Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

jitie
12. zář 2009

ahoj holky 🙂
stroužku moc gratuluju k dobrému NT, já měla 2,2 😉

terci, jen hezky trénuj, tohle se ti bude do budoucna hodit 😉

u nás všechno ok, včera jsem byla na testu na cukr, tak sem zvědavá na ty výsledky 😒

lehna
12. zář 2009

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

Jitulko, oni ti neřekli výsledky hned?? mě myslím jo. ale nebou, určo bude vše v pořádku 🙂 😉 .

Holky těhulky, krásně vám ty týdny skáčou 🙂. mám z vás radost 😵 a s mimíšků taky🙂

maky82
12. zář 2009

Ahoj,
nakonec jsme nikam nejeli ☹ švíca si netroufla řídit do Znojma a manža jí jel malovat do bytu, tak jela s ním si tam uklízet. Už by se chtěla stěhovat. Já jsem´s Adamem doma, dopoledne byl docela hodnej, tak jsem si umyla okna, vyprala, půjdu vařit mlíčnou polívku, se ségrou ji milujeme 🙂 balila jsem dárek pro babičku, bude mít v listopadu 70, polámal se jí tel., tak jsme jí koupili novej.

Četla jsem si vaše reakce na moje psaní...no my chtěli oba mimčo, když byly ty lepší a klidnější chvilky. Já vím, že sprostá slova se mu nevyhnou, hodně toho pochytil ve školce, ale manžel by mu měl jít příkladem, ne? Včera večer mi dokonce řekl, že ho to taky štve, jak mluví.

Jéé Leni, kdes to objevila s tím srazem? Bylo by to fajn se sejít v hojným počtu, ale jak se dopravovat s miminama? Fakt bysme mohly něco vymyslet. Ráda bych vás poznala... 🙂

Já bych taky chtěla konečně příští rok k moři, ale chlap je proti. Že pý bude Adam ještě malej. Tak možná skončíme v Tatrách.

maky82
14. zář 2009

Ahoj, tak mám zase doa maroda, angína se Šimonovi zase vrátila. Už z toho začínám být lehce na prášky! Má další dvoje atb, na kontrolu až příští středu. Já nevím, co dělám špatně ☹

strouzek
16. zář 2009

ahoj holky teda já vás hledám a vy na 5. straně 😕 tak vás posouvám dopředu 😉

maky82
16. zář 2009

ahoj, ahoj, já si tu asi budu psát sama, že? 😉 asi jste venku, co? když je tak hezky...závidím vám...my jsme od pondělí doma kvůli Šimonovi, jen včera jsem byla na chvíli s Adamem na vycházce, teď jsem ho chtěla uspát před domem, ale nechtěl. Tak snad později, až dorazí manžel. Je tam docela teplo. Já vlastně ani nevím, kdy bych mohla se Šimonem ven, když je bez teplot.

Jak se jinak máte? Dobře?

tercie
16. zář 2009

Ahoj holky, mě zas nějak blbne net, jak se přestěhujem, tak si chci zřídit nějaký spolehlivý, pevný připojení, už mě to vážně nebaví.

Maky teda ten váš Šimi taky pochytá kdeco, viď? ☹ Tak hlavně a´t se z toho brzy dostane a už nadobro.

Jiti co ta cukrovka, už máš výsledky?

Já teď akorát peču kuře, tak je mi tu vedro, protože venku je taky dneska pěkně, na tričko s kr. rukávem, a včera na bundu!! a už mám hled, jak to tu voní, teprv budu obědvat, protože jsem vstávala v poledne 😀
Jak řkám, dokud to jde, beru si z vás příklad, když teď vidím, že se nezastavíte 🙂

luckamb
autor
17. zář 2009

čus ženy

maky82
17. zář 2009

ahoj Luci 🙂

Ani Terci nevíš, jak bych si přála, aby zas byl od nemocí na chvíli klid, nevím, proč se to na něj tak chytá ☹

tercie
17. zář 2009

Lucko ahoj, jak sis užila dovolenou? 😉

Já si jdu holky pro útěchu, nějak na mě padla depka a skepse, na zamlklinky pořád přibývají nový duše, a je jich za posledních 14 dní nějak moc, teď přišla holčina co byla nastejno těhu jako já, mám o toho našeho drobka hroznej strach, a ti mí doktoři mě pěkně štvou, slibovali jak se budou starat a zatím jsem 6 neděl bez kontroly ☹

luckamb
autor
18. zář 2009

Dovolená byla luxus, super, paráda.
Terc: neboj tentokrát bude všechno pořádku. Všechny ti tady moc držíme palečky.

tercie
18. zář 2009

Luci a hodíš nám nějakou fotku z dovči? 😉

A děkuju 🙂 😵

jitie
18. zář 2009

ahoj holky 🙂
tak sem si to asi přivolala, mám zvýšený cukr, či-li dieta 😒 žádný sladký a hlídat sacharidy 😝
Míšo, určitě bude všechno v pořádku, jen nechápu, že nemáš časté KO, já chodim každých 14 dní 😕

Luci,to jsem ráda, že sis dovču užila, já už koukala na fotky na facu 😎

maky82
19. zář 2009

Terci, je to divný, že si tě nehlídají, ale nebuj, všechno bude v pořádku, uvidíš 🙂

Jitie, jak se cítíš? Co Filípek? Ozývá se? Mně se občas dost stýská po bříšku, ty kopance, večer jsem vždycky usínával as rukama na břichu...a malej mi to oplácel kopancema... 🙂

Manžel má dneska narozky, přijedou naši, budeme všichni sedět u babičky, máme burčák, pravej od známýho z jižní Moravy, 3.října si pojedeme zase, už se těším. Má ho dost chutnej 😉

Byla jsem včera na masáži, před paní se zmínila o Šimonových angínách a doporučila mi pro něj nějaký sirupy, doveze mi je, tak jsem zvědavá, jestli mu aspoň trochu pomůžou. Včera zase ještě chytl rýmu, tak už je to nade vše 🙂

jitie
19. zář 2009

ahoj maky,
cítím se dobře, začala sem tu dietku, ale přijde mi, že jím pořád něco 😀 tedy kromě sladkých věcí..
Chudák Šimonek, doufám, že mu ty sirupy pomůžou, aby se konečně vyzdravil, je to namáhaví pro tebe i pro něj.. ☹
a co malej Adámek???

maky82
20. zář 2009

Jitie, už 29.tt? toto ale letí 🙂

Adam je v pohodě, je s ním sranda, jak mluví, jak se směje...začal si hrát na dece se zavěšenejma hračkama, prohlíží si ruce...v úterý jdeme po 7týdnech do poradny, tak jsem zvědavá na jeho míry 😉 je to obřík jako blázen 🙂

jitie
20. zář 2009

maky, to jo, letí jako blázen 😀 za 11týdnů rodím 😲
jéé, to je šikula, tak na to už se taky moc těším, až se bude smát a bude s ním sranda 😵

luckamb
autor
21. zář 2009

Ahoj holky,
Jitie: To není možný že to tak uteklo

maky82
21. zář 2009

ahoj Luci 🙂 a kdy ty jdeš k dr.? Domlouvali jste se nějak na řešení?

luckamb
autor
21. zář 2009

ve středu jdu do indikační poradny domluvit si termín na laprku. Tak už se na to i těším,protože se to díky tomu zase trochu hne.

tercie
21. zář 2009

Luci to budu držet palce, ať to dobře dopadne a cesta k mimi bude volná 🙂

Jiti jak ty, mamino naše nejbližší budoucí 😀 Sakryš teď jsem se do toho skoro zamotala 😀
Co dietka? To vypadá, jakoby sis to vážně přivolala ty bláho 😀 No ale máš to za pár, a pak se budeš moct nafutrovat dortíkama 😀

petis
22. zář 2009

Ahoj holky,

jak pak se máte? My fajn, doma se pomalu nezastavím, Kája všude capká, leze o 106, no je co hlídat ...
V neděli už měla 9 měsíců, toto letí a v neděli jsem taky dostala svou první MS ☹ Mazeeeec.
Hodím vám sem odkazy na nějaká nová videjka, ju?
http://www.youtube.com/user/petis2412#play/all/...
http://www.youtube.com/user/petis2412#play/all/...
http://www.youtube.com/user/petis2412#play/all/...

JITU, toto letí, Vánoce za dveřma a mimínek před nima, to už ti uteče 🙂
TERCI, nebuj, depku vyžeň ven. Prďolka bude v pořádku, musíš věřit. Kontrola už se blíží, miminko uvidíš a zahřeje tě to u srdíčka 🙂
LUCI, držím palečky, ať laparka vše pohne kupředu. A taky že jo, budeš brzy další těhulinka !!!
MAKY, strašně to letí, že? Před chvílí byl Adámek jen ležící mimi a najednou je to chlap jak hrom, co už vnímá, povídá a hraje si 🙂
STROUŽI, krásně ti týdny naskakují !!! Co nevolnosti, nejsou? Už máš nakupující mánii😉?

luckamb
autor
22. zář 2009

Holky díky za držení palečků, hlavně na mě myslete zítra ve 12,40 ať mi dá termín na tu laparku co nejdřív. Už to chci mít za sebou a opravdu se pohnout z místa.
Ty jo, vám ty děti hrozně rostou, to je neuvěřitelný.
Jinak abych se vrátila ke své dovolené. Byly jsme 4 holky na Djerbe. Bylo to fakt super. Týden naprostého klidu, sluníčka, alkoholu a jídla. Krásně jsem si tam odpočinula. Jen poslední dva dny nic moc. Předposlední den odpoledne bylo zataženo a poprchávalo. No a poslední den nás vzbudila bouřka a lilo a lilo a lilo. Dopadlo to tak že po celým hotelu bylo cca 5 - 10 cm vody. Bazén se jim vylil a slil se dohromady s celým komplexem. A všude byl smrad. No ještě že jsme ten den odlétaly. Přiletět a vidět tam tohle, tak se asi zblázním. Jo jinak jsem si tak mazlila malinkýho velblouda. Byl strašně krásnej. Má hrozně velikánský oči. Takže asi tak.

puckalucka
23. zář 2009

Ahojky,
Petis teda do těch schodů to je rychlost 😲 😲 . řekla bych se při Káje asi jen tak už nezastavíš, co...
Lucíku, držím palečky ať to máš brzo a bezbolestně za sebou!! 😉
Holky, jak mám Matěje přimět pást koníky, je na to děsně línej a prostě si jen tak leží a povídá si(já bych se prý taky radši udusila než abych je pásla, ale...), jsem z toho už zoufalá ☹. Když byl menší, tak jí zvedal krásně a teď...

luckamb
autor
23. zář 2009

Ahoj hoky,
tak do nemocnice nastupuju 21. 10., laparka bude 22. 10. a 23. nebo 24. mě pustí domů.
Tak doufám, že to bude k něčemu dobré.
Jinak pan primář, co mě bude operovat byl moc milý a sympatický. Takže fajn. Už se těším až to budu mít za sebou.

jitie
23. zář 2009

ahoj 🙂
Luci, to je fajn, že už máš termín, budu držet mooooc palečky, ať ti to pomůže 😵

tercie
23. zář 2009

Luci sper, hlavně a´t to máš rychle za sebou, nebolí to a zjistí se něco, kvůli čemu už dávno nechováte, abyste už mohli co nejdřív chovat!!!!! 🙂

Já ju ráno na odběry a pro průkazku, ale k dr se nedostanu, takže mimi neuvidím, musím si počkat do 5.10. na UZ, to bude ještě dloooooouhej tejden 😔

luckamb
autor
24. zář 2009

Dobré ráno holky,
jj, taky doufám, že to pomůže. Hlavně už se těším až bude 22. 10. odpoledne :-d
No a co jinak berušky?

jitie
24. zář 2009

Míšo, já jdu na KO taky 5.10., neboj všechno je určitě v pořádku a hlavně ten týden uteče jako voda 😵
jedeme teď zase na víkend na chalupu, ale nevim co má David za plán, ale kdybych se nudila,tak ti zavolám 😎

Luci, já se mám fajn, jen se mi vrací únava a já bych zase jen spala a spala 🙄

kacenka25
24. zář 2009

Dobré ránko

Petis: to je krása, jak se ta děťátka vyvíjejí! Kája je šikulka, ta to bere hopem. Máš doma asi pěkné honky, viď, ale zase za ty pokroky to stojí. Taky se doma nezastavím, vyjma občasného spánku 😵 . Leze leze, stoupne si, někam popojde, na něco vyleze, něco otevře, něco vyhází, někam se schová a pořád dokola. Je pravda, že slovo nuda neznám 😀 a asi ho neznáš ani ty že? Manžel pojede na týden na služebku, trochu se týdne samoty děsím..... Náš Kubi se nenechá ani přebalit, tohle mi nepřijde už vtipné. Prostě se okamžitě začne točit a zdrhá... Přebaluji na zemi už pěkných pár měsíců, aby mi nežuchl, jenže teď to nabralo obrátky. Má už opravdu velkou sílu a dokáže se se mnou prát. Po koupání a mazání a oblékání jsem doslova zpocená strachy. Děti mají být veselé a hravé, ale tohle je spíš boj.

Luci, tak kéž by to byl startovací krok k šťastnější budoucnosti!!!! Snad to přinese kýžený výsledek! Vánoce to jistí 😉

Jíťulko 30tt 😵 😵 😵 ty jo za chvíli jsi mamka 😵 😵 😵 Já touhle dobou ležela a ležela a bála se 😢 😢 Ale jak vidíte, všechno zlé je pro něco dobré 😀 . Teď už pomalu nevím, co je odpočinek 😀 a přes den si lehnout 😀 . Ale hlavní je, že je člověk šťastnej a spokojenej. Už máš výbavu? Kosmetiku, plínky, oblečení, nějakou hračku, povlečení atd? Teď už ti to strašně rychle bude utíkat.... Nechá tě Filípek spinkat v noci? Nehemží se moc?