Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

martek
16. dub 2010

vyreseno 😎

luckamb
autor
16. dub 2010

a už je v albu Luky 😉

kacenka25
16. dub 2010

ten je krásnej 😵 Lukášku posílám velkou pusu 🙂

lehna
19. dub 2010

Lukášek je krásný,jůů 😵 😵 😵

luckamb
autor
19. dub 2010

Bréééé ráno MATKY 😀 😀 😀

jitie
19. dub 2010

Brýýýýýýýý večer těhulko 😀 😀 😀

maky82
19. dub 2010

ahóóóóóój maminy... 🙂

luckamb
autor
19. dub 2010

KOukám, že maminy maj čas až k večeru 😀

fim
19. dub 2010

A těhotný maminy až v noci. 😀

lehna
20. dub 2010

dobré ráno 😀

jste se koukám rozkecaly 😀

strouzek
20. dub 2010

ahoj holky jak se vede?

luckamb
autor
20. dub 2010

strouží: mě dobře
lehni: jj, tady se to rozkecalo, že nám snad ani stárnky nebudou stačit 😀

jitie
20. dub 2010

ahoj 🙂
Strouží, dobře a co vy????co Nelinka???všechno v pořádku???

luci, to víš, přes den se staráme o mimčo, večer máme čas na sebe, to časem taky poznáš 😀

lehna
20. dub 2010

ahoj Marti-
nám se vede taky fajn, je to spaní je pořád 😝 😝 . lezou pořád nějaké zuby,no.
a teďka pořád hodíme ven, protože tam jsou koko, a krara(králíci),tak to piřád obhlížíme a domů se mu nechce,to chodíme s kraválem

Luci- no koukám,že bychom si měly založit ještě jednu diskusi 😀 😀 . bříško mám kráááásné, Mareček 😀 😀 hezky roste🙂

jiti- jj, to máš pravdu,přes den není moc času a večer,no to jsem ráda když padnu na gauč,ale to kolikrát ještě žehlím, uklízím, protože přes den to nějak se Štěpim nestíhám. ani nádobí mě nenechá umýt 😅 . jak začnu něco dělat,hned ho mám na noze. takové my máme teďka období-mamánkovské,maminka může u něho sedět jak si hraje, to si mě ani nevšímá,ale sotva začnu něco dělat,tak okamžitě mi visí na noze.

to se teďka divím,že mě nechal napsat takový dlouhý příspěvek 😀 😀

á už je tady a 'tap ťap.... tak jdem, papa 😀

luckamb
autor
20. dub 2010

lehni: neříkej naší Karolíně Mareček 😀 😀
jitie: jj, to je mi jasný, že to taky poznám a nebude to dlouho trvat.

luckamb
autor
20. dub 2010

jinak kdyby vás to zajímalo, tak moje dnešní snídaně (jen ak jsem to zkusila se nasnídat) už je venku asi i s včerejší večeří. 🙂

lehna
20. dub 2010

luci- no jooo, pardoooon 😀 😀. když on furt Mareček a najednou Karolínka 😀 ,vymysli něco jiného,Karolínku už tu máme, ať se to neplete 😀 😀
teda ta Karolína tě v tom břuchu zlobí, ani najíst tě nenechá!. chce mít pořád štíhlou maminku a ona chce být asi taky 😀

luckamb
autor
20. dub 2010

leni: No zatím to vypadá na Karolínku, takže asi budeme mít dvě :D

petis
20. dub 2010

Teda taková krásná novinka a já ji zaspím !!!!

Míši, obrovitánská gratulace k Lukáškovi k vám letí 🙂 Ať roste jako z vody a vy jste si nejšťastnější rodiče pod sluncem 😵

lehna
20. dub 2010

Luci- tak ju,povíme si v srpnu 😀

Peti- ty ostudo! 😉 😀 jak se máte? jinak tu bundičku si určitě vezmu jak jsme se bavili,velikost 104, tak až někdy půjdeš kolem,tak mi ji prosím prosím přiber, pošlu ti penízky,juu? díííííííííííííííky

máme dneska rekord v poobedovém spánku, celých 2hodiny a 15 minut. o celou hodinu více než normálně 😵

sluninka
20. dub 2010

achojté

lehni..no máme se super, akorát nějak nestíhám koukat co se tu děje.. jsme s malou často venku, koukala jsem,že máte taky problém s názvem - návrat domů 😀 já ji musim většinou odnést, vzteká se a chce být venku...
jinak mamánkovský období se nám vyhejbá ťuk ťuk, ale zato je to mega nervák, válí se na zemi, vzteká se, dupe, kouše se do rukou... no děs...doma mi to nevadí,ale když k tomu má dojít mezi lidma venku, tak to se docela potim 😀 😀

luckamb
autor
21. dub 2010

Lehni: jj, to jméno se může ještě změnit, ale už jí Karolíno říkáme asi všichni 😀 Tak snad nám to vydrží 😉

lehna
21. dub 2010

Věruš- jj, my jsme taky většinou venku, pokud nechčije. no přesně, návraty domů prostě nemá rád, ale to snad asi každé dítě 😀 . tyjo, tak to je Naty pěkná nervačka, to u nás zatím není takové scény. čekám ale,že to taky přijde 😅

Luci- jj, my taky pořád říkali Sašenko😀. a dneska má svátek 😀 😀

luckamb
autor
21. dub 2010

Leni: no jo, ale váms e tam schovával kluk :D Já už té holčičce věřím, tak mi to nekaž 😉

lehna
21. dub 2010

Luci-ů my jí taky věřili 😉 . já ti to nekazím,neboj, přeju ti to 😉

luckamb
autor
21. dub 2010

si dělám srandu 😀, uvidíme co nám teď řeknou ještě v květnu na tom 4D - videu 😉

lehna
21. dub 2010

však v pohodě😀, já to taky nemyslím zle 😉 . určitě i tam bude kqarolínka hezky vidět a bude to jasné 😉

lehna
21. dub 2010

koukám, že jse Karolínku ještě přejmenovala 😀

lehna
21. dub 2010

Jo a Míšo- Lukášek je nááááádherný 😵 , moc krásné fotečky máš v albíku, tak nám taky tady přijď porefrerovat jak se máte 😉

luckamb
autor
21. dub 2010

Lehni: a jo :- D a já si toho ani nevšimla, žes jí přejmenovala 😀