Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

lehna
12. led 2009

Jituško ahojky🙂

kdo další? noooooo, to my nevíme. si střihnem 😀

Ilče dneska řekli, že do týdne by to mohlo být a Exi jde na kontrolu na jednu,tak dá večer vědě

ilonkaa
12. led 2009

Leni...ono si zvykneš..nic jiného tě nezbude 😀
😵
Kac..jo jo hlavně,aby byli prckové zdraví a my taky a je jedno jestli máš nahoře 10 nnebo 30kg..

lehna
12. led 2009

Ilu- to je fakt, já na to zvyklá nejsem,tak se mi špatně spí. kdyby nebýval doma častěji,tak si asi fakt zvyknu.

ilonkaa
12. led 2009

Lucasku.....balhopřejí!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

lehna
12. led 2009

Kač007- já jsem ze sebe spíš hooodně překvapená,že mám nahoře "jen" 14KKG. mamka přibrala u všech tří těhu přes 20kg,tak jsme se hrozila,ať to nemám po ní

ilonkaa
12. led 2009

tak to já to mám po mamce ta s semnou přibrala 7kg a tchýne s manžou 9kg a se švagrem asi 7kg..

lehna
12. led 2009

Ilu- tak to je co závidět. hold to máte v genech 😉

ilonkaa
12. led 2009

leni...asi jo,al ejinak jsem nic nepodědila moje mamka má tedko cca 58kg a to já jsme měla napsoled někdy na střední 😀

luckamb
autor
12. led 2009

Ty jo holky moje mamka přibrala taky pokaždé přes dvacet kilo. Tak to sem na to zvědvá.
Co jste měly k obědu?? Já rizoto.

kacenka25
12. led 2009

gratuluju Lucáskovi k Beátce 😵 😵 😵 ať krásně roste, ať má šťastný život a krásné dětství 😵

luckamb
autor
12. led 2009

ahoj kačí!

maky82
12. led 2009

Tak už jsem doma od doktorů...s malým. Do pátku má být doma, v práci ze mě musí mít fakt už "radost"!!! O víkendu ho zas chytly zuby, takže jsme dneska konečně šli a musím říct, že byl moc statečnej!!! 🙂 Původně jsem mu nakecala, že tam jdu já se zubem a že mi tam musí hlídat kabelku...ale když jsem mu řekla, že si má jít se mnou sednout na křeslo, začalo být ouvej, tekly slzy...Na křesle trošička, ale opravdu jen trošička hysterie(jinak umí hezky vyvádět!!!) a pak krásně držel. Spravila mu 1díru ve stoličce a 1zub mu otevřela, aby mu z něj vytekl hnis. Tak jsem zvědavá, jak dlouho to vydrží bez bolesti.

Jinak od včerejška se mimčo docela intenzivně hýbe, i manža ho cítil.

Peti, byli jste už s malou venku? Jak se ti jezdí s kočárkem? Ty máš ty dvě kolečka menší a otáčecí, že jo? Jaký jsou na sněhu?

luckamb
autor
12. led 2009

Ahoj Maky, ty jo chudák malej. To je opravu statečnej. Je mi ho líto.

maky82
12. led 2009

Dík Luci, ale kéž by to aspoň trochu pomohlo!!! Včerejší dopoledne probrečel, pak spal 2hoďky a odpoledne zas jen ležel. Byl ko asi z té teploty...

luckamb
autor
12. led 2009

no tak to se nedivím, taky bych byla KO

petis
12. led 2009

Maky,
zrovna dnes jsem byla na druhé procházce 🙂
Kočárek je super, ale po polních cestách, kde není odhabán sníh jsme měli kola zaaretované, ale po normálních cestách je manipulace s otočnýma kolama víc než dobrá !!!
Už se těším, až budeme bez sněhu, protože u nás není odhrabáno skoro nikde.

luckamb
autor
12. led 2009

Taky už se tak těšíš na léto Péťo?

petis
12. led 2009

Ahojky Luci,
jj, těším se, těším. nemusí být úplně vedro, to já moc nemusím, ale už aby bylo příjemné teploučko 😅 , všude bude zeleno, no idylka 😵

luckamb
autor
12. led 2009

tak to já miluju to úplné vedro. Budeš chodit s malu na plavání???

amelie001
12. led 2009

Holky,

budte rády že máte hodné manžele,že vás mají rádi,mě už nezůstává nic jenom naše miminko.

eximka
12. led 2009

ahoj kočky moje, jdu se s vámi rozloučit, dneska mi řekl mudr že zítra ráno mám nástup do nemocnice, takže když se Nicolka hodně rychle neumoudří budou mi to vyvolávat, prej se do mě ale nepustí hned tak asi až koncem týdne(myslím tak čtvrtek pátek) ale to fakt nevím , uvidím co mi řeknou zítra, kontakt mám na ilču tak ji písnu co a jak abyste taky věděli co se mnou bude dál.
Že by teda byla ted na řadě Eximka? No doufám, že ano. I když člověk nikdy neví, vidte 😀 😀 😀 😀
Jinak na monitoru už to bylo lepší, už jsme ho neprospali, tak jsem byla ráda.
Mějte se tu moc moc hezky, miminka at rostou, spinkají a jsou ta nejhodnější
Leni a Ilu vy se opatrujte a já se budu moc těšít, že se tu brzo setkáme už s miminkama.
Hned jak se Nicolka narodí dám echo, bude ilče, nebo sem písne přítel i fotky budou 🙂 🙂 🙂
Mějte se zatím krásně papa vaše Eximka s Nikolčátkem v bříšku

amelie001
12. led 2009

Exi,moc držím pěsti,at to jde rychle a si brzo s námi zpátky. 🙂 😵

jitie
12. led 2009

exi držím palce, ať tě tam moc netrápí a Niky ať je brzy venku a bez bolesti 🙂

petis
12. led 2009

Teri,
držím moc a moc palečky !!!
Jsi silná a šikovná holka, porod hravě zmákneš a brzičko budeš mít Nikolku v náručí 🙂
Těšíme se na fotečky a hlavně na tu nejlepší zprávičku, že je miminko na světě 😵
Tak tfuj tfuj pro štěstíčko posílám s Kájinkou !!!

eximka
12. led 2009

amelko, jitie i petisku moc moc vám děkuji za krásné vzkazy, měla jsem co dělat, aby mi neukápla slzička, jste tady všechny tak hodný že nevím jak to tam bez vás zvládnu, škoda že nemám přenosnej net bych si vzala hnedky pc s sebou, takhle to budu muset nějak vydržet
ještě jednou moc díky a opatrujte se berušky moje papa

ilonkaa
12. led 2009

AMel..co to píšeš,že tě nezustavá nic než jen miminko??

Exi...no však ty víš co ti přeju..tfuj tfuj tfuj..holky 😵 😵 😵

jitie
13. led 2009

dobré ránečko
je tam ale hnusná zima,co?? 🙄 jsem šla do práce jak zakuklenec..

maky82
13. led 2009

ahoj jitie 🙂 jak se vede?

Sice pozdě, ale přece...držím palečky Teri, ať vše hravě zvládneš a těším se na fotečky...

Ráno se mi nechtělo vstávat, malej je ale čilej už od 6 a mám takový nutkání vytáhnout z krabice do skříně malý oblečky pro mimčo...jsem asi prdlá tak brzo, že jo 😀

amelie001
13. led 2009

Ahoj holky,

to co jsem psala na vrchních řádcích je pravda,trpím těžkou depresí a nevím jak z toho ven.Manžel mě háže na druhou kolej a chodí mu maily od ženský co se s ním objímala na naší rozlučce se svobodou.Nevím si rady. 😢

maky82
13. led 2009

ahoj am, je mi to líto, ale všechno bude snad dobrý, uvidíš. Můj manžel je zase hrozně sprostej, i před malým, takový trápení mám zase já. Jen brečím a říkám si chudák mimčo v břichu, co se mnou musí vytrpět. Když manželovi něco řeknu, jsem ještě nějhorší a přijde mi, jako bych mluvila do zdi. Nebylas třeba u nějakého psychologa? Já o tom přemýšlím...