Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

lehna
16. říj 2008

Peti, no kdybys ji třeba necítila pár dní. mi říkala,že pokud se mi to nebude pozdávat,tak že mám na utz klidně přiběhnout.
ale tak já doufám,že je to v pořádku. Taky říkala,že miminko roste,že už tam nemá moc místa,tak ty pohyby už nebuddoou tak časté. hlavně že ucítíme apsoň nějaké

strouzek
16. říj 2008

ahoj holky už asi po 100 píšu příspěvek 🙄

luckamb
autor
16. říj 2008

a chybí ti dva strouží a budeš jich mít 10tis 😀

petis
16. říj 2008

No naše Kája je hodě aktivní, mívám boule na bříšku. I když to někdy bolí, tak jsem za ně ráda, protože vím, že se hýbe a je OK.
Včera se hýbala, ale malinko a dnes zatím nic, tak uvidíme.

strouzek
16. říj 2008

tisííííííííííííc 😀

petis
16. říj 2008

AHoj holky 🙂

kacenka25
16. říj 2008

ahoj Maky,

gratuluju 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Skvělý!!!

Leni taky se mi stalo, že mě podivně bolelo břicho a chodila jsem snad po pěti minutách na wc, bylo to nepříjemný. Ale druhý den už OK a nic mě nebolelo

kacenka25
16. říj 2008

Péťo taky mám boule, stačí ji pohladit a ona zmizí. Je to zázrak, ale funguje to. Včera jsem si v knihovně půjčila knížku o Prenatální komunikaci, asi za dvě hodiny jsem ji přelouskala. V podstatě nejpodstatnější je hladit mimi a mluvit na něj v bříšku. Tím pro něj prej fakt hodně uděláme, co se týká citového vývoje. Tak teda já hladím bříško, aby se mi ulevilo, páč ty boule bolí. Hlavně ta vejcovitá boule, ta je nejhorší. Hlavička. Mám ji pod žebrama, když se Kubča na chvíli zavrtí už ji mám v žebru. Zázrak, prostě zázrak. Před pár týdny to byl shluk buněk a ono to má hlavičku a dá se nahmatat i prdelka a zádíčka 😵

lehna
16. říj 2008

tak to já vůbec nic takového KAči necítím. mám docela stracch, doufám,že miza těch 14dní bude dělat utz,ať vím,že je Saša o.k.

lehna
16. říj 2008

čau Martí, ty jsi teda ukecanáá 😀 😀

petis
16. říj 2008

Tak to já znám podlouhlou boul - vánočku na pravé straně bříška - tak má zádíčka a dupku.
Dneska se mi ji nedaří vzbudit, potvůrku jednu.

kacenka25
16. říj 2008

Leni ještě je brzo. Mimi roste hrozně rychle, ono tě to taky nemine 😀 . Já i Petis jsme prý napřed, děti jsou větší. Tak možná proto je cítíme víc.

lehna
16. říj 2008

Kači,díky za uklidnění 😉

petis
16. říj 2008

Tak já si jdu vytáhnout to žehlící prkno, ale budu nakukovat 😉

kacenka25
16. říj 2008

není zač, máš tak dva týdny čas.... Pak budeš taky boulovatá 😀 Hlavně napiš, jaký to je jo? 😝 Těším se! 🙂

Péťo taky mám miminko na pravé straně! Zádíčka podél mého boku, nožičky podélně natažený mezi pupíkem a kostma dole a hlavičku těsně pod žebrama, když spinká, tak se asi sbalí do klubíčka nebo co, protože si ji skrčí k pupíku k nožičkám. Takhle spím taky 😀 schoulená v klubíčku 😀

lehna
16. říj 2008

Kačko? jen aby to tak bylo☹. jsem z toho celkem nervozní,no.

petis
16. říj 2008

Tak to podle pana doktora je naše karolínka hlavičkou dolů. A ono by to tak odpovídalo, na pravé straně mám tu "vánočku", pod žebrama dupku a nožkama kope, kam se ji zrovna chce.
A ručkama občas boxuje po močáku nebo někde dole...

kacenka25
16. říj 2008

Leni fakt, dočkáš se. Jen je ještě brzy. Každý mimčo se různě rychle vyvíjí, ale jistojistě se dočkáš taky. Dříve či později.

Na žehlení se taky těším, snad v úterý už budu moct. Mám tady toho 10 várek! Ještě jsem nezačala prát oblečení a plenky pro Kubču, jen povlečení.

petis
16. říj 2008

Já jsem taky nezačala ještě prát věcičky pro malou, ještě nemám ani prášek a ani kam věci dávat...teda komodu máme, ale zabalenou v krabici a nemáme ji zatím kam umístit.
Ale asi pomalu prát začnu, aby toho pak nebylo moc.

teď jdu žehlit naše věci.

lehna
16. říj 2008

holky, já jdu taky něco dělat, bolí mě záda z toho vysedávání tady.

tak papa, zase někdy.

strouzek
16. říj 2008

peti já bych prala až bych brečela mimi oblečky ale mám smůlu 🙄 tak jsem si včera aspoň koupila balík persil sensitive a 4 aviváže 😀

luckamb
autor
16. říj 2008

HOlky, maky má tu fotku hodně změnšenou 😀
Maky, tam je bleška, co?! 😀

petis
16. říj 2008

Strouži, neboj, budeš prát a žehlit, zanedlouho !!!
Bude lépe, věř tomu.

strouzek
16. říj 2008

peti za dlouho bohužel 🙄 sem se těšila že po mrše začne snažení a prd akorát budu balit tašku do nemocnice 🙄

petis
16. říj 2008

Ale pak už budeš úplně zdravoučká a miminku nebude nic bránit a stát v cestě, uvidíš!!

kacenka25
16. říj 2008

hele to je mánie co? taky se těším na žehlení 😀 😀 jsem jak strouzek, taky bych žehlila až bych brečela 😀 😀 😀 jsem fakt z tý postele znuděná... ale riskovat nechci, to budu radši znuděná v posteli s knížkou a do úterka to přežiju. vlastně pondělka večer 😀 😀 😀

ale dneska má přijít kamarádka a zítra druhá, tak mi to uteče. konečně se sem někdo hrabe 😀 😀

strouzek
16. říj 2008

doufám kéž by mě tu operaci uděli brzo nechce se mi čekat kolik let než se štítná zlepší

strouzek
16. říj 2008

kači já ti závidím klidně bych ležela 9 měsíců jen aby mimíš byl, já sem ted spíš psychicky unavená bolí mě denně hlava jsem tak na zhroucení

tercie
16. říj 2008

Holky nepomohla byste některá Maky s tou fotkou? Já machrovala, ale tady v práci nemám ten šikovnej program co jsem měla dřív, a jen v malování to prostě upravit nejde...

jitie
16. říj 2008

dobré ránooooooooooooo 🙂
jíťa je tuuuuuuuuuuuuuuuu 😀
pošlete jí mě, já jí upravim 😉 Mail mám stejný jako tady nick a jsem na seznamu