Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

maky82
6. bře 2009

jéé, Jitie se má!! Dovolenka nebo pracovně?

Já včera u dr.dopadla dobře, mimčo nazvala pěknou kuličkou 😀 další kontrola 2.4.a v půlce dubna utz

Moc myslím na Míšu, chudák malá, kéž by bylo všechno v pořádku!!!

martek
6. bře 2009

maky, ahoj
co je s misou????

martek
6. bře 2009

uz to ctu, misko, drz se!

maky82
6. bře 2009

ahoj Martku...to je smůla, co? ☹

maky82
6. bře 2009

Tak bych jí to mimčo přála po tom všem, co si zažila...zdravý mimčo samozřejmě!

martek
6. bře 2009

treba se jen spletli....
drzim ji moc palce!

petis
6. bře 2009

Ahojky holky,

Maky,
gratuluju k úspěšné kontrole !!!

Míšo,
moc na tebe myslím, drž se !!!

puckalucka
6. bře 2009

Terc, tfuj tfuj tfuj, všechno bude v pořádku!!! Přesně vím, co prožíváš ☹ ... Drž se, broukí.

kacenka25
6. bře 2009

Miško strašně moc moc moc držím palce!!! Panebože dej, ať je malý Bobeš zdravý, ať je to jen omyl ve výsledku, ať je to jen zkreslený údaj, ať je to jen špatně čitelný výsledek UTZ!!! Přece není možný, aby měli takovou smůlu?

3,2 je už fakt hodně ty jo, to je fakt blbý. Ale stopro je to omyl při čtení výsledku!

A Maky gratuluju k dobrý kontrole, zas změna tématu 😉

kacenka25
6. bře 2009

Jináč my se máme moc dobře, UM nám chutná a kráááásně rosteme. Už jsem koupila větší Aventky 😀 ale ještě jsou zabalený. Pro sichr. Též větší oblečení, je to mazec, ale děsně mě baví kupovat ty pidi oblečky mňamky a ještě lepší je to žehlit, takový malinký, obrázkatý, ježiš takový poňuchňáníčko 😀 😀 😀

tercie
6. bře 2009

Ahoj zlatíčka moje, moc děkuju za podporu, a za palečky 🙂 Mám dobrou zprávu, nosní kůstku MÁME !!!! Měli jsme ohromnou radost. JInak jsem všechno ostatní napsala do albíčka, snad už teda jsme z nejhoršího venku. Nemůžu tu dlouho sedět, mám mít klid a ležet.
Tak kdyžtak zas zítra na chvllku přijdu.
Mějte se a ještě jednou moc DÍKY vám všem 🙂

kacenka25
6. bře 2009

Velkou radost mám, to mi spadl kámen ze srdíčka. To jsou mi ale rychlovky, před půlhodinou jsem se to dozvěděla, vyděsila a už je to zas dobrý 😀 Takový zprávy mám nejraději 😀

petis
6. bře 2009

Míšo,
jsem moc a moc ráda !!!!
Koukej odpočívat a být fit pro miminko.

martek
6. bře 2009

misulko!!!
😵 😵 😉

kacenka25
8. bře 2009

dobré dopolko, jukám jestli se neděje něco nového a ono nic 🙂 to neva. Kubí spinká, tak šupajdím trochu poklidit, mám doma klid, manžel je na squashi, musím toho využít. Kubí začal konečně spát, hurá, mezi jídly si tak na hodinku dáchne, super. Mám konečně čas na domácnost, úklid, rychlé vaření atd.

puckalucka
9. bře 2009

Terc, super 😉, mám z Vás radost!

Holky přihlásila jsem naše psisko na tu soutěž blesku, kdybyste měli čásek a chuť nám poslat hlas, tak budu ráda, soutěž končí 20.3. a každou hodinku by měl jít poslat jeden hlas 🙂 , tady jsou odkazy(snad jsem je vložila dobře: 🙂
http://www.blesk.cz/nejpes?action=profil&id=18809
http://www.blesk.cz/nejpes?action=profil&id=18812

maky82
9. bře 2009

ahoj Luci, jak se vede?

Kdypak bude Terc vědět výsledky? Držím jí moc palce, aby to bylo v pořádku.

maky82
9. bře 2009

Peti, Karolínka je v té židličce super...a v tom bodýčku už je to velká slečna, strašně to letí...

lehna
9. bře 2009

ahoj holky,

tak pejskové mají mé hlasy🙂

taky myslím na Míšu jak jí to dopadne, určitě dobře. a jsme zvědavá co budou mít, doufám,že nám to řekne🙂

Maky: tobě gratuluju k úspěšné kontrole 😉

Štěpánek nám váží 4,20kg a koupeme už ve velké vaně, to bude plavec, po tatínkovi, po mámě ne, ta plavat neumí 😀 😀 😀

strouzek
9. bře 2009

holky co a jak ta tercie?? od rána na ni myslím

martek
9. bře 2009

strouzi, mrkni k ni do alba 😉

martek
9. bře 2009

ajoooo, dneska ma byt konecny vysledek! misoo, tfuj, tfuj, tfuj!

strouzek
9. bře 2009

ale jo to jsem četla spíš mě zajímal dnešní verdikt co to amio jak dopadlo

lehna
9. bře 2009

já zas skáču na chvilku,nesu zprávu od Terc.
výsledky bude vědět až někdy večer. mají jí volat k večeru, na net teďka nemůže a by vám pisla, tak se ozve večer až bude vědět výsledek. má nervy, ale věří,že to bude o.k. to my taky🙂.

strouzek
9. bře 2009

díly leni za info, prosím můžete mi pak někdo napsat smsku? jsem hrozně napjatá jak dopadla, mám nervíky za ní ☹ snad to bude dobré, musí, už od minulého týdne držím palečky

petis
9. bře 2009

Díky za zprávy, Leni.
Taky jí moc držím palečky, věřím, že bude vše OK a miminko bude v naprostém pořádku !!!
Drž se, Míšo 🙂

maky82
9. bře 2009

jejda, tak stále nic...snad se do večera dočkáme...drž se Míšo!!!

tercie
9. bře 2009

Sněhurky, jste tu někdo?

tercie
9. bře 2009

Já se omlouvám, dřív jsem to nestihla, výsledky mi volali v pět, a pak jsem musela všem zavolat...

Genetika dopadla naprosto na jedničku, všechno je v úplném pořádku, a my čekáme zdravou....... HOLČIČKU 😀

Mám radost ani nevíte jakou a moc vám ještě jednou děkuju že jste mě v tom nenechaly a držely nám palce 🙂