Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

luckamb
autor
6. říj 2010

jj roste hrozně rychle, můra moje malá 🙂

puckalucka
6. říj 2010

A změnila jsem po sto letech i fotku v profilu i když ta vánoční, co jsem tam měla bude za chvilku víc aktuální 😀

puckalucka
6. říj 2010

Ty jí říkáš tak "slaďoučce" 😀 , matko jedna 😀 .

luckamb
autor
6. říj 2010

@puckalucka no jo, je to tak, ona je sladká 😀 😀

puckalucka
6. říj 2010

sladká můra 😀

luckamb
autor
6. říj 2010

@puckalucka přesně tak :.D

lehna
7. říj 2010

ahoooj,

jé Pucka se na nás přišla podívat a tady nikdo,kromě Lucky ☹ 🙂

Pucíí- fotečky úžasné, Maty je moooooc hezlký chlapeček, a teda vypadá starší než Štěpi 🙂, to dělají ty vlásky, my jich pořád moc nemáme 😀. Musím tu dát taky nějaké fotky 🙂
v pondělí jsem dávala fotky na vyvolání ¨, konečně 😀.

maky82
7. říj 2010

ahooj...
Matýsek je nádhernej 🙂

maky82
7. říj 2010

Šimona mám opět doma, v úterý dost zvracel, včera ho celý den bolelo břicho, ale dneska je naštěstí už ok 🙂
Adam je pěkně uvztěkanej 😉
A jinak se máme pořád stejně 😀 školka, fotbal, začali jsme chodit do školy na přípravku, sem tam k našim, ven, když je hezky...

janice20
7. říj 2010

ahoj

maky82
8. říj 2010

A dnes už jsem na tom špatně i já. Večer jsem měla zvýšenou teplotu, všechno mě bolí, nejvíc hlava a břicho. Šimon na mě asi něco prskl...Zítra jsme chtěli jet do Mutěnic na burčákový pochod, tak jsem zvědavá, jak to dopadne 😒 tak jsem se těšila 😒

petis
9. říj 2010

Ahoj kočky,
jsem ostuda ostudná, že už sem moc nechodím, ale pokud to jde, tak dočítám.
Karolínka je pěkné číslo, s nočníkem jsme na tom stejně jako Kačka s Kubíkem, taky 00prd, no marné, to přijde. Jinak je to naše šikulka, vykládá, konečně začal hodně moc opakovat, tak je to sranda, fakt že jo.
Se spinkáním jsme na tom teď taky moc dobře, teď se raduju, ale až začnou růst poslední zuby, tak to bude zase mazec, škoda že se na to nejde připravit a naspat si něco do zásoby ... teď spíme od cca 20 do 8, krása, fakt, sice se mi budí, pokud vypadne dudin (nejlepší kámoš), nebo pak volá "mami míko", ale lokne si a spinká dál.
Akorát je z Kájinky velký mamánek, což mě teda vůbec netěší, ptž chodíme furt mezi lidi a děti, tam je společenská, všechno v poho, ale musí mě mít na dohled. Doma si ani sama nezajdu na WC, ach jo ☹
teď máme doma "bojovo", ptž předěláváme komplet koupelku a WC, tak bordel, prach ... kdo je na FB, tak možná ví, ptž tam mám fotečky.
Popravdě sem na koníka fotky nedávám, máme je všechny na Rajčeti, (a takový malý náhled na FB) tak kdo by chtěl, kukněte. Leničku a Štěpánka sledujeme, máme je v Oblíbených na rajčeti.
Naše adresa je : www.petiska.rajce.net
Zrovna dnes jsem přidávala nové fotky z dnešní Hubertovky, na kterou jsme se byli kunout a pak dále fotky "ze života".
Moc vás všechny zdravíme, dětičkám posíláme pusinu !!!

lucasaerik
11. říj 2010

Ahojky holky,
tak jsme na pár dní doma, Beuška má zánět močových cest, takže jsem na OČR, je mi jedno že mi to pokazí výplatu atd...ale beruška je přednější, včera jsme lítali po pohotovosti.
Už tak od středy si chytala za plínu (nicméně také máme nočník na okrasu, a to prosím klukani byly bez plínek od 18m a a od cca 2 let i přes noc 😅 ), a volala au au au, tak jsem si říkala že to je tou mini opruzeninkou co měla na zadečku, ale opruzeninka zmizela a stále volala au au au, když čurala...stupňovalo se to a v sobotu už jí to budilo ze spaní, takže jsem jeli na pohotovost.
No asi nejtěžší bylo aby se vyčurala do sterilní zkumavky, že...takto malé dítko a plenkami anavíc holčička, kluků se nasune pytlík a šup...ale holčičky to mají složitější...nakone cse podařilo po hodinách odchytávání atd...a zánět byl potvrzen..nasazeny ATB...a budeme doufam v uzdravení co nejdříve.....chjo beruška moje, klidně bych si to s ní vyměnila, jelikož moc dobře vím jaké to je...

luckamb
autor
18. říj 2010

Ahoj,
jdu se pochlubit, že ve dvou měsících máme 4750g, takže rosteme jako z vody.

maky82
20. říj 2010

Jste krásný holky... 🙂

luckamb
autor
20. říj 2010

@maky82 děkujeme za pochvalu

kacenka25
21. říj 2010

@luckamb mlíčko od maminky chutná no to je dobře! 😵 to má pěknou váhu na dva měsíce, je to šikula.... Já ani nevím, kolik Bíba váží.... No ono je mi to jedno 😅 ale vypadá dobře, jako abyste si nemyslely holky že ho zanedbávám 😲 😀.

Tady padala krupice se sněhem no fuj. A hodně tu fouká, už byly i příjemnější dny teda. Měli jsme tu návštěvu, tak děti řádily jak černá ruka, uvařila jsem oběd, tak se v tom povrtaly a my to s kamarádkou dojídaly 😀 😀 😀 ať žije dietka 😀 😀

misa.ottovka
26. říj 2010

Ahoj holky, zdravím vžechny 😀
Zdravím puckulucku a koukala jsem, jak Matýsek roste, a těch vláskůco má, Síma nemá na hlavě nic🙂
Lucaserik: tebe jsem také dlouho "neviděla", a malé přeji brzké uzdravení 😉
Luckamb: vy nám ale krásně rostete, holky šikovný 🙂

My se máme fajn, Síma tgd v 18m vážila 8,9kg a má 80cm, a vše je oky, zažíváme to nejhezčí období, co u dítka může být 😀 Škoda, že jdu v únoru do práce, a le o to víc si malou hodlám užívat.

U nás taky byl nějaký náznak sněžení(jsme pod horami), z čehož nemám vůbec radost, bo nám nedávno ukradli alu kola se zimními pneu přímo z gaýáže. Na nové pneu není,takže budeme asi bruslit🙂

lehna
27. říj 2010

ahojky všem 🙂.

Luckamb- rostete náádherně 🙂

Misa.Ottovka- jéé to jste teda prďolky malinké 🙂. ale holčičky bývají menší 🙂. To my měli takové míry tak v 10ti měsících 🙂. a to období je hezčí čím dál více🙂. Štěpi teďka papulu nezavře, pořád něco mluví a mluví 🙂

my se máme dobře a holky držte se my spíme celou noc a do 7 i do 8 ráno!!!. a já jsem i vyspaná 🙂. Spím o 2-3 hodiny dýl než jsem spala🙂.
Štěpi má 14 dní velkou postel,tak že by proto?🙂. Jen aby mu to ještě dlouho vydrželo🙂. nebo si to prodlužuje,že ví že se bude měnit v sobotu čas,tak zas bude vstvávat brzy 🙂

luckamb
autor
27. říj 2010

Ahoj holky,
nestíhám ale mám v albu nové fotky

misa.ottovka
29. říj 2010

@lehna len vy máte pěknou postel, a to se nebojíš že z ní v noc spadne? Přeci jen děti jsou všetečky , já bych se bála i přes ten mantinel teda, naše Síma je všehoschopná, tak máme v plánu, že bude spát na matraci pod trámovím, má tam takový "její" koutek🙂 Přidávám foto, i když ta postel tam vidět není. Ted jsem nechala malé ušít k Vánocům bezva kapsář na zed a přehoz, babička ušije i závěsy atp., tak doufám, že si Síma užije nového designu pokojíčku🙂

lehna
3. lis 2010

@misa.ottovka - Míšo děkujém 🙂. nene nebojím se,že spadne, je tam trochu zábrana, sice se točí dokola, pokaždé leží jinak,ale zatím nespadl 🙂 . To bude mít Síma hezký spací koutek, jen aby tam na ni nějak netáhlo. a změna pokojíčku, no to bude mít určitě radost 🙂

jinak s posunem času Štěpi vstává v 5!!, pomooooooc, jsem KO 😖

kacenka25
3. lis 2010

ahojík, taky jsem koukala na Štěpánkovu postýlku, plánuju taky, ale zatím není kam dát, až do domečku, to vydržíme. Postýlka nám začíná být malá, jak s sebou mele a hází tak se spíš budí kopancema do mříže ☹ než aby se vyspal. A tím i já. Tuhle jsem byla nadšená jak je to super se spinkáním, a ejhle, posun času a vstáváme v pět ráno jak Štěpánek 😠 no mazec. Docela blbý i noci, měli jsme ukrutnou rýmajznu a kašel, teď ještě to časné vstávání, přitom večer chodí spinkat normálně před osmou, ale ránko si to ještě neposunul.... Chjo.

Holky co mají starší děti mají taky postýlku se zábranou, ale děti jim z toho ještě nespadly 😉 . Na velkou postel se těším, snad se bude Kubulovi líp spinkat. No hlavně dostane svůj pokojíček, to asi pár dnů bude stejně mazec, nebo jak to vidíte holky, co už máte děti v pokojíčku?

lehna
3. lis 2010

@kacenka25 - ahoj🙂, vy stavíte domeček?? to mi nějak uteklo 😕 . Hele ŠTěpánek spí sám v pokoji víc jak půl roku a je to lepší. ze začátku jsme hned viděli změny,pak zase vstával v noci častěji a pořád tak dokola.
S postýlkou to bylo jako u vás, pořád se bouchal,ale měl dny kdy i spal dobře. Co dostal novou postel, spal celou noc, vstával dost pozdě ráno na jeho poměry. no a teďka čekám, kdy si ty rána opět protáhne. doufám,že brzy 🙂

kacenka25
4. lis 2010

neuteklo, jen jsem se s tím nechlubila. Panejo půl roku, to je už docela dost. My pro něj pokojíček nemáme, bydlíme v 2+kk a v obýváku spát nemůžeme, gauč není pohodlný a navíc v noci řádí činčilka Ferdík, tak se nevyspíme. Ale byl to nápad, jenže jsme to vzdali. Já teda zatím taky jen čekám, jako ty, kdy se posun času přestane projevovat..... Pořád v pět. Chjo.

lehna
4. lis 2010

@kacenka25 - jj, to vím, že máte 2+kk. a za jak dlouho budete v domečku? 🙂.
tak dneska probuzení 5.35, si to prodlužuje o 5 minut 😀.

kacenka25
9. lis 2010

mělo by koncem února být hotovo ke stěhování, ale záleží na zimě, jaká bude. to je jasné. my dneska vstávali 5,05 no hrůza....

luckamb
autor
10. lis 2010

Ahoj holky,
zdravím. Vůbec nestíhám sem chodit. Malá přes den prakticky nespí a vyžaduje pozornost. Spí jedině v kočárku a to si sebou internet neberu 😀
Ale v noci spí luxusně. Usíná kolem 7-8 a i tak se budí a v noci se budí jednou max 2x. Je to prostě miláček.

puckalucka
20. lis 2010

Ahoj holky,
jak se všechny pořád máte, jak tak vidím, tak taky moc nestíháte 🙂.
Mám takovou novinu...
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
budeme mít zase větší rodinu 😀.
Tak to je takové malé předvánoční překvápko pro Vás od nás 😉.

K doktorce jdu až 6.prosince, asi to bude zase červencové mimi 😉.
Mějte se krásně a posíláme pusinku prckům.

petis
21. lis 2010

@puckalucka
Teda, to je super zpráva !!!
Moc a moc gratuluju 🙂 Hlavně ať je vše v pořádku, tebe netrápí žádné těhu neduhy a vše si krásně užíváte 🙂
Čekala jsem, kdo od nás bude první a už je to tady !!!