Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

strouzek
17. zář 2008

ahoj kači
holky v kterém tt se jako oficiálně rodí??

strouzek
17. zář 2008

holky jako teď mě dorazila kámoška jdu v pátek na narozky a nejdřív bude asi sraz v pizzerce a pak jdou ostatní pařit ale já nejdu představa diskotéky ve 4 měs těhu?? co bych to byla za matku, kouř, tlačenice lidí, hlasitá hudba chudák mimčo a kámoška mi teď napsala proč jako nejdu že těhu není nemoc?????????????!!!!!!!!!!!!!

luckamb
autor
17. zář 2008

no strouží na tvém místě bych šla taky jen do té pizzerky

tercie
17. zář 2008

Holkyyyy jsem musela makat, no kdo by to byl řek, to jsou věci coooo? 😉

strouzek
17. zář 2008

však do pizzerky jdu ale na disku ne

tercie
17. zář 2008

Marti já bych taky nešla, sice teoreticky by se nic stát nemuselo, ale náhoda je vůl, aby sis to pak třeba nevyčítala, někdo do tebe strčí, nebo co já vím, decibely mimču taky asi moc neprospívají... Kámošky ať si trhnou nohou, je to tvoje dítě, ty jsi za něj zodpovědná 😉

tercie
17. zář 2008

strouži oficiálně se rodí, kdy si příroda umane, na to není žádný pravidlo 😀 důležitý je, od kterýho tt mimčo přežije. Teoreticky, bych cca od 7. měsíce měla připravený všechny věci, protože to už se mimčo může narodit, a abych pak něco nesháněla na poslední chvíli... Jako jedna moje příbuzná... měla teď císaře ve 29tt a doma ani ponožku na malýho... z nemocnice se pak blbě shání, a nebo spolehni se v tomhle na chlapa 😀

kacenka25
17. zář 2008

Luci já se bojím i na druhým stupínku na žebříku ☹

strouzku ve 4. měs těhu nejsi, ale i tak bych na diskotéku nešla. Někdo do tebe může vrazit a budeš si to vyčítat. Za ten risk to určitě nestojí............ Těhu není nemoc, ale riskovat zbytečně? A proč? Kdepak, to bych šla jen na pizzu a omluvila se z dalšího programu a bez výčitek.

Jinak se rodí oficiálně 40+0tt

kacenka25
17. zář 2008

prej do 24tt je to potrat a od 24tt je to porod. Od kterého tt mimi přežije, to nevím, mám takový pocit, že větší šance na přežití mimi jsou od 26tt, ale fakt si to nepamtuju přesně, mám to doma v chytré knize 😝

kacenka25
17. zář 2008

když si teď pustím v autě hlasitě hudbu, tak i kdyby dítko spinkalo, okamžitě se probudí a fakt protestuje. ony to děti nemají rády už v bříšku, v tvém tt ještě neslyší, ale ty vlny, který vysílají decibely mu vadí stoprocentně, přeci bys mu dobrovolně neubližovala. takhle to tý tvý kamarádce řekni! 😠 😠 😠

strouzek
17. zář 2008

já bych tam pařit nešla možná ani jako netěhu ale jako těhu s pupkem absolutně ne, tlačenice lidí někdo mě bouchne do břicha, zakouřeno a ta hudba chudák mimčo , jsem ráda že chodím natož někde pařit do rána

strouzek
17. zář 2008

kači 4. měs. začínám příští týden takže skoro

kacenka25
17. zář 2008

máš divnou kámošku......

kacenka25
17. zář 2008

a sakra to to letí.........

strouzek
17. zář 2008

já nebudu nikomu nic vysvětlovat jdu do pizzerky tam chodím třeba dneska zrovna jdu a pak dom co tam budu trdlovat s břuchem do 3 do rána

strouzek
17. zář 2008

kači to je kámoška která děti nemá a nechce je takže ví houbec co je to snažení a těhu starosti

kacenka25
17. zář 2008

tak tím se to vysvětluje 😀 já se bojím i běžet......

lehna
17. zář 2008

čůůůs baby,

jsem byla nakupovat 😀 . mám bundu za 185,- od ťamanů. na to hnusné počasí a zkování bříška stačí 😉

tercie
17. zář 2008

Jé leni já chci taky novou bundu, jenže nemůžu furt na žádnou slušnou natrefit, děs běs a nebaví mě to

lehna
17. zář 2008

jo já nechtěla nechtěla šustku a nakonec ji mám. byla tam jedna hezká látková, ale bohužel jen velikost L,kterou jsme měla sice akorát,a le za 14dní bych ji měla malou,no tak jsem šla do té šustky. No co, mi to stačí. sice takové bundy nenosím, ale v něčem chodit musím a velké prachy se mi nehctělo dávat,když to budu mít chvilku

kacenka25
17. zář 2008

já mám manželovu bundu 😀

obídek putuje do koše a jdu si koupit housku.....

kacenka25
17. zář 2008

v něčem chodit musíš a je jasný, že když ji jindy nevyužiješ, nemá cenu dávat do ní statisíce..........

jitie
17. zář 2008

ahoooooj, jsem tu z oběda a hlásím, že je mi dobře..asi chvilková nevolnost 😅
byla jsem si koupit make-up od Vichy -480Kč 😲 ale zase vim, že je dobrej

lehna
17. zář 2008

Kači, no mazželovu nemůžu, on je dost velký🙂. a máš pravdu v něčem chodit musím..

kacenka25
17. zář 2008

povolila jsem uzávěr od limči, že si naleju a ona na mě vyprskla. Mokrý stůl, monitor, telefon, klávesnice, dvě smlouvy, kalhoty, mikina, bříško, telefon, rohlík s máslem - mimochodem ta limča je růžová, malinová. Vypadám jak magor, mám na sobě růžové puntíky. Vyžralo to barvu i do bílýho stolu, snad to realem zmizí 😠

lehna
17. zář 2008

Kači: a bude všechno lepit 😝

kacenka25
17. zář 2008

ty jo ale jak agresivně to vyprsklo, než jsem zareagovala, je to tu zlité, koukám i bílé žaluzky.... látkové 😀 to asi realem nevyperu co?

jitie
17. zář 2008

jé kačí je růžovka 😀 doufej, že to pustí 😕

kacenka25
17. zář 2008

a když nepustí? benzínem? savem? klávesnici nechám růžovou, to radši mýt nebudu, abych neudělala větší škodu, ale ten stůl je puntíkatej celej......

já nevím, to jsem někomu něco udělala nebo co? 😢

lehna
17. zář 2008

žaluzky hned namoč, bude možná stačit voda. Klávesnici odpoj, a umyj ji, jinak to budeš mít dost slepené a nic na ní nenapíšeš. Stůl půjde, neboj, zas tak odolná ta sodovka není 😉