Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

lehna
14. dub 2009

jojo, zase stáhnem nějaké fotky a jak bude časík,zase přidám🙂.
jo,já myslím,že na chvíli ty lacláčky mít budete, no ti říkám, záleží jak bude Puclíček veliký🙂. já jsem taky pořád nakupovala, mimibazar a aukro byly moje😀. Lukimu jsme pak jen posílala čísla účtu a částku co má zaplatit,se divil😀 😀

puckalucka
14. dub 2009

Tak ona ta mimča mají asi všechno na chvilku, ne? Doufám, že Puclík bude při porodu malinký po tátovi a ne po mě, to by pak byla fuška 😀 .
Já jsem zatím Ládísovi dala dvě čísla účtu na zaplacení 🙂 , další jedno jsem si zaplatila převodem sama a zatím na to nepřišel 😀 a další jsem si nechala poslat na dobírku 😀 . No je to sranda 🙂 . Zrovna mi volal, že na poště máme balíček...přišli nám vyaukcované hračky na postýlku/kočárek, už abych jela domů, hrozně ráda dostávám balíčky, co už se nemusí platit 😀 😀 .
A co dneska tetka Blažková? 🙂 , má povídavou?
Mě se včera Puclík přes den moc nehýbal asi vyspával na sluníčku a byl línej zato večer a ráno mi to vynahradil 😉 .

petis
14. dub 2009

Ahoj holky,

nám nešla od 7 do 15 elektrika, tak jsem sem za váma nemohla.
Míša mi taky psala, musí být moc a moc silná, beruška naše, moc na ni všichni myslíme !!!

my jdeme zítra za paní doktorkou s Kájou, měla být konečně očkovaná, ale nevím, nevím ... zahnisala jí ranka po očkování TBC, tak uvidíme, co na nás paní Dr. poví.

Leni,
Štěpulka je krásný !!! takový jemný chlapeček !!!

Holky,
koukám na všechna vaše těhu alba, držte se a ať miminka krásně rostou 🙂

jitie
15. dub 2009

Ahoj holky moje,
jdu se na vás juknout, chci vám jen nahlásit výsledky z KO, zatim byla vidět jen dutinka, jsem na PN a další KO za 14 dní...to už snad uvidím víc

Míša mi včera také psala,asi to rozesílala všem, moc na ní myslím, aby to brzo všechno překonala..

fim
15. dub 2009

Tak se hlavně šetři! 😵

jitie
15. dub 2009

neboj fim, budu 🙂

maky82
15. dub 2009

Jitie, dávej na sebe pozor, bude to dobré 🙂

Jinak se teda hlásím po kontrole, utz dobrý, mimčo - stále tedy chlapeček má 1900g, je ale zatím hlavou nahoru, asi paličák po mamce 😀 TP vyšel dr.na 10.6., mám vypsaný papíry na MD...
ohledně toho svědění si mám přijít na odběr krve na jaterní testy, kdykoliv a nebo to nechat až na tu poradnu 30.4.

amelie001
15. dub 2009

Maky-gratulace ke kontrole 😵

lehna
16. dub 2009

dobré ránko,

Maky: gratuluji ke kontrole🙂, třeba se klučina ještě otočí,ještě má chvíli čas.

Kač007- Emmička je moc krásná, takový drobeček🙂.ten náš chlapák si už ani nepamatuju,že byl takový malučý🙂. co to tvé kojení,pořád bojuješ?

Holky mám nervy z Ilonky, už jsem jí psala 3 smsky během týdne a ona se mi vůbec neozývá,tak nevím co s nima je☹. nemáte někdo asi zprávy,že?

jitie
16. dub 2009

ahoj leni, o Ilonce jsem taky dlouho neslyšela, vůbec se tady neukázala, snad je všechno ok 😖

maky82
16. dub 2009

dobré ránko, děkuju...

Já si zase včera vzpomněla na Míšu Ottovku, měla by už taky rodit, ne?

strouzek
16. dub 2009

baf holky 😀

maky míša je v poho občas si napíšem, byla na chvíli u svojí mamky a má práce nad hlavu tak nestíhá koníkovat. ale rodit to ne, termín má až myslímv půlce května 😉

martek
16. dub 2009

zdar zeny, ja se taky zatim taky nechystam rodit 😀

strouzek
16. dub 2009

tož já se chystám ale na mrchu 😀

martek
16. dub 2009

tak to sme dve 🙄 🙄 🙄

maky82
16. dub 2009

vy jste ale srandistky...nebojte, dočkáte se i vy a o to víc si to užije, uvidíte 😀

amelie001
16. dub 2009

Nazdar ženy,

vy jste teda dneska kecaleny. 🙂

puckalucka
16. dub 2009

Ahojky,
Strouží, ale teplotky se Ti drží nahoře to by mohlo vyjít, ne? 😉
Amel, máte krásného ňufíka 😵 a manžel je sympaťák 🙂 . Jak se jinak cítíš?
A co třeba Lucasek, ta tu taky dlouho nebyla...

amelie001
16. dub 2009

Luci-díky za pochvalu manžela a pejska.Cítím se celkem dobře,včera jsme byli s prckem plavat,však ty kopance potom stály za to. 🙂

lehna
16. dub 2009

Ahoj ostatním co jsem taky dlouho neviděla🙂

Tak Ilča se už ozvala,byla přes svátky v německu a teďka lehla s alergií,jinak vše v poho, strach mít nemusíme🙂

lehna
16. dub 2009

jo a Misa.Ottovka má termín 28.4. na porod císařem.

puckalucka
16. dub 2009

Amel a Ty se divíš? Musí v Tobě plavat celý dny a ty ho ještě bereš plavat do bazénu 😀 😀 .
Tak to je Leni dobře, že je v pohodě, chudáci Ti, co mají alergie 😒 .
28.4. má termín naše sousedka, ale normální porod, tak není jistý, že by se jim to povedlo v jeden den 🙂 .

lehna
16. dub 2009

Puci-máš krásné bříško🙂 vystupuje ti i pupík,že? Jako takovou stříšku,se říká,že to bude kluk. no jen u mě to neplatilo.
Já s Ilčou měla taky stejný den porodu, ona plánovaný císař,já normálně🙂

puckalucka
16. dub 2009

Jé děkuju, Lení. No tak to teda čekáme kluka, vždyť to všem Láďa říká už od začátku 😀 . Jsem zvědavá jestli na nás tyhle povídačky budou platit 😉 . Nevím, co je příjemější...mít termín porodu a nevědět, kdy to přesně přijde nebo vědět, že třeba ve středu v 9:05 bude miminko na světe...

amelie001
16. dub 2009

Ahoj Leni 🙂

Nj,co už,Dan nebyl dlouho plavat v bazénu a tak jsem mu s tím asi moc radosti neudělala. 🙂

maky82
16. dub 2009

jsem zpátky...

maky82
16. dub 2009

něco jsem poklidila, zalila kvítka a ještě bych měla jít posíct trávu...jo a vyžehlit 🙂

maky82
16. dub 2009

holky, kámoška už má kočárek, objednávala si ho den přede mnou a já pořád nic...že by na mě zapomněli? ☹

puckalucka
16. dub 2009

Leni, na té fotce, jak je tam Štěpulka v pruhovaném tričku a je zabraný víc z blízka je k sežrání 😵 🙂 .
Maky, nepřeháněj to, jsi nějaká moc akční, tytyty. A s tím kočárkem...tohle se nám stává pravidelně v restauraci, objednáme si první a jídlo nám nesou jako posledním 🙂 .

maky82
16. dub 2009

dík Luci 😀

no je teda pravda, že včera jsem sekla zahradu kolem bazénu a posezení a myslela jsem, že bude po mně...dole před barákem je toho už jen kousíček...no mě to prostě nějak nebaví sedět a nic nedělat, když je tak hezky... 🙂