Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

kacenka25
1. pro 2008

kdy nastupuješ? já nic nevím, jak jsem tu dlouho nebyla a zprávu mi o tobě nikdo nepodal..... 😠

strouzek
1. pro 2008

ve středu nástup, operace ve čtvrtek mám bobky hrozný ☹ jdu na ten krk dát pryč štítnici

kacenka25
1. pro 2008

jo, to ještě vím, že musíš na operaci se štítkou. To jsem ještě pochytila, nebo dočetla já už nevím. Držím palce, aby to dopadlo všechno dle plánů a představ doktorů a aby plánování miminka nic nebránilo. Manželova mamka jde ve čtvrtek do nemocnice, v pátek má též naplánovanou operaci. Chudák, budou jí brát dělohu. Taky je z toho celá špatná. Tak ji uklidňuju, že se tam třeba sejdeme, já budu o patro výš 🙂 a když nám to dovolí, můžeme se navštěvovat 😝

strouzek
1. pro 2008

no moje máti jde taky se mnou do nemocnice nástup máme stejný den, já jdu na krk a ona na koleno ale nesejdem se protože já jdu do Bruntálu a ona do Krnova, taky jsem měla jít do krnova ale je tam je delší čekačky tak jsem šla za chirurgem že chci hned a on teda okej ale bruntál za 14 dnů operace tak jsem ráda byla to rychlovka normálně se čeká i 2-3 měs. takhle to stihnu do vánoc a pak hurá na mimčo 😀 S tou dělohou uklidni tchýni že to nic není moje máti jí má pryč cca 10 let a dobrý i když ten první rok byl těžký ženská si na to těžko zvyká že už není "celá ženská"

kacenka25
1. pro 2008

kdepak, já preferuju čím dříve to může mít člověk za sebou, tím lépe. Dlouhý čekání je akorát vysilující na nervy a kde nic tu nic, stejnak pochybuju, že by se to zlepšilo natolik, že by se člověk operaci vyhnul. Čím déle se na to myslí, tím je to spíš horší.

Tak já valím do tý porodnice, ať nepřijdu pozdě.

Paaaa a dám vědět, teda jestli mě pustěj domů.

strouzek
1. pro 2008

přesně jsem ráda že to budu mít za sebou před vánocema, takhle bych se nervila kdoví do kdy

tak čauky kači a hodně štěstíčka kdybychom se neviděli 😵

lehna
1. pro 2008

dobré ránko,

dneska jsem si trochu pospala. no jo no, v noci jsem toho moc nenaspala☹. ach jo.

v sobotu jsem koupili kočárek.,máme z něho obrovskou radost, byla to taková hurá akce, ale jsme rádi,že ho máme🙂.
za chvíli jdu vložit do alba 😵

lehna
1. pro 2008

tak vidím,že to tady všechyn dneska prdíte.

Marti: budu ti držet na operaci palečky a kdyby se tu holky rozhodly rodit,tak ti písnu sms,to se neboj🙂

petis
1. pro 2008

Ahoj holky,
mi nejel od rána Net 😠 , tak jsem se pustila do pečení !!! Mám udělaná 2 těsta - na vanilkové rohlíčky a na takové medové cukroví, tak se jdu do toho pustit.

Kači, držím palce na monitor !!! Pak se ozvi !!!

Leni, koukám na kočárek, není to náhodou Mikado 😉 ?

Strouží, ať ti tam operace dopadne čím jak nejlépe a brzy pak přijde i vytoužené mimi !!!

lehna
1. pro 2008

Peti: jj, je to mikado🙂. ale v Polsku jsme na něho nebyli🙂. jen ve vítkovicích.

taky jdu péct, budu dělt linecké a večer rohl¨íčky, v sobotu jsem pekla perníčky🙂

petis
1. pro 2008

Super, ať žije Mikado 😉 My máme taky, ale jiný typ podvozku ...

Leni, ať se ti povede cukroví, já jdu taky na to 😉

lehna
1. pro 2008

Peti já vím🙂
ať se ti taky daří, mi se v sobotu perníčky trošku více připekly,tak is letos u nás pochutnají i slepice😀

lucasaerik
1. pro 2008

ahojky holky jen tak nakukuji....
strouži budu držet palečky ať je vše jen o.k.....
tak já hlásím ne příliš úspěšné zprávy z páteční kontroly, bílkovina v moči potvrena + nějaká bakterie (nezapamatovala jsem si název) dnes jsem opět vezly vzorky moči. Tlak žádná sláva přírůstek na váze opět o 1kg což je děs..už prostě nemůžu o čípku se raději zmiňovat nemá cenu, a teď malá začala fest sestupovat, hlavičku má narvanou dole jako kdyby se hvězda chystala vylézt, ukecáváme abychom byly doma, takže poctivě ležíme a nic neděláme..a snad si to madam rozmyslí a vyleze ven až v roce 2009, já v to pevně věřím a nic jiného si nepřipouštím, ale nejvíce by mě naštvalo že tady dělá od října bubububu a pak bych přenášela..ale já už věřím všemu..u Dády to taky tak bylo...v pátek (31+5) měla slečna přes 2100g takže kdyby nedej bože něco už je to velká slečna.....
tak se drřte a zatím pápápá

strouzek
1. pro 2008

díky holky, docela se na tu operaci i těším pak můžeme naplno mimíškovat 😵 jako začneme už teď páč ovu bude dneska nebo zítra tak to risknem dr. říkal že těhu operaci neva, no a navíc pokud by se zadařilo bude to zatím jen asi 24 hod. oplodněné vajíčko tak tomu snad narkoza nevadí vůbec. 😉 prostě už nezvládám mrhat ovulkou tak to zkusíme, stejně nepočítám že by to vyšlo hnedka ale aspoň mě blaží pocit že už jsme začali páč takový mezistav ani těhu ani snažení mě teda nebavil 🙄 😀

puckalucka
1. pro 2008

Ahojky holky, jaký byl víkend? Já jsem byla u rodičů a úspěšně se vymluvila z pití alkoholu na oslavě kvůli antibiotikám, uf 😀 .
Strouží, držím palečky na operaci. Hlavně ať už jsi v pořádku a brzy máte vytoužené mimi 😉 .
Jinak ťuk ťuk, dneska je mi nějak dobře(jen aby zítra nebylo hůř než kdy jindy 😀). Asi mimi nechce abych na něj ve středu žalovala u doktora 😉 .

kacenka25
1. pro 2008

ahojky holky,

jsem teprve teĎ doma, tři hodiny mě tam trápili. Kubí (vyjímečně) spinkal, tak mi tam skákali po břiše a strávila jsem tam tři hodiny. Skvělé dopoledne. Výsledkem toho bylo, že mi to tam namalovalo křivky jako při porodu. Prý vy už máte termín? Ne, kdepak, až za měsíc. Jsem celá zpocená, ale zas doma a to se počítá 😉 Strašně mě bolí břicho, ale ukrutně. Tohle už nechci absolvovat, to se mi teda vůbec nelíbilo. Bříško mám jak šutrák tvrdý, chuděrku a hlavně to bolí.

Je tu někdo? halooooo

strouzek
1. pro 2008

díky puci a co ty? už to ví rodina o mimi?

kacenka25
1. pro 2008

ahojky Pucko samé dobré zprávy 😉 to je fajn, že ti je dobře, kéž by to tak zůstalo 😉

strouzek
1. pro 2008

kači ty jo a proč ti skákali po břiše??

lehna
1. pro 2008

tak jsem na chvíli tady🙂. linecké upečené 😵

Kačko, jééva tak k porodu,jo??? no hlavně,že si tě tam nenechali 😉

já se půjdu na chvíli natáhnout, rozbolely mě záda z toho ppečení

kacenka25
1. pro 2008

Leni to jsou názory, to by člověk brečel. Skáčou mi po břiše a pak se diví, že mám kontrakce. Mě to přijde logický, páč to musela mít děloha radost, když s ní tři hodiny někdo lomcoval...... Taky to teď pěkně bolí

Strouzku, snažili se probudit Kubíčka, spinkal.

lehna
1. pro 2008

jo to je fakt, oni tzy miminka musejí být vzhůru,jo? jé to jsem nevěděla.
tak teďka se musíš natáhnout a doufat,že to brzy přejde

kacenka25
1. pro 2008

já to taky nevěděla. Docela jsem se zděsila, když jsem tu sestřičku viděla, co mi dělá s břichem.... Tři hodiny..... 😢 Jsem z tý porodnice domů šla jak spráskanej pes, pomalu co noha nohu mine.... Něco mě tlačilo tam dole a blbě se mi šlo, jako kdybyste potřebovaly kakat 😝

lehna
1. pro 2008

3 hodiny je celkem dost dlouho. chudáku, to sis vytrpěla☹.
ještě,že jsi došla domů. to tlačení byl Kubík, chystá se ven.

puckalucka
1. pro 2008

Kači, tak to se vůbec nedivím, že se to ani jednomu z Vás nelíbilo. Musí to být děsný pocit, když Ti někdo tlačí/mačká na Tvoje mimčo v bříšku, fuj.
Strouží, rodina to dostane jako dáreček pod stromeček 😵 , proto to tutláme 😉 . Ví to jen kluci u přítele v práci, protože je přítel slepičí prdelka a vy a doktor, nikdo jiný 🙂 .
Lehni, šupky do pelíšku a odpočívat, jsi zlobivá 😉 .

lehna
1. pro 2008

Puci, už jdůůůůůů. když já si chcu i povídat 😢

strouzek
1. pro 2008

aha jo tak to já nepochopila proč ti skákali po břiše jsem myslela že třeba chtějí urychlit porod nebo tak

puci aha to bude krásný dárek, moc ti závidím, já bych dneska začínala 6. měsíc ach jo. snad příští vánoce budou lepší a budu mít buď pupek nebo rovnou mimíška

lehna
1. pro 2008

Marti: určitě už budeš mít mimíška. pupek budeš mít přes léto 🙂

kacenka25
1. pro 2008

To tlačení byl Kubík, ale co mi mají co tak skákat po břiše? Ty vado už aby se to uklidnilo..... Pěkně to bolí. Teď ty kontrakce cítím i já, která je nikdy necítila 😀 😀 😀 😀 😀 Tak teď už je to pořádný teda.

Leni a to už pečete cukroví? Není brzo?

petis
1. pro 2008

Ahoj holky,
tak já mám taky upečeno ... no toho medového z půl dávky mám až moc (už se těším na to slepování krémem a mazání po vrchu, to nad tím strávím celý den 😖 ) a vanilkových rohlíčků z půl dávky zase málo. Tak asi bude druhé kolo, ale dnes už teda nee.

Kači,
skákali ti po břichu? Jsou normální??? Mi když malá na pásech spinkala, tak sestřička vzala takové sluchátko a klíče a cinkala mi tím u břicha, aby mimi probudila.
Ale skákání po břichu, to jsem teda ještě neslyšela.
Naposled jsem u měření seděla, tak jsem si malou budila sama, naštěstí.
Havně že jsi doma. A byla jsi i na kontrole??

Lucásku,
Beátka snad bude poslušná a pěkně v břušku zůstane.
Ale už je to velká holka, to zase jo, kdyby náhodou...