Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

petis
14. črc 2011

Připojuju fotečku dnešní oslavenkyně 🙂 Dostala od maminky první pidi dáreček - vodovky a celé dopo jsme si malovaly, to jsem si na sebe ušila bič 😀

puckalucka
14. črc 2011

@petis Jéé, to je hezké, že budete mít páreček, gratuluju máš taťku šikulku 😉 😀 . Já jsem zvědavá na toho našeho, jak se mu to podařilo a co se nám to vlastně narodí 😀, ale hlavně ať je to zdravoučké...
Kája je nadaná malířka 😉 .
Oběma Kájinkám přejeme vše nej 🙂 .

maky82
14. črc 2011

no pak mě to Peti taky napadlo 😉

maky82
14. črc 2011

Luci a přeji všechno nej Matýskovi k narozeninám, ať je hodný, zdravý a pomáhá ti se sourozencem 😉

luckamb
autor
14. črc 2011

@petis Péťo Martek čeká taky kluka :D

@maky82 jj, snažíme

luckamb
autor
14. črc 2011

@puckalucka vše nej matýskovi 😉

petis
14. črc 2011

@puckalucka
Jů, Matýskovi vše nejlepší k narozkám !!! 🙂
A Jak se cítíš teď na konci těhu?

puckalucka
15. črc 2011

@maky82
@luckamb Maťula děkuje 😉 .

@luckamb Luci, tak to držím palečky 😵, ve mě se to zlomilo po Matějovo prvních narozeninách, teprve jsem si dokázala představit, že bude druhé 🙂 .
@petis Děkujeme. Cítím se úplně v pohodě jen spát se mi moc nechce a to teda s naším Matějem nemám naspáno NIC 🙂 a když si vzpomenu, že mě za chvilku čeká porod, tak se cítím jako u maturity 😖 . Doufám, že to bude kratší než minule(10,5 hodiny). A co Ty, jak si to užíváš?

luckamb
autor
15. črc 2011

@puckalucka tak to já si to naplánovala ještě než se Kiki narodila.

puckalucka
15. črc 2011

@luckamb 😀 . Kdybys měla doma Matese, tak rychle od takovýhle plánů upustíš 😀 😀

lehna
15. črc 2011

@petis - Peti, to je super, že to bude kluk 🙂. páreček je určitě fajn 🙂.

@puckalucka -tak jaký bykl dortík? doufám,že se Maty s teplotkou neprobudil a pochutnal si 🙂..

včera jsem byla na KO na ultrazvuk, vše mám v pořádku, ještě ale 3x mi vezmou krev, takže snažit se můžem až někdy na podzim 😒 , se nám to teda zas skoro o rok celé protáhlo. ale myslím, že my zůstanem u jednoho, nějak na druhé už nemám myšlenky ☹

puckalucka
16. črc 2011

@lehna Dortík byl dobroučký, ještě je kousek v lednici přijeďte 😉 . S teplotou se neprobudil, ale zato s takovou náladou, že jsme na dort šli radši až za hoďku, aby na fotkách nebyl vzteklej a obulenej😒 🙂 .
Super, že je vše v pořádku!!! A neboj mimi Tě určitě zase chytne 😉 .

luckamb
autor
18. črc 2011

@puckalucka no nevím, ona Kiki taky není žádnejandílek :D Ale co, já mám ráda akční děti :D

puckalucka
18. črc 2011

@luckamb Nemyslím tím zlobení a aktivitu přes den ale to, že nám ještě ani teď ve dvou letech pořádně nespí. Například na dnešek byl 4x vzhůru a to pak přemýšlíš jestli zvládneš druhé, když nemáš kdy nabrat energii....

kacenka25
18. črc 2011

Omlouvám se, že jsem prošvihla Karolínčin svátek, obě Karolínky a maminky promiňte, přeji dodatečně vše nej nej nej a teda ta fotka s vodovkama.... no asi dárek na ven co Péťo? 😀 To by to u nás doma vypadalo, my zatím jen modelínu a pastelky, nicméně vodovky na ven nejsou špatný nápad.

@puckalucka držím pěsti na rychlý porod a ať to všechno zmákneš, to s nevyspáním je teda hustý pánejo 😲 😢 to teda nezávidím do toho ještě mrňouška........

kacenka25
18. črc 2011

@luckamb teď taky koukám, že se snažíte o druhé, tak tedy ať se zadaří brzičko a stihneš ty dva roky, no i když holt bys byla kus na PN, taky by se to nepomátlo. Teda já takhle brzičko bych si nedovedla představit mít druhé miminko....

luckamb
autor
19. črc 2011

@puckalucka Luci, tak to Kiki spí celou noc snad už od půl roku a předtím se budila tak jednou. Nespí takřka vůbec přes den, ale v noci jo. A jsem za to vděčná.

@kacenka25 Kačenko, děkujeme za přání k svátku. Jinak já chtěla mít děti vždycky blízko od sebe. TAk snad mi to vyjde. Problém je, že pořád ještě kojím a všichni mě straší, že to těhotnění půjde s kojením hůř. No úplně by mi vyhovovalo, kdyby to zas vyšlo v listopadu a malá byla zase srpnovka.

misa.ottovka
20. črc 2011

Ahoj holky,po delší době opět zdravíme, nebot se vyskytujeme spíše na FCB 😀 Všem holkám, které čekaj druhé mimi, gratuluji!!!!!!!!!!! My už druhé neplánujeme, od září Síma nastupuje do školky a já šupajdím snad do práce. Tak přeji hodně radosti z dětí a hezké léto.

misa.ottovka
20. črc 2011

@luckamb Luci, četla jsem tvůj příspěvek, co se týče otěhotnění vs.kojení. Byla jsem v porodnici s paní, která měla novorozeně chlapečka, a pak ještě 2,5letou holčičku, stále ji kojila (kolikrát i v porodnici), takže kliiid.

kacenka25
20. črc 2011

@luckamb já jsem zas slyšela, že je kojení tak trochu antikoncepce, ale zas se tomu nedá věřit na 100%, tak to se spíš zeptej na gyn. až tam půjdeš.

luckamb
autor
21. črc 2011

@kacenka25 antikoncepce to rozhodně není to už vím, to jsou prý jen pověry :D
@misa.ottovka ale mě už to strašně nebaví, jen prostě nemám to srdce jí odstavit :D

kacenka25
22. črc 2011

@luckamb fakt? ty jo a já tomu věřila 😀 . Stejnak zjišťuju, že nevím nic dokud to nezažiju osobně.....

luckamb
autor
22. črc 2011

@kacenka25 tak mě na to upozorňovali už v porodnici, že si na to mám dát bacha :D

petis
22. črc 2011

Maminky mladších holčiček, nelíbilo by se vám něco po naší Kájuli?
Když tak písněte, vkládám od větších velikostí po menší 🙂))
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=136693

lehna
24. črc 2011

Ahoj holky,
vrátili jsme se z chalupy, tak vám jdu napsat až tedka,že

Puckalucka dnes v 00:20h porodila holčičku Kateřinu 🙂, 50cm a 3,360kg. Podrobnosti zatím nevím 🙂

Takže @puckalucka - ještě jednou moc moc gratulujeme k holčičce,at je hodná a hezky spinká. Krásně se vám to taky povedlo mít páreček 🙂.

kacenka25
25. črc 2011

@lehna ahojka tebe jsem dlouho neviděla 😕 ale jak ráda vidím 😵

@puckalucka oooooooobrovsky gratulujeme ke Kačence, ať se těší pevnému zdraví a ať se jí na světě moc líbí. Určo to bude hodná princezna, která bude dobře spinkat a budit se jen na hamání 😵

petis
25. črc 2011

@puckalucka
Jůůůůůůůůůůůůůů, velikánksá gratulace k malé slečince 🙂
Hodně zdravíčka a štěstíčka do života, hodného brášku a ať se ti tady moc a moc líbí 🙂

@lehna
Děkujeme za zprávičku, to je hned veseleji po ránu 🙂

@kacenka25
Jak se daří, těhulko?

My odjíždíme v pátek na dovolenou do Maďarska, tak už se těšíme, snad tam bude pěkněji než tady ten déšť pořád ...

Dovkládala jsem asi na delší dobu věci na MMB, tak se kukněte, maminky slečinek, možná bude i @puckalucka potřebovat nějaké růžovky a jsem zvědavá na @kacenka25, jestli nosí pod srdíčkem děvčátko nebo klučinu, růžovek mám stále dost 😉

luckamb
autor
25. črc 2011

@petis /Péťo já asi něco vyberu.Dám vědět.

petis
25. črc 2011

@luckamb
Koukni, budu ráda. Je to mix.velikostí, mix.značek, i když popravdě ty značkové jdou pryč první ...

maky82
25. črc 2011

Tak to je super zprávičky od Lucky... 🙂 Luci, také se přidávám ke gratulacím, ať ti malá dělá jen samou radost...