Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

jitie
24. říj 2008

kačí,jen jdi odpočívat..
a zítra jdi,ale jen na chviličku a omluv se, že nemůžeš být dýl..

já se jdu oblíknout a jedu pryč..tak se mějte a krásný víkend..paa

lehna
24. říj 2008

jiti aobě taky ahojky a taky hezký víkend,papapa

tercie
24. říj 2008

Taky jsem se přišla rozloučit, mějte se a užijte si fajn víkend, papapa 😉

petis
24. říj 2008

Ahojky,
přišla jsem vás pozdravit a shrnout dnešní den 🙂

U Dr. vše OK, neotvírám se, čípek v normálu. Na další kontrolu jdu za 2 týdny, kdy mi vypíše i mateřskou.
Dokonce jsem dostala Prenatal Box pro nastávající maminky 🙂 Je tam nápoj pro těhulky, plínka, dudlík, vzorky kosmetiky, nějaké letáčky, časopis Maminka 😎 Už jsem to pofotila, tak hodím do alba 😵

Holky,
dnes nám taky volali, že máme na prodejně kočárek. Tak jsme si pro něj jeli 🙂 😉 🙂
Už je zaparkovaný u našich, samo, že jsme si ho museli hned složit a vyzkoušet a jsme spokojeni!!!
Udělali jsme pár foteček, tak taky pak hodím do alba.

Taky jsme koupili při jednom monitor dechu a vaničku 😵 Jé, já jsem tak ráda, že už prakticky vše máme 😵

lucasaerik
26. říj 2008

Ahojky holky...Pet moc pěkný kočík...a super zprávy od Mudr.
tak my zatím nezměněný stav, stále v nemocnici, zítra nám určo opět udělají UTZ a vyšetření...nu uvidíme jak jsem postoupily kupředu 😵

jitie
27. říj 2008

dobré ránečko...
dneska už u práce 😝

strouzek
27. říj 2008

ahoj holky kde jste všechny??

petis
27. říj 2008

Dobré ráno, jsem zde 🙂

tercie
27. říj 2008

Dobré ráno ženy 🙂 Jak je po víkendu? 😉

tercie
27. říj 2008

Chtěla jsem dočítat, a ono vůbec není co 😀

strouzek
27. říj 2008

brý ránko peti a tercie taky jsem koukala dneska je tu mrtvo asi mají všichni volno a jen já a pár aktivistů maká

petis
27. říj 2008

U nás víkend pracovní ... kapku mě bolí v krku, ale už to zaháním čajem.
A co vy?

tercie
27. říj 2008

Já taky makám, ještě si volno vzít nemůžu, ale na to zítřejší se vyloženě TĚŠÍM 😀

maky82
27. říj 2008

dobré ránko holky...ať se vám hezky pracuje, myslím na vás 🙂

strouzek
27. říj 2008

hoj hoj maky jak se vede ??

já se na zítra těšííííím plno filmů a pohádek, nehnu se od telky 😀 dokonce aj chcu dneska už navařit ať pak nemusím nic zítra dělati

petis
27. říj 2008

Jj, Terci, taky jsem se těšila, jak budu dočítat páteční den a to tu bylo taky mrtvolno, copak se s námi děje? 😕
Zítra si volno užijí všichni pracanti, hlavně ať vám to rychle dnes uteče !!!

maky82
27. říj 2008

Marti, pořád stejně...nic moc

strouzek
27. říj 2008

a kdy si změníš v pasu stav ?? 😀

tercie
27. říj 2008

Ahoj Maky, však bude líp neboj, víš jak, hlavně myslet pozitivně 😉

Holky já ty teploty nějak vůbec nechápu, minulej týden mi to šouplo ovu někam úplně jinam, podle toho jsem dnes 28DC, kdy bych už normálně měla mít ms, ale jsem podle nic teprve 6DPO to znamená ještě tak 8 dní do konce cyklu, to bude cyklus 36dní, no tak dlouhý cykly jsem v životě neměla, al už mám docela vysoký teploty, přes víkend 36,9 a dnes dokonce 37,2 tak vůbec nevím, co se bude dít... Maky jak jsi to měla ty?

maky82
27. říj 2008

Terci, já měla cyklus 26dní, ovu mi vyšla asi na 14.den a pak se mi teploty postupně zvyšovaly, nejvíc jsem měla asi 37,1 (?), ale to snad jen jednou, jinak kolem 36,9...

držím ti palečky Terci, ať už to konečně vyjde... 😉

strouzek
27. říj 2008

tož to ti neporadím tercie já mám ovu i menzes jak hodinky na den přesně

tercie
27. říj 2008

Já to holky právě nikdy takhle rozházený neměla, tak v tom docela tápu... Jako docela se cítím tak nějak... jakože těhotně 😀 nemám ms bolesti jako vždycky, ale spíš takový tlaky v podbřišku a pocit nafouknutí... jenže díky blbýmu cyklu ani nevím, kdy bych měla zkusit testnout... A navíc podle FF určený ovu jsme se vůbec nesnažili, takže podle FF bych těhule bejt neměla... No prostě fakt zmatek 😀

strouzek
27. říj 2008

a jaký si DPO?? nezkušíš test??

tercie
27. říj 2008

Marti právě že podle FF jsem teprve 6 DPO, ale minulej tejden než mi to tu ovu překreslilo, bych byla už 11DPO tak nevím...

strouzek
27. říj 2008

aha tak zkus třeba v pátek testnout to už budeš vědět mě se ukázali // 10 DPO

lehna
27. říj 2008

zdravím při pondělku všechny pracantky i nepracantky🙂

Míšo: tak to jsme fakt zvědavá co z toho bude

😉

tercie
27. říj 2008

Asi uvidím do čtvrtka, když se budou teploty držet tak testnu v pátek, dřív to stejně asi nemá smysl

tercie
27. říj 2008

Ahoj LEni, jojo, počkej, zas budou tercie teplopty na hlavním pořadu dne 😀 😀 😀 když já si s tím sama nevím rady 😀

petis
27. říj 2008

Hoj Leni,
jak je doma bez práce?
Byli jste min. týden v tom Polsku?

maky82
27. říj 2008

ahoj Leni, už jsi na mateřské?