Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

strouzek
24. zář 2008

přesně tak holky já vám říkám že příští vánoce už budeme mít všecky březnovky 08 doma prcka v kolíbce 😵

jitie
24. zář 2008

holky my to do toho konce dotáhneme, nebojte!!!!!!! 😵
Marti na příští Vánoce už bude běhat koelm stromečku 😀

strouzek
24. zář 2008

no běhat to nevím jestli otěhotním třeba v lednu tak v rodím v září říjnu ale stačí mi že budu už příští rok kupovat plínky 😵

tercie
24. zář 2008

Marti a některejm už budou prckové dokonce běhat 😀

strouzek
24. zář 2008

jj třeba kačce a petis už bude chodit možná i mluvit.

tercie
24. zář 2008

Žvatlat budou určitě, možná říkat máma, táta 😀

tercie
24. zář 2008

Kde vůbec máme Kačku, a Lucku... Ženský, zas budete kecat v pátek, když já mám nejvíc práce 😉

jitie
24. zář 2008

jééééééé,to bude krásný 😵
my tady vypráví kolegyně o svý 2 letý vnučce,jak už krásně mluví rozumbrada jedna 😀

tercie
24. zář 2008

To jo, vzpomínám, jak začínala mluvit neteř, teď už mele pátý přes devátý, jsou jí tři, začala chodit do školky a je děsná chytrolínka 😀

strouzek
24. zář 2008

já začala mluvit pozdě až někdy ve 4 letech máti se mnou lítala po doktorech že nemluvím a jak jsem se spravila co 😀

jitie
24. zář 2008

já mám neteř v první třídě a holky to jsou hlášky, že kolikrát čumim jak péro z gauče 😀 jenže taková je jen před námi doma a ve škole naopak sedí jako puťka a mlčí 🙄

Marti, já zase byla ukecaná, pak sem byla strašně stydlivá a teď zase melu jako o život 😀

tercie
24. zář 2008

jojo, Marti si to vynahrazuje dodneška 😀

jitie
24. zář 2008

už mě bolí záda z toho sezení, se těšim domu jako blecha..dneska sem jela s manžou a tak nemam auto a musim čekat na něj 🙄

luckamb
autor
24. zář 2008

Holky vy jste tady toho nakecaly, že vás ani dočítat nebudu, ale už jsem tu

tercie
24. zář 2008

No to je dost, že se sem někdoi hrabe 😀

tercie
24. zář 2008

Jit já zas po práci musím jet tanknout a nakoupit asi do globusu, jenže když já zrovna dneska vůůůbec nemám na nákupy náladu... jenže doma už není čím po psu hodit, tak mi nic jinýho nezbejvá... ☹

petis
24. zář 2008

Ahoj berušky,
já už jsem jak ti důchodci, co jsou doma a nemají na nic čas.
Dopoledne uteklo jako voda, byla jsem konečně v práci s nemocenskou, prý tam pak ještě musím donést lístek na peníze ... to jsem ani nevěděla, že něco takového je.
Pak na nákup, tam jsem málem odpadla u kasy, pak domů dělat papání ... a najednou je pomalu půl třetí.
Dnes jsem mimoň, necítím se nijak zvlášť, poctivě baštím pilule od Dr., hlavně aby byla prďolinka OK !!!

tercie
24. zář 2008

Peti jaký pilule, co ti je? Jsem nějak nepostřehla...

luckamb
autor
24. zář 2008

Ahoj petísku
holky mě píchá jeden vaječník jako blázen, nevíte proč to dělá 😀

jitie
24. zář 2008

terci už neni po psu hodit 😀 😀 😀 můžeš po něm hodit manžu 😀 já řekla, že my nejíme a tak nenakupuju!!

luci,domluv mu, že takhle teda jako ne,ať buď řekne co chce a nebo ať toho nechá 😀

ahoj peot, teda ty důchodče, pořád zaneprázdněná 😀

luckamb
autor
24. zář 2008

No Jíťo já mu to říkala a on si prostě nedá pokoj. Asi mě chce rozlobit nebo co 😉

tercie
24. zář 2008

Jitiiiiiiiiiiiiiiii už mi hrajooooooooou 😀

tercie
24. zář 2008

Luc třeba jen tak popichuje, aby se nenudil 😀

jitie
24. zář 2008

luci mě vždycky píchalo před MS a nebo u těhu..tak si vyber, je to 50 na 50 😉

petis
24. zář 2008

Aha, já jsem trubka, psala jsem to asi jen na společný termín ... tak já to sem zkopnu. V pátek jsem si měla jít k Dr. jen pro nemocenskou, ale -

U Dr. jsem šla k sestřičce, ta mi změřila tlak (2x, protože poprvé se jí to nepodařilo) a řekla mi, že mě bude chtít pan doktor určitě vidět. Měla jsem 95/60, bílá jak stěna ... Dr. mě zkoukl, vyšetřil, čípek se nezkracuje, tak aspoň něco, miminku bije srdíčko, to je hlavní.
Ale ten tlak se mu u mě nelíbil, taky mám hraniční nějaké hodnoty z krve (kdybych tomu tak rozumněla, on mi to jmenoval, jenže jsem si to nezapamatovala), málo železa a ještě něco, vyfasovala jsem tablety a i kdybych PN nechtěla, dostala bych ji. Ještě mě zdrbal, že jsem přijela sama autem.
Na další kontrolu jdu už za 2 týdny, snad mě teď nebude více sledovat.

Takže tak, není to žádný děs, musím se ho při příští kontrole poptat víc. Já totiž byla tak v šoku, že jsem mu vše odkývala a neřekla ani ň.

Luci, píchá vaječník? Buď by to mohla být ovulka, nebo MS nebo miminko !!! 🙂

tercie
24. zář 2008

Jit manžu po nich hodit nemůžu, toho maj rádi 😀 Takhle nějakou tmavší menšinu, to jo, to by si dali asi říct 😀 No i když to taky není o cpo stát... jak pokousali toho jednoho zloděje, tak má trvalý následky, bodejď taky ne, když mu náš Sorbon sežral kus předloktí, ale on si ještě stěžuje, a manžu teď vyšetřuje komise. Za to, že dělá svou práci, to by se jeden po... Oni stojí za ním, ale prej ta stížnost se prošetřit musí. Parchant cikánská, krade a ještě si pak stěžuje. V pytli co?

tercie
24. zář 2008

Luci mě takhle píchá vždycky od ovu až do MS...

jitie
24. zář 2008

terci to je teda v pytli... a psi udělali dobře, měli ho sežrat celýho,aspoň by si neztěžoval!!!!

peti,ježiši, tak hlavně hodně odpočívej, to je z tý změny počasí, já mám taky kolísavý tlak a je mi pořád zle.. 🙄

tercie
24. zář 2008

Peti ty brďo, když si vezmu že normální tlak je těch 120/80 tak jsi měla fakt hodně nízkej, to ještě že to s tebou někde nešvihlo 😕

jitie
24. zář 2008

holky já jednou měla kolem 50 ten spodní a myslela jsem, že je po mně 😲