Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

kaca007
4. pro 2008

teda dneska je mrtvo... snad se tu nerodí...

lehna
4. pro 2008

ahoj,
no vidím,že dneska nic moc.
já dneska nestíhám. a zítra tu taky nebudu,tak přeji všem hezký víkend,papa

kaca007
4. pro 2008

zítra taky nebudu 😉 hezký víkend lehni!

lehna
4. pro 2008

Kaci tak tobě taky 😉

kacenka25
4. pro 2008

dobrý den vespolek

petis
4. pro 2008

Dneska jsme asi všechny pilně pracovaly, co?
Leni, držím palce na výměnu oken, ať nemáte velký nepořádek a robotníci jsou šikovní !!!
A jinak hezký víkendík Kači a Leni 🙂

kacenka25
4. pro 2008

já se pochlubím slepeným lineckým, uklizenou kuchyní, složeným prádlem... no a to je asi všechno. Byla jsem tu do jedenácti, ale nikde nikdo....

kaca007
4. pro 2008

kačí ty jsi šikulka !

maky82
4. pro 2008

ahaj holčiny, jak se máte v předvánočním čase? snad se moc nehoníte?

já se chystám v sobotu píct linecký a vanilkový rohlíčky...

jitie
5. pro 2008

dobré páteční ráno..
včera sem se sem vůbec nedostala 🙄 a dneska na tom nebudu asi o moc líp...
tak vám přeju hezkého Mikuláše a pěkný víkend 🙂

tercie
5. pro 2008

Ahoj holky, jjá jsem na tom skoro podobně jako Jitie, když to vyjde tak se tu zastavím během dne, teď ale musím pracovat, nechci tu být zas do večera, i když kolikrát to vůbec nezávisí na mě.

Tak taky přeju hezkou Mikulášskou nadílku a užijte si víkend 😉

Jo, a pochlubte se, která jste včera nezapomněla na barborky? Já o nich mlela celej den, a doma jsem pak ani nevzdychla 😀

tercie
5. pro 2008

Jiti a málem bych zapomněla, přeju Ti moc štěstí a zdraví k dnešnímu svátku, hlavně ať se splní to největší přání co máš, co nejdřív 😉

petis
5. pro 2008

Ahoj holčinky !!!

Jitunko,
VŠECHNO NEJLEPŠÍ K DNEŠNÍMU SVÁTEČKU,
KUPU ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍ, LÁSKY, POHODY A HLAVNĚ SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ 😉

Já jsem ráno absolvovala povinné holení před kontrolou u Dr., uf, to byla fuška, to bylo místo tělocviku ...

Tak já na větvičky zapomněla ... měla jsem tu kamarádku, odjela až večer a na nic si nevzpomněla. Kámoška nám donesla věcičky pro malou 🙂 Musím je nafotit, donesla mi takové ty vánoční oblečky 😵

kacenka25
5. pro 2008

Dobré ráááánko

i já přeji Jítě všechno nejlepší, vzkázek máš Jíťo na icq.

Petis ahojky, to máš pravdu, taky si vždycky myslím, že si musím vylomit nohy, abych na ně dostala. A což teprv to druhé.... Vykoumala jsem to tak, že si dám židli před sprcháč a to se pak nemusím tolika ohýbat, jen ty kotníky jsou trochu fuška a trochu chytaj křeče do zadku že? 😀

petis
5. pro 2008

Jj, kači,
je to fuška, nohy ještě jakž tak jdou, ale ten zbytek je maso. ještě že to zvládám strojkem, žiletkou bych se podřezala ...

kacenka25
5. pro 2008

já mám venus, tím se nepořežeš. Je fakt, že onde se bojím, ale neřízla jsem se. Mě spíš vadí ty nohy, to ohýbání přes bříško....

petis
5. pro 2008

Tak já se půjdu oblíknout, manža tu pro mě bude mezi 10 a 10:30 a pofičíme.

Pak uvidíme, jestli se stavíme někde po obchodech, atd. asi se ukážu až odpoledne nebo večer.

Tak se mějte pěkně, krásného Mikuláše a užijte si víkend 🙂

kacenka25
5. pro 2008

paaaa Petis
taky se chystám do města

jitie
5. pro 2008

holky,děkuju za přáníčka.. 🙂
jsem tu jen na skok..s prací se snad roztrhl pytel, vždycky v pátek je to nejhorší 🙄

puckalucka
5. pro 2008

Ahojky,
Jitii, všechno nej nej nej 😵 .
Jinak Vás mám pozdravovat od Lehničky a mám od ní i dobrou zprávu, že Stroužek je v pohodě 😉 .
Přeju Vám krásného Mikuláše a dlouhýýý víkend.
papa

petis
6. pro 2008

Ahoj holky,

tak včera na kontrole vše OK, žádná změna, na porod to pořád nevypadá.
Na pásech jsme měli tentokrát kopce jak hrom, malá řádila jak tajfunek 🙂 😵
Další kontrola mě čeká za týden, ale tentokrát už ve čtvrtek a jdu k jinému Dr., protože tam ten můj není, tak snad i jiný pan Dr. bude v pohodě.

Pak jsme s Palem pochodili po městě, koupili jsme nějaké dárečky, pak jsme si zašli do pizzerky a nakonec na vánoční trhy. Fajn den 😉

Ach jo, akorát že mi odpadnul kus zubu s plombou, pod ním to vypadá na pěkný kaz 😖 , tak jsem zvědavá, jestli vydržím k zubaři až po novém roce.

Pa pa 🙂

kacenka25
7. pro 2008

ahojky sněhurky a trpalíčci

tak nic nového? Já nakukuju celá nervózní, jestli se něčehož něco neděje a ono nic. Peťko, jaktože máš na pásech kopce jako hrom a přitom na kontrole stále žádná změna? Tohle kdyby mi někdo vysvětlil... Já ten systém stále nechápu. Škoda, že to na porod nevypadá, já už bych chtěla nějakého sněhuláčka 😵 😵

U nás též nic nového, mě je tak strašně dobře, že ani nevím, že jsem těhotná 😲 To jsou mi změny..... Tady je divně mokro, uplakano, pořád prší a to jsem chtěla jet do Ratibořic na Advent, tam je to vždycky tak krásné. No snad po obídku Míru ukecám, teď šel na squash a já letím koukat na sfingu, tak pááááá

Jo, s tím kazem - Péťo, ty neblázni, jdi tam hned! Čím dýl necháš kaz, tím víc se ti rozleze a tím víc to pak bude bolet. Navíc si představ, až budeš mít porodní bolesti, tak se ti ta bolest může rozlézt kamkoliv a ještě tě chytne bolest zubu. To bych neriskovala, naopak, letěla bych tam zítra ráno. Fakt!

Paaaa

jitie
7. pro 2008

ahoj holky..
tak ještě nemáme žádné sněhulčátko 😎 se jim nechce do toho hnusnýho počasí, u nás je kačí taky deštivo, takový mrzutý počasí.
Jdu ukecat manžu,ať se jdeme projít aspoň kolem vesnice.
tak paa,snad se sem zítra dostanu a pokecám...pa 😀

petis
7. pro 2008

Ahojky,

tak dneska ve 2:10 se narodila známým holčička Anetka. Termín měli 6.12., tak se malá "opozdila" jen o 2 hodinky. Super, měli rychlý porod ... kéž bychom měly takový taky 😉

My jsme dnes s manžou udělali kuličky Rafaela, pak jsme byli u známých a u jejich měsíčího chlapečka, je úplně úžasný 🙂 🙂 🙂

No, já teď sedím s nohama nahoře, kdybyste viděli, co se mi stalo s nohama. Místo nožiček mám "kopyta", spuchlé jak hrom, z ničeho nic 😖

Kači, zítra budu volat zubaři, pro jistotu ...

Jinak je u nás taky hnusně, bleeeeeeee 😖

jitie
7. pro 2008

peti,
to hezky odpočívej, aby ti nohy neotýkaly!!
už jen pár dnů a taky se dočkáte 🙂

kacenka25
8. pro 2008

Dobré ránko

na devátou zas valím do porodnice na monitoring a to jsem myslela, že už tam nepůjdu 😀 Taky u vás sněžilo? Tady asi jen trochu v noci, je tu jen pidi poprašek, zato mlha je hustá, že by se dala krájet.

Ahoj a já se ozvu, až se vrátím. Už nemám strach, že si mě tam nechají 😀 😝 se mi to všechno nějak zarazilo, to bylo strašení 😀 .

misa.ottovka
8. pro 2008

Ahoj holky, jdu vás pozdravit, stále sleduju, jestli je něco nového.

Jitie, v pátek jsem tu nebyla, takže dodatečně přeji vše nejlepší k Tvému svátku 😉

petis
8. pro 2008

Dobré ráno,

Kači, držím palce na monitor !! 🙂

Uvažuju, do čeho se dneska pustím, jestli bude další druh cukroví ... no, uvidíme 😉

jak se máte?

lucasaerik
8. pro 2008

Dobré ránko kočky...
koukám koukám zatím žádné mimiško.... 😅
nás celý víkend trápily poslíčci 🙄 ale vždy se tovanou rozehnalo, takže nic...uvidíme co na kontrole bude jinak, jdeme ve čtvrtek...a to už budu i nastupovat ofis na MD...
normálně to byjste mi nevěřily co se mi stalo..tak jsem začali pravidělně masírovat hráz....koupily jsem olejíček od Weledy...a asi mi nějaká složka z toho nesedí...měla jsem alergickou reakci jak blázen, celá jsem dole otekla, no hnus, ale už je to dobrý, aly byl to hnus hnusováckej 🙄

petis
8. pro 2008

Ahoj Lucas,
tak to tě obdivuju s tou masáží, au au ... My jsme to zavrhli, mě to bolelo, tak aspoň piju maliník, chroupu semínko a zobu homeopatika 😉