Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

puckalucka
26. led 2009

Ahoj Amel, chřipka zatím dobrý, ťuk ťuk 🙂 . A co Ty?

petis
26. led 2009

Jé, Štěpánek je moc hezký klučina 🙂 🙂
Povedl se Leničce, jen co je pravda 😉

luckamb
autor
26. led 2009

a máme to 5 ku 3 holky vedou 😉

amelie001
26. led 2009

já chřipku zatím ne,ale náběhy na nemoc tu jsou.

puckalucka
26. led 2009

Tak šupky hupky do postýlky, Amel!

amelie001
26. led 2009

já se léčím čajíčkama a bez vycházek Mudr.Manžel zakázal 🙂

luckamb
autor
26. led 2009

😀 vidíš jak se o tebe Mudr. Manžel bojí. To je dobře 😉

jitie
26. led 2009

teda ten je nádhernej 😵 😵
já chci taky takový 😵

puckalucka
26. led 2009

Jitii a jak je to u Vás už se můžete snažit?

luckamb
autor
26. led 2009

TAk jsem po o zase tady.

luckamb
autor
26. led 2009

TEda holky vy mi to tu zase pěkně flákáte poslední dobou 🙄

luckamb
autor
27. led 2009

Dobré ráno děvčátka.

lucasaerik
27. led 2009

Ahojky holky, jen na skok, jsem úplně vyřízená, malá celé noci prořve, bolí jí pupík, je to na prdlačky člověk se hlídá nejí nic nadjímavého, pomale taky kojeneckou stravu a stejnak, už jsem si říkala že snad nemám mléko, že řve hlady (i když prsa stále nalitá a mlíka habakuk) ale na váze hezky rosteme nahoru takže opravdu bolení pupíku a nic nezabírá, tedy pokud nesundáme frejkovu peřinku a nepocvičíme s nožičkama, jenomže to zase nemůžeme dělat moc často kvůli kyčlíkům, snad nás toho trápení zbaví v únoru až půjdeme na kontrolu na ortopedii a doufám a pevně věřím že to bude ready. Přes den se to celkem dá to i usne na hodinku, ale co naplat když člověk musí fungovat, má doma další dvě děti...v noci se hodně snaží pomoct manžel, ale taky se musí chudák vyspat do práce, ale chová , hušká a snaží se je to prostě jednička...
Si říkám ale že jsem si to s Bebou tedy v pupíku špatně ujasnily, že jsem se dohodli na tom že to bude hodňoučké miminko a zatím máme doma malého ďábla 😀 , nu ale co musíme vydržet hlavně že je zdravá a já se relativně dávám taky do kupy. Je fakt že Davča byl daleko horší ten nespal ani přes den a dnes už si pomale ani nevzpomenu i když vím že to bylo strašně náročné a ubíjející už mi to ani nepříjde.
Všem novým mamčám gratuluji k mimíškům, vždy jen nahlídnu jestli už někdo, ale neměla jsem vůbec čas napsat.
Bebuna měla včera svůj 1. termín porodu a už 3 ýdny tady "straší"..opička jedna, když je tady tak to tak rychle uteklo ale když jsem se kotrcala s tím pupíkem tak se to děsně táhlo.
Tak zatím hojky holky, když bude čásek zase písneme...

jitie
27. led 2009

dobré ráno holky,
já se omlouvám, ale vůbec nemám čas psát 🙄
lucipuci,jj už se můžeme snažit 😉

luckamb
autor
27. led 2009

Ahoj Luci, tak vidíš jaký je Beátka zlatíčko. Ona má dneska první termín a už si klidně křičí 😀 Tak jí pozdravuj, dej jí pusinku na bříško a ať jí to brzy přejde.
Jíťo, ahojky.

kaca007
27. led 2009

ahoj holky!
štěpánek od lehničky je krasaveček. už jsou doma?
jitie...dobrá zpráva, hodně štěstí do snažílkování
lucásku...máte to ale trápení s tím bříškem, chudák malá. snad jí to brzy přejde.

luckamb
autor
27. led 2009

Ahoj Kačko, a jak ty se máš a jak se cítíš??

martek
27. led 2009

cau zeny 😀

luckamb
autor
27. led 2009

čau paní 😉

martek
27. led 2009

jak je?

luckamb
autor
27. led 2009

suprově, hrozně se těším na víkend. Co ty?

martek
27. led 2009

desne...vubec se netism na vikend. Co ty? 😀 😀

luckamb
autor
27. led 2009

J8 moc, vrátí se mi kámoška po měsíci z dovolené, tak půjdeme oslavit její narozky, které má zítra.

martek
27. led 2009

neprijede nahodou z thajska? 😀

jitie
27. led 2009

ahoj holky 😀
dnes sem měla papů z domova,takže můžu koníkovat, než se vrátí kolegyně z oběda a zase začne ten kolotoč 😎

luckamb
autor
27. led 2009

Martek: jak to víš?? Ty si snad jasnovidka 😀

Tak nám napiš co nového, jak se máš co děláš a tak jíto.

jitie
27. led 2009

něco nového???no u mě nic, chodim do práce, z práce domu, uklízím, občas vařím, peru, žehlím, hlavně pořád žeru a chodím do školy 😀

jitie
27. led 2009

luci,co solárko??pořád chodíš???já nebyla už skoro 3 týdny, začínám blednout 😨 budu muset vyrazit...

luckamb
autor
27. led 2009

Já byla na solárku zrovna včera. Já si to prostě nenechám ujít. Je to taková moje závistlost 😀

jitie
27. led 2009

to věřim, je to taková náhrada za sluníčko, hezky se prohřeješ a je ti hned líp 😵