Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

misa.ottovka
8. říj 2008

Tak pokud není porod třeba kleštěma tak se v tobě nerýpou, ale stejně ☹ Vím že vtěch bolestech je asi každý ženský srdečně jedno, kdo jividí nebo ne, ale stejně. Já chci manžu u porodu,ale nechci aby se díval na všechno,jen aby byl u mně 😉 On tvrdí, že bypak ztrauil zájem o sex ☹

lucasaerik
8. říj 2008

právě proto bych ráda rodila na Polní...a navíc dneska už hodně vnímají tvoje přání..a pokud to jen jde porod nechávají postupovat přirozeně...a pokud tam je s vámi partner opravdu vidíte asistentku když vás jde připnout na minitor a když jde mrknout na postupující porod..a taky se občas skočí podívat jestli něco nepotřebujete popřípadě Vám ukáže jak ulevit od bolesti...a porádí vám jak masírovat atd.... 😉

petis
8. říj 2008

Ajoj holky,
dneska koník jede, hurá !!! A já nemám čas 😒

Měla jsem tu ráno kamarádku s malou dcerkou, donesla mi tašku věcí po malé, tak se tím přehrábnu a půjdu klasicky do kuchyně ...

Lucas, hlavně odpočívej, jsem ráda, že jsi doma a relativně v poho 🙂

lucasaerik
8. říj 2008

strouži...davídek je narozen v roce 2002 tuším porodnici v Brnutále zavřeli 2005?...a nebylo to tam tak strašný....Holky opravdu musím říci že jsem neměla porody nijak lehké...u Šimonka velmi komplikovaný narodil se zástavou srdíčka, Davídek měl pupečník kolem krku amuseli ho do bříška jako by vracet a obtočit jí zpět a stejnak bych zase chtěla rodit normálně...Šimonek byl opravdu z bříška vyrván kleštěma....musel okamžitě ven a já byla otevřená jen na 4,5cm a malý měl 4kg, takže opravdu hrůůůza....a i tak...
Já měla u jednoho porodu partenra a udruhýho ne...musím říci že je to 100 a 1....to je zvláštní přístup miso, ale asi s tím nic nenaděláš..Erik třebas viděl jak Šimonek vylezl ven a říkal že to není zase tak strašné (já si taky viděla mezi nohy a nic drastického) a krom toho většinou partner stojí u tvé hlavy..a ne u noh...ale to je opravdu na každém chlapovi, prostě není dobré ho nutit, já svého bývalého manžela taky nedonutila ani párm volů...

misa.ottovka
8. říj 2008

Můj manža k porodu chce, ale bojí se 😒 Přeci může státze strany. Já ho tam chci, pokud to půjde, ten přístup doktorů je pak jinej 😉

Ty jo tak s tou pupeční šnůrou je to teda síla chudinko, manžovo bývalá měla to samé, a malá kvůl tomu šla císařem!!!!

martek
8. říj 2008

holkyyyy, nereste porody 😔
martek potrebuje napred otehotnet.... 😅 😔 😀

lucasaerik
8. říj 2008

miso...Davča až jak lezl ven tak se omotal a pak nešel dál, jelikož mu šňůra bránila...takže musel zpátky...aůle u Davči to nebylo tak děsivé jak u Šimonka, ta to bylo opravdu docela mazec...a bylo to strašně rychlé, když nebyla srdeční akce hned jednali...na císaře pozdě..takže musel okamžitě ven chtě nechtě...ale zvládlo se to...oba jsem to zvládli...
Tak třebas se ještě do porodu rozmyslí...uvidíš...rodíte v dubnu..tak to je časuještě dosti 😵
Martek...sim tě krásně // budou coby dup, snad ne?... 😀 😉

martek
8. říj 2008

luci, cobydub asi ne, ale my jim pomuzem! 😎

lucasaerik
8. říj 2008

martek...no musíš to štěstíčko trochu podržet za pačesky..a ono to půjde raz dva 😉

strouzek
8. říj 2008

martek moje řeč já taky potřebuju najít // a hlavně donosit v pořádku aspoň do toho 5 měs.

kaca007
8. říj 2008

holky tak já doufám jedině v to, aby byl porod rychlý a asi mi je jedno jak 😉

luckamb
autor
8. říj 2008

holky tak to já bych císaře nechtěla, chtěla bych normálně porodit a jít dom 😀 😀 😀 😀 😀

strouzek
8. říj 2008

mě je jedno jak ale chcu jít na sál v bolestech a odjíždět s mimčem ne jak teď v bolestech na sál a a ze sálu bez mimča

martek
8. říj 2008

luci, my ani tak nepotrebujem stesti, jako schopny spermoniky 😀

kaca007
8. říj 2008

luci to je hezký🙂 normálně porodit a jít dom s mimčem... to joooooo,to bych chtěla taky 😉

lucasaerik
8. říj 2008

martek...lékaři jsou dnes na tom opravdu hodně dobře...uvidíš zadaří se....
kači, no ono to i dnes jde...porodíš po dvou hodinách v podtatě můžeš jít domů když si to přeješ..a taky musí být miminko v pohodě 😵 , ale holky kdy budete mít takový servis jako v porodce...jídlo pod nos..když jste unavená můžete na chvíli strčit mimi sestřičce...a nemusíte kromě strarání se o miminko nic dělat... 😵

luckamb
autor
8. říj 2008

Lucasku: to máš pravdu, je to takovej poslední týden kterej si užiješ v klidu - i když ani ne týden

misa.ottovka
8. říj 2008

Proto ted spim co můžu, třebas i 10 hodin denně, a ještě i přes den 🙂

lucasaerik
8. říj 2008

no holky já večer nemůžu nějak spávat a zdřímnout si můžu jen když je manžel doma...jelikož je doma i nemocný Šimonek...a manžel si odskakuje občas do práce...takže to nejde vždy haji ducy.... 😵

lucasaerik
8. říj 2008

kam jste utekly holky?....všechny obědváte.... 😵 ?

luckamb
autor
8. říj 2008

já jdu obědvat až ve 12

misa.ottovka
8. říj 2008

Uklízíme 😀

luckamb
autor
8. říj 2008

už mám hroznej hlad 😖

misa.ottovka
8. říj 2008

Já už jsem od rána spucla 4 housky se sýrem a šunkou a sálátem, doháním vždycky jídlo když je mi dobře 😀

petis
8. říj 2008

Tak já jsem právě po obědě a můžu tu být chvíli s vámi 😉

kaca007
8. říj 2008

já jsem po o - domácí zeleninové lečo s brambůrkem 🙂

miso 4 housky??? to bych se do mě teda nevešlo ani náhodou 😉

petis
8. říj 2008

Já jsem měla pórkovou polévku a kuřecí na hříbkách s bramborem.

misa.ottovka
8. říj 2008

Kači, včera jsem nejdla vůben nic jen polívku,mám takový dny když mi je zle, tak nejím a pak to doháním 😀

petis
8. říj 2008

Míšo, snad už by ty nevolnosti mohly přejít. Koukám, že jsi ve 12 tt, to už by mělo jít jen a jen k lepšímu 😉

luckamb
autor
8. říj 2008

tak jsem tu po o měla jsem br. kaši s gulášem. Miluju to.