Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

jitie
20. led 2009

ahoj holky,
já chci taky otěhotnět ☹

luckamb
autor
20. led 2009

Jíťo tak si musíš taky udělat nějakej plán, přesně kdy a kde ta tak 😀
Už vlastně víš jak ti dopadly ty výsledky.
Ahoj strouži.

jitie
20. led 2009

gratuluju slunince k Natálce 😵 a Ilča jde dnes,že????tak to jí držim moc moc palečky!!!

eloana
20. led 2009

ahoj marti ahoj jito🙂))jito jak se vede?

maky82
20. led 2009

Marti, jak se ti vede?

jitie
20. led 2009

eli ahoj 🙂 vede se docela dobře, četla sem co se děje u vás,tak hlavně ať se manža brzo uzdraví 😉
l
uci, pláno jo??? 😎 takže začátkem března jedu do Egypta,kde si odpočinu a pak v nejbližších plodnch dnech se nám to povede, tzn. že rodim na Vánoce 😵 😀
jinak výsledky dopadli dobře, osobně mi volala dr z Gennetu, že nic nenašli, takže můžeme začít..

luckamb
autor
20. led 2009

Jíťo tak to je super zpráva. Jupííí, říkám vám holky, že my co tu trčíme jak kůly v plotě to máme v březnu spočítaný 😀 . Nenadarmo se nám říká holky z března 😀
Jitu ty jedeš do Egypta? Tak to ti malinko (spíš moc) závidím 😀

strouzek
20. led 2009

ahoj holky ale jo , no jednou dobře jindy blbě, střídají se mi dobré nálady se špatnýma ale to určo všichni znáte.

jitule do egypta? závidím hned bych někam jela. gratuluju k dobrým výsledkům no vidíš všechno bude dobré a na vánoce rodíš 😵

eloana
20. led 2009

se jito mas ja nebyla 13 let:(( a jestli bude umele tak ani nikam nepojedeme:(

puckalucka
20. led 2009

Ahojky,
tak Leničce dneska ráno před 7 hodinou praskla vodaaaaa...... 🙂

strouzek
20. led 2009

juuuu i leňa?? no teda to je baby boom 😀

luckamb
autor
20. led 2009

Luci fakt????!!!!!! Tak supeeeer!!!!!!
Fakt nová vlna porodů.

puckalucka
20. led 2009

Psala mi půl hoďky po tom, co jí prdla voda že jedou do porodnice a že se bojí....pak se mi ozve. Už aby to holky měli co nejdřív a v pohodě za sebou!

petis
20. led 2009

Teda, to je síla !!!
Tak že bychom dneska měli hned 2 miminka ?
Držíme s Kájou palečky !!!

luckamb
autor
20. led 2009

HOlky já vám říkám, teď je druhej baby boom - sluninka, Ilonka, Lenička

Březen - bude boom // - já, jíťa, martek, stroužek

pak myslím daší boom porodů - kaca007, misa.ottovka, maky, puckalucka

no a konce roku završíme tím, že porodíme my co v březnu otěhotníme.

No nevymyslela sem to božsky??

strouzek
20. led 2009

vymyslený to máš hezky ale já když si něco naplánuju tak to nikdy nevyjde. ☹

maky82
20. led 2009

Luci velká gratulace k mega plánu na rok 2009 😀 😀 😀

luckamb
autor
20. led 2009

Stroužek: ty ale nic neplánuješ, tohle jsem naplánovala já 😀 😀 😀

Maky: díky za pochvalu.

puckalucka
20. led 2009

Luci krásné plány a já věřím, že Vám to vyjde!! Vždyť se teď narodilo tolik miminek, tak snad je na čase, aby se ty malinký zázraky objevily u Vás v bříšku 😉

strouzek
20. led 2009

puci no já když mám depku tak si říkám že jsem prokletá a stejně podle statistiky jak se říká že každý 4. pár je neplodný no tak koukej kolik nás tady bylo kolik je mimim a kolik nás zbylo zatím bez mimi 🙄

jitie
20. led 2009

leni rodí,to je super 😀 posílám jí hodně sil
holky, jedu do Egypta se švagrovou,taky se snaží o druhý mimčo, tak si tam chce odpočinout a pak na to šupsneme, taková menší dámská jízda 😀

strouzek
20. led 2009

aha tak to je škoda jsem si říkala že jedeš s manžou a že si uděláte egypťana, no neva jitule uěláte si pak doma čecha 😵 😵

jitie
20. led 2009

Marti, manža musí pracovat, někdo mi tu cestu musí přece zaplatit 😀 😀
my jedeme nabrat nové síly a pak právě hned první plodný dny se to povede 😉 😀

puckalucka
20. led 2009

Strouží, ale vždyť Vám jde miminko"udělat"a teď když jsi po té operaci tak by to mělo být už v pořádku, ne.
Jitii, to jde taky a věřím, že další mimčo se jí bude držet zuby nehty!
A Lucka i manžel jsou naprosto v pořádku, tak třeba budou jen malinko potřebovat pomoct, ale to Ti doktoři musí začít pracovat a ne všechno posouvat, že času je dost!

kaca007
20. led 2009

ahoj holkyyyyyy! jůůůůůů, tak i leničkaaa! tak dneska budeme mít miminko od ilonky a leničky....se těšííííííííím 😵

jitie
20. led 2009

puciluci určitě se to teď povede, já beru takových vitamínů, v životě jsem tolik prášků nesnědla jako teď 😎
dr mi řekl, že mám brát hlavně železo, prý se z něj tvoří výstelka v pochvě,která zachycuje oplodněná vajíčka 😵 tak doufám, že mi nelhal 😀

puckalucka
20. led 2009

Jojo, včera jsem jí tu psala, že má malinký bříško a nevypadá na to, že by měla rodit, tak se asi Sašenka naštvala 🙂 , že nám to teda jako ukáže 🙂 .

puckalucka
20. led 2009

Á tak Jitii, ty kradeš ty železný poklopy na kanály, jo 😀 . Se člověk cítí jako důchodce, když do sebe toho tolik cpe, viď? 🙂 . Určitě se to povede a na příští Vánoce budou zase březnový dárečky 😉 .

strouzek
20. led 2009

jitule to je dobrý 😀 😀 😀 mě včera manža zase oznámil že dostal skvělou pracovní nabídku, že to hodí dobrý přivýdělek a že bude na dovču a že i dluhy konečně doplatíme, no a já místo abych měla radost jsem začla bulet že s takovou si mimi nikdy neuděláme když bude furt v čudu. pak mi řekl že bude jezdit pryč jen jednou za 14 dnů a spíš bude doma u počítače tak jsem se uklidnila. fakt mi hrabe fakt že jo.

puci no já vím, uklidnuju se tím že vím že to jde a že se znovu podaří ale víš jak jsou dny horší a dny lepší. někdy jsem vysmátá a smířená s tím a z toho se objeví den kdy jsem ubrečená a hromádka nervů. doktorka mi říkala v pátek na kontrole že je to z velké části i tou štítkou že jsem toho prostě měla moc, potrat, pak hned se zjistila ta uzlina, rychle operace, že na jednoho člověka je toho hold moc. teď si i moje tělo zvyká na umělé hormony tak proto mě chce mít doma aby se dalo tělo i duše dokupy.

luckamb
autor
20. led 2009

JÍTO ŽELEZO???