Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

misa.ottovka
5. lis 2008

Holky no jo poslední dobou se tu všechny slejzáme malounko 😒
Do práce se ještě moc necítím, ale chci být mezi lidma 🙂

kaca007
5. lis 2008

jitie ahoj! vede se celkem dobře, máme za sebou velký utz ve 20tt a vše vypadá dobré. tak jen tak dál, aby to tak pokračovalo 😉

jitie
5. lis 2008

kačí a pohlaví víte????? 😵
míšo,to věřim, doma už je to na palici..ale žádný přetěžování, všeho s mírou, práce neuteče 😉

misa.ottovka
5. lis 2008

Přiznám se žedo práne jduhlavně kvůli lidem, z práce mivolali dy už přijdu a já neuměla říct ne. A taky mně pomlouvala švagrová, že se mi do práce prý nechce, tak proto 🙂
Kačí, ahoj 🙂

petis
5. lis 2008

Míši,
hlavně to v práci moc nepřeháněj, ještě kor když se na to necítíš. Na švagrovku kašli, určitě z ní mluví jen závist a nic jiného !!!

Ahoj Kači,
ty brďo, už velký UTZ, toto letí. Krása, že je vše OK !!! A co pohlaví?

misa.ottovka
5. lis 2008

Holky stavím se zase zítra jdu se natáhnout pořád mně pobolívá břuch po námaze,tak jdu čerpat síly na zítra dú práce, papa 😉

jitie
6. lis 2008

dobré ráno,
dneska jdu k dr, tak sem zvědavá, kdy mě pošle do práce 😝

petis
6. lis 2008

DObré ranko,
Jitu, ať dobře dopadneš 😉
Já se tu ukážu asi kolem oběda, teď jedu do Polska, pa pa.

lucasaerik
6. lis 2008

dobré ránko holky...tak dnes jsem se po tááááááák dlouhé době vyspala do růžova...večer jsem zalezla už v 20:00 do postele, musím tedy říci že mě přemlouval manžel, jelikož viděl jak se tady potácím...a ráno jsem vstala až po 8:00 kdy kluci byly odvedeni do školy a školky 😅 ani jsem je neslyšela, byla jsem asi úplně grogy, a jak jsem vstala za chvíli dorazil manža se snídaní tak jsem se napapkala chvíli jsem se váleli v postýlce a ted jsem se vyhrabala..no tak si představuji pěkné ráno 😀

misa.ottovka
6. lis 2008

Ahoj Lucásku, to je dobře že sis odpočinula 🙂
Já usínam každý den v 8h, někdy už i v 6h 😀 Taky vzpomínam jak jsem proválela celé dopolko, ted už jsem zase v práci ☹

lucasaerik
6. lis 2008

miso...já právě už ani nepamatuji kdy jsem proválela celé dopoledne...a hlavně kdy jsem naposledy spala přes noc téměř 12hod...
to víš...večer jsem se dostala do postele kolem půnoci (doukouklízet, nachystat děckám do školy/školky..) a ráno vstávat v půl šesté..vypravit rarachy odvézt je..pak doma něco rychle udělat, uvařit...a pro děcka do školy školky...takže pro mě je to něco neuvěřitelného a úúúžasného....

misa.ottovka
6. lis 2008

Ty jo koukám že s děckama už se NIKDY nevyspim ☹ 😀

lucasaerik
6. lis 2008

noooo ono miminko málo kdy spí celou noc..to si chvíli počkáš 😀
a co jak tě přivítali v práci?...

lucasaerik
6. lis 2008

a nám ještě teď někdy Davídek v noci udělá cirkus..takže v podstatě co se narodil tak nespíme celou noc 😀 , ale Dáda je velká vyjímkla... 😅

misa.ottovka
6. lis 2008

Kolik je Davídkovi???
V práci jsou na mně úúúúžasný. Nechávají mi prostor aby se toho na mně po návratu toho nenavalilo tolik.

lucasaerik
6. lis 2008

Davídkovi bylo včera 6let 😅 ....
Tak to je super...že jsou ta hodní a ohleduplní 😉 , hlavně se moc nepřepínej...

misa.ottovka
6. lis 2008

Je fakt, že mi tohle řekl i můj nadřízený, je fajn, dřív byl docela nepřístupnej, ted když jsem těhu je strašně příjemnej, prý to zná od manželky 😀

manžovo Sáruš je ted 5 let, a taky má se spaním problémy,holt některý děti jsou trošku víc aktivní 😀

maky82
6. lis 2008

ahoj holkyyyyy, jsem zpět od dr., od pondělí jsem uschopněná. A kdybych zase měla nějaké bolesti, mám přijít a dostanu neschopenku natrvalo.

Míšo, kromě nevolností a občasnýho motání hlavy je mi docela fajn. Držíme se s mimčem....

misa.ottovka
6. lis 2008

Maky, to je fajn, hlavně se v práci nepřepínej 🙂
Já se taky vrátila do práce, až když mi hematom zmizel a nevolnosti ustaly, i když bříško pořád při delším chození bolí.

lucasaerik
6. lis 2008

nooo některé děti jsou hold trochu jinačí 😅 ....
holky to je fajn že už je Vám lépe...maky a ty jsi který týden?....
Já jdu v úterý na odběry ve 30tt a pak týden na to na UTZ což bude 20.11. a teprve pak mi chce doktorka napsat vycházky, je docela vtipná když pak za nějaký ten týden budu nastupovat na MD, je fakt že nikde moc necourám,ale jenom přeci projít se venku a nebo jít pro klukany do šklky/školy musím..tak doufám...každý říká že na těhule kontroly nechodí,ale já měla na pokoji paní a na tu v těhui kontrola byla 😕 , snad by se tonějak vykoumalo, ale rozhodně nemůžu se dět doma na řiti..to přeci nejde

misa.ottovka
6. lis 2008

luci, pokud je ti dobře, řekni si Dr. o vycházky, i když já taky první měsíc žádný vycházky neměla, a to jsem kolikrát byla doma sama, manžel na služebce, já na krku 2 psy a potřebovala jsem si nakoupit. Stejně jsem musela ven.

lucasaerik
6. lis 2008

misi to já si říkala o vycházky...neschopenku jsem dostala 26.9. a to mi vycházky napsat nechtěla..že hned nemůže..a na kontrolu jsem měla jít 17.10. což jsem nebyla, ležela jsem v nemocnici, už nějaký ten den...a teď jsem byla na kontrole 4.11. a hned jsem se hlásila o vycházky..a řekla mi že mi je ted po nemocnici nenapíše..prý až na další kontrole za 14 dní což bude 20.11. a to budu začínat 32tt...a počítám pak že mi tak 1-2 týdny vypíše lístek na MD 😅

misa.ottovka
6. lis 2008

No tak holt má asi důvod proč vycházky nenapsat. Luci, neboj, pokud přijde kontrola, skoč si rychle za nějakým Dr. pro razítko, tak jsem to měla já.

lucasaerik
6. lis 2008

prý mi nemůže vycházky napsat když jsem se právě vrátila z nemocnice...je to dost divočina 🙄 ..podle našeho státu je těhotná v podstatě nemocná 😢 ...je to smutné

petis
6. lis 2008

Ahoj holky,
tak jsem vás dočetla ...

Byla jsem s mamkou v Polsku, koupila jsem si 2 kojící podprdy (bílou a krémovou) a taky sportovní bezešvou podprsenku (černou), kterou už mám na sobě, mé normální mě už tlačily pod prsy a z boku 😒
Taky jsme koupili bílý mantinel do postýlky do obýváku a mamča koupila Kájince štramplíky, jsou strašně roztomilé 🙂

Teď jsem poobědvala a spočívám, jak déle chodím, tak mě píchá v podbřišku.

lucasaerik
6. lis 2008

ahojky Pet, a za kolikpak jsi je koupila?..a jaké jsou?...(ty podprdy 😅 )
No já to riskla a šla se projít...venku je opravdu krásně a byl by to hřích sedět doma zavřená...
..malá se dnes nějak málo hýbe tak jsem z toho taková nesvá..ale tak snad je jen nějaká ospalá..doufám 😵

misa.ottovka
6. lis 2008

Holky, krásné kojící podprdy jsem viděla i v HMku 😉 A nebyly drahé

petis
6. lis 2008

Lucas,
koupila jsem 1 bílou a 1 krémovou - 130,- Kč/ks.
Jinak jsou to takové ty klasiky s odpínacím předkem. Jsou příjemné, bavlněné no měly by být pohodlné.

lehna
6. lis 2008

čusek holky,
tak mám za sebou test na cukrovku,bléé ž nikdyvíce. ale špatně mi nebylo,tak to bylo fajn🙂

lucasaerik
6. lis 2008

ta cena je suprová...já co jsem se dívala tak se mi líbily od 500,- nahorů 🙄 ..no uvidíme asi napíšeme ježíškovi 😀