A hlavně doufat, že to bude fajn.
Na kontrolu jdu 30.10.

maky82
15. říj 2008

No Jitie, mně dr. na utz řekl pravý opak, že ještě se nemá co roztahovat...

A radši negratulujte, je to předběžný přece.

Fuj, teď se dívám na tu svou hnusnou fotku, co tady mám. To snad ani nejsem já...!!!

jitie
15. říj 2008

maky, musíš čekat,teď ti nic jinýho nezbyde do další kontroly..hlavně odpočívej a netahej těždý věci

jitie
15. říj 2008

maky,ale je...postupně se děloha roztahuje, jak se zvětšuje ten váček a tvoří se tam mimi 😉
tak šup,dej si tam nějakou novou fotečku

maky82
15. říj 2008

já vím Jitie...

Jdu omrknout mražák u našich, jestli tam mamka nemá nějaký jídlo z práce. Občas nosí dom mražený jídla, ohřejou se v mikrovlnce a jsou moc dobrý...hlavně dračí ocásky!!!

petis
15. říj 2008

Jj, Jitu má pravdu, odpočívej, když jsi doma !!!
Nesmí tě bolet hodně moc a křečovitě, to bych hned utíkala k Dr., ale jestli tě popíchává atd., tak bych opravdu řekla, že je to normální.

maky82
15. říj 2008

Jitie, doma mi jede poslední dobou špatně net a ani nevím, jestli mám nějakou z nynějška...musím doma mrknout...ale jen pro představu-blond a o něco delší než tady na té fotce... 🙂

maky82
15. říj 2008

Dík moc Peti za útěchu, snad to bude dobrý. Tak já taky valím na jídlo...a pak pro malýho do školky a domů.

Mějte se hezky a snad večer tu budu, jestli ten krám pojede...pa pa pá

jitie
15. říj 2008

maky tak až ji najdeš,tak ji sem hoď,ať tě vidíme aktuální 😉

petis
15. říj 2008

Maky, smáčo a těšíme se na fotku 😎

jitie
15. říj 2008

maky paaa

luckamb
autor
15. říj 2008

Makyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!! Potichoučku po lehoučku gratuluju ahlavně držím palce.

tercie
15. říj 2008

Nesnídám, nesvačím, já to prostě nestačím, promiňte vážení, mám veliké zpoždění .-D

luckamb
autor
15. říj 2008

tady už nikdo nenčí??