Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

petis
24. bře 2009

Teda, Jíťo, spinning, to já bych se asi nedokopala...
Všechny, kdo cvičíte, máte můj obdiv, já jsem lenora !!!

Jinak zdá se mi, že dnes Kája kašle míň, tak kéž by !!!

Pa pa 🙂

maky82
24. bře 2009

ahoj holky, měla jsem tu kámošku, koncem dubna by měla rodit, tak jsme vybíraly kočárek. Taky se jí líbí ten Leviroo. A v pátek jedeme nakonec do Brna na něj mrknout, ne do Svitav.

maky82
24. bře 2009

já holky začínám pomalu přibírat...mám další kilo nahoře...a pupek mi roste, že je to hrozný 😠

puckalucka
25. bře 2009

Ahojky, teď mi psala Léňa. Má to za sebou, zítra jí pustí. Už jí to chudáčka začíná bolet ☹ , ale jinak je v pořádku.

jitie
25. bře 2009

chudinka naše ☹ ale hlavně, že už to má za sebou a teď už to bude jen lepší 😉

puckalucka
25. bře 2009

Maky, roste Ti pupík? Že by jsi byla těhotná? 😀 ...

kaca007
25. bře 2009

holky zatím nic, hlásím se celá.
zátka to možná byla, odchází ještě trošku dneska...tak uvidíme.
každopádně v noci jsem moc nespala, tak jsem si říkala, jestli to už něco neznamená a zatím jsem celá

kacenka25
25. bře 2009

Kačenko, moc držím palce!!!!!!!

maky82
26. bře 2009

ahoj holky, tak já myslela, že už máme další miminko a ono nic. Včera jsem totiž nebyla na pc. Tak že by dneska Kači? 🙂

Taky moc myslím na Leničku, ať ji to moc nebolí. Pak už snad bude lépe.

Jo, jo Luci, pupík mi roste šíleným tempem 😠 manža si ze mě dělá srandu, pořád se mi směje, že je to hrůza, kde jsem k tomu přišla... 🙂 ale nejhorší je, že bude hůř 😕

puckalucka
26. bře 2009

Tak co Kačí, už 🙂 ???
Maky, mě se přítel taky směje 🙂 . Bude sice hůř, ale u Tebe už za chvilku bude i po pupíku a bude mimi 😀 .

maky82
26. bře 2009

no už aby to bylo!! nemůžu se nějak dočkat. zítra se jedu mrknout s kámoškou na kočárek a jestli se mi bude líbit víc než ten Patron, mám 100chutí si ho hned objednat.

maky82
26. bře 2009

Kačka si dává na čas, co? 🙂

puckalucka
26. bře 2009

Ty už chceš, abys to měla za sebou a já se těším až budu doma a konečně si vychutnám to, že jsem těhotná a práci to tak nějak nejde 🙂 . Teď mi psala Léňa, zrovna jí putili z nemocnice a prý jí to ani nebolí, což je super. Mám Vás všechny pozdravovat 😉 .
Kačka nás napíná 😉

maky82
26. bře 2009

Ty ještě pracuješ? Co já bych za to dala nebýt pořád doma...

A děkujeme za pozdrav...

maky82
26. bře 2009

jdeme s malým k babičce na oběd a pak budu vyrábět ševcovský salát...mějte se všechny moc hezky, páčko... 🙂

puckalucka
26. bře 2009

Jojo, pondělí až pátek chtíc nechtíc musím do práce 🙂 . Myslíš, že by mi doktor teď v pondělí už mohl dát nějaký termín, abych se mohla těšit na volníčko 🙂?

tercie
26. bře 2009

Ahoj holky, jdu se podívat, jestli už máme to miminko od Kačky, a koukám, kde nic tu nic, jsem jak kšandy 😉 Tak Kačko šup šup, ať to máš za sebou 🙂
Leni už je doma, to je fajn, i že nemá bolesti, to je dobře 🙂

amelie001
26. bře 2009

Ahojky holky,

terci-čtu si vaše témátko,a máte tam jednu megalhářku z Beremese. 😀

Jinak já jsem nemocná,mám antibiotika,zánět močových cest,tak si odpočívám.

puckalucka
26. bře 2009

Ahoj Terc a Amel,
Amel 😒 to asi není nic příjemného, co? Jak se to projevuje?

amelie001
26. bře 2009

Ahoj luci,

no já ani nevím jak,vždycky to přijde,zimnice,problémy s močením apd.Doktor mi včera říkal,moč katastrofální,dáme antibiotika.

jitie
26. bře 2009

ahoj holky, nějak sem se k vám nemohla dostat, terpve teď se mi to povedlo..
takže další sněhurčátko ještě neni..teda Kačí si ale dává na čas 🙂
dneska jdu do školy,vůbec se mi tam nechce,venku leje jako z konve, fuj počasí to je 😝
Děkujeme za pozdravy od Leničky a taky jí moc zdravíme 🙂

tercie
26. bře 2009

Amel neke, a která to je? 😀 Brzo se uzdrav a hodně pij, ale to není nic co bys asi nevěděla, viď 😉

puckalucka
26. bře 2009

Už jsi to někdy měla nebo je to těhulkováním? Četla jsem, že v těhotenství se to vyskytuje často 😒 .
Jitie, tak hlavně ve šole nezlob 😀 .
Jak je jinak Terc, co baráček? Nemáš nějaká aktuální fota?

maky82
26. bře 2009

zdravím nově příchozí...už mám hotový salátek a docela se mi povedl... 🙂

lehna
26. bře 2009

ahooooooj holky moje,
zdravím z domova po jednom dn iv nemocnici.
Mám to za sebou, uf aspoň,že to nebolí jak říkali. nekrvácí to,takže je vše v pohodě a za 10 dní mám jít na kontrolu ke své gyndařce.
Luki to se Štěpánkem skvěle zvládl. má 1*. Štěpánek naštěstí ani nezlobil,jen prý v noci, nebo spíš až ráno,že od 5 nespal. ale jinak v pohodičce🙂

teda holky, vám tady ty týdny naskakujou,to je síla. Maky 29tt, ty brďo,za chvíli i ty už budeš rodit.
a co taková MíšaOttovka???? ta už to má taky za pár,co? Na kačku007 myslím každý den, má mi podat zpávu,ale na mobilu stále nic.

maky82
26. bře 2009

no ahóóój Leni, zdravím tě a vítám tě!!!! Drž se, určitě to bude fajn 😉

Kačka si dává na čas...a já už bych šla nejradši rodit, sice strach začínám mít čím dál větší, ale co nadělám, že jo.

maky82
26. bře 2009

Však já teď koukala, že vám mimča taky pěkně rostou, 2-3měsíce...a to jste před chvílí rodily... 🙂

lehna
26. bře 2009

maky, , děkuji za přivítání 🙂. je mi fajn, takže snad už mě nic hrozného nečeká.
to máš pravdu, ten náš malý už má 2 měsíce pryč, hrozně to letíííí. mi přijde že jsme rodila nedávno a už je to dva měsíce.
jak ti je? koukala jsem, máš vybraný nový kočárek, krááááásnýýýý 😵

puckalucka
26. bře 2009

Maky, pošli mi drobetko salátku, mám dneska nějakou žravou 🙂 .
Ahoj Leňul,kooonečně doma, co 😉 .

maky82
26. bře 2009

Ševcovský salát
500g buřtů nebo točeného salámu
2 cibule
2okurky
1paprika
1/2 lžíce octa
po 1lžíci oleje, kečupu, hořčice
1 majolka
sůl, pepř, trocha worchesteru a cukru

kečupu jsem dala o něco víc

Tak ti Luci posílám aspoň recept...ať máte víc i s manžou 😀