Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

strouzek
10. bře 2010

koukám jak vám tu ty dětičky hrozně rychle rostou, zoubky, první krůžky sakra ten čas nějak rychle utekl je tu už někdo zase snažilka?? 😀 v jiných diskuzích mají mimča pár měsíců a maminy už zase začínají nové snažení, tak jsem si říkala odvážné to ženy, já porodím a nechci o dalším těhu pár let ani slyšet 🤐

puckalucka
10. bře 2010

Ahoj holky,
téda Strouží ty už budeš mít Nelinku u sebe, to není možný 😲 . Máš to pro ní moc krásně připravené, takové miloučké a útulné. Je vidět, že sis s tím vyhrála 😉 .
Lucí, nechceš sem dát nějaké fotečky tvého mini pupíčku? Koukala jsem do albíčka, ale nic jsem tam nenašla 🙂 .
Lení, jak je? Co spinkání? U nás se to drobet zlepšilo, jen sem tam máme fňukací noci, ale s nočním papáním jsme na tom stejně 🙂 , je to lump! A dokonce se nám zlepšilo i jídlo přes den a i nějakou tu zeleninku pozře 🙂 , tak snad to nezakřiknu. A i bumbání je lepší. Už ví, co znamená"půjdeš ke mě"a krásně se natahuje. Předevčírem začal dělat pápá, je to sranda, konečně začíná rozumět a učit se. Nechce nám ale pořád sám sedět, nebaví ho to a prohýbá se a dělá bác do všech stran, zato stát na nohách to jo 😀 . Pořídili jsme mu starší chodítko a to je ve svém živlu, dosáhne na stůl a může nám brát věci. Chci se optat, cos pořizovala Štěpánkovi na nožičky, když se začal stavět? Kupovala jsi mu pro doma bačkůrky? A co venku? Byli jsme s ním chvilku na zahrádce a chtěl stát..co mu mám koupit na nohy, máme jen takové ty capáčky ve kterých se nemá chodit....
Jinak golfky jsou super. Nezaberou v autě žádné místo a Matějovi se v nich líbí.
Taky se připojím ke Stroužkovi...snaží se už někdo o další miminko???
Všechny ostatní holčiny moc zdravíme a Matěj posílá pusinku 🤐 !

strouzek
10. bře 2010

ahoj puci viď? mě to přijde jako scifi že budu mamina, vždyť ještě včera jsem depkovala nad ovutestama 😀 pořád mi to nedochází,děkuji za pochvalu no to víš jak jde o výbavičku pro malou tak jsem si fakt vyhrála

jinak koukám jak malej roste je to možný taky se mi zdá jako včera co jsi rodila a teď už drandí v chodítku 😵 jaké máte golfíky??

luckamb
autor
10. bře 2010

Ahoj Puci, no fotky pupenda jsem zatím žádné nedala, ale možná vám tam nějakou hodím. JEště si to rozmyslím 🙂

puckalucka
10. bře 2010

Strouží, jojo, včera jsem rodila a za chvilku půjdeme do školky 😀 . Děsně to letí...a jestli Ti to letí při těhu, tak počkej až se malá narodí 😉 .
Golfky máme Cam flip, použité ale plně funkční. Nechtěla jsem do nich moc investovat jen tak kolem 1000,-, protože jak jsem tu psala, tak budou v autě jen do krámů a na výlety, ale chtěla jsem polohovací zádíčka a gumová kolečka což u levných nových snad neexistuje. Máme na ně ještě půl roku záruku, takže je to fajn.
Lucíku, doufám, že se rozmyslíš brzo... Jen se nám pochlub vždyť je to nejkrásnější období 😉 .

luckamb
autor
10. bře 2010

Tak ho tam teda dávám 🙂

luckamb
autor
10. bře 2010

to jsem zvědavá co mu řeknete 😀

puckalucka
10. bře 2010

Jéje to je hezounký a prťavý...no a teď nám ho sem hodíš takhle každý měsíc 😉 .

luckamb
autor
10. bře 2010

náhodu už vykouklo 😀 Alespon trošku 😀

puckalucka
10. bře 2010

Hlavně, že už je Ti líp a chutná Ti 🙂

luckamb
autor
10. bře 2010

jj, tak to rozhodně jo 🙂

strouzek
10. bře 2010

ty jo takovej břuch já neměla ani před těhu 😀 😀 😀 no jojseš hubeňour neboj po 20 tt vyleze pořádně

luckamb
autor
10. bře 2010

strouzek: jj, já vím, že vylezel, však už teď trochu povylezl 😉

lehna
11. bře 2010

ahojky,

no vida, jak se to tu na chvíli rozkecalo 😀

Pucíí- spinkání je furt blbé☹, stále spím max. 5h,takže jsem už z toho pěkně hotová a na druhé mimčo nemám teda ani pomyšlení 😒 .to je MAty šikulka,že už tak rozumí 😵, že už se v jídle spravil a v noci taky, jen aby mu to vydrželo 😉 . nevadí že nechce sedět, Luki má v práci kolegu,co má holčičky dvojčata o 14dní starší než Štěpi a ony taky ještě pořádně neumí sedět, uměly rovnou chodit,¨tak to bdue asi i u vás 🙂.
když Pipa se začal stvět,tak jsme nekupovali na doma nic, na ven měl a má taky capáčky,ale on moc venku stát a chodit zatím nechce. na doma jsme pořídili papučky až teďka jak začal pomalu chodit, no cca těsně nějak po roce jsme je kupovali. capáčky má tyto http://www.detske-boticky.cz/obuv-detska-do-vel....

Luci- to je krásné bříšenko, to nemám ani teďka, rok po porodu 😀 😀

Marti- jeva, tak trpíš. Peťce tqaky dělai hamiltona a rodila druhý den. tak co ty???? 🙂 . Nelušce se nechce? čeká na lepší počasí, totiž 🙂. NAše Sašenka taky čekala na větší teplo,taky se narodil o den po termínu 😉

strouzek
11. bře 2010

ahoj leni to spaní musí být záhul ale těžce mi to připomíná našeho kocoura s tím bojujeme furt a fakt už dostávám panický strach jak zvládnu nespavé dítě, nespavého kocoura a chrápajícího manžela. to se asi nevyspím nikdy 😝
jinak u mě žádná změna, hamilton u mě zafungoval jen jako bolestivý proces díky kterému si 3 dny nemůžu pořádně sednout ale jinak nic 😝 zítra jdu do poradny zase tak jen doufám že toho doktora nenapadne ho zkusit na mě znovu protože to bych ho asi zabila(teda pokud bych to vůbec přežila, znovu tu bolest nepřežiju)

lehna
11. bře 2010

Marti- jo to spaní je děs, závidím maminám,kterým mimina spí celou noc ☹ . tak z kocoura máš aspoň nácvik,ale dítě je prostě něco jiného,no.
no snad už ti zítra hamiltona dělat nebude, těžko říct. nevím jak to bolí,ale dovedu si to představit,jak to píšeš a vzpomínám i jak Peťka to tu psala jak jí to taky bolelo. tak držím palečky,aby byl nález lepší a k nečemu už se to sunulo🙂
co jinak? tak máte doma vymalováno, uklizeni, nachywstáno, postýlka super, moc hezky připravená 🙂

luckamb
autor
11. bře 2010

lehna: dík za pochvalu bříška 😀

strouzek
11. bře 2010

leni jj to já taky závidím a už teď, zrovna jedna kamarádka co porodila před měsícem má takový zlato, večer ho dá spát, hned chrní a spí až do rána, akorát ho vzbudí najedno kojení. spí furt přes den, skoro nebrečí tak nevím kde se kupujou takhle hodný děti 😀
já taky doufámž e mi ho už dělat nebude, jinak ho asi zažaluju, už předtím mi jinej dr. dělal bolestivý vyšetření hnusně ve mě šťoural a z toho jsem fest špinila ale po hamiltonu teď v pondělí jsem nemohla skoro chodit a krvácela jsem no děs. tak fakt jestli mě ještě nějaký dr. takhle násilně prohlídne tak je Neluš jedináček bo tohle nikdy více.
nachystáno máme všecko, uklizeno taky, teda myslím takové to větší uklízení to běžné denní jako umyté nádobí to se přiznám todneska nemám 😀

lehna
11. bře 2010

Luci- no není zač 😀. po porodu budeš vypadat zase stejně jako před těhu, to se někdo máááá 🙂.. ale ty bys byla určo radši,kdyby ti nějaké to kilečko zůstalo,co? 😉

Marti- nám do třetího měsíce Štěpánek taky krásně spinkal, maximálně 2x se probudil na dudlík a byl klid, takže do třetího měsíce to bylo zlaté miminko, jenže nevím co se stalo,ale prostě po třetím měsíci je to katastrofaaaa, a pořád si každý den říkám- kéž by dneska spal 😔 . někdy o víkendu mě třeba nechá manža ráno trochu dospat,jenže stejně pořádně nespím,tak je to o ničem☹
Po hamiltonu myslím krvácí skoro každá. tak zítra pisni tady jak jsi dopadla,ju?
tak super,že jste nachystaní🙂. a co tašku máš taky sbalenou? já ještě balila v den odjezdu do porodky 😀

lehna
12. bře 2010

kde zas jstéé?

jsem zvědavá jak dneska Marta dopadne na K.O., netrpělivě každý den očumuju mobil jestli náhodou není Neluš na světě a pořád nic 🙂

luckamb
autor
12. bře 2010

Lehni: já už jsem na sebe zvyklá od malinka takhle, že kde nic tu nic, takže asi nějaké to kilčo navíc by mě spíš překvapilo, ale asi bych si zvykla.
Jo mimochodem, dnes mě zae dohnali mé ranní nevolnosti 😀

lehna
12. bře 2010

Luci-no já vím, že jsi zvyklá. zas ti plno holek závidí jak si hubená🙂. njn, maminka sice dobře vaří,ale na tobě to vidět nění 😀, co by za to jiné daly 😝
Jej už zase nevolnosti. to ti teda MAreček dává do těla, tož s takovou teda tlujstá nebudeš 😀

luckamb
autor
12. bře 2010

Lehni: jj, to máš pravdu, plno holek mi to závidí, ale pamatuju si, jak sem z toho kdysi mívala koplexy, než jsem zjistial, že se toho dá využívát 😀 Maminka vaří výborně, ale holt já mám kliku a ten dar, že ať sežeru co sežeru, není to vidět. Ale co víme. PO porodu může být všechno jinak. I když. Moje mamča je taky hubenka, takže asi nemám být po kom. Ale v těhotenství mamča přibrala pokaždé přes 20 kilo. Tak uvidíme. A je fakt, že Mareček se prostě stará o moji lajnu 😀

lehna
12. bře 2010

Luci-jj, už jsme to spolu probíraly, jak žereš a nikde to není vidět. já žrát,taks e za 14dní neunesu 😝 😀 . Tak to budeš po mamči, hubeňoura. to že mamka přibrala 20kg v těhu,není pravidlo,že ty to taky tak přibereš. moje mamka přibrala a všech třech těhu přes 20kg taky a já naštěstí "jen" 15kg, tož i tak jsem vypadala jak sud, tak jsem byla ráda,že to není víc. no a pořád mám 3-4kg nahoře proti původní váze před těhu☹. chodím v pondělí na aerobic,ale potřebuju cvičit vícekrát týdně. ježe nemám s kým, doma se nedonutím☹

co ta MArta??? ještě není zpátky z KO?

luckamb
autor
12. bře 2010

jj, je zpátky z KO a malá si spokojeně chrupkala, takže porod se zatm asi nechystá.
Já chodím na těhu cvičení a moc mě to baví 😉

strouzek
12. bře 2010

ahoj holky, tak se hlásím z kontroly , nestihla jsem vám to dopoledne dopsat páč manža byl doma tak jsem mu dělala oběd a uklízela. vše v pořádku, malá je nasoukaná až úplně dole ale čípek jak předtím povoloval dost rychle tak teď se nějak zastavil na stejném bodu takže v pondělí nástup na vyvolávajdu. jinak ozvy jako vždy spací, naše princezna pokaždý spí ona snad na žádných nebyla vzhůru, dneska jsem tam dělala hokus pokusy, skákala, točila jsem se, manža zkoušel na břicho mluvit, pouštěli jsme hudbu, sestra mi štťouchala do břicha ale Neluš se pokaždý jen otočila na druhej bok a spala dál. pak přišel doktor a řekl že to nemá cenu že tak spavé děcko ještě neviděl 😀

holky já nevím jestli to je dědičný to přibírání ale možná jo, moje mamka přibrala pokaždý max 10 kilo a já mám nahoře 3 kg ale je fakt že to jen kvůli cukrovce kdybych jí neměla tak mám určitě tak o 5 kg víc. každopádně jsem zvědavá kolik z té váhy dám dolů, maluju si to že budu mít méně než před porodem protože ty kila nahoře je váha malé a shodím ještě vodu placentu atd. takže těhu je pro mě super dietka 😀

leni to mi říkalo víc lidí že do 3 měs. mimča spali suprově ale pak najednou buch a děs běs. nemůže to být i očkováním? protože si říkám že když se ve 3. měs začíná očkovat jestli není pak změna toho spaní z tohoto.

maky82
12. bře 2010

Marti, já při těhu přibrala jedno jediný kilčo a v porodce jsem nechala 10kg! Super!! Jenže 5kg jsem stihla už přibrat 😉 V pondělí ti budu držet palečky a myslet na tebe a čekat na smsku 🙂 aby si to ale Neluš o víkendu nerozmyslela, že 😀 Každopádně ať je to rychlé, nekomplikované a máš na svůj první porod jen krásné vzpomínky... 🙂 🙂

strouzek
12. bře 2010

maky ty jo 10 kilo (teda já 7) to bych taky brala ale jak píšeš jak se znám budu mít tendenci se dožrat a bude vše nahoře. 😅 smsky určo pošlu ale nevím jestli všem mám tolik kontaktů v telefonu že ty smsky budu rozesílat asi 14 dnů takže kdyžtak to pošlu někomu a ten vám snad dá zprávu 😉

puckalucka
13. bře 2010

Díky Lení za info 😉. Jinak máme za sebou dvě horší noci, takže jsem si to zase zakřikla a s jídlem to samé 🙂, já se z něj picnu. Dneska dopoledne jsem myslela, že umřu neměla jsem už žádnou energii, pak jsem si s ním lehla a drobet se to zlepšilo, už by to ale chtělo aby mě nechal vyspat celou noc, ale to Ti nemusím povídat,co? 😀
Ty capáčky jak máte mají podrážku jako bačkorky nebo jakou? Není to z fotky poznat, ale jsou moc hezký a taky nad nima přemýšlím 😉.
Teda Marti a jsi vůbec těhotná a Maky bylas vůbec těhotná 😀, že jste nic nepřibraly??? Já jsem měla nahoře 12kg 😲.
A copak Jitie a Filípek, jak se máte?
A co ostatní, Petis, Kačka, Amel, atd.atd.???

puckalucka
13. bře 2010

Jéé a Maky, kluci jsou super 🙂 . Pěkná fotka upíráčka 😀 , u nás pořád žádný zoubek 😕 .