Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

kacenka25
3. říj 2008

Míšo, ono to není tak děsný, fakt. Jediný maličko horší je, že po tom vypití nemůžeš jíst a pít, je to trošku na poblinkání. Ale je to fakt prkotina, v poho 😉

ilonkaa
3. říj 2008

Miso nebuj a bude huř...prý je to normální,říkají moje kámošky co děcka už maj 😀
Mě se teda sny o porodu vyhýbají aspon zatim 😅 ,ale zas se mě zdá,že dítko někde zapomenu či,že mě spadne ze schodu atak..nebuj nejsi v tom sama 😝

tercie
3. říj 2008

Míšo to zkus, nebo tu kineziologii, jestli máš nějakej blok, tak tě toho zbaví, vážně 😉

kacenka25
3. říj 2008

mě se o porodu nezdá.....

mě se teda o miminku nezdá vůbec 😅 ale manža vyprávěl, jak prý vozil kočárek a jak si hrál na písku u moře s Kubí 😵 😵 😵

misa.ottovka
3. říj 2008

Kineziologie mně hodně zajímá, moje gyndařka m ijí doporučovala, je to prý pomalu lepší než sexuolog 😀

kacenka25
3. říj 2008

já jsem si po dlouhý době dneska vzala snubák a zásnubák a jsou mi velký 😲 a to je mám na správným prstě 😀 blondýna jedna 😀 se mi asi ztratil tuk nebo co 😀

ilonkaa
3. říj 2008

Holky no nic půjdu pomalu zas něco dělat...nechce se mě,ale musimmm 😕

misa.ottovka
3. říj 2008

Ty Kači tak zásnubák už taky nenosim, ale snubák bych nikdy nesundala 😉

strouzek
3. říj 2008

co to je kinezologie míšo ??

ilonkaa
3. říj 2008

Tak holky mezi náma zásnubák mám ani nevim kde a snubák mě taky padá takže ho nosim jen občas 😀

strouzek
3. říj 2008

to já nosím všecky prstýnky furt a nesundávám, mám jich na rukách 9 ks ale horší bylo před revizí to chtěli sundat a mě to nešlo, sem myslela že mi je uřežou 😀

tercie
3. říj 2008

Marti já to neumím vysvětlit ale zabírá to na všechno možný, já už na to chodím přes 3 roky, dej si to do vyhledávače na netu, vyhodí ti to spoustu dobrých článků, nebo zkus tyhlke stránky, je tam i ukázka sezení:

http://zivotni-energie.cz/psychospiritualni-ter...

ilonkaa
3. říj 2008

Tak holky 🙂

Mějte se krásně pěkný víkend i když má být chladno opatrujte se maminkám přeji hodné broučky v bříšku a snažilkám honem trpaslíčky do bříška!!!!

Pa pa pa kočenkyy 😅 😅 😅 😅

tercie
3. říj 2008

Ilu papa a taky užij víkend 😉

strouzek
3. říj 2008

aha ty jo vypadá to zajímavě hlavně jestli to pomáhá

jitie
3. říj 2008

mladší 25???to jsem tu jen jááááá 😀 😀

tercie
3. říj 2008

Strouži mě to zachránilo manželství, vrátilo sebedůveru, pomohlo se odpoutat od miminka a přestat kouřit...a vůbec jinak smýšlet, jinak reagovat a tak...

misa.ottovka
3. říj 2008

Terce, já jsem na jednom takovém semináři o kineziologii byla a byla jsem nadšená. Ale jedna návštěva stojí tak 500kč, ale já to určitě zkusím 🙂 V minulosti jsem chodila na psychoterapie a to mi moc nepomohlo, akorát do mně rvala prášky na deprese ☹

jitie
3. říj 2008

jdu na oběd,zatím paaaaa 😉

misa.ottovka
3. říj 2008

tercie,to je super, je vidět že to pomáhá 🙂

tercie
3. říj 2008

Miško i já platím 500 ale je to jednou za měsíc... a to kolikrát utratíš i za mnohem nepotřebnější věci. Já si myslím, že to je dobrá investice 😉 Já právě psychiatrovi nechtěla z toho důvodu,. že by mi akorát dali prášky a nic by to nevyřešilo

misa.ottovka
3. říj 2008

To je určo dobrá investice 😉 Takjá jsem přestala kouřit co jsem těhu,tak jsem už tak ušetřila 😀 Určitě to zkusím, už jsem si poslala e-mail kdy bych mohla zajít na sezení 🙂 Akorát tady máme nejbližšího kyneziologa 40km od Litvajsu,ale co. Tercie, díky za doporučení!

tercie
3. říj 2008

Není zač, hlavně aby ti to pomohlo, a já věřím, že pomůže 😉 Pak povíš jak to probíhalo jo?

tercie
3. říj 2008

Jen ještě k tomu - helisek84, jak přišla o ty dvojčátka, psala taky že byla na kinezio a moc jí to pomohlo, píše o tom někde v tématu Andělé posílají naděje, tak si to zkus najít

misa.ottovka
3. říj 2008

urco hned poreferuju uz ted se tesim:::::::::: no nic musim padit varit obed:::::::zatim papa

tercie
3. říj 2008

Tady je ten její příspěvek, jsem ti to našla 🙂

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

tercie
3. říj 2008

Jdu na oběd 😉

jitie
3. říj 2008

jsem tu z oběda 🙂

tercie
3. říj 2008

Já taky jsem tu z oběda 😉 Měla jsem výborný kung pao s rýží 😉

lehna
3. říj 2008

já měla dva krajíčky chleba s rajčaty a pak nahoře u mamky trochu rizota 😀