Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

tercie
18. zář 2008

No vždyť, na chlapa se prostě musí diplomaticky 😉

tercie
18. zář 2008

Teda fuj mě dneska tak pálí žáha... to asi ty dvě palačinky s marmeládou který jsem si dala k obědu. Blééé a takovou jsem na ně měla chuť...

tercie
18. zář 2008

No a jsem tu sama... Ve čtyři balíííííím, dneska mám sraz opět s těhulkama z nemocnice. Jedna už má dvojčátka, ale zatím jsou ještě dv Motole a druhá má chlapečka. Tak ještě zbývají tři 🙂

kacenka25
18. zář 2008

palačinky já ráda a moc ráda. Tady se zas zatáhlo fuj. Jooo a už jsem snědla dneska 4 kola těch vynikajících karlovarských oříškových oplatek. Kampak ta kila putují?

tercie
18. zář 2008

Kači kam asi... máš dutý nohy, jinak to nevidím 😀

kaca007
18. zář 2008

kačí tak to vyfoť 🙂 jsem taky zvědavka zvědavá 😉

kacenka25
18. zář 2008

já jsem tu taky, jen jsem nemohla chvíli psát, byl tu pán pro CD s fotkama do katalogu a já na to zapomněla tak jsem to okecávala. TeĎ honem hledám a vypaluju, zas bude průšvih.....

Kači vyfotím vám to, děsně se mi to líbí,jsem prdlá.

Eximka bude mít Nicole.... Nosí pod srdíčkem holčičku. Tak z našich známých tady na koníku jsem jediná, která bude mít chlapečka. Terci, když pominu Rezetku, ta se se mnou stejně nebavila. Jinak všechny ostatní mají holčičky. To je nějaký spinkutí proti mě nebo co?

tercie
18. zář 2008

Kač proč spiknutí? Však sis kloučka přála, ostatní zas chtěly holčičky, tak máte každá co jste chtěla ne? 🙂

kacenka25
18. zář 2008

fakt všechny chtěly holčičky? to mi uniklo.
chlapečka jsem si přála a jsem ráda. Jen mi je podezřelé, že všechny tady mají holčičky a já jediná chlapečka. Úrodný rok na holčičky, no to jsem ráda, že já jsem teda stihla toho synka 🙂 Ale je bezvadné, jak to říkáš ty, že mají všechny holky to, co chtěly.

tercie
18. zář 2008

Víš co se říká, že když se prej rodí hodně holek, tak nebude válka. TO je pozitivní ne? 😀 Já si teda nejsem jistá, že všechny chtěly holku, ale nikdo není nespokojenej a to je hlavní.

A úplně hlavně, co jste si udělaly, to máte, na to nenadávejte 😀 !!!!

Eximce samozřejmě gratulace k Nikolce!!!! 😉

tercie
18. zář 2008

Holky já se pomalu loučím, tak si užijte zbytek dne, papapa 😉

kacenka25
18. zář 2008

paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zítra

jo, všechny jsou rády za to, co mají to je to hlavní

petis
18. zář 2008

Ahoj holky,
Kači, jsem taky moc zvědavá na to, co jsi nakoupila !!! Už se těším, až to budeš mít v albíčku !!!

Naše mimi bude mít taky svůj koutek u nás v ložnici, pak bude mít i postýlku v obýváku, ale tam bych chtěla něco na přejíždění mezi kuchyní a obývákem. Ještě taky hlavně uvidíme, jak to tam pak vše půjde umístit, až to budeme mít hotové. Holky, já už se tak těším, až to budeme mít obyvatelné, to byste nevěřily.

Kači, s těma pohlavíme je to zvláštní. U mě v okolí je to tak, že kamarádky, co letos porodily - jedna má holčičku a zbytek samé kluky - takže 5 chlapečků je na světě a ještě jedna kamarádka čeká chlapečka v říjnu. A pak jsem tu až já s holčičkou. Takže u nás je zase přechlapečkováno 🙂 Naše princezna si bude moct vybírat ženicha 😅

kacenka25
18. zář 2008

bychom mohli princeznu Kájinku seznámit s rytířem Kubulou 😵

martek
18. zář 2008

kacenko, ty ses nadherna maminka....... 😵 😵 😵 😵 😵

jitie
19. zář 2008

dobré ráno
už zase pátek, vždyť byl před chvílí 😲 😎

kacenka25
19. zář 2008

dobré rááááááánko berunky

Náchod hlásí 4 stupně 😖 humus jeden fialovej. Jíťo letí to jak prdlý co? Taky se nestačím divit,jak to všechno šíleně utíká.... Ani se člověk neotočí a zas je pátek,přitom mi přijde, že byl včera......

Martek to bylo na mě? Jestli ano, tak děkuju 😵 😝 to si asi nezasloužím ☹

jitie
19. zář 2008

kačí ahoj
u nás byli 2 stupně a v Berouně jen 1..no hrůza, zachvíli budu ráno škrábat auto..abych si pořídila škrabku na sklo 😕

strouzek
19. zář 2008

dobré ránko holky

jitie
19. zář 2008

ahoj Marti 🙂
jdu kafit, zatím paa

kacenka25
19. zář 2008

paaa. to jsou lidi, tydle Pražáci, pořád kafujou...... a ještě mají v Berouně kosu no fuj 😀

čau mamule strouzku

strouzek
19. zář 2008

no a ve slezku se čajuje a baští korbáčky 😵 včera jsem sežrala 2 porce halušek, no ale z toho ta jedna šla po snězení okamžitě ven tak jsem zdlábla druhou a ta už zůstala 😀 mimčo prostě pochopilo že dobrý věci se nevyhazujou 😉

strouzek
19. zář 2008

kači koukám nová fotečka moc ti to sluší. všimla jsem si že máte vybranou cortinu oranžovočernou no my jestli nekoupíme jane slalom tak jdem do cortiny a asi taky do té oranžovočerné

kacenka25
19. zář 2008

musíš naučit potomka už od útlého věku, že mrhat jídlem se nesmí! Co by za to děti v Africe daly..... Já mám dítko vychované už odmalička, od embrya 😀 páč nejen že jídlo nevyhazuje, on ho ani nechce 😀 . Je fakt, že to občas přehání, páč mamka má hlad, ale prostě vychované dítě jídlo nechce a asi ho chce poslat do rozvojových zemí..... Anebo chce mít mamku štíhlou kočku, aby nemusela po porodu shazovat kila.... těžko říct, zatím se mnou o tom nemluví, tajnůstkář 😀 😀 😀 😀

strouzek
19. zář 2008

kači no já nemám nechutě ani nevolnosti, na jídlo mám chuť tedy až na jogurty, banány a salámy, ty nemůžu ani vidět, jinak v pohodě mám na to chuť sním to ale tak do 5 minut běžím na záchod, jsem jak bulimička. nebo jdeme s manžou do restaurace dám si něco, pochutnám si ale než stihnem zaplatit je to venku a můžu si dávat další porci. ☹

tercie
19. zář 2008

Ahoj holky, tak zas pátek 😀

kacenka25
19. zář 2008

v tvým tt jsem do restaurace ani nepáchla. ani do lednice ani do obchodu. hoooooodně jsem manžela zanedbávala. Ale pak se to změnilo a je mi kráááááásně na světě.

děkuji 😵 Jané slalom jsem zavrhla při prvním osáhnutí v obchodě, stejně jako chicco. A objednanou máme skutečně tu oranžovo černou verzi. Líbí se mi nejvíc.

luckamb
autor
19. zář 2008

Dobré ráno berušky.

kacenka25
19. zář 2008

nazdar Luci Míšo aaaaa a kdo ještě? 😀

tercie
19. zář 2008

Ahoj Luci 🙂 Kači moje ségra má taky černooranžovej a je to fakt děsně pěkný