Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

strouzek
18. lis 2009

lehni k tomu pohlaví no na tebe vždycky myslím jak jste to měli se štěpánkem ale já si to počítala i tím svým výpočtem a vyšla mi holka takže tím se uklidňuju. víš přece že já to věděla u tebe líp jak doktoři 😀

tercie
18. lis 2009

Holky a já furt, že sem nikdo nechodí, tak chodím jinam, a vy fšecky fejsbůkujete jo? No to mě neštvěte, páč já tomu tam vůbec nerozumím, sice jsem přihlášená, ale víceméně omylem a nějak mi to tam nejni úplně sympatický

Martek 😀 jojo, pořádek musí bejt 😀

Strouži a jakej ten vůz jste vlastně objednávali? 😉

strouzek
18. lis 2009

tecie tak stejný pocit mám i já na facebooku že jsem tam omylem, jsem z toho zmatená a tak se tam objevím jen na skok a zase radši mizím 😀

jinak kočárek máme objednanej jane slalom 2009 oranžovočernej, mám ho v albíku

tercie
18. lis 2009

Ajo vidiš, do alba s výbavičkou mě nakouknout nenapadlo 😀 Taky dobrá volba,má ho známá a moc si ho chválí.
No ten FCB je jak jiná planeta pro mě, jsem asi tatar 😀Já ještě tak na lidech, ale tohle je i na mě moc 😀

kacenka25
19. lis 2009

dobrý ránko

hele strouží a co jsi vlastně odhadla mě? já si to nepamatuju, jen si pamatuju, že jsi to správně odhadla snad všem holkám 😝 😀 jo jo hadříky na mimi, to je věčný téma, já si myslela, že toho mám až až, no a druhý týden co jsem byla doma z porodnice a přijela moje mamka z MB se šlo na nákup...... 😅 malej po zavedení UM blinkal, tak se pořád převlíkalo a pralo.... teď to pytluju pod postelí, mám toho mraky 😀 teď už neblinká, zato je pořád omatlanej jídlem a z venku od hlíny. Teď je bláznivý období, nemůžu ho odnaučit válet se v hromadách listí..... Jo, jasně, je to k smíchu, vždycky mám úplně slzy od smíchu, jenže je furt jak prase.... A když už jdeme jen po městě, moc dobře ví, kde jsou kaluže a děsně rád předstírá, že upadl zrovna v místě, kde je ta pitomá kaluž. 😠 Jenže v kočárku být nechce, chce chodit. Kousek ujde sám, pak musí za jednu ruku, jako kdyby se bál nebo co 😅. tak peru asi ještě víc než když byl miminko 😀 kolotoč no ☹ 😢

Ale jinak je to brouček milovanej, však to cítíte všechny, že jo, i když jsou ještě v bříšku. Včera jsem byla konečně aspoň trochu nakupovat na Vánoce, tak mám něco pro moji mamku a pro Kubíčka pár traktorů, nakladačů a popelářů, z plastu. Takový jednoduchý tvary, páč to pak bude určo tahat na jaře na písek..... Jináč mě ničehož nic nenapadá. Manža chce počítač, tak se celý dvě rodiny složí a dají mu peníze. Vždycky je problém taťka a brácha..... co těm chlapům kupovat....

strouzek
19. lis 2009

ahoj holky

kači no já jsem tobě odhadla kluka, vlastně jsem se trefila u všech jen u kači007 ne 😉 pak jsem dělala tipy i holkám v dubnovém termínu a taky jsem se skoro u všech trefila, doteď mě kontaktuje spousta lidí abych jim to spočítala. jednou jsem počítala pohlaví ještě před početím, ta holka chtěla holku a co myslíte že čeká? holku 😀 stroužek je nejlepší utz 😀 jé kači listí a válení se v kaluži tak to jsem já milovala tak se malému nediv 😀 hold pračka bude mít fofry 😉
s těma dárkama pro chlapy máš pravdu, to je vždycky největší oříšek, já letos nevím co koupit manžovi asi zase klasika parfém košile tričko, nejsem schopná nic pořádnýho vymyslet.

luckamb
autor
19. lis 2009

Strouží a neumíš odhadnout kdy dojde k oplodnění 😀

strouzek
19. lis 2009

luci tak to fakt nevím 😀

luckamb
autor
19. lis 2009

stroužek: No a jak je toto možné 😀, tak mi spočti kdy mi to vychází na holku, jestli tenhle měsíc nebo až ten příští a podle toho se rozhodnu 😀 jak to udělám 😀 😀 :-d
jo k tomu FCB mě se ze začátku taky nelíbil, ale už jsem na něm závislá :-d

strouzek
19. lis 2009

luci fakt to chceš spočítat?? já to rozhodování dopředu beru jako rouhání, já tohle dělala loni že jsem se snažila abych měla určité pohlaví ale stejně jsem otěhu zrovna měsíc kdy mi vycházelo to méně chtěné a jak jsem dopadla
takže já teď před otěhu se nedívala na nic a vlastně ani po otěhu, na ten kalendář co vychází jsem koukla až někdy kolem 15 tt, ani jsem nechtěla vědět pohlaví od dr. ale manža mě nakonec přemluvil on by to nevydržel.já to beru tak že po tom všem je fuk co to bude hlavně že mimi je zdravé a povedlo se.

luckamb
autor
19. lis 2009

to byl vtípek, já už si z toho musím dělat tak akorát srandu. Jinak mi brzy mr..e v hlavičce :-d

luckamb
autor
19. lis 2009

a ať by ti to vyšlo tak nebo tak, tak snažení kvůli tomu určitě zastavovat nebudu 😀 a já to stejně neovlivním, kdy otěhotním.

strouzek
19. lis 2009

luci souhlasím, já to tehdy té holce napsala že jí to sice spočítám ale že jí dopředu říkám že je to pro mě rouhání, hlavně když je to první mimčo, beru když už má někdo 2 kluky a chce holku i tak je to divný ale prostě když je to první mimi je rouhání si takhle určovat pohlaví. nebo nechápu ty diskuze jak se vyrovnat s pohlavím, jak tam popisují holky že brečí už týden že jim nevyšla holčička aj. to je na nakopání do prdelky

luckamb
autor
19. lis 2009

Já to jako rouhání teda neberu, to ne. Stejně se to nedá ovlivnit. Spíš to beru ajko zvědavost, co by to bylo, kdyby se mi kkonečně zadařilo tenhle měsíc a co by to bylo, kdyby se mi zadařilo pod stromečkem 😀 Ale jako diskuze na téma: Jak se vyrovnat s pohlavím přijde i mě na nakopání do zadničky. No jo no, ale tak každej to má v hlavě jinak. Někdo prostě chce mimčo, snaží se o něj dva roky a je mu fakt jedno co to bude a někdo si asi neváží toho, že se mu podařilo otěhotnět, tak řeší takovýhle věci.

strouzek
19. lis 2009

tak pro zvědavost ti to spočítám, pošli mi do IP datum narození a kdy asi máš mít ovuli

lehna
19. lis 2009

jéééé tady se kecááááá 🙂

ahojky, já jdu jen na skok, dočtu jak půjde malý odpo spát.

jsem byli na KO v deseti měsících a držte se - míry 10,80kg a 80cm 😕 🙂 . obřík,no🙂,ale jinak vše v pohodě, můýe papat skoro všechno, na vánoce mu můžem dát zkusit i kousek ryby🙂. další KO v roce, takže v lednu.

papa, letím, bo je posratý a chce přebalit 😝

strouzek
19. lis 2009

ahoj leni gratuluju ke kontrole. už rybičku jo? to je paráda, já se hrozně těším až budu dělat kašičky a tak, magor co? mimi je ještě v břichu a já se těším jak budeme krmit mrkví 😀

kači vše došlo v pořádku, moc díky 😉

luckamb
autor
19. lis 2009

Leni: to je teda obřík 😀
Strouži: proč magor?? Jen se těš. Však já už se na to těším taky 😀

luckamb
autor
19. lis 2009

přečtěte si to, stojí to za to: 😀

NEJTRAPNĚJŠÍ PRVNÍ RANDE . . .
Snad všichni jsme zažili špatný rande, ale tohle je něco... Jay Leno šel mezi diváky, aby vyhledal ženu, která zažila nejtrapnější první schůzku.
Vítězkyně popsala svůj zážitek. A nikdo se neptal, proč si Cenu zasloužila!
Řekla, že to bylo uprostřed zimy ...
Sněžilo a byl pěkný mráz ... a kluk ji vzal na lyžování do hor. Byl to denní výlet (ne přes noc). Neznali se - koneckonců a ještě se nikdy nepotkali. Byla to trochu
zábava, ale nic se celkem nedělo až do chvíle, kdy se pozdě odpoledne vydali na cestu domů.. Sjížděli autem z kopců, když si postupně začala uvědomovat, že si neměla dávat to extra
kafe. Byli asi hodinu daleko od nejbližšího záchodu a v úplné pustině! S rozpaky se mu svěřila. Společník jí navrhoval, ať to zkusí vydržet, což na chvíli fungovalo.
Naneštěstí, kvůli těžkému sněhu a následné pomalé jízdě se dostala do bodu, kdy už se to nedalo vydržet - a tak buď ke krajnici, nebo u jeho auta. Zastavili a ona se
rychle odplížila za auto, strhla si kalhoty - a začala. V hlubokém sněhu se jí špatně držela rovnováha, tak se opřela půlkou zadku o nárazník, aby sebou nepraštila. Společník stál na druhé straně auta a dával pozor na silnici - byl to opravdový gentleman a ani ho nenapadlo se juknout.
Jediné, na co myslela, byla ta úleva v této poněkud ostudné situaci. Nicméně, hned jak skončila, začala si být vědoma jiného pocitu. Jak se ohnula, aby si natáhla kalhoty, zjistila, že je pevně přilepena k tomu nárazníku.
Myšlenky na jazyk mrazem přilepený k hůlkám jí vstoupily do hlavy, jak se marně pokoušela oddělit svou kůži od ledového kovu. RychIe začínalo být jasné, že díky extrémní zimě má na krku úplně nový problém. Zděšena trapností situace a přesto si vědoma i humornosti té chvíle, odpověděla na otázku společníka, "proč jí to tak dlouho trvá", že jí opravdu přimrzla jedna půlka k autu a že potřebuje trochu pomoci! Jak obcházel auto, tak se pokoušela zakrýt svetrem a jak se tak dívala úpěnlivě do jeho očí, on se začal hrozně smát. Ona se také začala
hihňat a když se konečně uklidnili, začali to dilema řešit.
Zřejmě čelili, i v této hystericko-komické situaci, opravdovému problému. Oba souhlasili, že potřebují něco horkého, aby osvobodili její chladnoucí pozadí ze zajetí ledového kovu! Mluvíc o tom, co ji původně dostalo do tohoto problému, pochopili, že tímto způsobem jej také musí řešit. Takže, jak se dívala odvráceným směrem, její nový nápadník jí na prvním rande "odčůral" půlku zadku od nárazníku!
A jak jejich první "trapné" rande skončilo? Stal se jejím manželem a seděl vedle ní na "Tonight show", kde bezkonkurenčně vyhrála ! ! !

tercie
19. lis 2009

Luci parádní fekální historka .-D 😀 😀 😀 😀 😀😀😀

strouzek
19. lis 2009

luci kam na to chodíš 😀 😀 😀

sluninka
19. lis 2009

ahojte

jéé,koukám,že jste některé na facebooku, tak mi pošlete do IP jména, ať vás tam najdůůůůůůůů...
já jsem to odsuzovala a teď jsem na něm závislá víc než jsem bývala na koníkovi 😀 hrůza

jinak lehni, koukala jsem na Štěpánkovo míry..to je řízek jéééé 😵 my měla na 10ti měs. 71cm a 9,2kg 😉

lehna
19. lis 2009

tak mladej spí, tak jdu číst🙂

No musela jsem nejdřív přečíst ten dlouhý článek a 😀 😀 😀 😀 , řehním se ještě teďka🙂

Kači- jo, tak to je u nás taky věčný problém, co koupit taťkovi a bráchovi,ale bráchovi už dávám vždycky jen penízemať si koupí co chhce, stejnak to vráží taky do počítače a pak ještě mu koupím třeba tričko, nebo mikinu. taťkovi, to je větší oříšek,ale většinou to je něco ke včelám(on je totiž včelař), takže nějaké nádobíčko, nebo knihu,nebo tak. Manželovi nevím, uvažuju nad hodinkama...

Marti- jj, na tebe já si taky vždycky vzpomenu, že jsi mi říkala kluka a já ti nechtěla věřit🙂. nejsi magor, že se těšíš na vaření kašiček, to já se taky těšila a těším vždycky, když mu jdu něco vařit. skleničky nekupuju, měl jen jen párkrát, když jsem byli třeba u dr., ale mi to prostě smrdělo, takže od začátku vařím sama a aspoň vím co v tom má🙂

Luci- jj, obřík, Kája od Petis měla stejné míry, jenže ta se narodila ještě skoro o kilo těžší než štěpi a jak to chlapec dohnal 😀.

tak diskusi jak se vyrovnat s pohlavím dítěte teda fakt nechápu. tak buď chce někdo dítě a snad má být rád, že ho má a ne, že budu chtít holku , narodí se kluk a ona ho jako nebude mít ráda,či co? co mám říkat já. Já bych Štěpánka nedala ani za nic a to měla být Sašenka🙂. byl to sice trochu šok, ale když vidíš manžela u porodu brečet jak ho drží v náručí, tak ani tě nenapadne, že jsme se těšili na holku 😉.

těhulinky, vám ty týdny krásně skáčou, to je nádhera jak to letí 😵

lehna
19. lis 2009

slunííí, ahoooooj. tyjo, tak to jsme oproti vám fakt řázci 😀. co jinak, jak se daří? přijď taky častěji ne? a nefejsbúkuj pořád 😀

luckamb
autor
19. lis 2009

Jo holky, ta historka se mi taky hrozně líbila. Je to sice dlouhý, ale stojí to za to. 😀

lehna
19. lis 2009

Luci- to je teda fakt 😀

luckamb
autor
19. lis 2009

chce to občas něco veselého, ne?

tercie
19. lis 2009

To je fakt, nějak je toho veselýho čim dál tim míň...

lehna
19. lis 2009

Míšo copak, zase doma dusno? 😢 . ach jo, proč tě ten tvůj manža pořád tak trápí? a nedá pokoj,aby jste byli s mimíškem v klidu....

kacenka25
20. lis 2009

ahojka dobré ránko

stroužku, taky nechápu nářek nad pohlavím. Já si teda strašně přála chlapečka, ale pochybuju, že bych brečela, kdyby se narodila holčička. Strašně moc důležitý je zdraví. Holky, kolem mě je teď tak strašně moc vývojových vad...... 😢 😢 😢 Taky jsem byla pěkně vystreslá a smutná, když jsme jen čekali a čekali na zprávu o ledvině.... Pak jsem se prostě smířila, že mu pomůžou a že se to dá operovat...... Ani mluvit se mi nechtělo, nevěděl to kromě manžela nikdo.

K těm kašičkám - stroužku nejsi divná, jen se zdravě těšíš, že budeš máma. Je to pěkný, vařit pro mrňouska. Nikdy jsem to nedělala, ale od jistý doby mám zásobu skleniček, protože když se tu nahromadí návštěva, tak nestihnu uvařit. Nebo se jede na výlet...... Jinak vařím sama, jak píše Lehnička.

Leni, jste řízci..... porodní míry jste měli stejný jak my, jestli pamatuju. Jenže to je houby ukazatel, důležitý je, že netrpí hlady a že se dobře vyvíjí i motoricky. Koupila jsem na zimu kombinézu a musela jsem ji prodat a koupit novou 😀 koupila jsem podle měsíců 12 - 18 a ejhle asi 15 cm nohavic a rukávů trčelo vzduchem... Tak máme 9 - 12 měs a i ta je trochu větší 😝.

Luci s chutí do toho a půl je hotovo 😀 😀 😀 😀 😀 Hlavně už holka fofrem, ať můžu kočárkovat s Kačenkou a s tebou 😀 😀 😀 i když za 9 měsíců už asi kočárkovat nebudu.... ale můžem na prochajdu nebo na hřiště....