Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

strouzek
1. pro 2008

no kéž by mě je fuk jestli to bude mimi letní nebo zimní nebo kluk nebo holka je mi to fuk ale chcu aby bylo zdravý a klidně si i počkám i když popravdě čím dřív tím líp

kacenka25
1. pro 2008

čauky Petis, na kontrolu ke svému panu dr. jdu zítra v osm ránko. Tak tak, hlavní je, že jsem doma. Zkusím si zabalit bříško do deky, jestli to tvrdnutí nepřejde. Teda spíš jestli povolí, je to jak šutrák. Já jsem se pěkně vyděsila, když jsem tu sestru viděla co mi dělá s miminkem v bříšku!!!

petis
1. pro 2008

Marti, o dalších Vánocích už budete u stromečku 3 🙂
Taky to tak vidím 😉

petis
1. pro 2008

Tak to mám výhodu, že pásy má přímo můj gynekolog, tak nemusím nikam 2x, jako ty, Kači.
Pěkně odpočívej, ať se bříško uklidní.

lehna
1. pro 2008

Kačko, musím péct, budou nám za 14 dní měnit okna,tak to musím mít vše zmáknuté.

kacenka25
1. pro 2008

Taky si myslím, že příští Vánoce už budete tři, strouzku.

Petis to je výhoda, že nemusíš nikam takhle chodit. Navíc ono to nemocniční prostředí..... fuj

kacenka25
1. pro 2008

jejda okna před Vánocema? no nazdar, to nezávidím.

tenhle týden by měla přijít zásilka s nebesama a mantinelem atd, těším se

lehna
1. pro 2008

jj,Kači nás to taky netěší, ale radši ještě teďka,než pak s malou.
Já dostanu povlečení od tchýně, dvoje, tak jsem zvědavá co vybere. ale určotě dobře, na tohle má dobrý vkus🙂

babušky jdu ležet, všecko mě bolí.

jitie
2. pro 2008

dobré ráno,
včera jsem nafotila můj vlastnoručně dělaný adventní věnec..tak se chlubím 😎
http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImag...
http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vRefe...

kacenka25
2. pro 2008

doooooooobrééééééééééé ránko

Jíťo, teda nádherný věnec jsi vyrobila, ty jo fakt že jo! Moc se mi líbí 😵 Ty jsi teda ale šikovná 😵 Je hezký, jak ráno hrají z rádia ty ohraný vánoční písničky co? Je fakt, že jsou pořád stejný, rok co rok, ale když je začnou na konci listopadu hrát, jsem z nich stejnak každej rok stejně odvázaná 🙂 Já ráda cokoliv slavím 😉

martek
2. pro 2008

cau Kacule, tak co Kubik??????????????????????????????

kacenka25
2. pro 2008

nazdaaaaaaaaaaaar sněhuláku celý v bíléééém (ehm, to si zpívám, kdyby to jako někdo nepochopil 😀 ) Kubí včera prospal natáčení záznamu jeho srdíčka, tak jsem tam kvůli němu skejsla 3 hodiny, ale má se moc dobře, páč ven nechce asi dostal rozum 😉

A co vy? jak válčíte? koukala jsem na nově založené téma, takže asi nic moc. Kéž by ta naděje nesfoukla průvanem, naopak kyslík by ji pořádně rozdmýchal ve velký oheň 😉

martek
2. pro 2008

no teda, kluk jeden sikovnej......super 😉

jaky nic moc??????? ja jsem nahodou dostala tu moznost, ze budu mit VIP mimco z VIP centra 😎 😀

(sem si to musela takhle v ty my blondaty zachumeleny hlavicce prerovnat a udelat z toho vyhodu, jinak bych se z toho zblaznila 😅 )

lehna
2. pro 2008

dobré ránko všem

petis
2. pro 2008

Dobré ráno,

jé, Martek má novou fotečku 🙂

Takže jsi, katko, dopadla na kontrole dobře? Super !!!

lehna
2. pro 2008

ahoj Peťko,
dneska se zase chystáš péct? N já musím taky, ale pořád nevím do čeho se pustit😀
vypadá to,že o víkednu začnem děalt ty okna, ráno volali,že josu vyrobené. jsem ráda, že už by to bylo teďka o týden dřív

jitie
2. pro 2008

kuk holky 🙂
kačí to jsem ráda,že se Kubík umoudřil, počkej až budeš přenášet 😀

martku,taky sem koukala, že bude IVF, aspoň se to hnulo a konečně se dočkáte 😵

já jsme objednaná do Gennetu na 8.1.2008, kde mi vyřknou ortel 🤐

petis
2. pro 2008

Ahoj Leni,
jj, chci upéct takové ořechové kopečky z bílků, co mi zbyly, to asi dneska.
A pak ještě takové placičky z kandovaného ovoce. To asi zítra, protože moc dlouho nevydržím stát u linky.
No a to by bylo z pečených vše a pak budu dělat nepečené. Teda ty pečené musím pak ještě dozdobit...
Super, že se vám okna urchlí, aspoň to budete mít brzy zbité !!! 😉

Martku,
takže IVF? Jé, tak to na sebe mimi nenechá dlouho čekat, moc vám to přeji !!!
A Jitu, tobě jakbysmet 🙂

jitie
2. pro 2008

teda holky, vy jste pekařky, já mám zatim jen perníčky 😎
ale moc se s tim patlat nebudu, udělám ještě linecký a rohlíčky a prdim na to, stejně to nikdo nebude jíst 🙄

lehna
2. pro 2008

Jitu ahojky🙂. ráda tě vidím 😉
to víš, my jsme pekařky, a halvně to musím mít zmáklé s předstihem😀

Peti: a jaký máš recept na to medovvé cukroví? že bych upekla taťkovi. to víš včelař,tak ať má radost😀.
já mám jinak upečené perníčky, dnesa to chcu dozdobit, včera jsem upekla linecké a vanilkové rohlíčky a teďka se furt rozhoduju co dál

tercie
2. pro 2008

Ahoj holky, mám chvilku tak jsem přišla juknout 😉 Koukám, tady se peče jak o závod 🙂 Já teda nepeču, protože na to nemám kdy, a abych pravdu řekla, ani mě to moc nebaví. Letošní vánoce budou hektický i tak, a ještě si to komplikovat pečením a vánočníma úklidama, to my jsme řekli - DOST 😀 Když honička, tak pro všechny 😀
NIc si z toho nedělejte, mě dneska hrabe 😀

lehna
2. pro 2008

Jo a Martek gratuluju k dobrým zprávám. Taky tě tady ráda vidím 😉

jitie
2. pro 2008

čau Míšo 😀
jak je?????
taky tady dneska opruzuju, mám čas 😀

jitie
2. pro 2008

leni ahoj..to víš, nesnažení = nekoníkování 😀

petis
2. pro 2008

Medové cukroví

60 dkg hladké mouky
20 dkg ml. cukru
12 dkg hery (másla)
1 PDP
1 lžička sody
4 lžíce medu
6 lžic mléka
2 celá vajce

Zpracujeme těsto, vyválíme, vykrojíme, upečeme, slepíme karamelovým krémem (svařené Salko+máslo), nahoru namažeme čokoládovou polevu a ozdobíme mandlí.

Leni, já to dělám z půl dávky a i tak je toho hodně.

lehna
2. pro 2008

Jéé ahoj Míšo,
jsem tě nějak přehlídla😀. máš recht Cecílie, vyprdn ise na pečení, my ti s Peťou něco pošlem,že ? 😀

Peti: díky, dneska si to teda asi udělám. půlka stačí? tak ju. a to těsto nemusí nechat odležet?

martek
2. pro 2008

petiku, to nevypada spatne... 😉
a muzu to delat uz ted? teda nemyslim plnit....ale upect

lehna
2. pro 2008

Martek, taky koukám, že to vypadá dobře. já to upeču dneska nebo zítra

tercie
2. pro 2008

Jití ahojky, mám se, jak se dá, no, taknějak 😀 Fůra práce, nic nestíhám... vánoce na krku, děs běs, už aby zas bylo po všem. PRej svátky klidu :-P Kdo todle vymyslel 😀

Peti to vypadá napsaný tak jednoduše a chutně, asi si to opíšu, třeba někdy v budoucnu se do pečení ráda dám 🙂

Holky a dodatečně gratuluju k úspěšným kontrolám, vyšetřením, a na ty co přijdou zas budu držet palce 🙂

jitie
2. pro 2008

hm, vypadá to lehce 😎 to bych mohla zvládnout, manža má rád med, tak by mu to určitě chutnalo..