Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

luckamb
autor
24. srp 2009

TErci, tak to je super. Tak držím palce ať je tentokrát opravdu všechno tak jak má.
Jiti: Počasí luxus, dovolená se mi mooooc líbila.

kacenka25
25. srp 2009

čaues Luci,

jak bylo? Počasí vyšlo, tak určo nádherně. Mě se tam líbí pokaždý 🙂 . Ať je hezky nebo ne.

Miško, tak krásný start přejeme a ať je všecičko už jen dobrý! Fotku jsem viděla, bublinka tam je, vaše miminko bublinka! Další fotky už budou s rozeznatelným miminkem 😉 . Moc držím palec.

luckamb
autor
25. srp 2009

Kačenko, jedním slovem paráááááááda. Fakt jsem si to moooc užila.

maky82
25. srp 2009

Míšo, gratuluju ke kontrole 🙂

My se jdeme zítra ráno ukázat paní doktorce na gyndu a zároveň na prohlídku po šestinedělí a na odběr krve na ty jaterní testy. Taky si chci jít koupit nový rifle, tak jsem zvědavá, jestli něco vyberu.

Jak se vám všem daří? Určitě fajn, že jo. Adam se začal budit 2x za noc, naštěstí hned usne, takže docela pohodička. Šimon je na posledních prázdninách u našich a v úterý snad už povalí do školky, pokud ovšem bude bez dlahy. Jinak si ho ještě nechám doma.

pa a dobrou 🙂

luckamb
autor
26. srp 2009

Ahooooj hooookyyyyyyy 😀

kacenka25
26. srp 2009

nazdaaaaaaaar Luckooooooooooo 😀

amelie001
26. srp 2009
https://www.youtube.com/watch?v=j8BfMUboWfohttps://www.youtube.com/watch?v=luYiTqZltrk

Danečkovy nové videjka.Akorát kvalita nic moc🙂,jinak má Dan 6450g-61 cm.Krásně pase koníky a je hodný🙂

kacenka25
27. srp 2009

Dobré ránko přeji

tady je mlha hustá že by se dala krájet (podle paní Bohdalové za mlhou hustou tak, že by se dala krájet a možná ještě dál....), ale je teploučko 18 st.

Ahoj Amelko, krásný videa, to se mi líbí, kochat se dětičkama 😵 jaké dělají pokroky a jak rostou 😵 . Daneček se povedl, je moc krásnej.

Včera jsme byli na osmiměsíční prohlídce (ty jo to to letí), zcela záhadně naměřili 70 cm na délku. To jsme před třemi týdny měli víc o 1 cm 😀 tak se asi Kubi smrskává stářím 😀 a 8310 g. To ta váha pořád poskakuje nahoru, kolik ta děcka mají na roce věku? 😲 Jináč se nic nového nedělo, leze rychleji a rychleji, zkoumá šuplata, občas se postaví kolem nábytku, spíš teda ta kolínka vedou, ale občas si stoupne. Kočárek ignoruje, ba co víc, řve jak pavián jen co ho tam dám. Chce lézt a hrát si. V kočárku je nuda ☹ , tak vždycky na ulici vypadám jak matka, co týrá své dítě 😅

tercie
28. srp 2009

Ahoj holky, to je dobře, že se máte fajn 🙂
Já jsem se dneska objednávala na genetiku, můj dr říkal, ať se objednám co nejdřív, aby bylo mimčo pod dohledem, a i když jsem tý na recepci vše vysvětlila, tak mě objednala až na 13tt, to jest 13.10. tak snad to není pozdě...

Kači no teda, asi na tebe pošleme sociální paní 😀

Luci a už jsem taky v těhu tabulce? Já tuším, že se mě na to ptala, ale už nevím, jestli jsem ti odpověděla, nebo jsme to zamluvily... tak jestli ne, tak mě tam prosím dej jo? Děkujuuuu 😵

maky82
29. srp 2009

ahoj kočky... 😉

Tak máme se Šimonem po kontrole dlahu má dole - hurááá 🙂 zdravotní bratr mu říkal, jestli náhodou nerubal uhlí, že to má tak špinavý 🙂 co by chtěli po 4letým děcku, aby snad leželo v posteli?? 🙂

Počasí je u nás dneska mizerný, prší a to máme odpoledne jít na oslavu narozenin...neteř má 4...těšila jsem se, že budeme sedět venku, děcka budou lítat a ono prd...

kacenka25
31. srp 2009

ahojky

Terci sociálni pani neotevřu 😀 😀 😀 já se ji budu určo bát 😀 😀 😀

My se trápíme s teplotou, nemůžu to k ničemu připsat, protože jinak je normální, hravej a papá. Jen v noci to byla jedna dlouhá chovačka jinak vzlykal a ta horečka večer no 39st...

lehna
31. srp 2009

ahojky,

Kačko-třeba to může být zoubkem, nebo čestá nemoc. to jsou dva tři dny vysoké teplotky a pak z ničeho nic odejdou a miminko se pak osype, tak na dva na tři dny.

u nás nového nic moc.Štěpi se šoupá dozadu, dopředu mu to jaksik nejde a vzteká se, po čtgyřech to taky ještě neumí, ani se na ně nepsotaví. dva zuby máme stále, minulý týden se zdálo,že mu leze nahoře,ale někam zmizel, tož nevím.

na sonu hlavičky 20.srpna, jsme dopadli skvěle, nález už podruhé stejný jako ty minulé, hlavička se srovnává a už je i v průměru. takže na další KO jdeme na konci listopadu, ale už jen tak pro jistotu,než mu sroste fontanelka🙂

tak zatím ahojky a mějte se krásně

maky82
31. srp 2009

Leni, gratuluju ke kontrole 🙂

Na to se taky netěším, až bude Adam zvracet a horečkovat atd. Určitě to Katy brzo přejde 🙂

My jsme nachystaní do školky, Adam si teď hraje, už dělá velké pokroky...dneska zjistil, že má levou ruku 😀 pořád ji má nahoře a prohlíží si ji...baví ho štěrchátka, ale štěrchat musím já 🙂

Přihodila jsem fotečky...i s novým účesem...jsem maximálně spokojená!! 🙂

kacenka25
1. zář 2009

dobré ránko

Maky - štěrchátka 😀 to jsem v životě neslyšela. Ale účes je fakt dobrej, mě se to moc líbí.

Leni, byla to šestá nemoc, dneska ráno je celej osypanej. Volala jsem naší pí dr. a prej jo, je to šestá nemoc. Dneska je bez teploty. Tak se mi ulevilo, bylo mi to divné, že je tak normální, v pohodě a přitom má tak vysoký teploty.

luckamb
autor
1. zář 2009

Ahoj holky,
tak v neděli odlétám na Djerbu a vrátím se z neděle na pondělí, takže tu zase týden nebudu. Juchůůůůů.
TErc: jj, ptala jsem se tě na to a nic si mi neřekla, tak jsem tě tam dala a TP jsem ti dala podle toho, co ti tady píše koník. Když to budeš chtít opravit, tak mi řekni, přepíšu to.

petis
1. zář 2009

Ahojky holčinky,

Tak Kači,
nakonec taky šestá nemoc? Whaw, tak už to měl Štěpi, Kája a teď i Kubula ...
Luci,
užij si dovolenku, teda, to bych si taky nechala líbit 😉
Míšo,
určitě bude genetika v pořádku. Už jste si to špatné vybrali, fakt!
Ahoj Leni,
neboj, štěpánek se rozleze dopředu ze dne na den, jak tomu bylo u naší slečny ... a pak mu nebudeš stíhat, fakt😉
Amel a Maky,
krásní chlapečkové, moc a moc. Amel, super videjka a Maky, sluší ti to v novém účesu.

Taky vám sem hodím nějaká videa, máme novou kameru, tak se učím točit 😉 😀

https://www.youtube.com/watch?v=kY21tiaGYwQ


https://www.youtube.com/watch?v=odP3MQzdXnU
kaca007
1. zář 2009

ahoj holky, jdu vás po delší době pozdravit a pogratulovat moc terci, at už je to tentokrát vše v pořádku
taky gratuluju moc stroužkovi 😵
moc se holky opatrujte a at je vše dobré!

puckalucka
2. zář 2009

Ahoj holky a miminka,
jdeme Vás s Matějem pozdravit a pochlubit se našima pokrokama 😀 .... krásně se smějeme a breptáme 😵 , ze všeho nejlíp nám ale jde"obejít"plínku a nadělat si bláto až na záda, zrovna dneska v noci se mu to povedlo přímo ukázkově...řekla bych, že reklama na pampers: "a tak celou noc krásně spíš se sleep and play se sleep and play..." je drobet lživá 😀 😀. Moc toho pořád nenaspí, ale zdá se mi, že už se to drobet lepší, ale nechci to zakřiknout...
Jéé Stroužku, ty už jsi ve 12tt? Moc moc gratuluju a držím palečky ať už jde všechno, tak jak má 😉 .
Mějte se všechny a všichni moc moc hezky 🙂 .
Přidala jsem zase pár foteček 🙂 .

kacenka25
2. zář 2009

ahojka

zhlédla jsem fotky, krása, máte moc krásný dětičky. To je stejnak vymoženost, tohleto, hned všechny vidíme, jak děti rostou a jak se mají, digitální foťák to je vynález.

Stále ještě nemáme zub, jen slintáme po všem, co se dá. Ta šestá nemoc je nějaká podivná, ale sestřička hned po telefonu bez zaváhání řekla, že je to šestá, tak asi je to pravda. My máme teda spíš takový puchýře na dlaních a po nožičkách jen drobný pupínky. Ty puchýřky jsou mi podezřelý, no uvidíme, prej do dvou dnů zmizí?

strouzek
2. zář 2009

ahoj holky 😵

petis
2. zář 2009

Ahojky holky,

najdete si chvilku a pošlete nám Pampers hlas ? A klidně nás pošlete i svým známým ... budeme rády, moc 😉

A tady je odkaz na naši slečnu, děkuji moc 🙂

http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/galle...

kaca007
2. zář 2009

petis...koukám, že na pampers je celej koník
dávám taky odkaz, kdybyste chtěly poslat hlas, předem děkujeme... 😉

http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/galle...

lehna
3. zář 2009

dobré dánko,

tak holky máte odhlasováno, teda jen Peťka, protože u Kačky mi to napsalo - tento týden jste již hlasovali☹. No zkusím to ještě z druhého PC, ale hlas ti dám taky, neboj🙂. Malá je dobře vysmátá🙂

Strouzi- teď už můžu i veřejně gratulovat, to je super. Jen ať se to vydaří do konce,tak jak má🙂,přeji moc štěstíčka.

Pucíííííí- já nestíhám, IP odepíšu později,tak se nezlob. Matěj je šikula jeden malej🙂. Takže noci u vás nic moc? No u nás taky stále,ale do půlnoci už celkem spí,pak ale tak do tří třeba nemůže pořádně zabrat. tak nevím jestli třeba nemá hlad. No dneska to asi vyzkoušíme, dáme mlíko a uvidíme.
Dneska v posteli začal zvedat prdelku,tak čekám kdy začne lozit🙂

No musím letět, křičí tu po mě.

papa

lehna
3. zář 2009

prý dánko,

samozřejmě že ránko 😀

petis
3. zář 2009

Děkujeme za hlasíky 🙂
Teda já tam chtěla dát tolika pěkných fotek z bazénku, ale Palo "zakázal", že tam musí být vyfocena s Pampersama, že to píšou v pravidlech. A ted koukám, kolik tam je krásných mimineček bez plínek. Kači, Emička je krásná a moc hezky se směje. Já už jí taky nemůžu poslat hlas, ale půjde to příští týden, tak tam budete mít náš hlasík !!!

Podávám hlášení z včerejší 8M poradny, Kája roste jako z vody, má 10,1kg a 76 cm, dlouhá holka. Je popředu jak v dovednostech, tak ve vývoji, ale to je dobře 😉

Včera jsem koupila první botičky, certifikované, s "žirafkou" 😉

lehna
3. zář 2009

Jů Peti. to je teda kus baby🙂. No my jdeme 10.tého taky na KO, na skoro taky 8m,tak myslím, že moc za vámi pozadu nebudem😀, myslím teda v té váze a cm. v dovednostech zaostáváme,ale to neva, on to chlapec pochopí jak lézt i dopředu🙂

maky82
3. zář 2009

Tak vás zase po pár dnech zdravím 🙂
Všichni máte moc hezký dětičky, fakt že jo 🙂 Mě dneska ráno probudilo pískání, pištění, povídání 😀 té naší malé potvůrky, je to tak srandovní, jak se snaží povídat a vydávat různé zvuky 🙂

My jdeme na kontrolu až 22.září, docela jsem taky zvědavá na váhu 😉

Šimon chodí od úterý tady do školky, snad se mu tam zatím líbí, slzy žádný nebyly, jen dneska škemral, že chce být se mnou doma. Ale tam je mu líp, já se mu tolik nemůžu věnovat, jak bych chtěla. Adam už vyžaduje pozornost, hlavně, když nespí.

Katy a jak se u vás říká, štěrchátkům - chrastítkům?

kacenka25
3. zář 2009

ahojka holky

Leni, však Štěpi o nic nepřijde, on se naučí lézt časem. Hele a mám kamarádku, které dítko do ukončenýho osmýho měsíce jen leželo na zádech a na bříšku a nic víc, a pak se najednou začalo stavět po rukách na nohy a za chvíli se pustilo a prostě z ničehož nic začalo chodit. Přeskočilo všechny vývojový motorický fáze a najednou všechny děti v okolí předběhlo, páč v polovině devátýho měsíce chodilo 😀 Taky hříčka přírody že? 😉

Dneska jsem to nevydržela a skákla s Kubčou k doktorce, páč mají od zítra dovolenou. Přes noc se nám ty puchýře zase rozlezly.....

Maky u nás to jsou chrastítka, štěrchátko jsem fakt nikdy neslyšela 😲. To jsem se zas něčemu přiučila 😀

jitie
5. zář 2009

ahoj holky 🙂
koukám, že jste se rozpovídaly..
u nás vše v pořádku, jen já kynu jako blázen, mám pořád na něco chuť, v pátek jdu na cukr, tak sem zvědavá, co mi poví, možná by i na jednu stranu bylo dobrý abych ho měla zvýšený a musela držet dietu,aspoň by mě něco donutilo takhle nemlsat 😎 😀

maky82
6. zář 2009

Ahoj holky, Šimon má od pátku angínu, bere atb a sirup na zmírnění otoku...už je ale čilej a je to s ním doma k nevydržení. Na kontrolu máme jít až ve čtvrtek, do té doby asi bude po mě 😀 Byl 3dny ve školce...já fakt nevím, čím to je, že je pořád nemocnej...

Chtěla jsem se zeptat, jestli se vám některé stalo, že vaše dětičky před jídlem, po jídle, při usínání si cucaly prsty...přesně to mi pořád dělá Adam. Buď mu to dělá dobře, nebo mám slabý mlíko...dudlík nechce. Včera xkrát usínal večer u prsa, definitivně usnul až kolem půl 11. Bojím se, aby mu to nezůstalo moc dlouho, pokud jde o zlozvyk.