Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

petis
2. bře 2009

Jé, vy si tu tak hezky povídáte 🙂

Zdravím všechny !!!!!!!!!!!!!

Já se jdu vrhnout na žehlení 😖 , bléééééééééé 😖

tercie
2. bře 2009

Linda je puci taky pěkný, ale mě vždycky k tomu napadne nějaký slovíčko, a je po všem, prtoože se musím smát, tak třeba ta Linda - pinda, Blanka panenská a tak podobně 😀 když si púředstavím jak by jí chudince říkali spolužáci třeba 😀

Peti žehlení ti neuteče 😉

luckamb
autor
2. bře 2009

Tak žehlení mě čeká asi večer, ale mám tam toho tolik, že je mi z toho zle jen si to představím.

puckalucka
2. bře 2009

Terc a co takhle Slavěna a Věnceslav 😉 . Jo a koukám, že jsme počali dítě stejnou intenzitou sexu 😀.
Ahoj Petis, pozdravuj Kájinku 😉 .

tercie
2. bře 2009

Já zásadně nežehlím, jen když někam jdem, jinak se nenamáhám :-P

puckalucka
2. bře 2009

Terc, to mi nedělej, tytyty, to se mi pak taky nebude nic líbit 🙂 .

puckalucka
2. bře 2009

Tak já tam mám teď jen jedno tričko a pár prostírání, heč 🙂 , ale na sušáku je toho spooousta, co mě po uschnutí zase čeká 😒 .

tercie
2. bře 2009

Puci jo, ty jsou taky super 😀 To už by mohla bejt rovnou Droběna :D

puckalucka
2. bře 2009

Kolik plánujete dětí? Že bys mohla začít třeba Hynkem.....a pokračovat Vilémem a Jarmilou 😀 .

strouzek
2. bře 2009

no já tehdy právě otěhu v měsíci kdy byla totální depka a 6 dnů v kuse sex (samozřejmě že vynucenej komu by se chtělo sexit denně 😀 ) no takže myslím že u mě se musíme vždycky totálně vydepkovat, klid u nás nepomáhá

tercie
2. bře 2009

http://krestni-jmena.cz/seznam/ tady posílám inspiraci jo 😉 Mě se tam strašně líbilo třeba pro kluka Lucián, ale manža mi řek, že to je jak pro buzeranta 😠 😀

strouzek
2. bře 2009

tercii 😀 no ehm manža měl pravdu 😀 😀

tercie
2. bře 2009

Strouži ty mě taky neštvi 😀

puckalucka
2. bře 2009

To je hezký, Terc. To doma probereme 🙂 .

strouzek
2. bře 2009

tož to my máme jména jasný akorát to mimi nikde, no aspoň budeme nachystaní až to přijde 😵

puckalucka
2. bře 2009

Myslela jsem teda ty stránky, pod Luciánem si hned představím čerta z nějaké pohádky 🙂 .
Jaká máte vybraná jména Strouží, inspiruj nás.

tercie
2. bře 2009

Jo holky, to vám musím povědět jo, když tu máme tetu stroužkovou 😉 , tak mi předpověděla chlapečka, tak jestli se jí to vyplní 😉

Puci je to šikovný, hlavně ty filtry jsou praktický 🙂

tercie
2. bře 2009

Jo, puci právě, byl by to takovej čertík 😀

puckalucka
2. bře 2009

Takže klučinu, jo. Uvidíme jestli se Stroužek občas i splete zatím jí to tu vycházelo, ne?

tercie
2. bře 2009

No já doufám, že se neplete 😀 Já myslím že jo, že se trefila tady snad všem, co Strouži?

strouzek
2. bře 2009

jj občas se i pletu ale tak z 80-90% mi to vychází 😵 většinou se pletu u těch co měli ovu na rozmezí datumu nebo neví kdy otěhu a tak, každopádně třeba Lehna je zdárný příklad že stroužek to říkal, já už v červenci věděla že to bude štěpánek 😀

tercie
2. bře 2009

Jojo, přesně na Lenku jsem si vzpomněla, když jsem ti psala, že tys jí to vlastně říkala, a ona věřila doktorům 😀 A pak ta prča když od ní přišla sms, že mají Štěpánka, když si na to vzpomenu, tlemím se ještě teď 😀

puckalucka
2. bře 2009

Takže bys chtěla víc klučinu, jo, mě je to naprosto jedno já chci jen miminko 🙂 .
Strouží, takže máš úspěšnost něco jako doktoři 🙂 .

tercie
2. bře 2009

Puci v podstatě je mi to taky jedno, protože holku chci potom, tak je to fuk v jakým to bude pořadí, ale už máme v rodině nově narozenejch 7 holek, tak kluk by byl příjemným zpestřením 😀

strouzek
2. bře 2009

no já mám někdy ještě větší úspěšnost 😀 mě se to stává docela často že někomu něco spočítám pak zapomenu a ozve se mi pak po x měsících někdo že mi to vyšlo že já jediná jsem vypočítala popravdě skoro na začátku těhu že ani doktoři nebyli schopní pomalu až do porodu s určitostí říct co to bude takže něco jako lehna, no já říkám věřte stroužině 😀

kaca007
2. bře 2009

ahoj holky ahoj stroužku
teda tady se pěkně kecá
já se hlásím jako stroužkova výjimka, kdy jí tip nevyšel. teda kdoví, zatím doktoři říkají něco jiného než marta, ale třeba bude překvapení na porodním sále 🙂
to už bych ale stroužka navrhla na nobelovku 😉

tercie
2. bře 2009

Katko no nekřič, abys nebyla za Lenkou v řadě 😀

strouzek
2. bře 2009

kači 😀 no tak se uvidí v dubnu ju 😉 každopádně vyjímka potvrzuje pravidlo, koukej do dubnovek skoro všem jsem tipla dobře 😵

puckalucka
2. bře 2009

Přesně, pšt Káťo 😀

tercie
2. bře 2009

No, berušky já se budu muset pro dnešek rozloučit, ač nerada, protože mám hotovej oběd a musím ho zanést manžovi na barák, chudák už volal, že je hladovej. Tak papa a hezkej zbytek dne 🙂